Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (4 μέλη και 39 επισκέπτες)

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
747
Κριτικές
14
Like
1.471
Πόντοι
496
Στο free house σίγουρα δεν μπενουν Πακιστανοί. Ανία και Λιλιάνα προσέχουν πολύ
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
284
Κριτικές
2
Like
335
Πόντοι
21
απο το Paradise ξερει κανεις αν αξιζει με κανενα καλο προγραμμα καμια καλη κοπελα? ειδα την CELESTE απο κοντα και μου επεσαν τα σαγονια στο πατομα, ξερω οτι Annabel αξιζει γιατι εχω παει μαζι της δυο φορες αλλα θα ήθελα αμα γινεται και μια γνωμη για τις αλλες τις κοπελες αμα ξερει κανεις.
Πήγα πρόσφατα στην Αφροδίτη την και καλά Ελληνίδα. Μάλλον Βουλγάρα είναι από κάποια σχόλια στα βουλγαρικα που είδα στο fb. Είναι σχετικά κοντή με ωραίο σώμα (για τα γούστα μου τουλάχιστον) έχει ένα τατουάζ fuck me λίγο πάνω απ το μουνι και ένα τατουάζ slap me πισω στο κωλομαγουλο. Μπήκα με το απλό στα 40 ευρώ. Κάθεται και τη γαμας καλά, δεν κλέβει, τη γαμας όπως θελεις. Τρωει και λιγα μπατσακια δε λεει οχι. Πάνω που άρχισε να μουρμούριζει για το χρόνο τελείωσα. Γενικα ουτε τρελαθηκα απ τη μικρη ουτε τα εκλαψα. Στο paradise έτσι κάνουν με το χρόνο. Και προγραμμα 30 λεπτών να πάρεις πιστεύω στα 20 λεπτά θα σου χτυπήσουν την πόρτα. Τώρα αν θες να γαμησεις κανένα καλό μουνι που σου αρέσει καντο με το απλό 40αρι.
 

MasterGr

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
62
Like
138
Πόντοι
0
Πήγα πρόσφατα στην Αφροδίτη την και καλά Ελληνίδα. Μάλλον Βουλγάρα είναι από κάποια σχόλια στα βουλγαρικα που είδα στο fb. Είναι σχετικά κοντή με ωραίο σώμα (για τα γούστα μου τουλάχιστον) έχει ένα τατουάζ fuck me λίγο πάνω απ το μουνι και ένα τατουάζ slap me πισω στο κωλομαγουλο. Μπήκα με το απλό στα 40 ευρώ. Κάθεται και τη γαμας καλά, δεν κλέβει, τη γαμας όπως θελεις. Τρωει και λιγα μπατσακια δε λεει οχι. Πάνω που άρχισε να μουρμούριζει για το χρόνο τελείωσα. Γενικα ουτε τρελαθηκα απ τη μικρη ουτε τα εκλαψα. Στο paradise έτσι κάνουν με το χρόνο. Και προγραμμα 30 λεπτών να πάρεις πιστεύω στα 20 λεπτά θα σου χτυπήσουν την πόρτα. Τώρα αν θες να γαμησεις κανένα καλό μουνι που σου αρέσει καντο με το απλό 40αρι.
φιλε εχω γαμησει την Λουνα και την Ανναμπελ με μιση ωρα πρόγραμμα και μπορω να πω ιδικα για την Λουνα που τωρα δεν δουλευει αξιζει τα λεφτα αλλα μονο για αυτες.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.961
Κριτικές
9
Like
3.277
Πόντοι
456
Παιδιά θέλει Ριζική Ανανέωση!!! Πρέπει να συνεννοηθούμε όλοι εδώ μέσα μεταξύ μας για να μην πατήσει κανένας μας σε κανένα studio για μεγάλο διάστημα μπας και φέρουν επιτέλους καμία όμορφη κοπέλα της προκοπης γιατί έχει γεμίσει μονο Μπάζα Σαύρες και είναι οι ιδιες και οι ιδιες!!!! Ειναι πολύ σοβαρό το πρόβλημα!!!!!! Δεν πάει άλλο!!!!!!!
ΣΥΜΦΩΝΩ!!
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
284
Κριτικές
2
Like
335
Πόντοι
21
φιλε εχω γαμησει την Λουνα και την Ανναμπελ με μιση ωρα πρόγραμμα και μπορω να πω ιδικα για την Λουνα που τωρα δεν δουλευει αξιζει τα λεφτα αλλα μονο για αυτες.
Δεν διαφωνώ φίλε σ αυτό που λες ισως γιατι πληρωσες μεγαλο πρόγραμμα πάντως γενικότερα paradise και ελευθερία χρόνου δεν πάνε μαζί. Με 40 και 50 ευρώ θα σου χτυπήσουν την πόρτα. Εγώ δεν πολύ πηγαίνω εκεί. Δεν έχω να σου προτείνω πολλές. Μπορεί να έχω και λάθος.....Δοκίμασε την Αφροδίτη δεν ξερω τι κάνει σε μεγάλο πρόγραμμα. Πάντως μιλάει πολύ
 

thestoxw

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2021
Μηνύματα
17
Like
26
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς εάν η Σύλβια που ήταν τελευταία φορά inside δουλεύει ακόμα;
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
569
Κριτικές
12
Like
2.468
Πόντοι
736
Οι κοπελες εχουν δικαιωμα να μην βαλουν καποιον στο δωματιο. Οποτε στο μουνι τους.
Φίλε μου κάνεις λάθος σε αυτό. Οι κοπέλες δεν έχουν δικαίωμα να αρνηθούν την εξυπηρέτηση σε κανέναν μα κανέναν πελάτη. Και μιλάω με βάση τη νομοθεσία. Αν κάποιος φάει πόρτα για τον άλφα ή βήτα λόγο μέχρι και την αστυνομία μπορεί να φωνάξει. Ο μόνος τρόπος να Αποφύγει έναν πελάτη είναι να πει η υπηρεσία της ότι είναι σε πρόγραμμα.
Η φυσικά αν ο πελάτης έχει δημιουργήσει πρόβλημα σε προηγούμενη επίσκεψη του καλεί το μαγαζί την αστυνομία για να δικαιολογήσει την άρνηση εξυπηρέτησης.
Φυσικά στους πακιστανούς η απαγόρευση περνάει.

Εντωμεταξύ πακιστανούς και 2 2 Έπαιρνε και η βρωμιάρα η Αθηνα
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
731
Like
3.846
Πόντοι
446
Φίλε μου κάνεις λάθος σε αυτό. Οι κοπέλες δεν έχουν δικαίωμα να αρνηθούν την εξυπηρέτηση σε κανέναν μα κανέναν πελάτη. Και μιλάω με βάση τη νομοθεσία. Αν κάποιος φάει πόρτα για τον άλφα ή βήτα λόγο μέχρι και την αστυνομία μπορεί να φωνάξει. Ο μόνος τρόπος να Αποφύγει έναν πελάτη είναι να πει η υπηρεσία της ότι είναι σε πρόγραμμα.
Η φυσικά αν ο πελάτης έχει δημιουργήσει πρόβλημα σε προηγούμενη επίσκεψη του καλεί το μαγαζί την αστυνομία για να δικαιολογήσει την άρνηση εξυπηρέτησης.
Φυσικά στους πακιστανούς η απαγόρευση περνάει.

Εντωμεταξύ πακιστανούς και 2 2 Έπαιρνε και η βρωμιάρα η Αθηνα
Σωστά τα λες για τον νόμο που ισχύει, αλλά ο λαθραίος μετανάστης δεν μπορεί να καλέσει αστυνομία επειδή θα τον πάρουν για εξακρίβωση στοιχείων και εν συνεχεία για απέλαση ή σε κανένα camp.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
569
Κριτικές
12
Like
2.468
Πόντοι
736
Σωστά τα λες για τον νόμο που ισχύει, αλλά ο λαθραίος μετανάστης δεν μπορεί να καλέσει αστυνομία επειδή θα τον πάρουν για εξακρίβωση στοιχείων και εν συνεχεία για απέλαση ή σε κανένα camp.
Αυτό έγραψα στο τέλος φίλε
Ότι στους πακιστανούς η άρνηση περνάει
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
22
Like
6.545
Πόντοι
2.646
Φίλε μου κάνεις λάθος σε αυτό. Οι κοπέλες δεν έχουν δικαίωμα να αρνηθούν την εξυπηρέτηση σε κανέναν μα κανέναν πελάτη. Και μιλάω με βάση τη νομοθεσία. Αν κάποιος φάει πόρτα για τον άλφα ή βήτα λόγο μέχρι και την αστυνομία μπορεί να φωνάξει. Ο μόνος τρόπος να Αποφύγει έναν πελάτη είναι να πει η υπηρεσία της ότι είναι σε πρόγραμμα.
Η φυσικά αν ο πελάτης έχει δημιουργήσει πρόβλημα σε προηγούμενη επίσκεψη του καλεί το μαγαζί την αστυνομία για να δικαιολογήσει την άρνηση εξυπηρέτησης.
Φυσικά στους πακιστανούς η απαγόρευση περνάει.

Εντωμεταξύ πακιστανούς και 2 2 Έπαιρνε και η βρωμιάρα η Αθηνα
Καλημερα συναδελφε και Καλη Σαρακοστη!

Δηλαδη στην περιπτωση μου που εφαγα πορτα απο το μπελα.. πιστευω οτι αν επαιρνα την αστυνομια και τους ελεγα οτι εφαγα πορτα χωρις λογο απο στουντιο.. θα μου κλειναν το τηλ. η στην καλυτερη θα μου λεγανε πανε σ αλλο. :grin:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
22
Like
6.545
Πόντοι
2.646
Σωστά τα λες για τον νόμο που ισχύει, αλλά ο λαθραίος μετανάστης δεν μπορεί να καλέσει αστυνομία επειδή θα τον πάρουν για εξακρίβωση στοιχείων και εν συνεχεία για απέλαση ή σε κανένα camp.
Εγω παντως ειδα να περνανε απο διπλα τους πακια και δεν ασχοληθηκαν καθολου.
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
731
Like
3.846
Πόντοι
446

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
9
Like
658
Πόντοι
301
Εγω παντως ειδα να περνανε απο διπλα τους πακια και δεν ασχοληθηκαν καθολου.
Δεν τους κάνουν τίποτα πλέον έχουν η δεν έχουν χαρτιά!!! Μη σου πω εμάς στραβοκοίτανε περισσότερο
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
9
Like
658
Πόντοι
301
@DEWARSS όσο αφορά την Έλενα Ραΐσα που σχολιάστηκε σε είχα ακούσει παλιότερα και είχα περάσει νομίζω το είχα γράψει στο νήμα κριτική δεν ανέβασα η κοπέλα πολύ όμορφη αλλά ο χαρακτήρας της πολύ κακός είναι να σε συμπαθήσει από την αρχή αν δεν θα προσπαθήσει να στο βγάλει ξύνω κ να σου τη σπάσει όπως έκανε σε εμένα την πρώτη φορά που πήγα μαζί της! Την δεύτερη έφυγα αχυστος και έριχνα καντήλια. Ενώ γνωστός μου έκανε από τα καλύτερα γαμισια με τον 30! Εγώ δεν θα ξανά πάω και δεν την συνιστο είναι ρισκο
 

spirtoulis123

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
72
Like
158
Πόντοι
0
Είναι λίγο περίεργη κάποιες φορές είναι η αλήθεια.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
569
Κριτικές
12
Like
2.468
Πόντοι
736
Καλημερα συναδελφε και Καλη Σαρακοστη!

Δηλαδη στην περιπτωση μου που εφαγα πορτα απο το μπελα.. πιστευω οτι αν επαιρνα την αστυνομια και τους ελεγα οτι εφαγα πορτα χωρις λογο απο στουντιο.. θα μου κλειναν το τηλ. η στην καλυτερη θα μου λεγανε πανε σ αλλο. :grin:
Εγώ σου είπα τι προβλέπει ο νόμος αφού εσύ πιστεύεις ότι στην περίπτωση σου θα σου έλεγα να αυτά δεν μπορώ να πω κάτι
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
113
Like
202
Πόντοι
1
Εγώ σου είπα τι προβλέπει ο νόμος αφού εσύ πιστεύεις ότι στην περίπτωση σου θα σου έλεγα να αυτά δεν μπορώ να πω κάτι
Συγνώμη που επεμβαίνω φίλε, αλλά δεν νομίζω να μπορείς να φωνάξεις την αστυνομία σε περίπτωση που φας πόρτα. Και να πάρεις την αστυνομία απλά δεν θα ασχοληθούν καν με κάτι τέτοιο. Πρώτον γιατί στο μαγαζί του ο καθένας έχει δικαίωμα να βάλει όποιον θέλει και να μην βάλει όποιον δεν θέλει. Όπως το ίδιο μπορεί να γίνει και σε ένα νυχτερινό κλαμπ κλπ... Δεύτερον οι κοπέλες που κάνουν την συγκεκριμένη δουλειά δεν είναι υποχρεωμένες να τους παίρνουν όλους αν δεν γουστάρουν γιατί αυτό θεωρείται εξαναγκασμός σε σεξουαλική πράξη και είναι ποινικό αδίκημα. Όσο για τους λάθρο το μοναδικό στούντιο που έχω δει με τα μάτια μου να μην τους βάζουν καν μέσα είναι τα Studio Paradise, τους έβλεπαν από την κάμερα και δεν τους άνοιγαν καν την πόρτα. Για τα υπόλοιπα δεν ξέρω, αν και στα περισσότερα τους βάζουν κανονικά.
 

ivanovi

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
54
Like
216
Πόντοι
20
Έχει περάσει κανένας με μια νέα αδύνατη, καστανόξανθη, που δουλεύει στο ισόγειο του Playboy (Φρίξου), βραδινή βάρδια; Παλιότερα δούλευε και στον επάνω όροφο που είναι η Αφροδίτη τώρα. Εαν έχει κάποιος εμπειρία ας πει εδώ ή σε dm.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.743
Κριτικές
6
Like
3.401
Πόντοι
736
Συγνώμη που επεμβαίνω φίλε, αλλά δεν νομίζω να μπορείς να φωνάξεις την αστυνομία σε περίπτωση που φας πόρτα. Και να πάρεις την αστυνομία απλά δεν θα ασχοληθούν καν με κάτι τέτοιο. Πρώτον γιατί στο μαγαζί του ο καθένας έχει δικαίωμα να βάλει όποιον θέλει και να μην βάλει όποιον δεν θέλει. Όπως το ίδιο μπορεί να γίνει και σε ένα νυχτερινό κλαμπ κλπ... Δεύτερον οι κοπέλες που κάνουν την συγκεκριμένη δουλειά δεν είναι υποχρεωμένες να τους παίρνουν όλους αν δεν γουστάρουν γιατί αυτό θεωρείται εξαναγκασμός σε σεξουαλική πράξη και είναι ποινικό αδίκημα. Όσο για τους λάθρο το μοναδικό στούντιο που έχω δει με τα μάτια μου να μην τους βάζουν καν μέσα είναι τα Studio Paradise, τους έβλεπαν από την κάμερα και δεν τους άνοιγαν καν την πόρτα. Για τα υπόλοιπα δεν ξέρω, αν και στα περισσότερα τους βάζουν κανονικά.
Δεν ξέρω αν ισχύει αυτό με τον εξαναγκασμό σε σεξουαλική πράξη που λές , απο την άλλη το οίκος ανοχής το ανοχή λογικά βγαίνει απο το ανέχομαι ... τώρα αν είναι υποχρεωμένες να τους ανεχτούν - δεχτούν όλους με κάποιο νόμο ούτε και αυτό το ξέρω.

Αλλά και να υπάρχει σχετικός νόμος οτι πρέπει να τους δέχονται όλους , τι γίνεται σε περίπτωση που ο οίκος λειτουργεί παράνομα χωρίς άδεια ας πούμε ; Η σε άλλη περίπτωση που διώξει κάποιον η κοπέλα ο οποίος έχει κάποια εμφανή σημάδια απο ΣΜΝ όπως διάβαζα τις προάλλες ;

Όσον αφορά την αστυνομία και να υπάρχει ο νόμος , λογικά θα σου πούν πάνε αλλού δεν νομίζω να ασχοληθούν.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
22
Like
6.545
Πόντοι
2.646
Εγώ σου είπα τι προβλέπει ο νόμος αφού εσύ πιστεύεις ότι στην περίπτωση σου θα σου έλεγα να αυτά δεν μπορώ να πω κάτι
Στα γρηγορα μια περιπτωση φιλου.

Νοικιαζει με την κοπελα του ενα μικρο διαμερισματακι σε αλλη περιοχη.
Δουλευαν και οι δυο.. διαrρηκτες ανοιξαν το σπιτι και πηραν κατι συσκευες,ψιλο μικρο το κακο δηλαδη.
Μολις γυρισαν και ειδαν το χαλι, η γυναικα ξερετε φοβηθηκε και να παρουμε αστυνομιες τηλ. σε συγγενεις, πανικος δηλαδη..
τι να κανει ο φιλος παιρνει εννοειται αστυνομια..
πανε εκει καταγραφουν τι πηραν.. τους ειπαν αν θελουν να κανουν και μηνυση κατα αγνωστου.. τεσπα, επρεπε να πει κατι στους αστυνομικους ο φιλος γιατι η γυναικα ειχε τρελαθει και στο τελος αυτος θα την πληρωνε. :grin:
και κανει το λαθος και λεει στον αστυνομικο:
- Αποτυποματα δεν θα παρετε; και τι γυρναει και του λεει ο αστυνομικος
- πολυ CSI βλεπεις :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom