Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (5 μέλη και 36 επισκέπτες)

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Δε ξερω αν ειναι γκομενα κανενος, αλλα η Βικτωρια ειναι ΠΟΛΥ πιο ωραια απο αυτη
Πιο ωραία από τη Λιαγουροπούλου  :think: Με βάζεις σε αναμμένα κάρβουνα να πάω να τεστάρω
 

crzdds

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
138
Κριτικές
5
Like
137
Πόντοι
281
Γνωρίζει κανείς αν και πότε  επιστρέφει η Εμμα;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Γνωρίζει κανείς αν και πότε  επιστρέφει η Εμμα;

Εφυγε τελικα.? παντως τελευταια φορα που βρεθηκαμε  :pipa2: μου εδωσε το υπονοουμενο οτι οταν γυρισει δεν ξερει αν θα ξαναδουλεψει στο φριξου, και δεν ξερει που θα παει...
 

karakapsouris

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2013
Μηνύματα
329
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
Γνωρίζει κανείς αν και πότε  επιστρέφει η Εμμα;
αυτη οποτε φευγει λεει οτι δε θα γυρισει ξανα αλλα ολο ερχετε.τωρα που εφυγε μου ειχε πει οτι ειναι οριστικο οτι δε θα ξαναερθει....μου ειπε κιολας οτι δε μπορω να κανω αυτη τη δουλεια συνεχεια,θα παω στη ρουμανια και θα βρω μια αλλη δουλεια.εγω της ειπα και να βρεις δουλεια ουτε το ενα δεκατο απο αυτα που βγαζεις εδω δεν προκειτε να τα βγαλεις με αλλη δουλεια...αλλα δεν την πιστεψα οτι δε θα ερθει.η τσατσα στο φριξου 13  μου ειπε οτι τελος του μηνος θα ερθει,το πολυ αρχες σεπτεμβρη.
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Ανέβηκαν οι νέες φωτό από την Βίκυ στις βίλλες στο άλλο σάιτ ...

Τόσο ωραίο κορμάκι, κρίμα να ψιλοχάνει η φωτογράφιση από τις αδιάφορες πόζες της κοπέλας ...

Βέβαια είναι δευτερεύων, το παν είναι να αποδίδει καλά για τις ταρίφες της βίλας !
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Όντως λίγο περίεργες πόζες. συμφωνώ ότι live είναι πιό εντυποσιακή η Βικτώρια - ή Βίκυ όπως την αναφέρει το άλλο site. Τώρα αν αξίζει 40 το απλό; ο καθένας ας κρίνει με το πουλί του
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.112
Κριτικές
89
Like
10.587
Πόντοι
25.015
πηρα τηλεφωνο να κανω ερωτηση για την Βικυ και μου ειπανε δεν υπαρχει Βικυ, αλλα μετα καταλαβαν οτι μιλαω για την Βικτωρια. Οποτε για να μην μπερδευομαστε ας την λεμε ολοι Βικτωρια.
 

kremmidokefalos

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα...θα ηθελα μια ενημερωση για κοπελες που τα κανουν ΟΛΑ!!!!!!!! :pipa2:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
λες να ψάχνει πλαστικό για πίσω και να το σερβίρει κομψά;;;;
μπα....μαλλον το γνωστο τρολλ με τα ακαποτα γαμησια ειναι....αμα κατσει λιγο θα μας ξεφουρνισει και για την αλεξαντρα/ροναλντινιο κατι
 

kremmidokefalos

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
λετε να ψαχνω κατι τετοιο? κρεμυδοκεφαλος φιλε και οποιος  θελει δοκιμαζει.αν θελετε να δωσετε καποια πληροφορια οκ αν παλι οχι δεν πειραζει θα βρω την ακρη :jerking:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Τοτε θα πρέπει να προσδιορίσεις το "ολα"...
 

kremmidokefalos

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
οκ φιλε τωρα μιλας σωστα. λαθος μου αλλα ειμαι νεος.οταν λεω ολα εννοω μεχρι κωλαρακι. οχι ανωμαλιες. ευχαριστω
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Αυτο το κανουν πολλες. Δεν θα απαντησω ομως εγω γιατι δεν ειμαι ειδικος. Υπαρχει και σχετικο θεμα νομιζω. Απ τις κριτικεςεπεπίσης μπορεις να βγάλεις καποια ακρη
 

kremmidokefalos

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Σωστα μιλας αλλα διαβαζοντας μερικες κριτικες τις ειδα αρκετα ως πολυ υπερβολικες.παντως σ ευχαριστω
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Μολις επεστρεψα απο την 2η καταδρομικη για Βικτωρια. Εντυπωσεις: πολυ διεκπεραιωτική σε σχεσξ με την πρωτη φορα. Το δικαιολογω μεχρι ενος σημειου γιατι το κουδουνακι της εισοδου του Erotica κοντευε να εκραγει. Σε μιση ωρα αναμονης στο δωματιο χτυπησε πανω απο 60 φορες σιγουρα, αρα μπηκαν-βγηκαν τουλαχιστον 30 ατομα, κι αυτο αν εμπαιναν ενας ενας.


Τελικα μαλακια εκανα που εγραψα διθυραμβους, πλακωσανε ολοι εκει...
 

lakisscorpio

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
3.025
Χαιρετιζω τους συναγωνιστες που ειδα σημερα...Αρκετη κινηση ειδα...Μολις γυρισα απο Φριξου 14.εκει ηταν η Σπανιολα απτο Τολεδο Jasmine....Θα γραψω κριτικη αργοτερα.....Να ζητησω συγνωμμη απ'τον συναγωνιστη που τον "εφαγα" στην στροφη και επρεπε να περιμενει καποια λεπτα!!!!Σορρυ Φιλε.....Παντως ειδα κινηση.....δεν το περιμενα.....Καλα  :knockinb: αδελφια!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom