Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (6 μέλη και 39 επισκέπτες)

Parrot1

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
0
Τι να του εξηγείς;
Ούτε 27 χρόνων είναι ,ούτε ιδέα έχει από τις εμπειρίες μας.
Γράφει κατεβατο εμπειρία βγαλμένη από τσόντα,που αυτά που έγραψε θα τα πιστέψουν μόνο κάτι 15χρονα.
Δεν έχει εμπειρίες στην ηλικία του όπως λέει ,αλλά παράλληλα είναι ο Rocco Siffredi.
Ένας κομπλεξικος είναι που πήγε να κάνει διαφήμιση και επειδή το παρακανε και δεν του βγήκε,τώρα κάνει επίθεση σε αυτους που τον ταιζουν και βγάζει την χολή του που γαμαμε τα κορίτσια με απλό πρόγραμμα.
σιγα τις εμπειριες σας, ευτυχως δεν γυρναω χρονια στα δελα σαν εσας σε τετοια ηλικια.
μαω ταο ο κλασικος Ελληνας.
Στα τετοια μου αν δεν πιστεψει κανεις, δεν κανω διαφημιση. Αλλα οσο συνεχιζετε αλλο τοσο λεω στον εαυτο μου ποσο καλυτερα πηγε τελικα το πραμα σε σχεση με τους "εμπειρους".
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.078
Κριτικές
11
Like
17.469
Πόντοι
3.796
Μην γινεσαι κακος.
Αφησε τα νεα παιδια ελευθερα να εκφρασουν τις σκεψεις τους.
Άλλο να εκφράζεις τις σκέψεις σου και άλλο να παραμυθιαζεις τον κόσμο για να πηγαίνει να αφήνει 50ρικα .
Για τις σεξουαλικές του ικανότητες δεν σχολιάζω καν,μέχρι και η κοπέλα άμα κάνει ένα translate θα γελάει μέχρι αύριο .
Επίσης δεν μπορούν να προσβάλουν όλους τους άλλους που είναι τόσα χρόνια στη φάση , επικαλούμενοι επιστήμονες του YouTube.
Δεν βλέπεις τον Nikthegreek23 ; ακόμα προσπαθεί να πείσει τον εαυτό του ότι μάλλον ήταν όλα όμορφα με το 50ρικο που έδωσε .
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.078
Κριτικές
11
Like
17.469
Πόντοι
3.796
σιγα τις εμπειριες σας, ευτυχως δεν γυρναω χρονια στα δελα σαν εσας σε τετοια ηλικια.
μαω ταο ο κλασικος Ελληνας.
Στα τετοια μου αν δεν πιστεψει κανεις, δεν κανω διαφημιση. Αλλα οσο συνεχιζετε αλλο τοσο λεω στον εαυτο μου ποσο καλυτερα πηγε τελικα το πραμα σε σχεση με τους "εμπειρους".
Να μας δώσεις το κανάλι σου στο YouTube,να μάθουμε από εσένα τον μεγάλο δάσκαλο την αυτοσυγκράτηση και τα μυστικά του έρωτα .
Καημένε,έκανες λογαριασμό στο bourdela για να κραξεις αυτούς που τα ταιζουν.
Άμα είχες μυαλό θα βρισκόσουν στην κατάσταση που βρίσκεσαι;
 

Parrot1

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
0
Να μας δώσεις το κανάλι σου στο YouTube,να μάθουμε από εσένα τον μεγάλο δάσκαλο την αυτοσυγκράτηση και τα μυστικά του έρωτα .
Καημένε,έκανες λογαριασμό στο bourdela για να κραξεις αυτούς που τα ταιζουν.
Άμα είχες μυαλό θα βρισκόσουν στην κατάσταση που βρίσκεσαι;
θα σας αφησω δεν ειμαι για εδω.
αλλα ευχαριστηθηκα το ποσο θιχτηκε ο ανδρισμος σας με μια μου εμπειρια. καθε σχολιο σας μου επιβεβαιωνει ποσο καλυτερα ΔΕΝ θα μπορουσε να ειχε παει :D:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.078
Κριτικές
11
Like
17.469
Πόντοι
3.796
θα σας αφησω δεν ειμαι για εδω.
αλλα ευχαριστηθηκα το ποσο θιχτηκε ο ανδρισμος σας με μια μου εμπειρια. καθε σχολιο σας μου επιβεβαιωνει ποσο καλυτερα ΔΕΝ θα μπορουσε να ειχε παει :D:
Πιστεύεις ότι κόλλησε κανείς στην εμπειρία από τα λιντλ;
Για να θίξεις τον αντρισμο μας πρέπει να είσαι γυναίκα ή πουστης ,αλλιώς δεν υπάρχει εξήγηση ,δεν ξέρω τι λέει ο επιστήμονας;
Άντε πάνε άλλαξε καμία λάμπα στην είσοδο τώρα και άσε τις θεωρίες.
 

Parrot1

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
0
Πιστεύεις ότι κόλλησε κανείς στην εμπειρία από τα λιντλ;
Για να θίξεις τον αντρισμο μας πρέπει να είσαι γυναίκα ή πουστης ,αλλιώς δεν υπάρχει εξήγηση ,δεν ξέρω τι λέει ο επιστήμονας;
Άντε πάνε άλλαξε καμία λάμπα στην είσοδο τώρα και άσε τις θεωρίες.
σε τι κολλησες τοτε και βγηκε η γκομενιτσα απο μεσα σας?
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.078
Κριτικές
11
Like
17.469
Πόντοι
3.796
σε τι κολλησες τοτε και βγηκε η γκομενιτσα απο μεσα σας?
Στην παραπλάνηση που κάνεις για να κάνεις διαφήμιση.
Χαλάρωσε λίγο ,μια φορά "υποτίθεται ότι γάμησες " και την έχεις δει και Σπαλιαρας .
Για να αδειάσουμε πάμε,δεν πάμε να αποδείξουμε τίποτα.
Έχετε μπερδέψει τον λόγο ύπαρξης των μπουρδελων με τις γκόμενες που θα γνωρίσεις σε ένα δημόσιο χώρο.
Δεν ξέρω τι φταίει, τεμπελιά,αμάθεια , φλωριά..
Πάντως εσύ είσαι σίγουρα της επιχείρησης.
 

Parrot1

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
0
Στην παραπλάνηση που κάνεις για να κάνεις διαφήμιση.
Χαλάρωσε λίγο ,μια φορά "υποτίθεται ότι γάμησες " και την έχεις δει και Σπαλιαρας .
Για να αδειάσουμε πάμε,δεν πάμε να αποδείξουμε τίποτα.
Έχετε μπερδέψει τον λόγο ύπαρξης των μπουρδελων με τις γκόμενες που θα γνωρίσεις σε ένα δημόσιο χώρο.
Δεν ξέρω τι φταίει, τεμπελιά,αμάθεια , φλωριά..
Πάντως εσύ είσαι σίγουρα της επιχείρησης.
οχι και αμα θες πεταγομαστε μαζι εκει οταν ξαναερθω.
δεν ηθελα να αποδειξω τιποτα, δεν με ενδιαφερει να "κοντραρισω" αγνωστους στο γαμησι.

απλα ανεφερα επισης κατι που δεν περιμενα και εγω, να μην νιωθω τιποτα δηλαδη.
μηπως επειδη ηταν "πηγαδι" ? μηπως επειδη δεν εχω ξαναφορεσει καποτα και μηδενιζει στην ουσια οποιαδηποτε "τριβη"? λιγο το αγχος, λιγο το ενα, λιγο το αλλο?
δεν ξερω, απλα το ειπα ομως. απο ολες τις παραξενες ιστοριες που μου εχουν πει ολοι και δεν πιστεψα, εγω απεκτησα την πιο παραξενη και δυσπιστη. τωρα η σειρα μου να με πουν ψευτη :cheesy:
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.002
Like
4.312
Πόντοι
456
αντιφασκει ολο το κατεβατο σου καραβανα.
αν κολλουσαν ενσημα στην περιοχη που επισκεφθηκα, εσυ θα ησουν τωρα στην συνταξη και γω ακομα ο "ολοφρεσκος".
Μάλλον δεν ξέρεις τι λες. Και καταλαβαίνεις ότι θες. Αντίθετος άλλος φασκεί και αντιφάσκει. Τελικά καλύτερα να μη γαμουσες πρώτη φορά σε μπουρδέλο και να είσαι τελικά ένας από τους μαλακες όπως είπες που γαμαν κανονικές κοπέλες για πρώτη φορα, η να είσαι σαν εμάς τους μαλακες όπως λες που γαμαμε σε μπουρδέλο και μόνο αυτό ξέρουμε, που τα γνωρίζεις όλα και την πρωσοπκη μας ζωή και ξέρεις ακριβώς τι έχουμε κάνει. . Τι είναι τελικά. Ποιο το νόημα σου εδώ αφού ούτε εσύ ξέρεις που ανήκεις. Και αφου δεν είσαι για εδω όπως λες.

Και για τα ένσημα ασε να ξερω καλά που τα κολλαω και που τα κολλουσε, γτ κάτι σαν και σένα με έδωσαν καλό μεροκάματο εμένα και τους εργοδότες μου. Τέτοια πελατακια θέλαμε.

Μας συγκίνησες με τα λόγια σου και να σε σίγουρος θίχτηκε ο αντρισμος μας. Και μην το γυρνας τώρα σε τι έφταιξε στην εμπειρία σου και θες να σε απαντήσουν κάποιοι, για να το παιξεις καλόυλης.
Όταν φτάσεις στην ηλικία του παππού όπως λες μακάρι να έχεις τις εμπειρίες και τις στιγμές μου. Χλωμο ως απίθανο.
Πάνε δώσε τα 150 χωρίς 69 και ακάποτο και να γελάει τσατσα και κοπέλα μαζί σου και άσε τους λεονταρισμους και τα σχολια.
 

Parrot1

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
0
Μάλλον δεν ξέρεις τι λες. Και καταλαβαίνεις ότι θες. Αντίθετος άλλος φασκεί και αντιφάσκει. Τελικά καλύτερα να μη γαμουσες πρώτη φορά σε μπουρδέλο και να είσαι τελικά ένας από τους μαλακες όπως είπες που γαμαν κανονικές κοπέλες για πρώτη φορα, η να είσαι σαν εμάς τους μαλακες όπως λες που γαμαμε σε μπουρδέλο και μόνο αυτό ξέρουμε, που τα γνωρίζεις όλα και την πρωσοπκη μας ζωή και ξέρεις ακριβώς τι έχουμε κάνει. . Τι είναι τελικά. Ποιο το νόημα σου εδώ αφού ούτε εσύ ξέρεις που ανήκεις. Και αφου δεν είσαι για εδω όπως λες.

Και για τα ένσημα ασε να ξερω καλά που τα κολλαω και που τα κολλουσε, γτ κάτι σαν και σένα με έδωσαν καλό μεροκάματο εμένα και τους εργοδότες μου. Τέτοια πελατακια θέλαμε.

Μας συγκίνησες με τα λόγια σου και να σε σίγουρος θίχτηκε ο αντρισμος μας. Και μην το γυρνας τώρα σε τι έφταιξε στην εμπειρία σου και θες να σε απαντήσουν κάποιοι, για να το παιξεις καλόυλης.
Όταν φτάσεις στην ηλικία του παππού όπως λες μακάρι να έχεις τις εμπειρίες και τις στιγμές μου. Χλωμο ως απίθανο.
Πάνε δώσε τα 150 χωρίς 69 και ακάποτο και να γελάει τσατσα και κοπέλα μαζί σου και άσε τους λεονταρισμους και τα σχολια.
και ορκο να ελεγα οτι βαζω στα ιερα μου παλι θα βγαζατε χολη. αλλα θα εδειχνε και μαλακια.
οποτε στα παπαριαμ, κλαψουριστε
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.002
Like
4.312
Πόντοι
456
και ορκο να ελεγα οτι βαζω στα ιερα μου παλι θα βγαζατε χολη. αλλα θα εδειχνε και μαλακια.
οποτε στα παπαριαμ, κλαψουριστε
Χολη δεν βγάζουνε τυπε απλά κάποιοι σχολιάζουμε, (γτ άλλοι του φόρουμ δεν θέλουν για τους χ ψ λόγους,) όταν διαβάζουμε παπαριες και όταν θυγεις άτομα που μέχρι να γραφτείς τα διάβαζες και έκανες όνειρα και πλάνα ποτέ θα πας να γαμησεις και ποια,και τι θα γράψεις.

Εμείς να δεις πόσο στα παπαρια μας αλλά είσαι από αυτούς που από αύριο θα χαθουν από εδώ και θα περιμένουμε τον επόμενο ξερόλα και επιστήμονα να μας γράφει παπαριες.
 

Parrot1

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
0
Χολη δεν βγάζουνε τυπε απλά κάποιοι σχολιάζουμε, (γτ άλλοι του φόρουμ δεν θέλουν για τους χ ψ λόγους,) όταν διαβάζουμε παπαριες και όταν θυγεις άτομα που μέχρι να γραφτείς τα διάβαζες και έκανες όνειρα και πλάνα ποτέ θα πας να γαμησεις και ποια,και τι θα γράψεις.

Εμείς να δεις πόσο στα παπαρια μας αλλά είσαι από αυτούς που από αύριο θα χαθουν από εδώ και θα περιμένουμε τον επόμενο ξερόλα και επιστήμονα να μας γράφει παπαριες.
υστερια σας επιασε για την ακριβεια. θιχτηκε ο ανδρισμος σας.
δεν σου φανηκε λογικο να πληρωσα 150, για 1 ωρα και 2 φορες (ενω περιλαμβανει 69 και πιπα) και ειπα την τσατσα δεν θελω πιπα.

λογικο δεν ειναι να μη θελησω εχοντας στο νου μου να αντεξω οσο πιο πολυ μπορεσω?
για το 69 επισης λογικο δεν ειναι? ποιος παει κ βαζει τον πατο της αλλης στη μουρη του? θα το εκανα εγω?

κατι αλλο που θες να αναλυσουμε περεταιρω ωστε να σου λυθουν οι αποριες?
 

TheeDoctor

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
52
Like
139
Πόντοι
0
Σου ρίχνω 15+ χρόνια, με εμπειρίες πολλές επί πληρωμή και χωρίς πληρωμή.
Τέτοια μαλακία που έγραψες, δεν έχω ξαναδιαβάσει.
Από όλα αυτά που έγραψε αυτο σου φάνηκε μαλακία;
 

Parrot1

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
0
Από όλα αυτά που έγραψε αυτο σου φάνηκε μαλακία;
κανε μια προσπαθεια και συ. θα σου λυσω καθε απορια και μετα πες μου αν δεχεσαι την απαντηση.
ή θα μεινεις ασφαλης πισω απο την ειρωνια και την αερολογια οπως οι αλλοι?
 

TheeDoctor

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
52
Like
139
Πόντοι
0
Πάντως ανάλογες κριτικές σαν του παροτ γραφανε πριν δέκα δεκαπέντε χρόνια πολλά από τα σημερινά παλιά μέλη που την είχαν δει τότε Ρόκο σιφρεντι
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.002
Like
4.312
Πόντοι
456
υστερια σας επιασε για την ακριβεια. θιχτηκε ο ανδρισμος σας.
δεν σου φανηκε λογικο να πληρωσα 150, για 1 ωρα και 2 φορες (ενω περιλαμβανει 69 και πιπα) και ειπα την τσατσα δεν θελω πιπα.

λογικο δεν ειναι να μη θελησω εχοντας στο νου μου να αντεξω οσο πιο πολυ μπορεσω?
για το 69 επισης λογικο δεν ειναι? ποιος παει κ βαζει τον πατο της αλλης στη μουρη του? θα το εκανα εγω?

κατι αλλο που θες να αναλυσουμε περεταιρω ωστε να σου λυθουν οι αποριες?
Ρε φίλε μια φορα γαμησες κ δεν εχυσες. Ποια δεύτερη φορά;;
Κουπί να βαρουσες στην Οξφόρδη στην ομάδα κοπηλασιας θα σε είχαν αναμνηστική φωτο στους διαδρόμους για τον τύπο που βαρουσε κουπί και δεν τερμάτισε ποτέ!
Δλδη με την επαφή σαν παρθένος και πρωτάρης θες να πεις ότι ήσουν τόσο σίγουρος ότι θα αγγιζες γυναίκια σάρκα και δεν θα τελειωνες. Ε το τερμάτισες μεγαλε
Καλό βραδυ
 
Τελευταία τροποποίηση:

TheeDoctor

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
52
Like
139
Πόντοι
0
κανε μια προσπαθεια και συ. θα σου λυσω καθε απορια και μετα πες μου αν δεχεσαι την απαντηση.
ή θα μεινεις ασφαλης πισω απο την ειρωνια και την αερολογια οπως οι αλλοι?
Τι λες ρε φίλε δε βγάζω άκρη
 

Parrot1

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
0
Ρε φίλε μια φορα γαμησες κ δεν εχυσες. Ποια δεύτερη φορά;;
Κουπί να βαρουσες στην Οξφόρδη στην ομάδα κοπηλασιας θα σε είχαν αναμνηστική φωτο στους διαδρόμους για τον τύπο που βαρουσε κουπί και δεν τερμάτισε ποτέ!
Δλδη με την επαφή σαν παρθένος και πρωτάρης θες να πεις ότι ήσουν τόσο σίγουρος ότι θα αγγίζες γυναίκα σάρκα και δεν θα τελειωνες. Ε το τερμάτισες μεγαλε
Καλό βραδυ
ναι σαν πρωταρης ετσι σκεφτεσαι. οτι θα γινει γρηγορα οποτε παιρνεις ενα προγραμμα για 2.
το χωνω μεσα χωρις να εχω τον ενθουσιασμο των "παλιων" (επισης ξερουμε και που να το βαλουμε) , οπως εγραψα τετοιες εικονες εχουμε δει χιλιαδες φορες λογο τεχνολογιας στην εποχη μας και εφτασα επιτελους να ειμαι ο πρωταγωνιστης. οι αντρες του σημερα εχουμε δει περισσοτερες γυναικες και μουνια απο τους μεγαλυτερους στρατηγους, πολεμιστες και κατακτητες της αρχαιας εποχης. οταν συνηθησεις σε αλλες αισθησεις, σκεψεις και τροπους εκτονωσης για χρονια...λογικο δεν ειναι η γυναικα να ειναι πολυ διαφορετικη?

καλη η φαση αλλα η πουτσα δεν ενιωθε τιποτα. σαν να το εβαλα σε νερο.
αμφιβαλεις η κορυφωση να χρειαζεται και "εγκεφαλικο" κομματι το οποιο να ειναι απασχολημενο (ή διαφορετικα εκπαιδευμενο) εκεινη την στιγμη οταν εισαι πρωταρης και εχεις πολλα στο μυαλο σου?
 
Τελευταία τροποποίηση:

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.078
Κριτικές
11
Like
17.469
Πόντοι
3.796
Φτάνει ρε ! Μας ζαλισες με τις παπαρολογιες σου !
Ποιος βάζει τον πουτσο του σε νερό ;;;
Τι εγκεφαλικά και μαλακίες γράφεις ;σε μπουρδέλο πήγες,δεν ανέβηκες στο πλοίο της αγάπης .
Επίσης δεν θεωρείται εμπειρία εσείς οι νέοι ότι έχετε δει 1.000.000 μουνια στην οθόνη σας ,εμείς στην ηλικία σας τα βλέπαμε λάιβ κάθε μέρα .τεχνολογία και μαλακίες ..που να πάει μπροστά αυτή η γενιά αφού μέχρι τα 27 παίζουν το πουλί τους βλέποντας τσόντες και στα 30 το γυρνάνε και το βάζουν στον πάτο τους ..
Άντε φτάνει με τις μαλακίες μάζεψε τα σεντόνια σου και λήξ'το.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.694
Πόντοι
456
Φτάνει ρε ! Μας ζαλισες με τις παπαρολογιες σου !
Ποιος βάζει τον πουτσο του σε νερό ;;;
Τι εγκεφαλικά και μαλακίες γράφεις ;σε μπουρδέλο πήγες,δεν ανέβηκες στο πλοίο της αγάπης .
Επίσης δεν θεωρείται εμπειρία εσείς οι νέοι ότι έχετε δει 1.000.000 μουνια στην οθόνη σας ,εμείς στην ηλικία σας τα βλέπαμε λάιβ κάθε μέρα .τεχνολογία και μαλακίες ..που να πάει μπροστά αυτή η γενιά αφού μέχρι τα 27 παίζουν το πουλί τους βλέποντας τσόντες και στα 30 το γυρνάνε και το βάζουν στον πάτο τους ..
Άντε φτάνει με τις μαλακίες μάζεψε τα σεντόνια σου και λήξ'το.
φιλε μην τσουβαλιάζεις,και εγώ σε αυτή την ηλικία είμαι και ναυάγιο παίζοντας πουλί κ βλέποντας τσόντες αλλά δεν κανω εποθέσεις στα παιδιά εδώ μέσα.
δεν ειναι θέμα ηλικίας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom