Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 837K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

xamilontonon

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
67
Πόντοι
1
Η Αντριαννα φιλε μου ειναι τελεια παρολο που εχουν ερ8ει κατι πιπινακια τωρα τελευτεα στα Χανια εχω γινει μονιμος της Αντριαννας!!!! σε κακομα8ενι οπος λες και εσυ
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Αν ξαναπάει κάποιος Αντριάννα, ρωτήστε αν δουλέυει after hours με τηλέφωνο σε άλλο χώρο για παντρεμένους κτλ............
 

Επισκέπτης
παντως εγω σκοπευω να την φερω πισω!! :grin:!!τοσο θαυμαστες την περιμενουν στην αθηνα!!ειναι μακραν η ομορφοτερη!!!την θελω πισω!αν χρειαστει θα κανω μεχρι και πολεμο  :ak:!! :cheesy:
 

remoulas

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
39
Like
1
Πόντοι
0
Sonyp ρώτησα......δεν έρχεται σπίτι....

 

Επισκέπτης
σε αυτο το θεμα η αντριανα ειναι καθετη!!δεν παει σε σπιτια!και αυτο γιατι θα ζητησουν πραγματα που δεν κανει!!ετσι μου εχει πει!
 

remoulas

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
39
Like
1
Πόντοι
0
παντως εγω σκοπευω να την φερω πισω!! :grin:!!τοσο θαυμαστες την περιμενουν στην αθηνα!!ειναι μακραν η ομορφοτερη!!!την θελω πισω!αν χρειαστει θα κανω μεχρι και πολεμο  :ak:!! :cheesy:

Ρε μάστορα στείλε την ξανθιά την γερμανίδα (την είχα πετύχει στη Συγγρού στο studio που είναι μέσα στο στενό με κάτι περικοκλάδες στην είσοσο, δεν θυμάμαι την διεύθυνση) που έδινε ένα φανταστικό κωλαράκι με 100e και θα σου στείλω την Αντριάννα σπίτι.. :P :P :P
Να γίνει ανταλλαγή.... :grouphug: :ak: :ak: :ak:
 

Επισκέπτης
το στουντιο στην αριστοτελους εννοεις!!εκει δουλευε η αντριανα!!εγινε!!εχουμε συμφωνια  :grouphug:!!!η αντριανα ανηκει στους θαυμαστες και ειδικα σε μενα  :grin:!!!καιρος να γυρισει πισω!!
 

Επισκέπτης
τη ντοριν εννοεις !!!αντι να φυγει αυτη να παει στα χανια,πηγε η αντριανα!!!απαραδεκτο!!ωσπου να κατεβω κρητη,πειτε της οτι πρεπει να γυρισει αθηνα!!την θελουμε πισω!!
 

xamilontonon

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
67
Πόντοι
1
Η ανταλαγη με την Αντριαννα πρεπει να γινει με αλλες 3 να πανε και στα υπολοιπα σπιτια που ειναι κλειστα αλλιως δεν φευγει 3 κατω και φευγει η Αντριαννα
 

Επισκέπτης
προκειμενου να γυρισει η αντριανα ας κατεβουν οσες θελετε!!να γυρισει μονο θελω!!!!!!!κανω αγωνα να γυρισει πισω  :ak:!!μακραν η καλυτερη!!!
 

xamilontonon

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
67
Πόντοι
1
Φιλε warhol να σε ροτισο κατι που την ξερεις καλητερα.  Ειμαι τακτικος της Αντριαννας εχωμαι γνωριστει αλα ολο το ιδιο προγραμμα εχει!! κατανταει :jerking: :jerking: :jerking: Για πεσμου το κουμπι της μηπως το πατησω και αλαξει καναλι  :thefinge: :thefinge:
 

Επισκέπτης
απλα να της φερεσαι καλα,να μην κανεις τον ξυπνιο και θα σουτο ανταποδωσει!!δεν λεω αλλα για να μην σε καλομαθει και δεν θελετε να φυγει!!! :thefinge:
 

remoulas

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
39
Like
1
Πόντοι
0
τη ντοριν εννοεις !!!αντι να φυγει αυτη να παει στα χανια,πηγε η αντριανα!!!απαραδεκτο!!ωσπου να κατεβω κρητη,πειτε της οτι πρεπει να γυρισει αθηνα!!την θελουμε πισω!!

Μπράβο ρε γάτε...μέσα είσαι...
 

Επισκέπτης
αδυναμιες ειναι αυτες φιλε,αδυναμιες!!!
 

remoulas

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
39
Like
1
Πόντοι
0
Ρε παίδες τώρα που το θυμήθηκα....

Το καλοκαιράκι πέρασα μια βόλτα από τα σπίτια κα είχα βρεί ένα μελαχροινό  μια καύλα...ήταν στο σπίτι απέναντι από της Ζακλίν που έφυγε άδοξα ...το χει πάρει κανένας μάτι ή ξέρει που πήγε???
 

xamilontonon

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
67
Πόντοι
1
την mpritzit αν ενοεις χαθηκε αδοξα. δυστιχως δεν υπαρχουν νεα της για το που ειναι
 

Επισκέπτης
και να μην ξεχνιομαστε!!ωσπου να κατεβω πειτε της να γυρισει αθηνα!!μου ελειψε  :'(!!!και ξερω οτι εχει λειψει και σε πολλους αλλους!!
 

kalogekal

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2005
Μηνύματα
51
Like
6
Πόντοι
0
εκτος  απο  το  playboy  τι  γίνεται με  αστερια, μπερδεμα  και  παρα  πεντε,  αν  ξερει  κάποις?
 

mic31

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας συνάδελφοι,
Που ακριβως ειναι το σπίτι της Αντριάνας?

"βιάστηκα"
 

Επισκέπτης
κατω τα χερια απο την αντριανα  :ak: :ak: :ak: :uzi: :uzi:!!!!!πειτε της να γυρισει πισω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom