Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dreamakias

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
75
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρουμε ποια θα αντικαταστήσει??? 
Ας μην είναι η Τζέσυ!!! - Ξέρω θα με κράξετε!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
Πρωτοδοκίμασα σημερα την Αλίσια στο πράσινο (Σαπφούς με Ταντάλου)

ΜΑΓΕΥΤΗΚΑ από την έξοχη πίπα της (λάτρης του είδους) καθώς και από την υπέροχη κορμάρα της! Δεσπώζει η ρουμανοκωλάθρα της καθώς και τα πολύ ωραία, στητά και ΦΥΣΙΚΟΤΑΤΑ βυζάκια της! Εχει και πολύ όμορφο μουτράκι και ξανθά ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους, αλλά ποιός τα κοιτάει όταν σε πιπώνει τόσο καλά!!!

Θα γίνω πελάτης ΣΤΑΝΤΑΡ!!!

Δουλεύει μια μέρα πρωί (μέχρι τις 16:00) και την επόμενη από τις 16:00 μέχρι τις 22:00.

Ορμάτε άφοβα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
:2funny: :2funny: :2funny:

Επειδή μπερδέυτηκα τελικα η μικρή Νικολ "ρεπάρει" ή είναι σε κάποιο άλλο στούντιο?
Ξέρουμε αν δουλεύει σήμερα η Εβελίνα και που? - Plan B  ;) ;)
κι εσυ μπερδευτηκες κι ο τζο με τις αλισιες....επιτελους ενας ρεπορτερ δεν υπαρχει στην πολη πια να μας/σας κανει ενα ρεπορτ;να ρθω απο την λαρισα εγω να κανω επιτοπιο;ρε παιδια δεν ζειτε και στο λος αντζελες που ειπε καποτε κι ενας αλλος.....πατε κανενας να δειτε....την σιμονα κανεις δεν την τιμησε πχ;

τρελο αγορι καλως ηλθες ξανα στα ποστ....
την αλισια την εχω υποτιμησει απο εμφανιση βασει προσωπικων καθαρα γουστων...μου φανηκε αδυνατη και ειναι και ξανθια ανοιχτη που δεν τις πολυπροτιμω....ενδιαφερουσα η αναφορα στις καλες της επιδοσεις....αξιζει να δοκιμαστει λοιπον....
 

dreamakias

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
75
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Βασικά έχω μπερδευτεί ΚΑΙ με τις Σιμόνες! Μια η καλή και η άλλη η "μαϊμου"!

Μπορείτε να με βοηθήσετε σχετικα με κριτικές για την καλη την Σιμόνα ???
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Βασικά έχω μπερδευτεί ΚΑΙ με τις Σιμόνες! Μια η καλή και η άλλη η "μαϊμου"!

Μπορείτε να με βοηθήσετε σχετικα με κριτικές για την καλη την Σιμόνα ???
κατεχακη και προμηθεως25...η αλλη στην ερημιτου η μουφα
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Πρωτοδοκίμασα σημερα την Αλίσια στο πράσινο (Σαπφούς με Ταντάλου)

ΜΑΓΕΥΤΗΚΑ από την έξοχη πίπα της (λάτρης του είδους) καθώς και από την υπέροχη κορμάρα της! Δεσπώζει η ρουμανοκωλάθρα της καθώς και τα πολύ ωραία, στητά και ΦΥΣΙΚΟΤΑΤΑ βυζάκια της! Εχει και πολύ όμορφο μουτράκι και ξανθά ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους, αλλά ποιός τα κοιτάει όταν σε πιπώνει τόσο καλά!!!

Θα γίνω πελάτης ΣΤΑΝΤΑΡ!!!

Δουλεύει μια μέρα πρωί (μέχρι τις 16:00) και την επόμενη από τις 16:00 μέχρι τις 22:00.

Ορμάτε άφοβα

He's back! Μας έλειψες εσύ και τα κατορθώματά σου Τρελό Αγόρι!

την αλισια την εχω υποτιμησει απο εμφανιση βασει προσωπικων καθαρα γουστων...μου φανηκε αδυνατη

Εσένα αν δεν είναι από 70 κιλά και πάνω όλες αδύνατες σου φαίνονται  :grin:..πέρασα πριν κανά δυο ώρες από τσίρκο και πέτυχα την μελαχρινή Ανδριάνα που είχες γράψει ότι είναι αδύνατη και την βρήκα αρκετά μπαμπάτσικη, αν και συμπαθητική.

Επιβεβαιώνω ότι η Νικόλ είναι Ν. Ουρανού 26 πρωινή και ότι η αυθεντική Σιμόνα θα είναι ΛαΦαμ!
 

kklld

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
Αναφορα για σημερα στις 16.00 (ΚΑΡΜΠΟΝ ΟΜΟΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΧΘΕΣΙΝΗ ΜΟΥ), απλως αντιγραφω για καποιες παρατηρησεις

quote author=kklld link=topic=125.msg2630072#msg2630072 date=1299330148]


Προμηθεως 25: Η Λίνα. Μελαχροινο πολύ αδυνατο κορίτσι, με μετριο σε υψος μαλλι. Βυζάκι μικρο (μετα βίας 2αρι). Καλούτσισκο σωματακι, χωρις καμπύλες. Γενικα, πολύ κοντά σε αυτό που λέμε το κορίτσι της διπλανής πόρτας. Δεν μου κανει το κλικ για να περασω (και γενικα το ένστικτο μου, ελάχιστες φορές με εχει προδώσει). Η τσατσα ελεγε μπλα μπλα οτι θα μεινεις ικανοποιημενος κλπ.
Τανταλου 14: Η ψηλη αλογα σε στυλ Μερτσυς. Τελικα, λεω οτι ειναι μαλλον η Μερτσυ. Σημερα βγηκε πιο περιποιημενη, πιο σιφικτη θα ελεγα. Οσο για το αν ειναι αλογο, ε ναι ρε παιδια, αν δεν ειναι αυτη αλογο (1.80+) [/font]

Τανταλου 8: Το ιδιο πολυ ομορφο μωρο, κοντο ξανθο καρε μαλλι, πολυ ωραια παρουσια, ξεσηκωτικο περπάτημα, σεξουαλικη κίνηση, πανω σε πανήψυλες γοβες. Δεν την ειχα ξαναδει. Ωραιο και σφικτο σωμα. Δεν βγηκε βαριεστημενη, κατι που εκτιμω δεόντως. Ξερουμε ποια ειναι?

Γωνιακο: Ο Κουασιμόδος προσωποιημενος. Τελικα ο Κουασιμόδος ειναι η Καρινα, που νομίζω οτι εχει καλές κριτικες. Τη ειχα δει πολλες φορες μεσημεριανες ωρες στο Σαπφούς 8. Ασχημο προσωπο, δοντια κιτρινα, κοιλια μεγαλη, βυζια για αρμεγμα. Μελαχροινη και σχετικα κοντη. Ατσούμπαλη εντελως. Φανταζομαι θα κανει καλή περιποίηση. Την ειδα απο πολυ κοντα, μου επιασε το χερι, και ψιλοτρομαξα. "Ελα να περασουμε super", ηταν η ατακα της.

Σαπφούς 7: Η γλυκια και πρόσχαρη (μελαχροινη πλεον) Αλεξια. Στα υπόψην..

Σαπφούς 5: H εντυπωσιακη Ηρα. Οτι και να πούμε για το σώμα της ειναι λιγο. Πραγματικα, ο ορισμός του ΄τελειου κορμιου΄. Σφιχτοδεμενη, σφριγηλη, με κοιλιακούς γραμμωμένους και εντυπωσιακη οπίσθια οψη.

Προμηθεως 11: Η γλυκια ψηλη, μελαχροινη Μιρελλα. Καποιος αναφερθηκε οτι εχει μικρομεσσαια βυζια. Ελεος ρε παιδια, τι μικρομεσσαία. Πολυ μικρο βυζι εχει η συγκεκριμενη, 1,5 και πολυ βαζω. Καλες κριτικες συνήθως.

Σαπφους 20: Η Μολδαβη Νταιανα. Ψηλο νταρντανικο μωρο, με βυζια για αρμεγμα. Πληθωρικη παρουσια, ωραιο χαμογελο και παρουσια εξω στο σαλονι.


[/quote]

Κατεχακη 13: Η γυφτοφατσα Χριστινα. Πολυ μαυριδερη, με βυζους μεγαλους, αλλα παχια λεκανη και γενικα ασυμμετρο σωμα.

Ν.Ουρανου 26: Μαντεψτε ποια..η Νικολ η Γαλλιδα.

"Μου ειπαν χθες οτι εφυγες απο Α.Γεωργιου 4 διοτι ειχες να κανεις μια μικροεπέμβαση στο νοσοκομειο"..

"Βλακειες σου ειπαν, ηρθα εδω διοτι εκει (Α.Γεωργιου 4) ο νταβας με πίεζε να δουλευω συνεχεια, χωρις ρεπο, ακομη και σε περιοδους που ειχα περιοδο. Ηταν εξοντωτικο, δεν αντεχα αλλο, αρρωστησα εξαιτιας της ελλειψης υπνου".

Περιττο να πω οτι περασα στο δωματιο, περασα super. Ο ορισμος του gfe, αν και ημουν πολυ τρυφερος μαζι της. Η κοπελα πραγματικα παιδια ειναι ψυχούλα. Ειπαμε ΠΟΛΛΑ, ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ. Βαριεμαι να ξαναγραφω οτι η κοπελα (milf) την τιμαει την φανελα. Eπειδη ειπαμε πολλα, την παρατηρουσα απο κοντα. Σιγουρα δεν ειναι 40+ οπως εχει γραφει. Μεταξυ 35-38. Πολυ ωραιο δερμα, σφικτο, βελουδινη αισθηση. Παει γυμναστηριο συχνα, κατι που το καταλαβαινεις.
Με το που τελειωσαμε, εκατσε για ενα 15' περιπου, ΕΓΩ αναγκαστηκα να την διωξω.

Θα δουλεψει μεχρι τελος βδομαδας Ν.Ουρανου 26 και μετα..μαντεψτε.. στο la femme (Α.Γεωργιου 34).
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Θα δουλεψει μεχρι τελος βδομαδας Ν.Ουρανου 26 και μετα..μαντεψτε.. στο la femme (Α.Γεωργιου 34).
φαινεται το λαφαμ τα παιρνει τα μηνυματα των καιρων και αλλαζει προς το καλυτερο με δυνατες μεταγραφες τελευταια


apollo πες ρε οτι ειναι η νικολ η μιλφ να τελειωνει το θεμα....κανε ενα εντιτ....


υγ εγω ολες αδυνατες τις βλεπω......και σαρα,σαμπρινα κανονικες γυναικες :grin:
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285
Επιβεβαιώνω ότι η αυθεντική Σιμόνα θα είναι ΛαΦαμ!

:dancing:
αύριο εκτός απροόπτου θα πέσει κατάθεση  :rockon:
μακάρι να την κρατήσουν εκεί, στο καλύτερο μαγαζί από άποψη χώρου
αν μείνει, θα το σκεφτώ πολύ σοβαρά να χτυπήσω και τζακούζι
ε κρίμα είμαι τέτοιο μέρος να πηγαίνει ανεκμετάλλευτο
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.841
Κριτικές
379
Like
5.296
Πόντοι
10.647
Τανταλου 14: Η ψηλη αλογα σε στυλ Μερτσυς. Τελικα, λεω οτι ειναι μαλλον η Μερτσυ. Σημερα βγηκε πιο περιποιημενη, πιο σιφικτη θα ελεγα. [size=10pt]Οσο για το αν ειναι αλογο, ε ναι ρε παιδια, αν δεν ειναι αυτη αλογο (1.80+)[/size] [/font]



Αν βγαλει τις γοβες θα στεναχωρηθεις... :grin:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Γωνιακο: Ο Κουασιμόδος προσωποιημενος. Τελικα ο Κουασιμόδος ειναι η Καρινα, που νομίζω οτι εχει καλές κριτικες. Τη ειχα δει πολλες φορες μεσημεριανες ωρες στο Σαπφούς 8. Ασχημο προσωπο, δοντια κιτρινα, κοιλια μεγαλη, βυζια για αρμεγμα. Μελαχροινη και σχετικα κοντη. Ατσούμπαλη εντελως. Φανταζομαι θα κανει καλή περιποίηση. Την ειδα απο πολυ κοντα, μου επιασε το χερι, και ψιλοτρομαξα. "Ελα να περασουμε super", ηταν η ατακα της.

Η συγκεκριμένη που αναφέρεις είναι η Καμέλια. Χθες πέρασα και τσέκαρα. Όντως είναι ασχημούλα αλλά πιστέψτε με στο δωμάτιο κάνει σχεδόν τα πάντα. Την έχω τιμήσει προ μηνών στο Νικ. Ουρανού, υπαρχει και σχετική κριτική. Κάποια στιγμή σίγουρα θα ξανατιμηθεί, από αυτά που θυμάμαι συνοπτικά με 30 ευρώ κάναμε super προκαταρκτικά, γαμήσι σε όλες τις στάσεις και χύσιμο στην κοιλίτσα της, top VFM. Καμέλια λοιπόν και όχι Καρίνα.
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
apollo πες ρε οτι ειναι η νικολ η μιλφ να τελειωνει το θεμα....κανε ενα εντιτ....

Στην Νικόλ κόλλησες;; Εδώ έχουμε ιστορική μεταγραφή με τη Σιμόνα! Μου κάνει εντύπωση το ότι πολύς κόσμος το ήξερε απ΄ότι κατάλαβα και κανείς δεν έκανε τον κόπο να το ποστάρει, ενώ ο κόσμος ενδιαφερόταν να μάθει, έπρεπε ο jo που δεν μένει καν Θεσσαλονίκη να πάρει τηλέφωνο και να αρχίσει την ιστορία, αλλιώς..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ε ναι....εξαλλου η καρινα δεν ειναι και ασχημη......αλλο που εχει ασχημες κριτικες....βλεπεται εως και συμπαθη την λες....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom