Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
990
Like
4.256
Πόντοι
446
Ρε μάγκες καλησπέρα ξέρει κανείς που θα βρούμε την Αγγελική από την Μινώταυρου?
Η Αγγελική σταμάτησε εδώ κ 4 χρόνια σχεδόν. Δουλευει με πολυ στενό κύκλο πελατών που κ που
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.588
Πόντοι
3.346
Εγω παντως οταν ειχα περασει απο Μινωταυρου 3 για Καρινα ηταν κλειστα..
εκτος και αν παει μετα τις 2 ειχα φυγει τοτε.
 

myers21

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2024
Μηνύματα
67
Like
44
Πόντοι
0
Η Αγγελική σταμάτησε εδώ κ 4 χρόνια σχεδόν. Δουλευει με πολυ στενό κύκλο πελατών που κ που
Δεν μένει πλέον Θεσ/νίκη αλλά σχετικά κοντά.Κατι τέτοιο που λες δεν νομίζω να ισχύει γτ παίζει να παντρεύτηκε.
 

myers21

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2024
Μηνύματα
67
Like
44
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει περίπτωση να ξανά γυρίσει η Μαρία η Μολδαβεζα που δούλευε πρωινή βάρδια στο Λας Βέγκας;
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
990
Like
4.256
Πόντοι
446
Δεν μένει πλέον Θεσ/νίκη αλλά σχετικά κοντά.Κατι τέτοιο που λες δεν νομίζω να ισχύει γτ παίζει να παντρεύτηκε.
Καλα άλλαξε πλεβρο. Θεσσαλονίκη μένει και όχι δεν παντρευτηκε
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
9
Like
3.278
Πόντοι
456

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
990
Like
4.256
Πόντοι
446
Το κοντοπουτανο;Εμενα με ειπανε πως εγινε κομμωτρια στην Αγγλια :2funny::2funny:
Σε ένα παράλληλο σύμπαν κ σε κάποια άλλη διάσταση ίσως.
Για να τα βάλουμε σε σειρά. Ήταν εκτός θεσσαλονικης με έναν μπούφο για γκομενο, άλλες λεπτομέρειες για αυτόν δεν θα πω. Έκανε αυτή τα εξτρδακια της τα σκ στην Θεσσαλονικη. Εδω και καιρό μένει μόνιμα κ πάλι Θεσσαλονίκη και συνεχίζει τα ραντεβού της σε κλειστό κύκλο . Ουτε παντρεύτηκε ούτε κομμώτρια έγινε.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
9
Like
3.278
Πόντοι
456
Σε ένα παράλληλο σύμπαν κ σε κάποια άλλη διάσταση ίσως.
Για να τα βάλουμε σε σειρά. Ήταν εκτός θεσσαλονικης με έναν μπούφο για γκομενο, άλλες λεπτομέρειες για αυτόν δεν θα πω. Έκανε αυτή τα εξτρδακια της τα σκ στην Θεσσαλονικη. Εδω και καιρό μένει μόνιμα κ πάλι Θεσσαλονίκη και συνεχίζει τα ραντεβού της σε κλειστό κύκλο . Ουτε παντρεύτηκε ούτε κομμώτρια έγινε.
αυτη δεν ειχε τατουαζ πανω απο το μουνι της το ονομα καποιου γκομενου;
 

myers21

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2024
Μηνύματα
67
Like
44
Πόντοι
0
Σε ένα παράλληλο σύμπαν κ σε κάποια άλλη διάσταση ίσως.
Για να τα βάλουμε σε σειρά. Ήταν εκτός θεσσαλονικης με έναν μπούφο για γκομενο, άλλες λεπτομέρειες για αυτόν δεν θα πω. Έκανε αυτή τα εξτρδακια της τα σκ στην Θεσσαλονικη. Εδω και καιρό μένει μόνιμα κ πάλι Θεσσαλονίκη και συνεχίζει τα ραντεβού της σε κλειστό κύκλο . Ουτε παντρεύτηκε ούτε κομμώτρια έγινε.
Υπάρχει περίπτωση να επιστρέψει στα παλιά λημέρια; Έχεις ιδέα;
 

djinos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
11
Like
34
Πόντοι
0

Fantomas81

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2024
Μηνύματα
34
Like
202
Πόντοι
20
Καλημέρα.χθεσινο Πέρασμα από villa prive με jullieta στο απλό.το μωρό είναι πιο μελαχροινό από τις φωτό.ξεκινημα με ωραία αργή αισθησιακή πίπα και μετά πιο γρήγορα με άγριο τσιμπούκι που αντέχει.αφου με καυλώσε φουλ την βάζω ιεραποστολικό γιατί ήθελα να βλέπω το όμορφο της πρόσωπο ενώ την κάρφωνα δυνατά,αυτή άρχισε κάτι πιο σιγά και τέτοια και αφού με ξενέρωσε λίγο πιάνω άγρια και βάζω τα πόδια της στους ώμους μου και την πηδάω δίχως αύριο αλλά παρόλαυτα ρε μάγκες δεν μπόρεσα να τελειώσω και βγήκα από μέσα της.με ρωτάει finish;κι εγώ της λέω other time κι εκεί κάπου σα να ντράπηκε λίγο και με αποχαιρέτησε με γλυκά φιλιά και αγκαλιές.ομορφο μωρό αλλά ψιλοξενερωτη στο κρεβατι.συστηνεται για αγαπουληδες κι έτσι.επομενη που χω βάλει στόχο Βανέσα.για να δούμε αξίζει όσο στις ταινίες;
 

Yellow_plug

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
20
Like
63
Πόντοι
0
Καλησπέρα , έχει κάποιο τσακάλι φβ ή Ινστα της Λορένας που δούλευε στις βίλες ; Τελευταια φορά ειχα βρεθεί μαζί της όταν δούλευε σαν έσκορτ με όνομα Εβελίνα αλλά έχει αρκετό καιρό χάθηκαν τα ίχνη της. Αν έχει κάποιος οτιδήποτε ας στείλει ένα μήνυμα.
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
213
Like
357
Πόντοι
21
Καλημέρα.χθεσινο Πέρασμα από villa prive με jullieta στο απλό.το μωρό είναι πιο μελαχροινό από τις φωτό.ξεκινημα με ωραία αργή αισθησιακή πίπα και μετά πιο γρήγορα με άγριο τσιμπούκι που αντέχει.αφου με καυλώσε φουλ την βάζω ιεραποστολικό γιατί ήθελα να βλέπω το όμορφο της πρόσωπο ενώ την κάρφωνα δυνατά,αυτή άρχισε κάτι πιο σιγά και τέτοια και αφού με ξενέρωσε λίγο πιάνω άγρια και βάζω τα πόδια της στους ώμους μου και την πηδάω δίχως αύριο αλλά παρόλαυτα ρε μάγκες δεν μπόρεσα να τελειώσω και βγήκα από μέσα της.με ρωτάει finish;κι εγώ της λέω other time κι εκεί κάπου σα να ντράπηκε λίγο και με αποχαιρέτησε με γλυκά φιλιά και αγκαλιές.ομορφο μωρό αλλά ψιλοξενερωτη στο κρεβατι.συστηνεται για αγαπουληδες κι έτσι.επομενη που χω βάλει στόχο Βανέσα.για να δούμε αξίζει όσο στις ταινίες;
για να μην τελείωσες δεν αξιζει,η ιερόδουλη εκεί φαίνεται εάν κατέχει το αντικείμενο,όταν μπορεί να σε κάνει να χαλαρώσεις και να τελειώσεις,κάποιες δεν κάνουν και προκαταρκτικά,βάζουν καπότα με την μία,απαράδεκτο όταν δίνεις τόσα λεφτά,το 30αρι πρέπει να το σέβονται γιατί για να το βγάλεις εσύ δουλεύεις 8ωρο κι αυτή θέλει να το πάρει σε 10 λεπτά....
 

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
0
Έχω αρκετές μέρες να περάσω από τα σπιτάκια και είδα ότι από το δίπλα σάιτ αφαίρεσαν την Άννα του Sex and the city. Ξέρει κανεις αν έφυγε ή αν δουλεύει ακόμα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom