Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
655
Πόντοι
361
Φίλε να σ πω κάτι?Μπορεί να κούρασε ο φίλος για σένα αλλά και τα λεφτά δεν βγαίνουν εύκολα τα 40αρια(το λιγότερο )και για κάποιον που μπαίνει και δεν ενημερώνεται από κάποιο φορουμ πάει σαν πρόβατο εκεί και τρώει την φωλα.
Οπότε καλύτερα να "κουράζει" κάποιος παρά να δίνει καποιος το μεροκάματο του που βγαίνει δύσκολα στη σημερινή εποχη
Όλοι ξέρουμε ότι το 90%από της λατίνες είναι φόλες το γράφουμε σε όλο το τσατ οπότε δεν υπάρχει λόγος κάθε λίγο μακριά μακριά και πακια πακια,έχουμε καταλάβει ότι δεν έχουμε στούντιο αλλά μπουρδελα,μαλάκια κάνει ο καθε ένας που πάει και δίνει λεφτά έτσι όλο αυτό δεν θα πέσει ποτέ δεν θα αλλάξει, καλύτερα Αθήνα με 20 και 10€ και να γαμανε πακια αλλά τουλάχιστον εκεί αρκετές κοπέλες είναι καλες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αφού η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΈΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ ΑΔΕΡΦΕΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ???
Το ξέρω και το ξέρουμε αλλά δεν γίνετε να έχουμε 3 σελίδες και η 2 να είναι το μακριά μακριά κτλ..
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.991
Κριτικές
9
Like
3.294
Πόντοι
456
Μεσημεριανη βολτιτσα για Ελληνικο αρωμα μπουρδελου.. Πολλα μαγαζια ανοικτα και γενικα λιγη κινηση. Πηγα στα 3 ξυλινα εκει στο χωματοδρομο. Πιτα στα πακια λιαζονταν και ενας γιαγλης με τριφυλλο τσιγαρο εξω απο της Ριτας το σπιτακι μιλουσε στο τηλεφωνο και ρουφουσε τσιγαρλικι ανενοχλητος. Ριτα δν περασα γιατι αν και κανονι οπως λενε εγω δεν εχω χημεια μαζι της. Παω Βενους ηταν η Αλιονα που ηταν στα 3 σπιτακια εκει που ειναι η Νικολ το τραβελοειδες.(για τους πολυ παλιους). Μπηκα με 50 γιατι αυτη ειναι η βασιλισσα του δακτυλωματος. Η κοπελα εχει πεσει παρα πολυ σε αποδοση και εμεινα αχυτος, Βγαινω με το παπαρι σηκωμενο και παω εκει στα ξυλινα που ειναι μια πολυ ψηλη, Και εκει τα ιδια αχυτος αν και η κοπελα αρκετα φιλοτημη, τρελαινομαι λεω παω στην συζηγο. Μπαινω Ειρηνη για σιγουρα πραματα. Πιπα στα ορθια εκει στον διαδρομο στην σιδερενια πορτα που την σερνει και κανει θορυβο, Δεν ηθελα δωματιο και στο πενταλεπτο εχυσα στα βυζια της, σταθερο το μωρακι μου. Αλλα ενιωσα κενος να πω την αληθεια και ειχα χρονο ακομα. Λεω να παω για ενα χαλαρο μαραθωνιο. Χριστινα Αλβανιδα 50+. Μπηκα στο δωματιο μονο πιπα την δινω 50 ευρω και λεω μπορει να αργησω να τελειωσω. Δεν πειραζει λεει μωρο μου μπες. Μιλαμε για 40 λεπτα και παραπανω πιπα μεχρι που την εχυσα στο προσωπο ολο. Αυτα τα ολιγα. Καλη συνεχεια.
ποια ειναι η αλβανιδα που εχυσες στα μουτρα της;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
Φίλε να σ πω κάτι?Μπορεί να κούρασε ο φίλος για σένα αλλά και τα λεφτά δεν βγαίνουν εύκολα τα 40αρια(το λιγότερο )και για κάποιον που μπαίνει και δεν ενημερώνεται από κάποιο φορουμ πάει σαν πρόβατο εκεί και τρώει την φωλα.
Οπότε καλύτερα να "κουράζει" κάποιος παρά να δίνει καποιος το μεροκάματο του που βγαίνει δύσκολα στη σημερινή εποχη
Ωραία λογική... άρα να τρώμε εμείς τις φόλες ώστε να ενημερωνεσαι εσύ που γράφτηκες προχθές και όπως φαίνεται θέλεις μόνο να ενημερωνεσαι και όχι να ενημερώνεις κι εσύ.

Για μένα, προσωπική μου άποψη, τέτοιες αναρτήσεις και μέλη αυτής της λογικής θα έπρεπε να τρώνε κατευθείαν ban από τους διαχειριστές
 

Gaulobarber!

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2024
Μηνύματα
10
Like
22
Πόντοι
0
Ωραία λογική... άρα να τρώμε εμείς τις φόλες ώστε να ενημερωνεσαι εσύ που γράφτηκες προχθές και όπως φαίνεται θέλεις μόνο να ενημερωνεσαι και όχι να ενημερώνεις κι εσύ.

Για μένα, προσωπική μου άποψη, τέτοιες αναρτήσεις και μέλη αυτής της λογικής θα έπρεπε να τρώνε κατευθείαν ban από τους διαχειριστές
Φίλε al ,ειμουν γραμμένος από το 2014 μέχρι και το 2016 αλλά τα παράτησα και ξαναγράφτηκα προχθές ,δεν θέλω να αντιπαρατεθω μαζί σου γιατί σε σέβομαι σαν παλιά καραβανα εδώ μέσα , αλλά έχεις άδικο όταν λες ότι δεν ενημερώνω... γραμμένος ούτε 4 μέρες ..και πέρασα από παρανταιζ στις λατινες 3 μέρες συνεχόμενα και είδα αυτά τα χάλια (έκανα ανάρτηση).
Μάλλον μπερδευεσαι με αλλο μελος
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
815
Κριτικές
3
Like
541
Πόντοι
306
Ξερει κανενας που δουλευει η Βερονικα μιλφ;;;
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
655
Πόντοι
361
Φίλε al ,ειμουν γραμμένος από το 2014 μέχρι και το 2016 αλλά τα παράτησα και ξαναγράφτηκα προχθές ,δεν θέλω να αντιπαρατεθω μαζί σου γιατί σε σέβομαι σαν παλιά καραβανα εδώ μέσα , αλλά έχεις άδικο όταν λες ότι δεν ενημερώνω... γραμμένος ούτε 4 μέρες ..και πέρασα από παρανταιζ στις λατινες 3 μέρες συνεχόμενα και είδα αυτά τα χάλια (έκανα ανάρτηση).
Μάλλον μπερδευεσαι με αλλο μελος
Έκανες ανάρτηση για μεγάλους κολους μέσα πέρασες??εμείς για μέσα λέμε τι κανει η κοπέλα,όπως έχουμε γράψει όλοι για φόλες και για καλές που υπάρχουν και υπήρχαν..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ΠΕΣΤΑ ΑΔΕΡΦΕΕΕ ΜΟΥ ΠΕΣΤΑ!! ΚΑΙ ΔΙΝΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ 60€ ΚΑΙ 100€ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΟΧΙ ΑΣΤΕΙΑΑΑΑ!!!!
Που τα δίνεις και δεν μας λες δεν έχω καταλάβει,γιατί εγώ βλέπω μακριά μακριά δεν βλέπω κάτι άλλο..
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.527
Κριτικές
22
Like
6.702
Πόντοι
3.346
Μονο εγω καταλαβα οτι τα περισσοτερα που γραφουν στις τελευταιες σελιδες ειναι για να διαφημιστει το pimp :confused:
Μακριααα Μακριααα Μακριααα απο αυτο το κ@λομαγαζο εχει χοντροκωλες λατινες και πακια :grin:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.541
Πόντοι
25.015
Εγω ενα εχω να πω. Σημερα ξυπνησα και εβγαλα μαλλια, μου μεγαλωσε η πουτσα και εφυγε η κοιλιτσα και πλεον εχω κοιλιακους 6 πακ. Επισης επειδη πλεον εχω γινει μοντελο και γαμαω εμφανισιακα μου εκατσε και ο DEWARSS και τον πηρα ακαποτα και απο τον κωλο. Λετε να χρειαζεται να παω για εξετασεις? τι να κανω ρε γαμωτο πειτε μου γιατι εχω χεστει πανω μου.
 

Gaulobarber!

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2024
Μηνύματα
10
Like
22
Πόντοι
0
Έκανες ανάρτηση για μεγάλους κολους μέσα πέρασες??εμείς για μέσα λέμε τι κανει η κοπέλα,όπως έχουμε γράψει όλοι για φόλες και για καλές που υπάρχουν και υπήρχαν..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Που τα δίνεις και δεν μας λες δεν έχω καταλάβει,γιατί εγώ βλέπω μακριά μακριά δεν βλέπω κάτι άλλο..
Ρε φίλε αν δεν σαρεσει η φασολάδα εσένα,εσυ την τρως??γιατί να μπω σε μπάζα κ χοντροκολες για να τραβήξω μαλάκια στο τέλος?
Ένας νορμάλ άνθρωπος μπαίνει σε κάποια που τελοσπαντον του κάνει κούκου! Το ότι δεν μπήκα κάπου μέσα είναι θέμα χρόνου για να κάνω ανάρτηση .3 μέρες είμαι γραμμένος και τις 3 πήγα στις καλλονές..μαλακια μου
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.452
Πόντοι
3.796
Εγω ενα εχω να πω. Σημερα ξυπνησα και εβγαλα μαλλια, μου μεγαλωσε η πουτσα και εφυγε η κοιλιτσα και πλεον εχω κοιλιακους 6 πακ. Επισης επειδη πλεον εχω γινει μοντελο και γαμαω εμφανισιακα μου εκατσε και ο DEWARSS και τον πηρα ακαποτα και απο τον κωλο. Λετε να χρειαζεται να παω για εξετασεις? τι να κανω ρε γαμωτο πειτε μου γιατι εχω χεστει πανω μου.
Τόσο αφραγκια έχει πέσει που ονειρεύεσαι ότι άρχισες να μοιάζεις με άνθρωπο βρε μπαμπουίνε;
Λίγο δύσκολα να γίνουν τα όνειρα σου πραγματικότητα,αλλά αν έχεις τόσο ανάγκη να γαμησεις αφού δεν έχεις λεφτά και πουτσα γάμα τον φίλο σου τον stefzenios που είναι συνηθισμένος στα δάχτυλα ..σαν το πουλί σου .
Κοίτα να δεις τώρα που ξαφνικά όλοι οι πουστηδες θέλουν να γίνουν και ενεργητικοί..
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.541
Πόντοι
25.015
Τόσο αφραγκια έχει πέσει που ονειρεύεσαι ότι άρχισες να μοιάζεις με άνθρωπο βρε μπαμπουίνε;
Λίγο δύσκολα να γίνουν τα όνειρα σου πραγματικότητα,αλλά αν έχεις τόσο ανάγκη να γαμησεις αφού δεν έχεις λεφτά και πουτσα γάμα τον φίλο σου τον stefzenios που είναι συνηθισμένος στα δάχτυλα ..σαν το πουλί σου .
Κοίτα να δεις τώρα που ξαφνικά όλοι οι πουστηδες θέλουν να γίνουν και ενεργητικοί..
Επεσες στην παγιδα μου τελικα.
1πριλια φτου και βγαινω.
Αγαπη μονο!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.452
Πόντοι
3.796
Επεσες στην παγιδα μου τελικα.
1πριλια φτου και βγαινω.
Αγαπη μονο!
Είσαι μεγάλη κουφάλα ρε Βαρβάρα !
Καλό μήνα και καλές μαλακίες εντός Σαρακοστής!
Πάντως ο στεφ πιστεύω θα δεχόταν.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.306
Πόντοι
10.647
Μακρια μακρια, αλλα εγω χτες πληρωσα Τζουλιετα, 70€ για 69, μου πεταξε τα ματια εξω, ηταν τοσο καυλωμενη που μου λεει τετοιο πουτσο τον θελω στον κωλο μου, τον εβγαλε απο την μουνα της και τον εχωσε στην κωλοτρυπα της, αβιαστα 15 λεπτα σιγουρα πρεπει να της εκανα κωλονοσκοπιση, με το που αρχισα να χυνω, σαν σουπεργουμαν πεταχτηκε μου εβγαλε την καποτα και αρχισε να τα ρουφαει τα σπερματα μεχρι και την τελευταια σταγονα.... Συνολικος χρονος πανω απο 40 λεπτα, φευγοντας με πλακωσε στα γλωσσοφιλα και μου ειπε να ξαναπαω γρηγορα, αλλα να μην πληρωσω προγραμμα, μονο απλο και τα αλλα τα βαζει αυτη.... απο χτες δεν μπωρω να κοιμηθω....την σκεφτομαι και λιωνω....θα ξαναπαω σημερα.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.541
Πόντοι
25.015
Μακρια μακρια, αλλα εγω χτες πληρωσα Τζουλιετα, 70€ για 69, μου πεταξε τα ματια εξω, ηταν τοσο καυλωμενη που μου λεει τετοιο πουτσο τον θελω στον κωλο μου, τον εβγαλε απο την μουνα της και τον εχωσε στην κωλοτρυπα της, αβιαστα 15 λεπτα σιγουρα πρεπει να της εκανα κωλονοσκοπιση, με το που αρχισα να χυνω, σαν σουπεργουμαν πεταχτηκε μου εβγαλε την καποτα και αρχισε να τα ρουφαει τα σπερματα μεχρι και την τελευταια σταγονα.... Συνολικος χρονος πανω απο 40 λεπτα, φευγοντας με πλακωσε στα γλωσσοφιλα και μου ειπε να ξαναπαω γρηγορα, αλλα να μην πληρωσω προγραμμα, μονο απλο και τα αλλα τα βαζει αυτη.... απο χτες δεν μπωρω να κοιμηθω....την σκεφτομαι και λιωνω....θα ξαναπαω σημερα.
ωραιος ο καραμαν! να πας και να την λιωσεις! αντε καλα γαμησια! τετοια θελω να διαβαζω.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.452
Πόντοι
3.796
Μακρια μακρια, αλλα εγω χτες πληρωσα Τζουλιετα, 70€ για 69, μου πεταξε τα ματια εξω, ηταν τοσο καυλωμενη που μου λεει τετοιο πουτσο τον θελω στον κωλο μου, τον εβγαλε απο την μουνα της και τον εχωσε στην κωλοτρυπα της, αβιαστα 15 λεπτα σιγουρα πρεπει να της εκανα κωλονοσκοπιση, με το που αρχισα να χυνω, σαν σουπεργουμαν πεταχτηκε μου εβγαλε την καποτα και αρχισε να τα ρουφαει τα σπερματα μεχρι και την τελευταια σταγονα.... Συνολικος χρονος πανω απο 40 λεπτα, φευγοντας με πλακωσε στα γλωσσοφιλα και μου ειπε να ξαναπαω γρηγορα, αλλα να μην πληρωσω προγραμμα, μονο απλο και τα αλλα τα βαζει αυτη.... απο χτες δεν μπωρω να κοιμηθω....την σκεφτομαι και λιωνω....θα ξαναπαω σημερα.
Αν δεν είναι πρωταπριλιά,είσαι ο τυχερός του μηνα απλά .
Βέβαια τέτοιες εμπειρίες όταν γράφονται δημόσια , προβλέπεται χαλάστρα από συναγωνιστές πριν προλάβεις να πας σήμερα .
Ήδη βλέπω συναγωνιστή να της λέει..
-καλα τον @Karaman 7 τον κερασες κώλο , γλωσσοφιλα και άλλα πολλά ,άσε που σήμερα θα τον κεράσεις και στο απλό ..η δικιά μας η πουτσα τι έχει ;έλα ,έλα γύρνα να σου τον καρφώσω και εγώ με 30 ευρα στον κωλο και θα σου γράψω και καλή κριτική .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom