Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.527
Κριτικές
22
Like
6.698
Πόντοι
3.346
Βλεπω πριν μερικες μερες καινουριο μωρο καλουτσικο πιπινακι στις βιλες, ονομα Σαρα, ωραια ποδαρακια με λεπτες γαμπουλες, μουρλια.!!! ....διαβαζω και ενα καλο σχολιο παραπανω, λεω εφυγα για δοκιμη. Κοροβαγκου 5, σημερα χτυπουσε καρτα, μπενω βγενει απο το κουζινακι ενα καλουτσικο πιπινακι με κορμακι λαμπαδα, κολαρακι μικρο σμηλεμενο, λεει ενα ξερο...χολαααα... και αποχωρει... Προβληματιζομαι, αλλα λεω ποσο φολα θα ειναι.
Περασα μεσα στο δωματιο με 69, το μωρο δεν αργησε και μπηκε μεσα αγελαστο... λεω ψωνισαμε απο σβερκο.... οπως και εγινε, η κορασιδα ειναι να την στησεις στον τοιχο και να την πλακωσεις στις σφαλιαρες, βαριεται που ζει... μικροφοβικη, οχι το ενα, οχι το αλλο, μη φιλας, μην γλυφεις, μην μην μην, η βασιλισα του Μην, και ημουν ετοιμος να την στειλω, αλλα λεω δεν θα μου γαμισεις εσυ την ψυχολογια, την εβαλα κατω και την αλλαξα τα φωτα, της καριολας, το μουνακι της μικρο σχημα, αξυριστο ψιλα, και αφου την ταλαιπωρησα, ή νωμιζα οτι την ταλαιπωρησα, στο τελος το περιεργο ειναι οτι εκατσε διπλα μου και δεν την εκανε λουης, Ελληνικα δεν μιλαει, ουτε καποια αλλη γλωσσα, εκτος την μητρικης της, ειχαμε κανα 3λεπτο ρεσιταλ να ....βριζομαστε στις γλωσσες μας, ελεγε αυτη χαζογελουσε, ελεγα και εγω τα δικα μου, την χαιδευα απο εδω την χαιδευτα απο εκει την εβριζα γελουσε, εβριζε και αυτη μαλλον χαζογελουσα και εγω....!!!
1η φορα μου ετυχε αυτο, καλη φαση να ξεδινεις λιγακι...!!!! Να το βαλει στο προγραμμα της να κονομισει , γιατι απο πουτσα δεν βλεπω να τα βγαζει τα λεφτα της.... Μακρια λοιπον απο το μικρο, ειναι φολα, μονο δοκιμη αν θελει καποιος 40αρι, παραπανω λεφτα στον καδο....
Συναδελφε, γουσταρεις λατιν καργα.:grin:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.304
Πόντοι
10.647
Συναδελφε, γουσταρεις λατιν καργα.:grin:
Γουσταρω τις καριολες, που ηρθαν στη χωρα του ποτε, για να τα κονομισουν, με ενα βρακι στο κωλο, και απο πανω ....δεν εχουν και το νοικι πραφ.!!! :zfuck:
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
354
Κριτικές
3
Like
817
Πόντοι
361
Γουσταρω τις καριολες, που ηρθαν στη χωρα του ποτε, για να τα κονομισουν, με ενα βρακι στο κωλο, και απο πανω ....δεν εχουν και το νοικι πραφ.!!! :zfuck:
Δεν έχω ακούσει η διαβάσει τυπά να περνά καλά με λατίνα !! Και συνεχίζουν να έχουν σουξέ !! Τι να πω ρε πούστη
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.304
Πόντοι
10.647
Δεν έχω ακούσει η διαβάσει τυπά να περνά καλά με λατίνα !! Και συνεχίζουν να έχουν σουξέ !! Τι να πω ρε πούστη
Υπηρχαν και εξαιρεσεις, Καταλινα, και η Λουνα μιλφ απο παρανταιζ, τα βγαζανε τα λεφτα τους.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
759
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Η Καταλίνα σταμάτησε;
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
394
Κριτικές
19
Like
2.104
Πόντοι
1.191
Σύμφωνα με πληροφορίες από υπηρεσία και κοπέλα οίκου η οποία είναι χρόνια στο άθλημα, υπάρχει ακόμα μια τραβεστί στους οίκους πέραν της γνωστής Καίτης στο Case D’ Amore.
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
445
Κριτικές
9
Like
397
Πόντοι
21
Σύμφωνα με πληροφορίες από υπηρεσία και κοπέλα οίκου η οποία είναι χρόνια στο άθλημα, υπάρχει ακόμα μια τραβεστί στους οίκους πέραν της γνωστής Καίτης στο Case D’ Amore.
Κρατικό μυστικό είναι;
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.927
Κριτικές
63
Like
7.482
Πόντοι
4.766
Σύμφωνα με πληροφορίες από υπηρεσία και κοπέλα οίκου η οποία είναι χρόνια στο άθλημα, υπάρχει ακόμα μια τραβεστί στους οίκους πέραν της γνωστής Καίτης στο Case D’ Amore.
Μάλλον τρανσέξουαλ θα εννοείς γιατί τραβεστί σημαίνει άντρες που ντύνονται γυναίκες
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
431
Κριτικές
5
Like
22
Πόντοι
1
Συναγωνιστες ξερετε αν δουλευει μετα τις 8 ως συνηθως στο Μινωταυρου 3 αυτη με τα δυνατα Deep Throat?? Βοηθεια σε εναν αθεραπευτο piperman!
Και η Μιρελα στο Medousa(Μετα τις 7 νομιζω) Εχω μερες να διαβασω γι'αυτες. Κανενα αλλο καλο τετοιες ωρες ισως?Καλη πιπα πρωτο ενδιαφερον!
Ευχαριστω
 
Τελευταία τροποποίηση:

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
999
Like
4.302
Πόντοι
446
Από αυτά που καταλαβαίνω και διαβάζω και εδώ και στο νημα για τα μπουρδελα, είναι ότι κάποιοι πραγματικά δεν είστε για το άθλημα αυτο. Αν ειναι δυνατόν ρε παιδια να κάνετε έτσι για τις πουτανες λες και δεν υπάρχουν άλλες.
Φαντάζομαι και στην προσωπική ζωή να είστε μόνιμα στα μπαρ ντιρλα και καψούρα με την κάθε γκομενα που γνωρίζεται η σας παρατάει. Αν βέβαια είχατε ποτέ γκομενα κανονικά.
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Δεν έχω ακούσει η διαβάσει τυπά να περνά καλά με λατίνα !! Και συνεχίζουν να έχουν σουξέ !! Τι να πω ρε πούστη
Εδώ και γώ διαφωνώ! Είχα ένα στανταρακι στο sex and the city που το γλυκοπηδουσα! Είναι η πλειοψηφία κομοδίνα πάντως!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
Συναγωνιστες ξερετε αν δουλευει μετα τις 8 ως συνηθως στο Μινωταυρου 3 αυτη με τα δυνατα Deep Throat?? Βοηθεια σε εναν αθεραπευτο piperman!
Και η Μιρελα στο Medousa(Μετα τις 7 νομιζω) Εχω μερες να διαβασω γι'αυτες. Κανενα αλλο καλο τετοιες ωρες ισως?Καλη πιπα πρωτο ενδιαφερον!
Ευχαριστω
Μινώταυρου 3 την προηγούμενη βδομάδα ήταν κλειστό τις νύχτες, πέρασα τρεις φορές αν θυμάμαι με τελευταία το Σάββατο
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
213
Like
357
Πόντοι
21
βλεπω μαγαζιά κλειστά π.χ σαββατο και κυριακή,έχει πέσει πολυ η κινηση,στο φαιντ γκερλς οι νέες προσθήκες ειναι ελάχιστες,ξέρω γιατί έχει πέσει πολύ η κίνηση αλλά θα μπω σε λεπτομέρειες αργότερα....
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
10
Like
4.882
Πόντοι
4.895
Σύμφωνα με πληροφορίες από υπηρεσία και κοπέλα οίκου η οποία είναι χρόνια στο άθλημα, υπάρχει ακόμα μια τραβεστί στους οίκους πέραν της γνωστής Καίτης στο Case D’ Amore.
Δήλωση με αρχιδια
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Μινώταυρου 3 την προηγούμενη βδομάδα ήταν κλειστό τις νύχτες, πέρασα τρεις φορές αν θυμάμαι με τελευταία το Σάββατο
Είχα περάσει και εγώ τις προηγούμενες μέρες και ήταν όντως κλειστό, σήμερα όμως βγαίνοντας από την Άννια το είδα ανοικτό, επόμενος στόχος, την πεθύμησα την μικρή. :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom