Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (3 μέλη και 34 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
381
Like
5.348
Πόντοι
11.585
Νικ.Ουρανου Μια ξανθια ασχημη στη φατσα υποψια μουστακιου με παχακια.Σχεδον τραβελι.
Καρμεν δε την ειπαμε αυτη ? Καρμεν μου φαινετε .

Μαντζαρου 14 μια μελαχρινη νταρντανα με μετριο στηθος και αφθονη κυτταριτιδα.
Νταρντανα ?  :think: Ρε καραμαν , νταρντανα ειναι η πορνοσταρ ?  :think:

Κατεχακη ενα πολυ δυνατο μωρο που συστηθηκε ως τζουλια.Ξανθο βαμμενο μαλλι και σωματαρα.
Η τσατσα προτεινε χαριστικα να περασω με 30 αντι για 40.
Σκεφτηκα αρκετα το να μπω η οχι αλλα εμπιστευτηκα το πορνοενστικτο μου και την εκανα για υπνο.
Αυτο στα υποψιν ... Λες να γινω σογαμπρος στην Κατεχακη φετος ... Παναια μ  :S

Μαλλον δεν με προσεχεις... :idiot:

Ειπα εγω οτι ειναι μελαχρινη.?? ή νταρντανα.??
...το μυαλο σου ολο στην Αμαντα ειναι... :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
αρα ποια ηταν;η νατασα και αλλαξε μαλλι; :think:
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
1
Like
192
Πόντοι
16
Αμα θες να κανεις δωρακι στην κοπελια σου βυζους...κανε πρωτα μια ερευνα αγορας.!!...πηγαινε μια βολτα ενα βραδυ σε 2-3 στριπτιτζαδικα της πολης μας, ποιασε μερικα πλαστικα βυζια, ρωτα τες κιωλας οτι θες για αυτα θα σου τα πουνε ολα, ποσο κοστιζει και που τα βαλανε...αλλα οπως ειπες ενα καλο βυζι κοστιζει απο 3000 και πανω... :grin:
Παντως η γνωμη μου αν γεμιζει η χουφτα σου με αυτα που εχει...ειναι χιλιες φορες καλυτερα απο τα πλαστικα...
Aδερφε αυτο ειναι το προβλημα...Δεν γεμιζει καν.....Οποτε τα στριπτιτζαδικα εινα ιμια καλη ευκαιρια να τρωω κανα βυζοσκαμπυλο...Λατρευω να γεμιζω βυζομολωπες... :boobies: :boobies: :boobies:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
381
Like
5.348
Πόντοι
11.585
Aδερφε αυτο ειναι το προβλημα...Δεν γεμιζει καν.....Οποτε τα στριπτιτζαδικα εινα ιμια καλη ευκαιρια να τρωω κανα βυζοσκαμπυλο...Λατρευω να γεμιζω βυζομολωπες... :boobies: :boobies: :boobies:

Αρα υπαρχει προβλημα...τα χριστουγεννα κοντα ειναι ξεκινα να κανεις οικονομιες.!!  :2funny:
 

Επισκέπτης
Χθεσυνοβραδυνη ερευνα,μετα απο πολυ καιρό....Εκτός απο την Αντριαννα το τουμπανο στην Βιλλα,η οποια ηταν με πελατη και βαριομουν να περιμενω,βρηκα την Αννα στις Νταλικες....Πρωτη φορα αποφασισα να την δοκιμασω...Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Ο σωμα,κωλαρα,πανεμορφα ποδια,γενικα απο τη μεση και κατω καταπληκτικη....Ουτε 20αρα τετοιο κορμι...Αλλα απο φατσα,σαν να τρακαρε με μπουγατσα....
Μπηκα μεσα,απο πιπα,χαλια,με δυναμη,προσπαθουσε να δειξει παθος,δεν λεω,αλλα καθολου απολαυστικο.Αυτο που με τρελανε ηταν οταν την εστησα ορθια μπροστα μου,και μου ετριβε την απιστευτη κολαρα της πανω στον πουτσο μου...Μ εφτιαξε οποτε την περιποιηθηκα(και με περιποιηθηκε )με κυκλικες κινησεις δεοντως...Μεχρι που με στραγγιξε...Γενικα πολυ καλη,προτεινεται....

Να σε ρωτήσω κάτι? Το κορμί της είναι σφιχτό?
 

aristos238

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
καθυστεριμενη αναφορα για την τριτη 19/07 για  τανταλου 14 και Βικη ουγγαρια:
ομορφο μωρο με ωραια βυζακια και ακομα καλυτερη ρωγα, στα του αγωνα καλη πιπα χρηση κρεμας που εκανε το μ...νι πηγαδι, σκουντηγμα  ιεραποστολικο και στα 4 με καταθεση εχοντας θεα την ανοιχτη πισω πορτα.
Σε γενικες γραμμες μετρια πραγματα ενω το φιλαρακι μου μαλλον περασε καλυτερα με τη Μαριαννα στη Σαπφους 8 (την οποια πρεπει να τη δοκιμασω για να εχω αποψη).
Αλλη μια ομορφη παρουσια η Ιονελα που και αυτη πρεπει να περασει απο (stretch test) μιας και ειναι η εποχη τους!!! 
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
Αμα θες να κανεις δωρακι στην κοπελια σου βυζους...κανε πρωτα μια ερευνα αγορας.!!...πηγαινε μια βολτα ενα βραδυ σε 2-3 στριπτιτζαδικα της πολης μας, ποιασε μερικα πλαστικα βυζια, ρωτα τες κιωλας οτι θες για αυτα θα σου τα πουνε ολα, ποσο κοστιζει και που τα βαλανε...
Πςςςςςς είσαι τύπος!! Τέλος!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.527
Πόντοι
2.480

lastpontian

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
11
θα εχετε δει φανταζομαι μια κινεζα στην τανταλου,9 (ερως) που επαναλειτουργησε προσφατα και συνηθως δουλευει βραδυ ε? περασε κανεις μεσα????? 
κριτικες δεν βλέπω
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.741
Κριτικές
28
Like
2.556
Πόντοι
6.265
επαναλητουργησε το ερως στην τανταλου αλλα ξεχασαν να επαναλητουργησουν και το κλιματιστικο του μαζι :2funny: :2funny:

με την "μεγαλη" επιστροφη της τζεσυ τι εγινε?περασε κανεις να την δει σε τι κατασταση βρισκεται?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
επαναλητουργησε το ερως στην τανταλου αλλα ξεχασαν να επαναλητουργησουν και το κλιματιστικο του μαζι :2funny: :2funny:

με την "μεγαλη" επιστροφη της τζεσυ τι εγινε?περασε κανεις να την δει σε τι κατασταση βρισκεται?

Αααχαχαχαχα καλα ειναι σοβαροι οι ανθρωπες ? ακομη δε το φτιαξαν ?  :2funny:

Η Τζεσυ ηταν εκει πρωηνη σημερις , μας πεγιμενει  :tits2:
Εγω θα την (ξανα) φαω την πατατα μου , το εχω παρει αποφαση παντως

Για Μαντελαιν που ρωτησα απο βδομαδα λεει , οι Αδερφες Ραιχ επισης δεν εχουν φανει
Τουμπανιθ και Τζεσυ το προσεχες τετραημερο οπως φαινετε ..
η Επλιδα για κατι νεο ( και καλο ενοειτε ) δειχνει να απομακρυνετε ...
Απορω ποιος θα στελεχωσει το κογοβανγκος αν ανοιξει , αφου λενε οτι ειναι αλυσιδα
η οποια απ οτι φαινετε εχει λιγους κρικους  :cheesy:
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Μόλις τώρα... Φρέσκα νέα...  :2funny:

Προμηθέως 11: Ήρα... Milfακι απο τα λίγα...!!
Σαπφώς 5: Μιρέλλα... Για 3η συνεχόμενη φορά ήταν πολύ καλή, ίσως βέβαια να παίζει ρόλο ότι έχουμε καλή χημεία γιατί έχω ακούσει παράπονα απο άλλα παιδιά... Φούλ προκαταρκτικά, δεκτική σε όλα, καλή συμμετοχή, πολύ δυνατή, τα πάντα όλα στα 30, μόνο μείον οι υπερβολικές κραυγές της, για λίγο αναρωτήθηκα μήπως είμαι ο Γκουσγκούνης...
Σαπφώς 7: Ιονέλλα... Το τρώει το φαί της...
Σαπφώς ανορθόγραφο: Μετά απο μια σύντομη περιπέτεια ( :fuck1: )στους δρόμους και τις πιάτσες της Θεσσαλονίκης επέστρεψε η Μαριάννα...
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
381
Πόντοι
286
Μόλις τώρα... Φρέσκα νέα...  :2funny:

Προμηθέως 11: Ήρα... Milfακι απο τα λίγα...!!
Σαπφώς 5: Μιρέλλα... Για 3η συνεχόμενη φορά ήταν πολύ καλή, ίσως βέβαια να παίζει ρόλο ότι έχουμε καλή χημεία γιατί έχω ακούσει παράπονα απο άλλα παιδιά... Φούλ προκαταρκτικά, δεκτική σε όλα, καλή συμμετοχή, πολύ δυνατή, τα πάντα όλα στα 30, μόνο μείον οι υπερβολικές κραυγές της, για λίγο αναρωτήθηκα μήπως είμαι ο Γκουσγκούνης...
Σαπφώς 7: Ιονέλλα... Το τρώει το φαί της...
Σαπφώς ανορθόγραφο: Μετά απο μια σύντομη περιπέτεια ( :fuck1: )στους δρόμους και τις πιάτσες της Θεσσαλονίκης επέστρεψε η Μαριάννα...

να προσθέσω στο μπλέ ήταν η κορίνα και στο σπίτι της κέλυς ήταν μία μελαγχρινή αδιάφορη!!!!  η κατάθεση έγινε στην ηρα όπου και πέρασα σούπερ!!
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
τι εστι μαριαννα? εχουμε κριτικες?
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
θα εχετε δει φανταζομαι μια κινεζα στην τανταλου,9 (ερως) που επαναλειτουργησε προσφατα και συνηθως δουλευει βραδυ ε? περασε κανεις μεσα????? 
κριτικες δεν βλέπω
εαν είναι η ίδια βλέπε κριτική από Karaman - Σαπφους 8 - 17/6 
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Μια μικρη αναφορα απο κοπελες που δοκιμασα στο βαρδυ το τελευταιο μηνα περιπου.

-Αννιτα απο Ερως Τανταλου. Με τραβηξε μεσα το πολυ ωραιο σοκολατενιο μαυρισμα της. Εχει μικρα βυζακια και λατιν φατσα. Ηταν πολυ φιλικη, πιασαμε την κουβεντα περι αδειων των σπιτιων και περι Μπουταρη. Στο σεξ ηταν καλη με καλη συννετοχη.

-Μιρελα αλλα οχι η μοντελισια στο προμηθεως 5. Η καλυτερη που γαμησα. Πολυ φιλικη, τελειο τσιμπουκι. Σιγουρα την ξαναπροτιμαω.

-Μιρελα μοντελισια στο σαπφους 5. Πολυ καλη συμμετοχη. Διαβασε λεει τα αρνητικα σχολια στο ιντερνετ και θα προσπαθησει να βελτιωθει.

-Αριανα στο ανορθογραφο. Νταρντανα αλλα με ωραιο σλαβικο προσωπο. Ασπρουλιαρα δεν εκανε τα μοανια της ακομα. Απιστευτη συμμετοχη στο 30αρι. Η γκομενα ιδρωνει την φανελα. Για αυτους που τους αρεσουν η κωλαρουδες.

-Καρμεν. Απιστευτο μουνι μαυρισμενο απο τα μπανια. Βυζαρες κωλαρες φατσα απιστευτη. Αλλα στην συμμετοχη δεν ειναι καλη. Δεν γκρινιαζει βεβαια αλλα ειναι παθητικη. Η συγκεκριμενη αν χαμογελουσε και εκανε κανενα κολπακι οπως η Μιρελα θα μαζευε τρελο χρημα. Γκαβλα παντως να την εχεις στα τεσσερα και να βλεπεις τα τανλαινς απο το μπραζιλιαν μαγιο που εχει οταν την ξεσκιζεις. Καρμεν η' νταβα/γκομενε της Καρμεν, αν διαβαζεις πες της να βελτιωσει την συμμετοχη της, και δεν θα κλεινει μπουτι η κοπελα. 
 

gio19

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
193
Κριτικές
5
Like
193
Πόντοι
1
Καλημέρα!γνωρίζει κανείς πότε δουλεύει η Σάρα?
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Η Πιπινοβικη απο Τανταλου παιζει να ειναι η ομορφοτερη πουτανα της Θεσσαλονικης. Η φατσα και το σωμα μου θυμιζουν την πορνοσταρ Jennifer White. Αλλα μεγαλο κομοδινο και μη μου απτου. Καβαλησε το καλαμι μου φαινεται το γυφτοπουτανακι. Αιντε στην Αθηνα μωρι να δουλεψεις στην Φυλη με 20 ευρω να κανεις γυμνο τσιμπουκι, γλυφομουμουνι και να λες και ευχαριστω, να στρωσεις και μετα να ερθεις εδω. Πηγα να της χαιδεψω το στηθος και δεν με αφησω. Πηγα να της φιλησω το στηθος και δεν με αφησε. Βρε, ουστ απο δω. Η συγκεκριμενη ακολουθει αντιστροφη πορεια απο αυτη της Λαουρας η οποια παει απο το καλο στο καλυτερο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom