Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
999
Like
4.288
Πόντοι
446
Σημερα επισης σε μια συντομη γυρα,εθεαθη πολυ καλο ψηλο νταρντάνικο ξανθο μωρο στο belarus,αυτο που ειναι αναμεσα απο red light και bella dona.
35+, νταρντανέ,οχι χοντρη,ωραιες καμπυλες και προσχαρη.
Επισης η Γιασμιν θα κανει guest εμφανιση μια φορα την εβδομαδα στο red diamond.....
Ωραιο σωμα η ατιμη με κωλαρα,με αναβει,κανει και καλο γαμησι,δεκτικη και σε πιο σκληρα ή ανωμαλα παιχνιδια,αλλα αναρωτιεμαι γιατι να την πηδηξεις εκει με 40,και οχι στο inside που ειναι καθε Τριτη με 30€........
Στο γωνιακο νικηφορου ουρανου με μινωταυρου,η εμμανουελα,την παρατηρησα λιγο καλυτερα σημερα,ωραιο βυζακι μεγαλουτσικο,κωλαρακι στρογγυλο,χαμογελαστη......
Περιγραφη Εμμανουελας; Δουλευε κ παλιοτερα;
Κ μαγαζί γωνια διπλα στο viss εννοείς που δουλευει η τζουλια η ουκρανεζα;
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Περιγραφη Εμμανουελας; Δουλευε κ παλιοτερα;
Κ μαγαζί γωνια διπλα στο viss εννοείς που δουλευει η τζουλια η ουκρανεζα;
Εχει κανα χρονο,πρωινη,ευχαριστη φατσουλα,χαμοχελαστη,κοντουλα,πεταχτο αφρατο κωλαρακι,βυζακι χυμωδες που δεν της φαινεται.
Εννοω το πρασινο μαγαζι
 

alexxx33

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2021
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
64
Πόντοι
0
Η Μιρελα στη αρχη ηταν πυροβολο κ ορεξατη τωρα αρχισε να βαριεται δεν ειναι για καθε μερα π πηγαινει αλλα ειναι ωραια τι να κανεις.κ μετα βιολετα με αρεσει αλλα ειναι λιγο σαν ρομποτ καπως.jullia ηταν καλη φαση οταν ηταν πρωι κ εφευγε κ δεν καθοταν ολη μερα τωρα καπως βαριεται.καποια αλλη δεν με εχει κανει να περασω μεχρι τωρα
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.521
Κριτικές
22
Like
6.683
Πόντοι
3.346
Φιλε δυστυχως εφυγε οριστικα απο τις 12 του μηνα.
Σεπτεβρη παντρευεται η κορη της,και αποφασισε να κρεμασει το στρινγκακι της.
Θα μου λειψει η αχλαδοκωλαρα της και τα βρωμογαμησια της.
Τιμης ενεκεν,για ολους τους φάν,κανω μια τελευταια σπονδη σε αυτο το σκυλι του σεξ που κούραρε πουτσους εδω και 10 χρονια:
Και καλα εκανε συναδελφε...ολα καποτε τελειωνουν!
ασε που προς το τελος δεν ηταν η παλια ειρηνη.
Ενω η εφη στα τελειωματα της, αν και δουλευε λιγες μερες την βδομαδα..δεν αλλαξε καθολου μεσα.
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Και καλα εκανε συναδελφε...ολα καποτε τελειωνουν!
ασε που προς το τελος δεν ηταν η παλια ειρηνη.
Ενω η εφη στα τελειωματα της, αν και δουλευε λιγες μερες την βδομαδα..δεν αλλαξε καθολου μεσα.
Βλεπω εχουμε ακριβως τα ιδια γουστα συναδελφε, Ειρηνη και Εφη.
Οντως η ειρηνη ειχε γινει πιο δυσκολη προς το τελος,με την εννοια οτι δεν εκανε παζαρια για προγραμματα,οπως παλιά,και επισης εχανε σε λεπτομερειες οπως η πιπα της,αν και οταν την ζοριζα δεν ελεγε τιποτα.
Παντως με εποιασαν τα γελια γιατι θυμηθηκα ποσο σκυλι ηταν,θυμαμαι μια μερα προσφατα περιμενω στο δωματιο με χαραμαδα στην πορτα και ξεντυνομαι,οταν μπαινει μερακλης συναγωνιστης,καθεται στον καναπε,και οπως συζητανε με την Ειρηνη,της χωνει στην ψυχρα το χερι μεσα στο στρινγκ της απο μπροστα και την δαχτυλιαζει στο σαλονι,χωρις να με εχει προσεξει,η ειρηνη εντωμεταξυ με το δαχτυλο του αλλου στπ μουνι της καθεται ορθια μπροστα του και συζηταει,σαν να μην τρεχει τιποτα.
Τετοια πουταναρα ηταν??
Ναι,γεγονος οτι η Εφη ηταν κορυφη μεχρι και τις τελευταιες μερες.
Στο belarus που ανεφερα πιο πανω,επιασα κουβεντα με την τσατσα,και μου ειπε οτι το σπιτακι ειναι αυτο τις Κωλεττη που το μετεφεραν.
Επισης μου ειπε οτι οταν περυσι τον σεπτεμβρη ειχε μεινει απο κοπελα,κλαφτηκε στη Εφαρα και ετσι συμφωνησε να την βοηθησει ξαναφορωντας το στρινγκακι της,αλλα αντεξε μονο 3 μερες και μετα τα παρατησε ......επιβεβαιωνεται η πληροφορια απο συναγωνιστη?
Πληροφοριακα ημοθν ο πρωτος περυσι που ειχα αναφερει οτι ειχα δει την Εφη σε εκεινο το μαγαζι με μαστορια,οταν ακομη φτιαχνοταν.
Αν ειναι οντως ετσι και δουλεψε 3ήμερο,χασαμε μεγαλη ευκαιρια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.521
Κριτικές
22
Like
6.683
Πόντοι
3.346
Βλεπω εχουμε ακριβως τα ιδια γουστα συναδελφε, Ειρηνη και Εφη.
Ναι,γεγονος οτι η Εφη ηταν κορυφη μεχρι και τις τελευταιες μερες.
Στο belarus που ανεφερα πιο πανω,επιασα κουβεντα με την τσατσα,και μου ειπε οτι το σπιτακι ειναι αυτο τις Κωλεττη που το μετεφεραν.
Επισης μου ειπε οτι οταν περυσι τον σεπτεμβρη ειχε μεινει απο κοπελα,κλαφτηκε στη Εφαρα και ετσι συμφωνησε να την βοηθησει ξαναφορωντας το στρινγκακι της,αλλα αντεξε μονο 3 μερες και μετα τα παρατησε ......επιβεβαιωνεται η πληροφορια απο συναγωνιστη?
Πληροφοριακα ημοθν ο πρωτος περυσι που ειχα αναφερει οτι ειχα δει την Εφη σε εκεινο το μαγαζι με μαστορια,οταν ακομη φτιαχνοταν.
Αν ειναι ωντος ετσι και δουλεψε 3ήμερο,χασαμε μεγαλη ευκαιρια.
Ειρηνη δεν ημουν φαν!
Εφη ναι! απλα τελειωσε κι αυτη οπως καποτε ειχε τελειωσει και η βερονικα απο βαρδαρη (στα γιαννιτσα κλαιν ηταν)
Ετσι θα γινει καποια στιγμη και με την Λαρα..ολες καποτε θα σταματησουν, το θεμα ειναι μεχρι να γινει αυτο να ανακαλυψουμε τις επομενες.
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Ειρηνη δεν ημουν φαν!
Εφη ναι! απλα τελειωσε κι αυτη οπως καποτε ειχε τελειωσει και η βερονικα απο βαρδαρη (στα γιαννιτσα κλαιν ηταν)
.


Κοιτα,αυτες οι δυο ηταν διαμετρικα αντιθετες σαν πουτανες,η μια ομορφη,νεα,πολυ ανωτερη εμφανισιακα με κωλο ποιημα ,αλλα τελειως gfe και τζουτζουμπρουτζου,ενω η αλλη η Ειρηνη ηταν η επιτομη του milf pse,με διδακτορικο σε ολα τα -ίδια,οπως αρχίδια-κολοτρυπίδια-φτυσίδια-βρισίδια-χυσίδια κτλ...
Εγω που ειμαι φουλ pse αλλα γουσταρω τρελα αφρατα αχλαδοκωλομερια σαν της Εφης,πηγαινα και στις 2.
Βερονικα αντικειμενικα απο τα πιο ωραια κορμια βαρδαρη,με λεπτο κορμι αλλα πεταχτο κωλαρακι,και αυτη gfe ομως,δυστηχως δεν μπορεσα ποτε να παω γιαννιτσα για ενα repeat,οντως τοσο χαλασε?
Δουλευει ακομα αυτη εκει?
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
349
Like
595
Πόντοι
81
αυτη την βασιλικη την γαμανε Αλβανοί φιλε! αμα θελετε να μαζευτουμε 5 παλουκωραιοι να την χυσουμε, να την ξεκινησουμε και στα κλανιδια στο δωματιο, μεσα!! το θεμα ειναι πβς μπορει να της αρεσει
 

alexxx33

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2021
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
64
Πόντοι
0
παιζει καπως να το καταφερουμε να το παμε 20αρικο π για μενα ειναι κ το λογικο?μεχρι 25 εχω καταφερει εγω να το κατεβασω
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
349
Like
595
Πόντοι
81
παιζει καπως να το καταφερουμε να το παμε 20αρικο π για μενα ειναι κ το λογικο?μεχρι 25 εχω καταφερει εγω να το κατεβασω
μου θυμιζεις βαρδαρη προ του 2010...μπαααα

μια φορα παλεψα και μου βγηκε ξινο
 

alexxx33

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2021
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
64
Πόντοι
0
ε καλα ναι αλλα εστω 30αρι με ελευθερο στοματικο
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Ειρηνη δεν ημουν φαν!
Εφη ναι! απλα τελειωσε κι αυτη οπως καποτε ειχε τελειωσει και η βερονικα απο βαρδαρη (στα γιαννιτσα κλαιν ηταν)
Ετσι θα γινει καποια στιγμη και με την Λαρα..ολες καποτε θα σταματησουν, το θεμα ειναι μεχρι να γινει αυτο να ανακαλυψουμε τις επομενες.
Όπως τελείωσε και η Αφροδίτη
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.521
Κριτικές
22
Like
6.683
Πόντοι
3.346
Κοιτα,αυτες οι δυο ηταν διαμετρικα αντιθετες σαν πουτανες,η μια ομορφη,νεα,πολυ ανωτερη εμφανισιακα με κωλο ποιημα ,αλλα τελειως gfe και τζουτζουμπρουτζου,ενω η αλλη η Ειρηνη ηταν η επιτομη του milf pse,με διδακτορικο σε ολα τα -ίδια,οπως αρχίδια-κολοτρυπίδια-φτυσίδια-βρισίδια-χυσίδια κτλ...
Εγω που ειμαι φουλ pse αλλα γουσταρω τρελα αφρατα αχλαδοκωλομερια σαν της Εφης,πηγαινα και στις 2.
Βερονικα αντικειμενικα απο τα πιο ωραια κορμια βαρδαρη,με λεπτο κορμι αλλα πεταχτο κωλαρακι,και αυτη gfe ομως,δυστηχως δεν μπορεσα ποτε να παω γιαννιτσα για ενα repeat,οντως τοσο χαλασε?
Δουλευει ακομα αυτη εκει?
Ειχα γραψει και κριτικη νομιζω στο προηγουμενο προφιλ για βερονικα στα γιαννιτσα, αλλα πριν χρονια αυτο.
Δεν ειχε χαλασει η βερονικα τοσο..απλα ολη η φαση ηταν κλαιν! ενα μπουρδελακι στυλ βαρδαρη κι ακομα χειροτερα..εξω απο την πολη.
Αν δεν ειχες δουλεια εκει γυρω..δεν αξιζε να κανεις τοσα χιλιομετρα.
Οντως η εφη ειχε τρομερο κωλο! δεν θα ελεγα τοσο αχλαδι..αλλα σιγουρα πολυ αφρατος.

Εαν εκανα ενα συνδυασμο για να βγαλω την τελεια ιεροδουλη για μενα.
Θα εβαζα:
κωλο εφης,
προσωπο και υπηρεσιες λαρας,
βυζια εβελινας, αλλα πριν χρονια οταν ηταν στην εκκλησια.
σωμα βερονικα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.521
Κριτικές
22
Like
6.683
Πόντοι
3.346
Όπως τελείωσε και η Αφροδίτη
Αν εννοεις την παλια αφρο..που δουλευε στο στουντιο κοντα στις γραμμες..
την ειχα παρει κανα δυο φορες εκει δεν με συγκινησε..οπως και η τσαρινα το ιδιο.
 

tetnik9

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα, Επειδή έρχομαι αύριο Θεσσαλονίκη για κάτι δουλειές υπάρχει στην πρωινή βάρδια κάποια με πετίτ χαρακτηριστικά αλλά να μην είναι τελείως κομοδίνο?
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
349
Like
595
Πόντοι
81
Καλησπέρα, Επειδή έρχομαι αύριο Θεσσαλονίκη για κάτι δουλειές υπάρχει στην πρωινή βάρδια κάποια με πετίτ χαρακτηριστικά αλλά να μην είναι τελείως κομοδίνο?
ντενιζ μεχρι τις 7
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
349
Like
595
Πόντοι
81
μια ερώτηση. βραδυνες ωρες ποια με προσόντα κανει καλες παρτουζες? πχ που να παω με ενα φιλαρακιπου σκεφτόμαστε? να χει βυζι και διαθεση...
 

Τεπενδρής

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
208
Like
219
Πόντοι
21
Τι Ντενίζ ρε; Πετιτ χαρακτηριστικά έχει η Ντενίζ με τα βυζιά να κρέμονται;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom