Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (4 μέλη και 25 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.087
Κριτικές
89
Like
10.524
Πόντοι
25.015

Greekbladerz

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2020
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
0
Καλησπερα συναγωνιστές!
Ήθελα να ρωτήσω έχει πάει κανείς στην Ασία;
Είναι κινεζα; Γιατί δεν φαίνονται καθαρά οι φώτο!
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.522
Πόντοι
2.480
Καλημέρα παλληκάρια μου. Ψάχνω δυό ιέρειες που λόγω της ηλικίας μου γούσταρα και έβγαζα γούστα. Είχα και τηλέφωνα τους ο μαλάκας αλλά έχασα το κινητό και γαμηθηκε το σύστημα. Μόνικα (γιαγιά) στο Μινώταυρου και Λουίζα στο Ερημίτη 3.
Αν ξέρει κάποιος κάτι θα το εκτιμούσα. Ευχαριστώ.
 

pasok

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
97
Like
1.521
Πόντοι
2.460
Λύστε μου μια απορία: η Χριστίνα η Ρουμάνα που δουλεύει στο Inside έβαλε αρκετά
παραπάνω κιλά ή την ώρα που ήταν να κάνει αυτή βάρδια έκανε κάποια άλλη;
Είχε χαμηλό φωτισμό το Inside και δεν είμαι σίγουρός για το ποια είδα :2funny:.
 

asmodeos77

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2011
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα συναγωνιστές!
Ήθελα να ρωτήσω έχει πάει κανείς στην Ασία;
Είναι κινεζα; Γιατί δεν φαίνονται καθαρά οι φώτο!
οι φωτο την αδικουν, ειναι πολυ πιο ομορφη ψηλη κοπελα, βεβαια εμενα μου αρεσει αυτο το στυλ. δεν ρωτησα απο μου ειναι.
πιο πολλα δεν ξερω, δεν δεχτηκε να με εξυπηρέτησει, ουτε αυτη ουτε η ναστια, απο την ναστια ως εμφανση παντος πολυ καλυτερη
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
909
Πόντοι
96
οι φωτο την αδικουν, ειναι πολυ πιο ομορφη ψηλη κοπελα, βεβαια εμενα μου αρεσει αυτο το στυλ. δεν ρωτησα απο μου ειναι.
πιο πολλα δεν ξερω, δεν δεχτηκε να με εξυπηρέτησει, ουτε αυτη ουτε η ναστια, απο την ναστια ως εμφανση παντος πολυ καλυτερη
Γιατί δεν δέχτηκαν να σε εξυπηρετήσουν?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
ρε παιδια μια ερωτηση σημερα αποφασισα να παω πρωτη φορα στην αλινα, οταν σου λεει οτι το προγραμμα ξεκιναει απο 40 τι παιζει δηλαδη, εγω πιπα με σκουφο θελω γτ ψιλοφοβαμαι, αξιζει να περασω με 40 ή θα ειναι φουλ ξεπετα;
 
  • Like
Αντιδράσεις: pasok

Greekbladerz

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2020
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
0
οι φωτο την αδικουν, ειναι πολυ πιο ομορφη ψηλη κοπελα, βεβαια εμενα μου αρεσει αυτο το στυλ. δεν ρωτησα απο μου ειναι.
πιο πολλα δεν ξερω, δεν δεχτηκε να με εξυπηρέτησει, ουτε αυτη ουτε η ναστια, απο την ναστια ως εμφανση παντος πολυ καλυτερη
Ευχαριστώ πολύ συνάδελφε!
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Λύστε μου μια απορία: η Χριστίνα η Ρουμάνα που δουλεύει στο Inside έβαλε αρκετά
παραπάνω κιλά ή την ώρα που ήταν να κάνει αυτή βάρδια έκανε κάποια άλλη;
Είχε χαμηλό φωτισμό το Inside και δεν είμαι σίγουρός για το ποια είδα :2funny:.
Μαλον αυτην ειδες,εχει παχυνει πολυ,και οχι μονο αυτο ,εχει γινει φουλ ατσουμπαλο το σωμα της σαν στραβοχυμενος λουκουμας,και εχει 2 βυζια τελειως ανομοια και αλοιθωρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: pasok

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
997
Like
4.280
Πόντοι
446

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
143
Κριτικές
15
Like
557
Πόντοι
311
Να γράψω και εγώ για τις επισκέψεις μου την προηγούμενη εβδομάδα πέρασα με τη Ρίτα στο venus μέτρια η κοπέλα από εμφάνιση αλλά από service σκίζει πέρασα και με τη βλάντα στο villa erotica και αυτή από εμφάνιση μέτρια είναι αλλά το service είναι άπαιχτο εκεί όμως που δεν περίμενα ήταν με τη Λιλιάνα στο free house πολύ βρωμιά ρε παιδιά μαλωμένοι με το σαπούνι είναι δεν ξέρω εσύ δεν το έχετε προσέξει τόσο καιρό και υπόψιν ότι πάω πάντα πλυμένος καθαρός και με πρόγραμμα των 50 να τελειώσω με την Εβελίνα η οποία είναι σταθερή αξία και πολύ καλή στη συμπεριφορά της με τους πελάτες της
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
επισκεψη σημερα στην αλινα στο red diamond με το απλο προγραμμα 40αρι. δεν ξερω γενικα τι παιζει καθως ειναι η πρωτη φορα που παω αλλα πολυ χαλια πιπα βαρεμενη ισα ισα που εβαζε το εβαζε στο στομα της και γενικα ηταν σαν να βαριοταν μεχρι εκει που δεν παει. Ακυρο απο εμενα
 
  • Like
Αντιδράσεις: pasok

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.522
Πόντοι
2.480
Μιας και δε πήρα απάντηση……

Καλησπερα παλληκάρια μου. Ψάχνω δυό ιέρειες που λόγω της ηλικίας μου γούσταρα και έβγαζα γούστα. Είχα και τηλέφωνα τους ο μαλάκας αλλά έχασα το κινητό και γαμηθηκε το σύστημα. Μόνικα (γιαγιά) στο Μινώταυρου και Λουίζα στο Ερημίτη 3.
Αν ξέρει κάποιος κάτι θα το εκτιμούσα. Ευχαριστώ.
 

pasok

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
97
Like
1.521
Πόντοι
2.460
Μαλον αυτην ειδες,εχει παχυνει πολυ,και οχι μονο αυτο ,εχει γινει φουλ ατσουμπαλο το σωμα της σαν στραβοχυμενος λουκουμας,και εχει 2 βυζια τελειως ανομοια και αλοιθωρα
Ευχαριστώ για την απάντηση- ας ελπίσουμε μέσα να συνεχίζει να είναι το ίδιο καλή:grin:.
επισκεψη σημερα στην αλινα στο red diamond με το απλο προγραμμα 40αρι. δεν ξερω γενικα τι παιζει καθως ειναι η πρωτη φορα που παω αλλα πολυ χαλια πιπα βαρεμενη ισα ισα που εβαζε το εβαζε στο στομα της και γενικα ηταν σαν να βαριοταν μεχρι εκει που δεν παει. Ακυρο απο εμενα
Κρίμα- την Αλίνα την είχα πριν από 3 έτη και είχα καλή εντύπωση [είχα ανεβάσει και κριτική]... Στο ενδιάμεσο λόγω
συγκυριών δε βόλεψε να πάω, αλλά το είχα στο νου μου. Αν προλάβαινα να μπω στο νήμα πριν να κάνεις την επίσκεψη
αυτό θα σου έλεγα. Δυστυχώς από αυτά που έγραψες φαίνεται ότι και αυτή χάλασε πολύ και δεν αξίζει πλέον...

Όσο για αυτό που έγραψε ο paparokas εγώ που πέρασα κάποια στιγμή τις προάλλες δεν παρατήρησα κάτι σχετικό
με την έλλειψη καθαριότητας ούτε στη Λιλιάνα ούτε στο ίδιο το Free House

Φαίνεται πάντως ότι, τουλάχιστον στην τρέχουσα χρονική συγκυρία, οι καλές επιλογές στη Θεσσαλονίκη μειώνονται σταθερά.
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.810
Πόντοι
1.196
Καλησπέρα σε όλους, έρχομαι αύριο θεσσαλονίκη μετά απο διακοπές κρήτη και την πρώτη εμπειρία σε μπουρδέλο και ήθελα να ρωτήσω άν γνωρίζεται κάποιο καλό μπουρδέλο στην θεσσαλονίκη. Ενδιαφέρομαι για κάτι οικονομικό(30-40) με πρωταιρεότητα την διάθεση και την συμμετοχή της κοπέλας.
Μικρέ περίμενε την Λαρα να γυρίσει και με 40 θα περάσεις καλά. Που ήσουν, Χανιά ξέρω ότι έχει μπουρδελα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom