Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (4 μέλη και 57 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.772
Κριτικές
183
Like
3.164
Πόντοι
8.535
αυτο δεν το ξέρω..εκείνη την εποχή είχα κόψει τον βαρδάρη

Ναί και εγω για προ 2006 μην πω και 2005  μιλάω
την ιδια θα λεμε μαλλον...ωραιο γκομενακι. :grin: :grin:κ μιας κ μιλαμε για χαμενες αγαπες (σορυ για το σπαμ) θυμαται κανεις μια τυπισα με το ονομα Ραμονα...την ειχα τιμησει αρκετα στην Προμηθεως... :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
καλημέρα συναγωνιστές. Χθες βράδυ έξοδος με τον κολητό στη Βαλαορίτου για μπύρες. Κατόπιν αρκετού οφθαλμόλουτρου αποφάσισα μία μίνι στουντιότσαρκα καθώς απουσιάζει η σύντροφος και υπήρχε το χρονικό περιθώριο για κάτι παραπάνω από καταδρομική. Η κατάσταση σάββατο βράδυ γύρω στις 1:30 με 2:30 είχε ως εξής:

Γεια σου αδερφε  :rockon:
Κωλέττη - Χριστίνα. Ψιλή, επίπεδη κοιλιά-κώλο-στήθος. Ξεκινά από 40. Αδιάφορη για μένα
Καταλαβα ...   :-
Φρίξου 14 - Αντριάννα (μάλλον). Ξεκινά από 40. Είχε τόσο κόσμο 7-8 άτομα και κάναμε και βαβούρα που δεν ακουγόταν η τσατσα καλά καλά. Με το που είδε αυτή τον ψιλοχαμό αρχισε να μας ψήνει για παρτούζα. Χα χα χα, όπως στο Lidl της γειτονιάς μου. Μόλις δουν πάνω από 4 άτομα ουρά ανοίγουν και δευτερο ταμείο  :2funny:
Αυτη η κομοδινοπουλου μεγαλη πουτσο πουτσοπαγιδα τελικα , και γω οταν την ειχα δει ενα βραδυ χαμος γινοταν :dunnno:
Πέτρο Ερημήτη - Αννα, ωραιο σωμα. Ξεκινά από 40, αν έλεγε 30 μάλλον θα έμπενα
Οπως τα λες...Ακριβως
Λα φαμ - Καρλα. Ξεκινά από 40, εντιπωσιακό σώμα για τα γούστα μου αλλά κάτι στο σύνολο δεν μου έκανε κλικ.
Δεν την ειδα ακομη
Νικιφόρου Ουρανού - Μιρέλα. Την είχα ξαναδεί στο Α. Γεωργίου 24. Κοντοπούτανη με όμορφο βυζάκι που αδικίται από το σουτιέν. Ξεκινά από 30 για μένα καλή επιλογή
ουτε αυτη την εχω δει ..
26ης Οκτ 35 Λάουρα όπου έγινε και κατάθεση.
Και ?  :think πως την βρηκες ?

Αυτά τα λίγα , καλή σας μέρα

Καλησπερες
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Γεια χαρα σε ολους, ηθελα να κανω την εξης ερωτηση: Η γνωστη Μαιρη, που τραγουδαη στο μπλε μαγαζι της Προμηθεως 19, αξιζει για καταθεση ????? και ρωταω γιατι εχω δει κριτηκες της, αλλα ειναι αναμηκτες μια καλη, μια κακια, μια ετσι και ετσι.Περασα και την ειδα, ωραια κοπελα δεν λεω αλλα ημουνα λιγο επιφυλακτηκος, γιατι βγηκε με εναν αερα καπως, και αυτο με εκανε να διστασω και να μην μπω μπορει να κανω και λαθος.
 Τελος παντων, οποιος ειναι γνωστης της καταστασης με την γνωστη μαιρουλα, παρακαλω ας μου πει για να μην παω στα τυφλα και κλαψω τα 30€, γιατι οι καιροι ειναι δυσκολοι ως γνωστον οπως ξερουμε ολοι μας,οποιος γνωριζει περι του θεματος ας με ενημερωσει.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
εγώ ανοιξα νοέμβρη 07 άρα αλου δούλεψε....

τεσπα δεν θα επιμείνω, δεν υπάρχει αλλωστε λόγος.
Όπως είπα και η Ντιάνα περασε απο το λαφαμ αλλα και αυτην δεν την θυμάσαι....και αυτη δουλεψε στανταρ στο λαφαμ για πολύ πολυ λίγο μόλις ειχε ερθει απο Αθήνα.
Αλλα και παλι δεν υπάρχει λόγος να την θυμασαι.
Η Άννα που λέω ξεκινησε απο το κεφαλληνίας που ηταν απο τα 2-3 καινούρια μαγαζια της περιοχης .Μαζί με κοροβάγκου και Ανδ. Γεωργίου Σααλ.
Επειτα αφου ανοιξε και το Έρως στην Ανδ. Γεωργίου πηγε και δούλεψε και εκει.
Για το Μαγαζι της κυρίας αφου επιμένει δεν θα βάλω και το χερι μου στη φωτιά.Γιατί αν ανοιξε Νοεμβρη του 7 τοτε σιγουρα δεν δουλεψε εκει.
Αυτα τελος πλεον γιατι δεν υπαρχει λόγος να συζητάμε για αυτό το θέμα.

Ραμόνα ναι φίλε θυμάμαι Γερμανίδα με βυζάρες ..οχι τρομερη εμφάνιση.Αλλα μόνο και μόνο για βυζολάγνους έλεγε.Προμηθέως σε εκείνο που ηταν λιγο πιο πανω απο το μπλέ την θυμάμαι.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
εγώ ανοιξα νοέμβρη 07 άρα αλου δούλεψε....

Αααα τότε η Γιάννα ήταν το πρώτο σου κορίτσι, πολύ παιδί  :tits: :tits: ακόμη θυμάμαι εκείνο το γνωστό και πολύ ωραίο μυστιριακό  κομμάτι που το έβαζε πάντοτε όταν εμπαίνε στο δωμάτιο. Δεν θυμάμαι τίτλο όμως  :headbang: Εσύ  :think:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.772
Κριτικές
183
Like
3.164
Πόντοι
8.535
Ραμόνα ναι φίλε θυμάμαι Γερμανίδα με βυζάρες ..οχι τρομερη εμφάνιση.Αλλα μόνο και μόνο για βυζολάγνους έλεγε.Προμηθέως σε εκείνο που ηταν λιγο πιο πανω απο το μπλέ την θυμάμαι.
:thumbsup: :thumbsup:σωστος...για τις βυζαρες της την θυμαμαι κ γω... :tits2: :tits2: :tits2:την ειχα τιμησει ουκ ολιγες φορες...δεν ξερω αν ηταν Γερμανιδα,αλλα μεσα στο δωματιο ηταν φιλοτιμη. :grin: :grin: :grin:
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Αααα τότε η Γιάννα ήταν το πρώτο σου κορίτσι, πολύ παιδί  :tits: :tits: ακόμη θυμάμαι εκείνο το γνωστό και πολύ ωραίο μυστιριακό  κομμάτι που το έβαζε πάντοτε όταν εμπαίνε στο δωμάτιο. Δεν θυμάμαι τίτλο όμως  :headbang: Εσύ  :think:
  μπα που να το θυμάμαι αυτή έφέρνε dικάτης cd..... :-*
 

Επισκέπτης
2 σύντομα λόγια για τις καινούργιες κοπέλες.

Μόνικα Π14. Είναι ξανθιά με πολύ μέτρια φάτσα όμορφο βυζί στητό. Οκ πόδια, όχι κάτι ιδιαίτερο από κώλο κ γενικά. Το σώμα της στα πλευρά φαίνεται κάπως χαλαρό αλλα το βυζί το αντικρούει αυτό. Ήμουνα στο τσακ να μπω, αν ερχόταν κ μου έκανε κανένα νάζι θα έφευγα μέσα σίγουρα.

Χριστίνα Κωλέττη. Παίζει ίσως να έχει δουλέψει παλιότερα εκεί πέρα αλλά εγώ δεν είχα πάει ποτέ μαζί της. Τελικά έπεισα την τσατσά να με αφήσει με 35Ε και μπήκα. Είναι από Ουγγαρία πολύ slender teen σωματότυπος, ψηλή αρκετά με μακρυά πόδια (με ωραία δαχτυλάκια), μικρά βυζάκια ευχάριστα όμως πολύ καλό δερματάκι κ σχετικά σφιχτή, κωλάρακι super. Το μεγάλο μείον της είναι τα δόντια, σκεφτείτε κάτι σε λίγο καλύτερη Αγγελική πριν τον οδοντίατρο... περασά πάρα πολύ ωραία μέσα και την συστήνω για GFE φάση. Πέρασα τόσο καλά που θέλω να γράψω κριτική αλλά αφού κάνω πρώτα ένα ντουζάκι.  :sunglasses:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Χριστίνα Κωλέττη. Παίζει ίσως να έχει δουλέψει παλιότερα εκεί πέρα αλλά εγώ δεν είχα πάει ποτέ μαζί της. Τελικά έπεισα την τσατσά να με αφήσει με 35Ε και μπήκα. Είναι από Ουγγαρία πολύ slender teen σωματότυπος, ψηλή αρκετά με μακρυά πόδια (με ωραία δαχτυλάκια), μικρά βυζάκια ευχάριστα όμως πολύ καλό δερματάκι κ σχετικά σφιχτή, κωλάρακι super. Το μεγάλο μείον της είναι τα δόντια, σκεφτείτε κάτι σε λίγο καλύτερη Αγγελική πριν τον οδοντίατρο... περασά πάρα πολύ ωραία μέσα και την συστήνω για GFE φάση. Πέρασα τόσο καλά που θέλω να γράψω κριτική αλλά αφού κάνω πρώτα ένα ντουζάκι.  :sunglasses:

Ενας ειναι ο κομμαντο  :rockon:
Ετων η Χριστινα ?  :think:

εγω δεν βγηκα παγανια :dunno: λιγο η ζεστη , λιγο η βαρεμαρα , λιγο η Μαυρη ...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Από τη μαύρη χρωστάς κριτική. :grin: :grin: :grin:

ναι  :idiot: πρωτη φορα αργω τοσο
και ο μαανες χρωσταει απο τουμπανιεθ ομως  :tickedoff:
Πρεπει να ξοφλησουμε γρηγορα τα χρεη μας γιατι θα χρεοκοπησουμε αν τα αφησουμε πολυ


ΥΓ
Τελικα οι μαυρες πρεπει να ειναι δυο ..
λογο ελειψης πουτανοκοματο στην περιοχη ομως ισως αργησει να λυθει το μυστηριο
 

Επισκέπτης
Καλά εγώ χρωστάω της καργίολας της κριτικές χαχα!

20 ετών, ντεκαεννια δλδ +1
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.527
Πόντοι
2.480
η δευτερη που λες ειναι η τζωρτζια η ιταλιδα μιλφ;ειχε δουλεψει αυτη λαφαμ αννα; :think:εγω κεφαλληνιας και ουρανου26 την θυμαμαι....και κατι ειχε ειπωθει για σπιτι δικο της που δεχοταν πελατες αλλα δεν ξερω λεπτομερειες.....


παντως ο κασσλ


ερ ειναι παλιος και αποκλειεται να μπερδευεται με την αννα μαρια....καποια αλλη λεει αλλα δεν μπορω και γω να καταλαβω....
Μπράβο αυτή ακριβώς εννοώ. Εάν κάποιος γνωρίζει που βρίσκεται η μίλφ τζώρτζια η Ιταλίδα ας στείλει πμ. Ευχαριστω.
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
καλησπέρα μάγκες. ετοιμάζομαι για επιδρομή σε λίγη ώρα. τι προτείνετε? είμαι ανάμεσα σε Πετρούλα και Νικόλ. γουστάρω γλωσσόφυλλα και ψιλοGFE και έμαθα οτι αυτές είναι κάπως έτσι. ποιά απο τις 2 αξίζει πιο πολύ?
 

makisoeo

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
μια βανεσσα που εργαζοταν προμηθεωσ 25 αλλα εδω και καιρο εξαφανιστηκε μιπωσ ξερει κανεισ που βρισκεται , ενημερονω οτι περασα απο το στουντιο στη κατερινη η κοπελα μια βουλγαρα  καλη θα ελεγα στα 40 εγινε η καταθεση.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Νταντααααααααν ηρθε η Αφρουλα  :dancing:
αντε να δουμε ποτε θα την πετυχω ...
Τσιρκο Κατερινα και Φριξου 14 δεν απαντανε ...
Δοκιμασε κανεις αλλος να παρει?  :think:

Καλά εγώ χρωστάω της καργίολας της κριτικές χαχα!

20 ετών, ντεκαεννια δλδ +1
θα χρεωκοπησεις μια μερα και θα δεις εσυ  :birdman:
ελα πες για Τοπυμπανιεθ που ψηνομαι και ασε τα παλια :s&m_3:
Αυτη πλακα πλκακα πρεπει αν την εκανε για βουιτες , εμεινε μονη η τσεζυ και θα δουλευει 13¨00 με 6¨00
Δε Τρ Τε  :idiot:
Τι γινετε με αυτο το μαγαζι δεν εχει γκομενες ?  :think: σε λιγο οι τσατσαδες θα κανουν πιπες  :pipa1:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
μια βανεσσα που εργαζοταν προμηθεωσ 25 αλλα εδω και καιρο εξαφανιστηκε μιπωσ ξερει κανεισ που βρισκεται
δουλευει ενιοτε ως νατασα πλεον στην ματζαρου 14....παρε τηλ και ρωτα για βαρδιες..... ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
καλησπέρα μάγκες. ετοιμάζομαι για επιδρομή σε λίγη ώρα. τι προτείνετε? είμαι ανάμεσα σε Πετρούλα και Νικόλ. γουστάρω γλωσσόφυλλα και ψιλοGFE και έμαθα οτι αυτές είναι κάπως έτσι. ποιά απο τις 2 αξίζει πιο πολύ?
νικολ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom