Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (6 μέλη και 49 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.700
Πόντοι
3.796
Φιλε... εχω καταλαβει οτι τα 15-16 εκ μου ενοχλουν πολλες μικρομουνες... Πχ στην Βλαντα μου ειπε οτι δεν της χωραει καν. Και αλλες μου το εχουν πει. Μαλλον μικρο το εχουν αυτες... δεν ξερω...
Δεν πιστεύω ότι υπάρχει τέτοιο πρόβλημα.
Απλα το λένε κάποιες για να σε ανεβάζουν ψυχολογικά και άλλες σαν εχθές για να αποφύγουν σφυροκόπημα και να σε αδειάσουν με μια μαλακια
 

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
232
Πόντοι
21
E, μα το σφυροκοπημα ειναι η δουλεια που πρεπει να κανουν... Αρα μαλλον τις ενοχλει το πολυ σφυροκοπημα...
 

k8oulou

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
31
Like
202
Πόντοι
20
Ρε φιλε εδωσες 120 ευρω σε ντελο και δεν επαιρνες καμια συνοδο;Η τουλαχιστον να πηδουσες και την τσατσα μαζι.
Μάλλον δε με κατάλαβες αδερφέ Χυσέα! Απλό τριαντάρι μου κόστισε το εν λόγω κομοδίνο. Η κυρία στην υποδοχή ήθελε 600 Lei για να φάω την ίδια (αστειευόμενη φυσικά) αλλα χίλιες φορές να της τα έδινα παρά τη φόλα που έφαγα...
 

Protaristhessal

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες!Θέλω να μου πείτε πού να πάω(σε ποιο σπιτάκι) στη Θεσσαλονίκη για αυταρχικό προγραμμα και ποια κοπέλα να ζητησω
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
410
Κριτικές
7
Like
1.008
Πόντοι
361
Ρε παιδιά μια Αντιγόνη που βάλανε στο Σιτέ 2-3 μέρες και την βγάλανε (δούλευε στο Καλιγούλα αυτή πριν) ξέρουμε εάν ειναι σε κάποιο μαγαζί ή εάν η καριέρα της κράτησε 3 μέρες
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
394
Κριτικές
19
Like
2.105
Πόντοι
1.191
Χθεσινοβραδινή βόλτα στην περιοχή:

Golden Lips-> Μόνα όπου έγινε και η κατάθεση, μαυρούλα 23 χρονών από Τζαμάικα όπως μου είπε. Ωραίο βυζάκι με μεγάλες ρόγες και κωλάρα. Προκαταρκτικά δεν παίχτηκαν μιας και ήμουν ήδη καυλωμένος, μου τον έπαιξε λίγο μου φόρεσε καπότα και ξεκίνησε την πίπα όχι κάτι τι ιδιαίτερο ίσα που έπαιρνε το κεφαλάκι μέσα. Πρώτη στάση την έστησα στα όρθια στον καθρέφτη με θέα την κωλάρα και από τον καθρέφτη να βλέπω τα βυζιά της με τις ρώγες της να είναι κάγκελο. Αλλάξαμε 4-5 στάσεις, πήρε και αυτή μερικές πρωτοβουλίες. Στο τέλος μου τον έπαιξε με προστυχόλογα τύπου ''cum for me baby'' και έχυσα στα βυζιά της. Σε γενικές γραμμές δεν έβαλε φωτιά στο κρεβάτι, δεν παίχτηκαν προκαταρκτικά αλλά σίγουρα δεν έκλαψα τα λεφτά μου.

Inside-> Χουανίτα μίνιον λατίνα βγήκε στο σαλόνι με την μπλούζα και η τσατσά της την είπε :2funny:

Sex And The City-> Σύλβια λατίνα πραγματική μουνάρα με κωλάρα, ωστόσο έχει γραφτεί πολλές φορές πως δεν παρέχει καλές υπηρεσίες, κρίμα.

Poison-> Άννα Κολομβιανή μπαμπάτσικη, βγήκε με ένα μαύρο διχτυωτό στο σαλόνι με βυζάρες και κωλάρα ήταν κόλαση, αν δεν είχα περάσει με την Μόνα πριν λίγα λεπτά θα έμπαινα μαζί της. Κόλαση επίσης ήταν και η ξανθιά τσατσά με το μαύρο καπελάκι.

Φρίξου 15-> Δίπλα από το Studio Efi ήταν μια Βραζιλιάνα με ωραίο κορμί αλλά είχε περίεργα μάτια με στραβισμό.

Ingognito-> Είχε δύο κοπέλες η μία ήταν γεματούλα, όχι κάτι το ιδιαίτερο.

Φρίξου 13-> Μπιάνκα μίνιον υπερβολικά αδύνατη με πολύ μικρό κώλο.

Red Light-> Αλεξάνδρα ξανθό ωραίο μουνί με βυζί και τατουάζ.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.765
Κριτικές
6
Like
3.440
Πόντοι
736
Ρε παιδιά μια Αντιγόνη που βάλανε στο Σιτέ 2-3 μέρες και την βγάλανε (δούλευε στο Καλιγούλα αυτή πριν) ξέρουμε εάν ειναι σε κάποιο μαγαζί ή εάν η καριέρα της κράτησε 3 μέρες
Μόλις είδα πως την ξαναβάλανε για αυριο βραδινή βάρδια στο Bad Girls.
 

Stalke

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2022
Μηνύματα
20
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα καποιος γνωμη/κριτικη για Emily και Amarilis απο το διπλανο site?
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.972
Κριτικές
63
Like
7.572
Πόντοι
4.766
Καλησπερα καποιος γνωμη/κριτικη για Emily και Amarilis απο το διπλανο site?
Για Έμιλυ που είχα δοκιμάσει τον Μάιο... Πολύ φιλική στο δωμάτιο με καλά ελληνικά έχει χρόνια στην Ελλάδα με προϋπηρεσία στην Αθήνα.. Σώμα κανονικό με πιασίματα και βυζί καλό μπαίνει σε όλο το χέρι... Γενικά αξίζει μία δοκιμή..
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.012
Κριτικές
9
Like
3.351
Πόντοι
456
ΡΕ παιδια,τι εγινε;εβαλαν αντρα να δουλευει;;;ποιος ειναι αυτος ο Μανος;
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
445
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Καλησπέρα μπουρδελιαριδες! Κατέθεσα σήμερα στο γκοντιβα με την Ναταλί! Απίστευτο πραμα αυτήν η γυναίκα παιδιά! Αυτή η εμπειρία να σπαρταράει πάνω στο καυλί και να χύνει κουβάδες είναι ότι καλυρερο! Θα ξαναπάω σύντομα!
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.694
Πόντοι
456
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
364
Πόντοι
21
Ίσως μια μαζική αποχή για αρκετό καιρό από πολλούς ίσως βάλουν κάποιους σε σκέψεις για σαρωτικές αλλαγές.
 

paratrixas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2019
Μηνύματα
79
Like
93
Πόντοι
0
Πολύ μουνι η βραδινή στο Godiva. Άλογο και κορμάρα. Όνομα δεν θυμάμαι. Καλή μέσα;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Την προηγουμενη βδομαδα ξαναπληρωσα την Λουνα στο παρανταιζ, 3η φορα μαζι της, το ιδιο καλη με τις προηγουμενες φορες, με στραγγιξε κυριολεκτικα, εφυγα με πονοκεφαλο απο τους αυξημενους ρυθμους.!!! Στα νιατα της πρεπει να ηταν μουναρα.!!
Σημερα λεω να πονταρω στην Βλαντα αν δουλευει και αν μπορεσω να περασω. Επισης γνωριζει κανενας αν δουλευει η Αννια στο φριχαουζ, αναφερω συνεχεια την Αννια και την Αννια, οτι την εχω σαν πλαν Β, οποτε βγενω τσαρκα, αλλα δεν ξερω αν δουλευει, παρα μονο βλεπω το φως της αναμενο.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.765
Κριτικές
6
Like
3.440
Πόντοι
736
Σήμερα λεω να πάω (μετά απο καιρό) καμιά βόλτα απο τα σπιτάκια για βραδινή βάρδια , αλλά δεν μου αρέσει η πολυκοσμία ... λέτε να έχει πολύ κόσμο σήμερα λόγω έκθεσης ; Μήπως να πάω μεσοβδόμαδα καλύτερα ;
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
767
Κριτικές
14
Like
1.492
Πόντοι
496
Είναι κανένας στην περιοχή τώρα να μας πει τι παίζει σήμερα; λέω να πάω αλλά πρέπει να πάω στοχευμένα γιατί δεν έχω πολύ χρόνο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom