Νέα

Μπουρδέλα στας Σέρρας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα band
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 777
  • Εμφανίσεις 124K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

foyfoy

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
καμια πιατσα εχει ρε παιδια στης σερρες γιατι τα σπιτια εχουν επαγελματιες η πιατσα που και που βγαζει λαυρακια  αν ξερετε για πιατσα.. περιμενο
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
219
Κριτικές
8
Like
50
Πόντοι
1
καμια πιατσα εχει ρε παιδια στης σερρες γιατι τα σπιτια εχουν επαγελματιες η πιατσα που και που βγαζει λαυρακια  αν ξερετε για πιατσα.. περιμενο
καμια πιατσα εχει ρε παιδια στης σερρες γιατι τα σπιτια εχουν επαγελματιες η πιατσα που και που βγαζει λαυρακια  αν ξερετε για πιατσα.. περιμενο

:uglystupid:
Τα σπιτια εχουν επαγγελματιες?
Ε τι ηθελες να εχουν ερασιτεχνες, λατρεις του σπορ??
Και τι ειπες οτι θελεις?πιατσα στις Σερρες?? :headbang:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Για μία καλόγρια που κάνει ωτο-στόπ έχω ακούσει.....είναι πολύ ξέκωλο....και νεαρή.....
 

foyfoy

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
εχω ακουσει για την περιοχη στο κολυμβητηριο κανουν που και που πιατσα κοπελες απο τα ΤΕΙ ξερουμε τιποτα.. οσο για της επαγελματιες αυτες μασ τα περνουν διχως να δωσουν ενω αυτες που βγαινουν για να βγαλουν τα γραμματια απο τη δωση τα δινουν κανονικα ολα...
 

thessal

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
242
Like
18
Πόντοι
1
λοιπων στης σερρες κυκλοφορουν κοπελες απο βουλγαρια 60ευρο σε hotel  η αυτοκινητο πανε και ερχονται στη βουλγαρια ροδελα οχι πιπα πανω κατω ολα τα κανουν .... αυτα
 

jammin

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
339
Like
1
Πόντοι
1
ξέρεις κάτι χειροπιαστό ή αναμεταδίδεις κάτι που απλά έτυχε να ακούσεις?
 

thessal

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
242
Like
18
Πόντοι
1
ξέρεις κάτι χειροπιαστό ή αναμεταδίδεις κάτι που απλά έτυχε να ακούσεις?
γεια χαρα  φιλε μου εγω κατα λαθος και ρωτωντας βρηκα κατι καλο 60ευρο την πηραν τηλεφωνοκαι μου ειρθε ενα ωραιο αστερι  εχω τηλ αλλα δεν ξερω αν μπορω να το δωσω αλλα αξιζειη κοπελα επισ ης με κατι παραπανω ερχεται θεσσαλονικη
εγω απο θεσσαλονικη ειμαι ,,,δεν ξερω εδω μεσα αν πρεπει να γραφουμε τοσα πολλαγια να μην καψουμε την κοπελα  ,,θα την επισκευτο τελος εβδομαδασ
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
kavliaris29 δράττομαι της ευκαιρίας να επιβεβαιώσω τον ισχυρισμό σου

Εϊναι όντως όμορφες γυναίκες με φήμη πολύ..ερωτική
Δεν μ' αρέσει να βάζω ταμπέλες σε ανθρώπους, αλλά η περίπτωση είναι ιδιέταιρη και μοναδική:

Όποιος δεν έχει γαμήσει Σερραία, δεν γνωρίζει τι θα πει γαμήσι!

Απίστευτο ή όχι, οι γυναίκες αυτές έχουν το "κάτι" ρε παιδί μου! "Κάτι" στην ομιλία, "κάτι" στο βλέμα, "κάτι" στην τσαχπινιά, την πουτανιά... έχουν "κάτι" που δεν το συναντάς σε άλλες Ελληνίδες! Μου έχει τύχει (πραγματικό γεγονός) στα πρώτα λεπτά γνωριμίας μου με κοπέλα να της πω "...από Σέρρες κατάγεσαι?..." κι αυτή ΕΚΠΛΗΚΤΗ να μου πει "...μα, από που το κατάλαβες?...".

...για όσους τις έχουν "μελετήσει", κάνουν μπαμ από μακρυά! Το μάτι τους Π-Α-Ι-Ζ-Ε-Ι!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.819
Πόντοι
9.295
Δεν μ' αρέσει να βάζω ταμπέλες σε ανθρώπους, αλλά η περίπτωση είναι ιδιέταιρη και μοναδική:

Όποιος δεν έχει γαμήσει Σερραία, δεν γνωρίζει τι θα πει γαμήσι!

Απίστευτο ή όχι, οι γυναίκες αυτές έχουν το "κάτι" ρε παιδί μου! "Κάτι" στην ομιλία, "κάτι" στο βλέμα, "κάτι" στην τσαχπινιά, την πουτανιά... έχουν "κάτι" που δεν το συναντάς σε άλλες Ελληνίδες! Μου έχει τύχει (πραγματικό γεγονός) στα πρώτα λεπτά γνωριμίας μου με κοπέλα να της πω "...από Σέρρες κατάγεσαι?..." κι αυτή ΕΚΠΛΗΚΤΗ να μου πει "...μα, από που το κατάλαβες?...".

...για όσους τις έχουν "μελετήσει", κάνουν μπαμ από μακρυά! Το μάτι τους Π-Α-Ι-Ζ-Ε-Ι!
Η φραση''Ο Θεος στις Σερρες εβρεχε καριολες΄΄δεν ειναι τυχαια-Γενικα οι βορειες ειναι πιο αληθινα θηλυκα σε σχεση με τις κατοικους Αθηνων που νομιζουν οτι εχουν πιασει τον Παπα απο τα ''φρυδια''
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Η φραση''Ο Θεος στις Σερρες εβρεχε καριολες΄΄δεν ειναι τυχαια-Γενικα οι βορειες ειναι πιο αληθινα θηλυκα σε σχεση με τις κατοικους Αθηνων που νομιζουν οτι εχουν πιασει τον Παπα απο τα ''φρυδια''
Έτσι - έτσι! Ναι, το ξέρω... ακούγεται χαζό, ακούγεται απίστευτο, αλλά συμβαίνει! Δεν υπάρχει γυναίκα στην Ελλάδα που να μπορεί να μετρηθεί στην "πουτανιά" με Σερραία!!! Οι γυναίκες αυτές, το 'χουν μέσα τους! Ζουν για αυτό!

:knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

jammin

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
339
Like
1
Πόντοι
1
Έτσι - έτσι! Ναι, το ξέρω... ακούγεται χαζό, ακούγεται απίστευτο, αλλά συμβαίνει! Δεν υπάρχει γυναίκα στην Ελλάδα που να μπορεί να μετρηθεί στην "πουτανιά" με Σερραία!!! Οι γυναίκες αυτές, το 'χουν μέσα τους! Ζουν για αυτό!

:knockinb: :knockinb: :knockinb:

ενώ οι υπόλοιπες ...
Μην τρελαίνεστε ρε παιδιά, η ιστορία είναι πολύ μεγάλη. Τα ίδια θα ακούσετε και για Λάρισα, για Πάτρα αλλά και για πολλές άλλες πόλεις. Αν επίσης πάτε σε κάθε νόμο ξεχωριστό νομό θα ακούσετε μεμονωμένα για καποια χωριά των αυτών νομών.
Παντού τα ίδια γίνονται.
Άκου εκεί "Όποιος δεν έχει γαμήσει Σερραία, δεν γνωρίζει τι θα πει γαμήσι!".
Αυτά είναι τρίχες... Αν της γυναίκας της αρέσει το πουλί, ε, τι να κάνουμε θα του δώσει κάποια ιδιαίτερη προσοχή. Νομίζω...!!!
 

jammin

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
339
Like
1
Πόντοι
1
Συγγνώμη... δεν νομίζω απλά... είμαι (οπως φαντάζομαι και όλοι σας) απόλυτα σίγουρος.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
δηλαδη θες να μας πεις φημες.
τοτε γιατι δεν λενε αν δεν εχεις γαμησει σπαρτιατισα δεν ξερεις τι χανεις?
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Άκου εκεί "Όποιος δεν έχει γαμήσει Σερραία, δεν γνωρίζει τι θα πει γαμήσι!". Αυτά είναι τρίχες.
jammin, ακου που σου λέεεεεεω! Γνωρισε Σερραία, να καταλάβεις τη διαφορά! Αν μάλιστα διαβάσεις λίιιιγο παραπάνω, έγραψα "...Δεν μ' αρέσει να βάζω ταμπέλες σε ανθρώπους, αλλά η περίπτωση είναι ιδιέταιρη και μοναδική...".

Όπως λέμε πχ η Καλαμάτα βγάζει λάδι, η Μύκονος βγάζει πουσταριά κλπ... ε, έτσι λέμε πως στις Σέρρες φυτρώνουν ξεκωλιάρες!
 

jammin

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
339
Like
1
Πόντοι
1
δηλαδη θες να μας πεις φημες.
τοτε γιατι δεν λενε αν δεν εχεις γαμησει σπαρτιατισα δεν ξερεις τι χανεις?
...μην είσαι σίγουρος για την σπαρτιάτισσα!
jammin, ακου που σου λέεεεεεω! Γνωρισε Σερραία, να καταλάβεις τη διαφορά! Αν μάλιστα διαβάσεις λίιιιγο παραπάνω, έγραψα "...Δεν μ' αρέσει να βάζω ταμπέλες σε ανθρώπους, αλλά η περίπτωση είναι ιδιέταιρη και μοναδική...".

Όπως λέμε πχ η Καλαμάτα βγάζει λάδι, η Μύκονος βγάζει πουσταριά κλπ... ε, έτσι λέμε πως στις Σέρρες φυτρώνουν ξεκωλιάρες!

...άντε καλά!!! κρατάω το ότι δε βάζεις ταμπέλες (αν και δεν το πολυπιστεύω)!
Απλά έπεσες στη περίπτωση! Θα σου έλεγα καλύτερα να γνωρίσεις πρώτα εσύ Σερραίες (πλήθος) για να έχεις πιο αντιπροσωπευτικό δείγμα!
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Απλά έπεσες στη περίπτωση! Θα σου έλεγα καλύτερα να γνωρίσεις πρώτα εσύ Σερραίες (πλήθος) για να έχεις πιο αντιπροσωπευτικό δείγμα!
7-8 απανωτές... αποτελούν για 'σένα "αντιπροσωπευτικό δείγμα"? Να σου επισημάνω επίσης, πως σαν άνθρωπος δεν εντυπωσιάζομαι ευκολα. Μ' αυτές όμως... ομολογώ πως κατάπια τη γλώσσα μου. Για αυτό και επιμένω  :booty:
 

jammin

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
339
Like
1
Πόντοι
1
7-8 απανωτές... αποτελούν για 'σένα "αντιπροσωπευτικό δείγμα"? Να σου επισημάνω επίσης, πως σαν άνθρωπος δεν εντυπωσιάζομαι ευκολα. Μ' αυτές όμως... ομολογώ πως κατάπια τη γλώσσα μου. Για αυτό και επιμένω  :booty:
τότε είσαι σωστός! μπράβο το αγόρι μου!!! εγώ κάποιες (πολλές) παραπάνω καθότι και Σερραίος!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom