Νέα

Μπουρδέλα-τσατσάδες με χρονόμετρο:Άρξατε Πυυυρ...!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 228
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Επανάληψη μήτηρ πάσης μαθήσεως:

Φυλής 200:
Την πρώτη ημέρα αύξησης της τιμής στα 30 ευρώ, άκουσα την πρωϊνή τσατσά να λέει ψυθιριστά σε κάποιον υποψήφιο πελάτη:"30 ευρώ είναι..."
Για να σιγουρευτώ την ρώτησα πολύ σοβαρά επ'αυτού.
Με εξυπνακίστικο ειρωνικό ύφος μου απάντησε:
"Ναι, ειδικά για σένα θα το κάνουμε 35 ευρώ" ενώ με κοίταζε ειρωνικά και χαμογελούσε με το ίδιο ξιπασμένο ειρωνικό υφάκι!
Σε ποιον νομίζει οτι μιλάει;
Ακολούθησε τρίμηνη επιβολή εμπάργκο λόγω της ειρωνικής ψωροεγωίστριας πρωϊνής τσατσάς,μέχρις ότου μεσολαβήσουν κάποια πράγματα που με οδήγησαν σε αναστολή του εμπάργκο.
Τρίτη κατά σειρά -μετά την αναστολή του εμπάργκο- επίσκεψη στην Κατερίνα.
Η εν λόγω κυρία που σε βλέπει αποκλειστικά σαν χρήμα, άρχισε πάλι τα ίδια:

Στα 10 λεπτά δυνάμωσε την μουσική

Ήμουν ένας από τους πλέον τακτικούς πελάτες του Φυλής 200.Όχι μόνο για την Κατερίνα αλλά και άλλα κορίτσια.
Μετά την αναστολή του εμπάργκο πήγα 3 φορές στην Κατερίνα μέσα σε 10 ημέρες.
Τις δύο πρώτες φορές δεν τόλμησε να ενοχλήσει στα 10 λεπτά.Ενόχλησε αργότερα όταν είχα τελειώσει.
Η παραδόπιστη ενίοτε νευρωτική υπηρέτρια βλέπει οτι γίνομαι και πάλι καλός και τακτικός πελάτης παρόλο που η τιμή είναι 30 ευρώ.
Σκεπτόμενη οτι επέστρεψα κανονικά, τόλμησε χθες το πρωί και δυνάμωσε την μουσική στα 10 λεπτά!
Την 2η φορά περιμένοντας στο σαλόνι χρονομέτρησα την Κατερίνα όταν μπήκε σε κάποιον συναγωνιστή.Η κυρία αυτή δυνάμωσε την μουσική στα 7 λεπτά!
Η Κατερίνα δεν βγαίνει αμέσως και ενδιαφέρεται για τον πελάτη.Αλλά σου έχουν δώσει ήδη το σύνθημα για να σε ξενερώσουν και να τελειώνεις!
Σε μένα δεν τόλμησε να ενοχλήσει εκείνη την ημέρα.Αλλά το έκανε χθες.

Πεταμένα τριάντα ευρώ λόγω αυτής της απαράδεκτης κυρίας.

Δεν βάζει μυαλό αυτή.Η απογευματινή κυρία της υπηρεσίας ΔΕΝ ενοχλεί.
Και δεν καταλαβαίνει η ηλίθια οτι κάνει ζημιά στο μαγαζί και στην Κατερίνα.
Το μόνο που βλέπει μπροστά της είναι ΧΡΗΜΑ-ΧΡΗΜΑ-ΧΡΗΜΑ.

ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΑΣ!!!
ΠΑΜΕ ΑΛΛΟΥ!!!
ΣΥΝΕΧΙΣΗ ΤΟΥ ΕΜΠΑΡΓΚΟ

Προς την ιδιοκτήτρια:
Μάζεψέ την και βάλε της μυαλό.Αν δεν βάλει μυαλό διώξε την.
Αν είσαι εσύ αυτή που της έχεις πει να δυναμώνει την μουσική στα 10 λεπτά,
ΞΥΠΝΑ!!! ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΥΠΝΟ ΒΑΘΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΔΑΚΙ ΣΟΥ!!!
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Μαύρο στην ΑΜΕΑ τσατσά του Πειραιώς 109Α.
Με φούλ πρόγραμμα χτυπάει την πόρτα στο 20λεπτο, η κοπέλλα να της λέει εντάξει-εντάξει
και αυτή να επιμένει, και χωρίς κανέναν αλλο μέσα.

Της τάπα χοντρά και ζήτησε συγνώμη.
Αν ξαναπατήσω εκεί θα της βάλω χέρι προκαταβολικά !
 

Επισκέπτης
Πειραιώς 109-Βλαμμένη τσατσά:
Ναι, για αυτή λέω.
Η διαταραχή της είναι και στον εγκέφαλο.
Μην κάνεις το λάθος να πας πάλι.Μακρυά από κάθε βλαμμένη σπασαρχίδω.
Συχνά συμβαίνει το εξής:Συνεννοείται η κοπέλα με την τσατσά για να την φωνάξει και η κοπέλα παριστάνει την "καλή".
 

Επισκέπτης
Χθεσινοβραδυνή κατάθεση στην Άνκα-Πιπίνου 65.
Στα 10 λεπτά η υπηρέτρια κτύπησε πόρτα.Επανέλαβε το ίδιο ακολούθως.Η Άνκα:
"Έλα..." για να μου δώσει να καταλάβω οτι πρέπει να τελειώνω.

Η υπηρέτρια δήλωσε:"Είναι για 10 λεπτά και αν θέλεις παραπάνω λεπτά πρέπει να πληρώσεις παραπάνω"
Άρχισε τους χρονικούς περιορισμούς η Άνκα.

Κυρία μου, σε γνωρίσαμε, μας ζήτησες να σε τιμήσουμε  :2funny:  
σε τιμήσαμε, σου στείλαμε κόσμο να σε τιμήσει  :2funny: :2funny:
[size=20pt]{που είσαι Απόλυτε να τα πεις!}[/size]
κακόμαθες, την ψώνισες με τον εαυτό σου  :cool2:
και άρχισες τις τσιριμόνιες και τους χρονικούς περιορισμούς...

[size=30pt]ΒΡΕ  ΟΥΣΤ!!![/size]
 

Akis30

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
6
Πόντοι
2.067
Jockerx ,συγχαρητήρια για το thread (δεν το είχα πάρει χαμπάρι). Θα το χρησιμοποιώ όποτε μου δίνεται η ευκαιρία (αν και σπανίως μου χτυπάνε την πόρτα - γρήγορο πιστόλι γαρ). Ορισμένες χτυπάνε πόρτες στα 5-6 λεπτά. Ελπίζω η κρίση να τους κάνει να βάλουν μυαλό.
 

Επισκέπτης
Ορισμένες χτυπάνε πόρτες στα 5-6 λεπτά. Ελπίζω η κρίση να τους κάνει να βάλουν μυαλό.
Μου θύμισες μια Βουλγάρα γριά με κοντό βαμμένο μαλλί και χαρακτηριστικό γρέζι στο λαρύγγι, στο Φυλής 71 κάτω όταν κατάθεσα στη Κάτια που μετά πήγε στα "Κασσάνδρας":
Την ακολούθησε στα "Κασσάνδρας" και η γριά.

Άντε γιατί δεν πράττουν σωστά στην αλυσίδα Πιπίνου 65 - Φυλής 136 -Φυλής 109 κάτω, τελευταία...
Και οι υπηρέτριες στο Φυλής 136 έρχονται στην πόρτα και καλούν την Μιχαέλα να βγει.


 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
το Link δεν υπαρχει
Μαλλον ενοχλουσε και σβηστικε
 

Επισκέπτης
Πιπίνου 65-Άνκα:
Στα 10 λεπτά κτυπά πόρτα η τσατσά.Είναι συνεννοημένη με την Άνκα.
Η τσατσά ανακοίνωσε οτι:"αν θες 5 επιπλέον λεπτά πρέπει να πληρώσεις 10 ευρώ επιπλέον"!  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
                       [size=20pt] ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΑΣ!!! ΠΑΜΕ ΑΛΛΟΥ!!![/size]

Αα!! να μην το ξεχάσω...καλές εισπράξεις θά'χετε... :jerking: :jerking: :jerking:

Επίσης συναγωνιστές, προσέξετε την baby face κοκκινόξανθη, ανοιχτομάτα μεσήλικη και πλέον, ρωσσοειδή υπηρέτρια του [size=20pt]Φυλής 134 υπόγειο.Δήλωση της ιδίας:
    "Στα 8 λεπτά φωνάζω την κοπέλα και άντε για 2 λεπτά ακόμα.10 λεπτά, όχι παραπάνω"[/size]

Όπως πάτε, θα πουλήσετε το ρολόϊ και θα πάρετε κομπολόϊ!...
να  μετράτε τους καημούς και τους αναστεναγμούς...

ΞΥΠΝΕΙΣΤΕ!!! Οι εποχές χρονομέτρου παρήλθαν ανεπιστρεπτί!



Φώκαιας 19-Αμάντα:
Στα 10 λεπτά κτυπά την πόρτα η τσατσά και η Αμάντα σ'αφήνει στα "κρύα του λουτρού" με το χαμόγελο στο πρόσωπο όλο ευγένεια! :headbang: :new_shocked: :headbang:
Μου θύμισε την Μιλένα-Φυλής 71 άνω τον Αύγουστο και Σεπτέμβριο του 2007.Η πρώτη κουβέντα που είπε στην πρώτη συνεύρεσή μας ήταν:
"Πως με βρήκες, από το ίντερνετ;"
"Όχι" απάντησα.
Στην δεύτερη επίσκεψή μου, στα 5 λεπτά σηκώθηκε, ντύθηκε στα καλά του καθουμένου χωρίς να ενοχλήσει καθόλου η υπηρέτρια κι έφυγε."Για 5 λεπτά είναι μόνο" είπε.Την είχε ψωνίσει ήδη.

[size=20pt]professorx:[/size]
[size=20pt]"..η Αμάντα με ευχαρίστησε ευγενικα και μου είπε οτι πρέπει να φύγει.."[/size]
                                           
[size=20pt]jockerx:[/size]
                                                  [size=20pt] ΑΠΟΡΡΙΠΤΕΤΑΙ[/size]
[size=20pt]Από τότε που ανακαλύφθηκε το "ευχαριστώ" χάθηκε το φιλότιμο!
[/size]
 

Επισκέπτης
Φυλής 80 πρωί-Μόνικα:
Ευειδής κορασίδα!.Ξανθιά,χαριτωμένη κοπέλα,σχετικά ψηλή με λιγοστά παχάκια στην κοιλιά άνευ αισθητικών συνεπειών και υποψία προγουλίου στο λαιμουδάκι της που συνιστά -τρόπος του λέγειν (γράφειν)- ιδιότυπη χαριτωμενιά παρά ασχήμια.

Η σκουρόχρωμη κυρία της υπηρεσίας είπε οτι είναι [size=14pt]για 7-8 λεπτά![/size] :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Καλές εισπράξεις! :2funny: :2funny: :2funny:
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Δεν το ειχα ανακαλυψει το θεμα ως τωρα. Εδω λοιπον θα αναφερω μερικες απο τις χρονοπιεστικες τσατσοπουτανες που ετυχα.

Η Μονικα Φυλης 80, ηταν μαζι μου αρκετα γενναιοδωρη στο θεμα χρονου κι ας βραχνιασε η χοντρη τσατσα, να βηχει απ εξω. Σε νοημα μου, κι η Μονικα ακομα εδειξε να δυσανασχετει. Μηπως ομως την πετυχα στα πρωτα της? μηπως οι τσατσαδες τις αφηνουν αρχικα να φτιαξουν ονομα και μετα μικραινουν το χρονο?

Προχτες πηγα στην Ειρηνη Διδυμου 8β, δεν πρεπει να περασαν 7-8 λεπτα, η τσατσα χτυπησε την πορτα! αυτο συναδελφοι, δεν το ειχα ξαναζησει, αρχισαν τα ενταξει, ερχομαι, καλα κλπ, με αγχωσε και με πανικο ξεφορτωσα για να μην μεινω με την αναμνηση. Δεν ειμαι 20 να τα πεταω  με την οψη της πουτανας η με το πρωτο αγγιγμα, καθε φορα. 7 λεπτα θελω να ζεσταθω. Δεν μπορω να πω βεβαια οτι μου ειπαν ψεματα, η τσατσα ειπε η κοπελλα δεν βιαζεται, δεν ξεκαθαρισε οτι βιαζεται η ιδια! Καληνυχτα σας.

Εδω να πω οτι για οσες αναφερω (κιαλλες ισως που τωρα ξεχναω) εχω παρει αποφαση - που την τηρω - να μην ξαναπατησω, ωστε να μην καταναλωνω τον πολυτιμο χρονο τους και να τις αφηνω στο κουζινακι τους να τα λενε ανενοχλητες οσο θελουν. Αν ειχαν μυαλο θα εβγαζαν τα διπλα και σιγουρα. Τωρα ας μενουν στην πεινα, με ολη την ικανοποιηση ομως που τους χαριζει η πολιτικη του 5-7λεπτου.
Και πριν κανεις σκεφτει τι θα γινει ρε μαγκα, ο καθενας θα καθεται 15 - 20 λεπτα? δεν βγαινει ετσι, σκεφτειτε οσους απο συστημα μπαινουν κι αδειαζουν στο 3 λεπτο η οσους δεν κρατιουνται και καποια στιγμη κανουν τη συνευρεση 5 λεπτη.

Καποια φορα ειχα παει στη Σαντυ - Γκεισα (τουμπανο απο τα λιγα, μετριο προσωπο αλλα περιποιητικη κι ευγενικη) και εγινε ενα 30λεπτο θεικο σεξ που ευχαριστησε και τους 2! Στο ιδιο στουντιο ειχα δυο προηγουμενες 5 λεπτες συνευρεσεις λογω δικης μου ευθυνης. Στην εξοδο, η τσατσα μου εβαλε χερι -και προφανως το ιδιο εκανε και στη Σαντυ- οποτε της τα ειπα κι εγω. Στην παρατηρηση μου οτι σε 3 επισκεψεις μου μεινα συνολικα 40 λεπτα, χρονος σαφως μικροτερος απο τον προβλεπομενο, δεν ειπε λεξη! Τελικα, εκοψα και το στουντιο κι ολοι μειναμε ευχαριστημενοι.

Παρομοια, με την Ιρενα-Κασσανδρας ειχα μια πετυχημενη συνευρεση, που μας πηρε λιγο παραπανω ομως, οποτε θυμαμαι χαιρετησε αγχωμενη κι εφυγε τρεχοντας! υπερβολες σκεφτηκα...σε επομενη φορα, την ειδα αυστηρη και στο 10 λεπτο εβαλε θεμα χρονου. Ιρενα, οσο κι αν σε αγαπω, καληνυχτα σας κι εσας...Αν βαλω τα 5λεπτα με την Σαντρα και την Νινα, μου χρωστανε, δεν τους χρωσταω.
 

Επισκέπτης
Παρασκευή 8-7-2011, για τα πρακτικά:

Στο Διδύμου 8 κάτω δεν πήγα γιατί συνήθως έβρισκα καμμιά Λίλιαν, Κατερίνα η Γιάννα.Είναι και αυτή η ελεγχόμενα νευρωτική ξινή ξανθιά λεπτή αλλοδαπή τσατσά που παριστάνει την ευγενική και την καλοσυνάτη.Και βήχει έξω από την πόρτα στα 7 λεπτά για να βγει η κοπέλα.

Άγκυρας 11Α-προς Αχαρνών παρουσιάσθηκε η Μιλάνα.Καστανόξανθη γοητευτική κοπέλα κανονικού πάχους η οποία καθιστά επιτακτική την εκτίμηση του οπίσθιου συστήματός της στα τέσσερα.Ελεύθερο στοματικό.
Δεν πρόκειται για την Μινέλα η οποία θα ήταν στη απογευματινή βάρδια κατά την ευγενική υπηρέτρια.Οριακή ψύξη σαλονιού.Ήμουν έτοιμος να μπω και ρώτησα την κυρία αν η Μιλάνα βιάζεται στο δωμάτιο.
"Όχι δεν βιάζεται αλλά είναι για 7 λεπτά" απάντησε η κυρία.Φυσικά σηκώθηκα να φύγω.
"Δεν φταίμε εμείς κύριε, ο ιδιοκτήτης μας έχει πει οτι είναι για 7 λεπτά" συμπλήρωσε ευγενικά.
[size=14pt]Ξύπνα ρε Καραμήτροοοοό!!!!...τα 7 λεπτά πεθάνανε στην Σμύρνηηηη!!![/size]
Αυτή είναι η τακτική της αλυσίδας Διδύμου 20-Άγκυρας 1Α-Β.Ξεπέτες 5-7λέπτου τύπου Ιβάννας, Λόλας, Εύας-καινούργιας στο Διδύμου 20.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Παρασκευή 8-7-2011, για τα πρακτικά:

Στο Διδύμου 8 κάτω δεν πήγα γιατί συνήθως έβρισκα καμμιά Λίλιαν, Κατερίνα η Γιάννα.Είναι και αυτή η ελεγχόμενα νευρωτική ξινή ξανθιά λεπτή αλλοδαπή τσατσά που παριστάνει την ευγενική και την καλοσυνάτη.Και βήχει έξω από την πόρτα στα 7 λεπτά για να βγει η κοπέλα.

Άγκυρας 11Α-προς Αχαρνών παρουσιάσθηκε η Μιλάνα.Καστανόξανθη γοητευτική κοπέλα κανονικού πάχους η οποία καθιστά επιτακτική την εκτίμηση του οπίσθιου συστήματός της στα τέσσερα.Ελεύθερο στοματικό.
Δεν πρόκειται για την Μινέλα η οποία θα ήταν στη απογευματινή βάρδια κατά την ευγενική υπηρέτρια.Οριακή ψύξη σαλονιού.Ήμουν έτοιμος να μπω και ρώτησα την κυρία αν η Μιλάνα βιάζεται στο δωμάτιο.
"Όχι δεν βιάζεται αλλά είναι για 7 λεπτά" απάντησε η κυρία.Φυσικά σηκώθηκα να φύγω.
"Δεν φταίμε εμείς κύριε, ο ιδιοκτήτης μας έχει πει οτι είναι για 7 λεπτά" συμπλήρωσε ευγενικά.
[size=14pt]Ξύπνα ρε Καραμήτροοοοό!!!!...τα 7 λεπτά πεθάνανε στην Σμύρνηηηη!!![/size]
Αυτή είναι η τακτική της αλυσίδας Διδύμου 20-Άγκυρας 1Α-Β.Ξεπέτες 5-7λέπτου τύπου Ιβάννας, Λόλας, Εύας-καινούργιας στο Διδύμου 20.
ακου 7 λεπτα :2funny:
θα μας τρελανουν ρε τυπε
 

Επισκέπτης
Παρασκευή 8-7-2011, για τα πρακτικά:
[size=14pt]Άγκυρας 12Α-προς Αχαρνών[/size] παρουσιάσθηκε η Μιλάνα.Καστανόξανθη γοητευτική κοπέλα κανονικού πάχους η οποία καθιστά επιτακτική την εκτίμηση του οπίσθιου συστήματός της στα τέσσερα.Ελεύθερο στοματικό.
Δεν πρόκειται για την Μινέλα η οποία θα ήταν στη απογευματινή βάρδια κατά την ευγενική υπηρέτρια.Οριακή ψύξη σαλονιού.Ήμουν έτοιμος να μπω και ρώτησα την κυρία αν η Μιλάνα βιάζεται στο δωμάτιο.
"Όχι δεν βιάζεται αλλά είναι για 7 λεπτά" απάντησε η κυρία.Φυσικά σηκώθηκα να φύγω.
"Δεν φταίμε εμείς κύριε, ο ιδιοκτήτης μας έχει πει οτι είναι για 7 λεπτά" συμπλήρωσε ευγενικά.
[size=14pt]Ξύπνα ρε Καραμήτροοοοό!!!!...τα 7 λεπτά πεθάνανε στην Σμύρνηηηη!!![/size]
Αυτή είναι η τακτική της αλυσίδας Διδύμου 20-[size=14pt]Άγκυρας 12Α-Β[/size].Ξεπέτες 5-7λέπτου τύπου Ιβάννας, Λόλας, Εύας-καινούργιας στο Διδύμου 20.
Διόρθωση:Άγκυρας 12Α
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
40
Like
3.356
Πόντοι
4.587
Μαυρίζω το κωλόσπιτο Φυλής 84Β (πάνω) και  τη σκατοσοβιετκιά  τσατσά,  η οποία στα 5 λεπτά χτυπάει πόρτα. Η πουτάνα ρουμανογύφτισσα Σοφία/Μιχαέλα μόλις χτύπησε η πόρτα με άφησε σύξυλο και έφυγε με αποτέλεσμα να μείνω με το που....στο χέρι. Να ενημερώσω επίσης ότι η ξεπετοαλυσίδα 84 Α,Β & 86Α,Β δέχεται τώρα πια και πάκια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom