Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (1 μέλη και 31 επισκέπτες)

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
815
Κριτικές
3
Like
541
Πόντοι
306
Η Σοφια σπο golden lips σταματησσ;
Στο αλλο site δεν την εχει!
 

bigjohny

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
40
Κριτικές
19
Like
510
Πόντοι
290
Με τ'ονομα Άννα συνεχίζει ακόμα; Και τι βάρδια;
Την Αντριαννα μηπως λετε απο τα παρανταις; που εχει παρει κατι κιλακια τελευταια. Δυνατο βυζι και στο προσωπο φαινεται πως ειχε εντονη ακμη αλλα εχει ηρεμησει τωρα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η Σοφια σπο golden lips σταματησσ;
Στο αλλο site δεν την εχει!
ηταν μια Σοφια χθες στο diamond
 

Unamed10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2022
Μηνύματα
87
Κριτικές
5
Like
332
Πόντοι
280
Καλησπέρα, για την Emma από το ***** που έχει άπειρα σχόλια για την κωλαρα της, που μπορώ να βρω κριτικές εδώ;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εννοώ το site το fiindgirlss
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
815
Κριτικές
3
Like
541
Πόντοι
306
Την Αντριαννα μηπως λετε απο τα παρανταις; που εχει παρει κατι κιλακια τελευταια. Δυνατο βυζι και στο προσωπο φαινεται πως ειχε εντονη ακμη αλλα εχει ηρεμησει τωρα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ηταν μια Σοφια χθες στο diamond
Oκ... ειναι η ιδια απο το golden?
Μαλον αυτη πρεπει να ειναι...
 

myers21

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2024
Μηνύματα
103
Like
60
Πόντοι
1
Μάγκες υπάρχει κάποιος υπεύθυνος που θα μπορούσε να κάνει παράπονα ένας πελάτης γενικά σε κάποιο μαγαζι;
 
  • Like
Αντιδράσεις: laskos

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.506
Κριτικές
22
Like
6.678
Πόντοι
3.346

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
759
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Καλησπέρα, στη θέση της καρίνας ποια είναι;
 

Akisssssss

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
36
Like
38
Πόντοι
0
ΟΛΑ ΣΤΗ ΦΟΡΑ.......
ΥΠΑΡΧΕΙ .ΕΝΑ ΑΛΒΑΝΑΚΙ ΜΕ
ΣΡΑΒΩΜΑΡΑ....ΑΛΗΘΩΡΑ ΜΑΤΙΑ....ΧΟΝΤΡΗ ΜΥΤΗ ΚΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ...ΣΤΡΑΒΑ ΔΟΝΤΙΑ....ΕΛΕΝΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ....
Η ΚΥΡΙΑ .....που όταν σε βλέπει.....λέει.....((...ΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΞΕΠΕΤΑΞΩ ΜΑΛΑΚΑ....))...
.((.....ΕΡΩΤΗΣΗ....))....
ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΜΟΥΡΗ ΤΟΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΗΔΗΞΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ....?????...ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΕΥΡΟΠΟΥΛΑ....!!!!..ΕΛΕΟΣ....
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 16....
ΜΑΚΡΙΑ.....ΜΑΚΡΙΑΑΑ....ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑ....!!!!!
 

Συνημμένα

  • IMG_20240414_005343.jpg
    IMG_20240414_005343.jpg
    225,1 KB · Εμφανίσεις: 21
  • IMG_20240411_092317.jpg
    IMG_20240411_092317.jpg
    171,2 KB · Εμφανίσεις: 19

myers21

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2024
Μηνύματα
103
Like
60
Πόντοι
1
ΟΛΑ ΣΤΗ ΦΟΡΑ.......
ΥΠΑΡΧΕΙ .ΕΝΑ ΑΛΒΑΝΑΚΙ ΜΕ
ΣΡΑΒΩΜΑΡΑ....ΑΛΗΘΩΡΑ ΜΑΤΙΑ....ΧΟΝΤΡΗ ΜΥΤΗ ΚΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ...ΣΤΡΑΒΑ ΔΟΝΤΙΑ....ΕΛΕΝΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ....
Η ΚΥΡΙΑ .....που όταν σε βλέπει.....λέει.....((...ΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΞΕΠΕΤΑΞΩ ΜΑΛΑΚΑ....))...
.((.....ΕΡΩΤΗΣΗ....))....
ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΜΟΥΡΗ ΤΟΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΗΔΗΞΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ....?????...ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΕΥΡΟΠΟΥΛΑ....!!!!..ΕΛΕΟΣ....
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 16....
ΜΑΚΡΙΑ.....ΜΑΚΡΙΑΑΑ....ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑ....!!!!!
Έχεις σπάσει αρχιδια ρε μλκ συνέχεια τις ίδιες μαλακιες
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
339
Πόντοι
21
Η Άννα ήταν στα παρανταις, πιθανόν και να είναι ακόμα, η Ντόνα εμφανιζόταν στο καινούργιο δίπλα από της αφρουλας. Νομίζω την είχα δει και σε ρόλο τσατσας. Η Ντόνα πως ήταν μέσα στο δωμάτιο; Την είχα πάρει πολύ παλιά και δεν θυμάμαι τίποτα.
Η Ντόνα το γύρισε σε τσατσα; Δεν το γνώριζα. Κατά τη γνώμη μου 40 χρόνων ειναι είχε ακόμα να δώσει. Πρωινή την είδες δίπλα στης αφρούλας;
 

veteranos2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2020
Μηνύματα
51
Like
114
Πόντοι
0
Μάγκες αφήνω 2 ονόματα από Λας Βέγκας πλέον δεν τις βρίσκω πουθενά Ντόνα και Άννα με σπυριά ξέρει κανείς αν συνεχίζουν κάπου αλλού?
Η Ντόνα ήταν στον Νικηφορου Ουρανού 1 δεν ξέρω αν δουλεύει ακόμη και η Αννα ή Αντριάννα είναι σταθερά πρωί στα Paradais.
 

myers21

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2024
Μηνύματα
103
Like
60
Πόντοι
1
Είναι σοβαρό κριτήριο να φας πόρτα από σπίτι επειδή δεν ήθελες να κάνεις μπάνιο;:jerking:
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Χαιρετίζω τους συναγωνιστές! Χθες βράδυ που λέτε έκανα μια τσάρκα στα γνωστά λημέρια! Είχε μπόλικη κίνηση η περιοχή, και δεν γύρισα πολύ! Πήγα στα Βεγκας, στο ένα που είναι μόνο του είχε την θεία σουζι και ένα άλλο πιτσιρίκι κάτω τον 25! Όμορφη φατσούλα βυζι πλάκα αλλά ωραίο κωλαρακι! Το λιμπίστηκα για το νεαρό την ηλικίας και το πετιτ κορμάκι, αλλά δίστασα να μπω! Αν το κάρφωσε κανένας ας μας δώσει τα φώτα του!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.506
Κριτικές
22
Like
6.678
Πόντοι
3.346
Σ απανταω εδω. μου ετυχε πριν χρονια παρομοιο σκηνικο, στις νταλικες στο παρκινγκ μια ομορφη πιτσιρικα με γυαλια αν θυμαστε.. ειχε και πολυ δουλεια, αλλα ηταν λιγο περιεργη με την καθαριοτητα.. τοτε ειχα κατι λεκεδες στην κοιλια..μαλλον ειχα κολλησει απο κοπελα που ειχε..και αυτη, τα ειχε κολλησει απο σκυλια, χαιδευε συχνα κατι αδεσποτα.. δεν ειχα δωσει σημασια και βασικα δεν ηξερα τι ειναι..και λεω θα φυγουν, μολις τα ειδε στο δωματιο αμεσως μου ζητησε να φυγω.. μου εδωσε και τα λεφτα πισω, πηγα μετα σε δερματολογο και μου ειπε οτι ειναι κολλητικα, πηρα χαπια και περασαν.. δεν ηταν επικινδυνα αλλα αν τα αφηνες πολυ καιρο γεμιζες παντου. Ισως για κατι παρομοιο να σου ζητησαν να κανεις μπανιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom