Νέα

Μπουρδέλα στας Σέρρας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα band
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 777
  • Εμφανίσεις 124K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
856
Κριτικές
17
Like
2.872
Πόντοι
1.436
Σκ περασα απο τα σπιτακια ...απεναντι απ το στρατοπεδο δν μπηκα καν,δςν ειχα ορεξη να βλεπω τα μουτρα του ταγαρα τσατσου.στο 2ο διπλα ςιχε μια παχουλη ρουμανα με πολυ μετριο προσωπο δν την θυμαμαι καν,στο 3ο μια ελληνιδα gilf ξανθια θα κατσει μεχρι τελη αυγουστου ειπε.στους μερακληδες θα αρεσει σιγουρα..
ειχα περασει πριν λιγο καιρο απο εκεινο απεναντι απο το στρατοπεδο που δε εχει τον τσατσο και ειχε μεσα μια ρουμανα με ειπαν αλλα πιο πολυ με γυφτισα φαινοταν που ειχε και καποια κιλα...ισως για την ιδια μιλαμε
τουλαχιστον η θεσσαλονικη ειναι κοντα...
 

hyena

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
183
Πόντοι
1
Πήγε κανείς στα σπιτάκια να δει τι παίζει;
 

artemhss

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2014
Μηνύματα
64
Κριτικές
9
Like
31
Πόντοι
0
Πήγε κανείς στα σπιτάκια να δει τι παίζει;
Ανοιχτα πριν λιγες μερες μονο το 1ο και το 2ο.στο 2ο μια γυφτο-βουλγαρα ρουμανα κατι τετοιο.στην αναγκη καλη ειναι.το 3ο κλειστο αυτην την περιοδο
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Στο 1ο ειναι η γνωστη Κορινα , στο 2ο μια γυφτο ρουμανοβουλγαρα ηταν και παλια πριν τον κορο , μονο για αναγκη να φυγουν τα χοντρα ,οπως να μας γραφει ο αρτεμις , οχι οτι θα το ευχαριστηθητε το γαμησι , δεν με ειπε το ονομα .Το 3ο κλειστο οπως παντα το καλοακαιρι ισως ανοιγει πιο αργα. Γενικα νεκρα και πολυ ζεστη.
 

Bgsrs

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα είδα ένα καινούργιο μαγαζί στις Σέρρες μέσα στην πόλη στην οδό Ρωμανού(όνομα KARDIA BAR)... ξέρει κανείς περί τίνος πρόκειται?
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
856
Κριτικές
17
Like
2.872
Πόντοι
1.436
Καλησπέρα είδα ένα καινούργιο μαγαζί στις Σέρρες μέσα στην πόλη στην οδό Ρωμανού(όνομα KARDIA BAR)... ξέρει κανείς περί τίνος πρόκειται?
και εγω το εχω δει,,υπηρχε και περσυ...
κωλομπαρο πρεπει να ειναι...οπως το famous και το banal
το θεμα ειναι δε ξερω αν αξιζει να παει κανεις σε αυτα τα μαγαζια...συνηθως απλα χασιμο χρηματων ειναι τα κωλομπαρα
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
και εγω το εχω δει,,υπηρχε και περσυ...
κωλομπαρο πρεπει να ειναι...οπως το famous και το banal
το θεμα ειναι δε ξερω αν αξιζει να παει κανεις σε αυτα τα μαγαζια...συνηθως απλα χασιμο χρηματων ειναι τα κωλομπαρα
Καλύτερα να τα φάτε σε σουβλάκια και πίτσες τα λεφτά,παρά σε κωλόμπαρα.
 

hyena

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
183
Πόντοι
1
Καλησπέρα είδα ένα καινούργιο μαγαζί στις Σέρρες μέσα στην πόλη στην οδό Ρωμανού(όνομα KARDIA BAR)... ξέρει κανείς περί τίνος πρόκειται?
Τύπε, κολόμπαρο είναι που μαζεύει τελειωμένους και γέρους. Η νεαρότερη γυναίκα εκεί είναι 40-45 και πάλι αυτές ούτε αερογαμήσι δεν κάνουν. Μόνο αν βρεις καμιά 60άρα. Έχω πάει σε αυτά πριν 1-2 χρόνια. Μόνο ένα ποτό ήπια και έφυγα. Αυτά είναι για τα κορόιδα για να τους τρώνε λευτά. Καλύτερα πάνε σε μπουρδελάκι.
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
856
Κριτικές
17
Like
2.872
Πόντοι
1.436
Τύπε, κολόμπαρο είναι που μαζεύει τελειωμένους και γέρους. Η νεαρότερη γυναίκα εκεί είναι 40-45 και πάλι αυτές ούτε αερογαμήσι δεν κάνουν. Μόνο αν βρεις καμιά 60άρα. Έχω πάει σε αυτά πριν 1-2 χρόνια. Μόνο ένα ποτό ήπια και έφυγα. Αυτά είναι για τα κορόιδα για να τους τρώνε λευτά. Καλύτερα πάνε σε μπουρδελάκι.
εχω δει εξω απο το famous καποιες καλες...αλλα συνηθως απλα χασιμο χρηματων ειναι αυτα τα μαγαζια
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Μακρια απο τα κωλο μπαρα των Σερρων. Εχουν δικιο οι παραπανω συναγωνιστες . Δεν γαμας , σε γαμανε το πορτοφολι , καλυτερα να φατε σουβλακια , μπυρες θα σας περισεψουν κιολας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: hyena

hyena

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
183
Πόντοι
1
Στο 2ο είναι μια αδύνατη με αγορέ μαλλί "Τσέχα" η οποία μου κάνει για τσιγγάνα και στο 3ο μια Γυφτορουμάνα...
Αναγκαστικά θα πάμε Θεσσαλονίκη.
 

Sebulion

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
17
Like
6
Πόντοι
0
οποτε στης σερρες δεν υπαρχει καμοια ωραια κοπελα?
 

artemhss

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2014
Μηνύματα
64
Κριτικές
9
Like
31
Πόντοι
0
Πηγα στ 3ο στην γυφτορουμανα μιλφ που ειπε ο φιλος πιο πανω.αφου μπηκα μεσα και τριβοταν πανω μου,μου ζουλουσε τα αρχιδια κτλ ειπα ας μπω δεν γαμιεται,τν εκοψα και hardcore πορνη,βαριομουν να παω κ στ 2ο να δω τι παιζει ημουν με τα ποδια.εκανα τν μαλακια και πηρα 40αρι προγραμμα χαλαρο.τελικα απεδειχθη μεγαλη φολα.δεν αφηνε πολλα πιασιματα,δεν αντεχε δυνατο γαμησι ολο με πονας,μν το ενα μην το αλλο...τν ειπα να.ερθει απο πανω λεει.οχι.εισαι ιδρωμενος ...γενικα οτι να ναι.στο τελος με.εκανε και κυρηγμα οτι ερχεστε εδω μας πονατε δεν μας σεβεστε(λες και εχω κανενα πουλι σαν του σεμεδο)ενω ειμαι παντα κυριος.να μην παει κανεις. μακρυα..
 

Sebulion

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
17
Like
6
Πόντοι
0
Πηγα στ 3ο στην γυφτορουμανα μιλφ που ειπε ο φιλος πιο πανω.αφου μπηκα μεσα και τριβοταν πανω μου,μου ζουλουσε τα αρχιδια κτλ ειπα ας μπω δεν γαμιεται,τν εκοψα και hardcore πορνη,βαριομουν να παω κ στ 2ο να δω τι παιζει ημουν με τα ποδια.εκανα τν μαλακια και πηρα 40αρι προγραμμα χαλαρο.τελικα απεδειχθη μεγαλη φολα.δεν αφηνε πολλα πιασιματα,δεν αντεχε δυνατο γαμησι ολο με πονας,μν το ενα μην το αλλο...τν ειπα να.ερθει απο πανω λεει.οχι.εισαι ιδρωμενος ...γενικα οτι να ναι.στο τελος με.εκανε και κυρηγμα οτι ερχεστε εδω μας πονατε δεν μας σεβεστε(λες και εχω κανενα πουλι σαν του σεμεδο)ενω ειμαι παντα κυριος.να μην παει κανεις. μακρυα..
φιλε ποιο σπιτακι προτεινεις?
 

artemhss

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2014
Μηνύματα
64
Κριτικές
9
Like
31
Πόντοι
0
φιλε ποιο σπιτακι προτεινεις?
Στο 2ο δν πηγα,τωρα στ 3ο η γυφτορουμανα μπορει κ να εφυγε δν ξερω.παντως συνηθως στο 2ο ειναι οι καλες κ στ 3ο ,το 1ο απεναντι απ το στρατοπεδο σπανια φερνει καλες.τσεκαρε κ εσυ κ πες μας
 

Sebulion

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
17
Like
6
Πόντοι
0
Στο 2ο δν πηγα,τωρα στ 3ο η γυφτορουμανα μπορει κ να εφυγε δν ξερω.παντως συνηθως στο 2ο ειναι οι καλες κ στ 3ο ,το 1ο απεναντι απ το στρατοπεδο σπανια φερνει καλες.τσεκαρε κ εσυ κ πες μας
σε 2 εβδομαδες φευγω σερρες οποτε θα τα τσεκαρω και εγω
 

Bgsrs

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα έχουμε κανένα νέο για το τι παίζει στα σπιτάκια των Σερρών?
 

giannakiss

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
101
Like
87
Πόντοι
1
Καλησπέρα πέρασμά σήμερα Από τα σπιτάκια. Απέναντι από στρατόπεδο. Το 4 έχει ενα 19 χρόνο λέει γυφτορουμανα την έκοψα. Το 3 δεν... το άλλο πίσω από το στρατόπεδο το 2 έχει ελληνίδα μιλφ
 

Natur

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2021
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
Όλα κλειστά στις Σέρρες;Έχω φάει τον τόπο.....
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
Όλα κλειστά στις Σέρρες;Έχω φάει τον τόπο.....
Εξαρτάται τί ώρες πέρασες.Εγώ πέρασα Σαββατόβραδο ερχόμουν από αλλού και ανοιχτά ήταν το 1ο(δίπλα απ'το παλιό εργαστήριο μπουγάτσας) και το 3ο πρίν το εργοτάξιο της ΔΕΔΔΗΕ πηγαίνοντας προς Αη-Γιάννη οπως είναι χαρτογραφημένο εδώ).Το 2ο που κανονικά έπρεπε να ηταν ανοιχτό,έκλεισε πριν 2 βδομάδες γιατί παραβίασε τα μέτρα του κορωνοιού,ενώ το 4 πίσω απ'το εργοτάξιο της ΔΕΔΔΗΕ έχει 3 χρόνια που είναι κλειστό λόγω αδειών.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom