Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (6 μέλη και 54 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.074
Κριτικές
11
Like
17.440
Πόντοι
3.796
Δεν μπορω να πω με σιγουρια, αν ειναι ρουμανα ή αλβανεζα, οταν πρωτοηρθε την ειχα πληρωσει αρκετες φορες, και τοτε ηταν ποιο τουμπανακι, δεν μηλουσε και ελληνικα, και δεν θυμαμαι καν την προφορα που ειχε. Τωρα μηλαει ελληνικα και παλι δεν θυμαμαι, την 1 φορα που την πληρωσα μετα την αλλαγη της, αν η προφορα της φερνει σε αλβανεζα ή ρουμανα. Αν ειναι αλβανεζα δεν κρυβεται η προφορα, η αλβανεζες τραβανε τις λεξεις σαν προφορα.
Έτσι μιλούσε τελευταία για αυτό το λέω ..κάπως με φάνηκε η ομιλία ..
Όπως και η Νατάσα στο ξύλινο όντως δεν είναι Ρωσίδα και είναι Ρουμάνα
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
215
Like
17.218
Πόντοι
35.697

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
113
Like
202
Πόντοι
1
Σοβαρα τωρα πιστευεις οτι το Βουλγαρογυφτακι ειναι απο την Πορτογαλια? :2funny::2funny:
Φίλε ξέρεις καμιά με μοντελε σώμα; Σόρρυ που σε ρωτάω, άλλα όσες φορές πέρασα δεν βρήκα κάτι. Για βραδινή βάρδια μιλάω
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
215
Like
17.218
Πόντοι
35.697
Φίλε ξέρεις καμιά με μοντελε σώμα; Σόρρυ που σε ρωτάω, άλλα όσες φορές πέρασα δεν βρήκα κάτι. Για βραδινή βάρδια μιλάω
Η Nathali στο παρανταις εχει ωραιο σωμα αλλα δεν περασα ακομα μαζι της για να σου πω και εντυπωσεις
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
53
Like
3.976
Πόντοι
6.050
Έτσι μιλούσε τελευταία για αυτό το λέω ..κάπως με φάνηκε η ομιλία ..
Όπως και η Νατάσα στο ξύλινο όντως δεν είναι Ρωσίδα και είναι Ρουμάνα
Η Νατασα με την καμια δεν ειναι ρωσιδα. Ρουμανα δεν ξερω, αλβανιδα θα μπορουσε
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
53
Like
3.976
Πόντοι
6.050
Ξερεις τι λενε.??? ....Ο λύκος σαν εγέρασε κι άλλαξε το μαλλί του, μήτε τη γνώμη άλλαξε μήτε την κεφαλή του

Η Ελενη/Ραισα παντα ηταν καλο μουνι, αυτα τα εκανε παντα και απο τοτε που ξεκινησε, η συμπεριφορα της την δικαιολογω οτι επειδη ειναι τοπ μουνι, πονταριζε σε λουσα, εσκορτιλικια κτλ, δεν φτουραει εκει, και επεσε παλι στην ψαθα... ξεκινησε το 17 απο τις βιλες με τα φρου φρου και αρωματα και επεσε στο 30αρι του μπουρδελο με ενα νυπτηρα και κολωχαρτο στο δωματιο... Οτι βελτιωθηκε τα τελευταια χρονια ειναι αληθεια, αλλα ειναι αναλαμπες....
Δεν εχεις καθολου αδικο σε αυτα που λες. Στις βιλλες δεν την προλαβα, την εμαθα στο βενους και ηταν γενκως μυγιαγκικτη, δεν θα ελεγε οχι αλλα λαου λαου φαση, χωρις αγριαδες κτλ, μετα περασε ενα φεγγαρι απο Ερημιτη και ηταν πιο ευγενικη μου εκανε και σκοντο. Οταν πηγε εσκορτ για πρωτη φορα εκει να δεις τοπ ευγενεια και χαμογελο, μεχρι φιλια στο στομα και αφθονα χαστουκια στα κωλομερια. Εμ ετσι ειναι αμα σου τα σκανε.
 

pasok

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
97
Like
1.521
Πόντοι
2.460
Μιας και ρωτάω και δεν μου απαντάτε στο Πώς είναι η τζέση από το incognito πήγα εκεί για πέμπτη φορά και δεν μου άνοιξαν Ή έχουνε χαλασμένο θυροτηλέφωνο ή δεν μας θέλουν γιατί είδα κι άλλοι δεν τους άνοιγαν
Βασικά και σε μένα δεν άνοιγαν στο Incognito, αλλά κάποια στιγμή άνοιξαν
αυτές τις μέρες. Η Τζέσυ είναι αρκετή ψηλή, ξανθιά με καμπύλες και ηλικία
γύρω στα 35. Είναι ζουμερή γενικώς με ελάχιστα κιλά παραπάνω. Από ότι
θυμάμαι δούλευε παλιότερα ως Νταίζη. Εγώ είχα περάσει κανα 2 φορές
τότε και σε γενικές γραμμές ήμουν ευχαριστημένος (είχα γράψει και κριτική
-είχε σφριγηλό κορμί τότε και πολύ ωραίο δέρμα ), αλλά κάποιοι άλλοι
συναγωνιστές δεν είχαν περάσει καλά.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.498
Κριτικές
22
Like
6.664
Πόντοι
3.346
Καλησπερα συναδελφοι επεστρεψα για να φυγω διακοπες! :grin: ειχα χρονο σημερα και γυρισα οτι σπιτακι ηταν ανοιχτο η μου ανοιγαν (μερικα οχι) μιας και ειχα καιρο να κανω τσαρκα ειπα να μπω σε ολα και η κατασταση απογοητευτικη-τραγικη!
Η καταθεση που εγινε στο παρανταις ακομα χειροτερη, θα ακολουθησει κριτικη αν υπαρχουν τα σπιτακια. Τι να κανω ελειπε η Λαρα θα παιρνουσα εκει..εχει περιοδο μου ειπαν. Παμε ολα με την σειρα, αν και αρκετα ονοματα δεν θυμαμαι.

Κοροβαγκου 5 μες στο στενο δηλαδη, Μια Κιρα εδω, ηρθε βαρεσε προσοχη και εφυγε..δεν μου αρεσε, ειχε μεγαλα βυζια σιλικονη, μετρια φατσα και καλο κωλο.. 50 απλο! στο αλλο δεν μου ανοιξαν.​

Στουντιο παρανταις. εδω εγινε η αποτυχημενη καταθεση στην αντριανα..απλα μακρια, θα γραψω κριτικη..ηταν στο δεξια οπως μπαινουμε μαζι με μια αλινα, μετρια αβυζη ψιλο γυφτακη..40 και η δυο το απλο.​

Στο αριστερα οπως μπαινουμε, μια λουνα βραζιλιανα, γυρω στα 40 με μεγαλο κωλο μετριο βυζι..δεν τρελαθηκα 40 απλο!
και τελος στο βαθος, ειχαν μια ονομα δεν θυμαμαι ξανθια με αρκετα σημαδια στην κοιλια, ραγαδες η κατι αλλο..οχι καλο θεαμα, αν και σαν παρουσια βλεποταν. 40 απλο!

Red Night. Γαληνη εδω..την ειδα και λεω καπου την ξερω μολις μου ειπε το ονομα θυμηθηκα οτι ειναι παλια καραβανα..αδιαφορη για μενα με αρκετα κιλα, 40 απλο!​

Red Light. Ροξανα..ειχε ερθει και παλιοτερα μιλφ ρωσιδα..ωραια για την ηλικια της..40 απλο!​

Red Diamond. Εδω μετανιωσα που δεν περασα αν και το σκεφτηκα αρκετα, καρολινα ομορφη προ μιλφ με μικρο βυζακι και ωραιο σωμα.. νομιζω απο ουκρανια ειπε η τσα2 40 απλο!​

Μπελα ντονα. Μια ναστια απο ουκρανια..μελαχροινη ψιλη με λιγα κιλακια.. 40 απλο!

Στην παλια εκκλησια μπηκα στα τρια που ηταν ανοιχτα..στο βαθος αριστερα μια μιχαελα..χοντρουλα μετρια 30 απλο..διπλα και πισω μια γνωστη αλβανεζα μιλφ 30 και μπροστα αριστερα μια μαυρομαλα καλη κοπελα, γνωστη ειναι αλλα ποτε δεν θυμαμαι το ονομα της..δουλευε παλια στο λας βεγκας.30 απλο!

Στην φριξου τωρα πανικος.. παμε μια στα γρηγορα. στο χοτ λειντι δεν ανοιγαν, αριστερα ειχε κατι παλιες, μαλιστα μια στο πρωτο πρεπει παλια να δουλευε με το ονομα ντονα, νομιζω και ενα φεγγαρι ειχε παει επαρχια (κατερινη) μεγαλα βυζια να κρεμανε.. αστα καποτε ηταν λιγο ωραια. διπλα η ξανθια γνωστη εχω περασει καποιες φορες μαζι της παλια..πιο πανω μια χοντρουλα ονομα δεν θυμαμαι το ιδιο και στο σπιτι της εφης, εκει λιγο πιο καλη ξανθια. 30 ολα αυτα!

Απεναντι στα δυο κολλητα, στο πρωτο μια χουανιτα, μινιον πολυ..νομιζω δουλευε παλιοτερα στο ποιζον, 40 απλο! διπλα ειχε ενα ενδιαφερον ξανθο..δεν θυμαμαι νινα την ειπε.. καλη παρουσια, νομιζω απο 40 ποιζον ανοιχτο αλλα δεν ανοιγαν.

Τριδυμα. πρωτο δεν ανοιγαν, δευτερο νικολ γιαγια πλεον..και στο αλλο μια αδιαφορη χοντρη μιλφ.

Τερμα κατω στα δυο νικηφορου. Η ειρηνη η γνωστη μιλφ με αλλο λουκ πλεον το αφησε παλι το μαλλι μακρυ, σουλουπωσε λιγο και το σωμα, αλλα δεν με συγκινη πλεον! διπλα μια δεν θυμαμαι καθολου πως ηταν :grin: 30 και τα δυο.

Λας βεγκας ολα κλειστα..εκτο απο το μονο του οπου ηταν η φριντα. και τα βενους μαζι με το ξυλινο.
Στι νταλικες. απο αριστερα γινονται κανα δυο καινουργια στουντιο..τ αλλα κλειστα, τα απεναντι ολα ανοιχτα, στο πρωτο μια καινουργια ρομα-να πιπινακι, ντενιζ νομιζω την ειπε ψιλοκαλο μου φανηκε..διπλα μια φιλη της τσα2ς ετσι ειπε η γιαννα που με 30 τα κανει ελευθερα.. και ειναι 30αρα για 40 την εκοψα, αδιαφορη για μενα..και τελος η γνωστη πρασινοματα ρουμανα ελενα ηταν στο δωματιο και εφυγα 30 απλο! Αυτα τα λιγα απο εμενα.. χρωσταω κριτικη για την αντριανα -πατατα στο παρανταις, καλες διακοπες σ ολους τα λεμε!
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.924
Κριτικές
63
Like
7.476
Πόντοι
4.766
Επιβεβαιώνω τον φίλο που έγραψε πριν μέρες ότι στο hot lady μεσημέρι έχει μία πρεζου από τις πιάτσες.... Πραγματικά οποίος θέλει το βράδυ να έχει εφιάλτες μπορεί να περάσει από εκεί πέρα μία βόλτα να διαπιστώσει και μόνος του...Και φυσικά βγήκε με τα ρούχα γιατί μάλλον θα είναι γεμάτο σημάδια το σώμα της... Ήθελα να δω Χουανιτα πιο δίπλα ήταν στο δωμάτιο βαριόμουν να περιμένω στα άλλα που μπήκα πιο πολλές μεγάλες σε ηλικία και γενικά όχι εμφανισημες... Τώρα μάλλον για βραδινή βάρδια να ενδώσουμε γιατί μέρα δεν έχει τίποτα παίδες :confused:
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
394
Κριτικές
19
Like
2.104
Πόντοι
1.191
Κατάθεση πριν μερικές μέρες στην Σουζάνα στο Las Vegas, σταθερή αξία.

Άνναμπελ στο Paradise απογοήτευση. Μπήκε με καλή διάθεση στο δωμάτιο αλλά στο 5λέπτο η τσατσά έκλεισε την μουσική και άλλη μου ζητούσε να τελειώσω, μαύρο από μένα στο συγκεκριμένο studio.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
592
Κριτικές
12
Like
2.586
Πόντοι
736

Η συγκεκριμένη υπήκοος Σερβίας έχει προκαλέσει πάρα πολύ και ο θυμόσοφος λαός λέει όπως έστρωσε θα κοιμηθεί

Άνοιξε σφραγισμένο μαγαζί, είχε δύο παράνομες γυναίκες είχε και κάμερες!!!

Τρίτη σύλληψη της μέσα σε λίγους μήνες
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.074
Κριτικές
11
Like
17.440
Πόντοι
3.796

Η συγκεκριμένη υπήκοος Σερβίας έχει προκαλέσει πάρα πολύ και ο θυμόσοφος λαός λέει όπως έστρωσε θα κοιμηθεί

Άνοιξε σφραγισμένο μαγαζί, είχε δύο παράνομες γυναίκες είχε και κάμερες!!!

Τρίτη σύλληψη της μέσα σε λίγους μήνες
Γάμησε τα δεν μπορεί να πάει και ο Κούλης πλέον να πιει κανένα καφέ .

Τι λαυράκι ήταν αυτο ,για έναν έλεγχο πήγαν και κάναν 50 σελίδες δικογραφία μέχρι και ο πελάτης φυγόποινος ήταν !
Την πάτησε και ο καημένος ο Τσάτσος όπως γράφει το ρεπορτάζ..όλη η παρανομία μαζεμένη σε ένα σαλόνι ..
Ιδιοκτήτρια χωρίς άδεια ,Τσάτσος αυτοφορακιας,πουτανες χωρίς άδεια και υγειονομικά ελεγμένες και πελάτης κλέφτης με 2χρονια ποινές .
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
592
Κριτικές
12
Like
2.586
Πόντοι
736
Γάμησε τα δεν μπορεί να πάει και ο Κούλης πλέον να πιει κανένα καφέ .

Τι λαυράκι ήταν αυτο ,για έναν έλεγχο πήγαν και κάναν 50 σελίδες δικογραφία μέχρι και ο πελάτης φυγόποινος ήταν !
Την πάτησε και ο καημένος ο Τσάτσος όπως γράφει το ρεπορτάζ..όλη η παρανομία μαζεμένη σε ένα σαλόνι ..
Ιδιοκτήτρια χωρίς άδεια ,Τσάτσος αυτοφορακιας,πουτανες χωρίς άδεια και υγειονομικά ελεγμένες και πελάτης κλέφτης με 2χρονια ποινές .
Δεν πήγαν για έλεγχο Φίλε! Η κυρία είχε ανοίξει σφραγισμένο κατάστημα! Πραγματικά άξια της μοίρας της.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.074
Κριτικές
11
Like
17.440
Πόντοι
3.796
Δεν πήγαν για έλεγχο Φίλε! Η κυρία είχε ανοίξει σφραγισμένο κατάστημα! Πραγματικά άξια της μοίρας της.
Τα μισά έτσι δούλευαν κάποτε και στην περιοχή του Βαρδάρη όταν τα κυνηγουσε η αδερφη ο Μπουτάρης..
Έτσι είναι και η μισή Αθήνα..
Πιστεύω αρκετές φορές και στα δικά μας
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
Ευτυχώς έχω λευκό ποινικό μητρώο και δεν θα με τρέχουν :cheesy::2funny:
Επίσης ατελές το ρεπορτάζ. Πρόλαβε ο τύπος να κάνει κάτι ή θα του μείνει μαράζι;
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.694
Πόντοι
456

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom