Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 762K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
534
Πόντοι
306
πρεπει να υπαρχει κ αλλαγη στο Καρδιστης...την προηγουμενη βδομαδα ξανα-κατεθεσα στην Μιλφαρα η οποια ομως θα εφευγε σε καποιες μερες για τα μπανια του λαου.
θα κοιτάξω και εγώ
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.740
Κριτικές
183
Like
3.098
Πόντοι
8.535
ξανθιά με τατού καλά βυζομπαλα από Βουλγαρία δουλευε και Λέσβο κάνει τα πάντα πλην πρωκτικού,μακρύ μάλλι ωραίο σωματακι,καλό σοσιαλ δεκτική και άνετη από χρόνο πίπα λίγο βιαστική και ατσάλη αλλά γαμησι καλό
την πηρα σημερα...καλη ηταν στο δωματιο,πιπα οντως ολιγον συντομη με εμφαση μονο σε πουτσοκεφαλο,αλλα στο σεξ ειναι καλη,εγω περασα καλα μαζι της...σου δινει κ μια αισθηση gfe κ το μουνακι της βεντουζαρει καλα στον μπουτζθον.πιθανον να ειναι κ Ρουμανα...αν κ δεν παιζει ρολο αυτο.

το καρδιτσης οταν περασα το βρηκα κλειστο.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.740
Κριτικές
183
Like
3.098
Πόντοι
8.535
Στο καρδιτσης μαλλον εχουμε επιστροφη Τανιας...εχει το τηλ. της απ εξω κολλημενο.το τσαρδι ομως κλειστο. :P

αλλαγη κ στο σπιτακι προς λαρισης,εφυγε το πιπινι, εχει ξανα-ερθει η μιλφ Αννα (αν θυμαμαι καλα το ονομα)... :zfuck:
 

enas11

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
80
Κριτικές
16
Like
9
Πόντοι
10
κλειστο λογω διακοπων το Χ

ΑΝΝΑ προμιλφ με βυζαρες ξανθια στην αναστασια απο Ρωσία
 

Eagle9

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2014
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως ξέρει κανείς τι παίζει στην περιοχή;
 

enas11

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
80
Κριτικές
16
Like
9
Πόντοι
10
Μήπως ξέρει κανείς τι παίζει στην περιοχή;
κλειστο λογω διακοπων το Χ

ΑΝΝΑ προμιλφ με βυζαρες ξανθια στην αναστασια απο Ρωσία
πολυ καλη τελικα και μεσα στο δωματιο η ρωσιδα αννα δουλευε και αθηνα και θα μεινει μεχρι 26 θαρρω....ειναι αρτια επαγγελματιας
 

enas11

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
80
Κριτικές
16
Like
9
Πόντοι
10
εκεινο που δεν πηγα ειναι στο καρδιτσης να δω τι εχει
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.740
Κριτικές
183
Like
3.098
Πόντοι
8.535
αλλαγη στην Βιλα ,μετα την ουκρανεζα μιλφ εχει μια πιτσιρικα,με καλο προσωπακι ελαφρως μπαμπατσικη με καλο βυζι.
προκαταρκτικα μηδεν,περασμα καποτας σε πεσμενο μοριο,κακη πιπα με πολυ δοντι σε βαθμο πονου,αλλα ωστοσο δεκτικη σε εναλλαγες στασεων,χουφτωματα κτλ...απλα λιγο κομοδινε η ολη φαση δηλ καθεται απλα κ τον τρωει...πολυ μετρια πραγματα.

Καπου εδω σταματαω τις ενημερωσεις,εντουτοις θα ειμαι παρων στο σαιτ οταν μου ζητηθει η γνωμη μου κ γνωριζω κατι...
δεν ξερω αν θα συνεχισω αργοτερα,θα δουμε...υπαρχουν ηδη νεα μελη αλλα και παλιοι σαν τον γλιτσα που ενημερωνουν το παρων θρεντ.Καλη συνεχεια.
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11

Αν αναφέρεσαι στο στούντιο που είναι δίπλα ή κοντά σε μία αντιπροσωπεία αυτοκινήτων, κανονικά λειτουργεί (τις τελευταίες μέρες το έχω πετύχει κλειστό σε περίεργες ώρες, μεσημέρι). Υπήρχε και ένα άλλο απέναντι, μπουρδέλο ήτανε τυπικά, αλλά έχει κλείσει εδώ και χρόνια. Σ'αυτό εργαζόμενες ήτανε δύο νταρντάνες, οπότε είχε γλέντι.

Δεν συχνάζω στο στούντιο αυτό, γιατί όποτε πήγαινα έπεφτα πάνω σε εικοσάχρονες πιπίνες, οπότε η απουσία του δεν με ενοχλεί. Προτιμώ μίλφ και προχωρημένα "ματούρια", τα οποία είναι σπάνιο είδος στην ευρύτερη περιοχή.         
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.740
Κριτικές
183
Like
3.098
Πόντοι
8.535
Παρασκευή βράδυ 19/7 κατά τις 10.00΄ πέρασα από το στούντιο μεταξύ Καλαμπάκας-Τρικάλων στο ύψος της διασταύρωσης με Μεγάλο Κεφαλόβρυσο (στον αριστερό παράδρομο, μετά τά φανάρια καθώς έρχεσαι από Καλαμπάκα) αλλά το βρήκα κλειστό. Στο συγκεκριμένο στούντιο πριν από έναν χρόνο περίπου είχα αντιμετωπίσει μία τσατσά απαράδεκτη. Γνωρίζει κάποιος αν έκλεισε το "κατάστημα" ή είναι προσωρινή η διακοπή;    
αν λεμε το στουντιο που ειναι διπλα στο κεντρικο δρομο,αλλα περναει η παραλληλη αγροτικη οδος εξω απο την εισοδο του στουντιο (ο παραδρομος που λες) ,γενικα λειτουργει κανονικα...αυτο το διαστημα μαλλον ειναι κλειστο λογω διακοπων οπως γραφει το μελος enas11 πιο πανω...
κλειστο λογω διακοπων το Χ

η τσατσα που ειδες ειναι μονιμη εκει κ πρεπει να ειναι δικο της το μαγαζι...ωραιο μαγαζι,κατα καιρους εχω πηδηξει αστερακια.Καλος στουντιακος χωρος κ ανοιγει απο τις 12 το μεσημερι κ μετα μεχρι βραδι.
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
Παρασκευή βράδυ 19/7 κατά τις 10.00΄ πέρασα από το στούντιο μεταξύ Καλαμπάκας-Τρικάλων στο ύψος της διασταύρωσης με Μεγάλο Κεφαλόβρυσο (στον αριστερό παράδρομο, μετά τά φανάρια καθώς έρχεσαι από Καλαμπάκα) αλλά το βρήκα κλειστό. Στο συγκεκριμένο στούντιο πριν από έναν χρόνο περίπου είχα αντιμετωπίσει μία τσατσά απαράδεκτη. Γνωρίζει κάποιος αν έκλεισε το "κατάστημα" ή είναι προσωρινή η διακοπή;    

το Χ studio λες, διπλα σε εμπορο αυτοκινητων στον παραδρομο.
λειτουργεια κανονικα, ισως ετυχες σε ρεπο.

η τσατσα ειναι πραγματικα απαραδεκτη. λιγες φορες εχω παει και λεει διαφορα του τυπου "εχεις ξαναρθει"? και οταν δε περναω μονο για βολτα ερχεσε κτλ
με προσβλητικο τροπο.

την καλυτερη ιεροδουλη να φερει εκει δε ξαναπαταω λογο της τσατσας.
στο αλλο προς λαρισα η τυπισα ειναι πολυ ξηγημενη.
 

enas11

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
80
Κριτικές
16
Like
9
Πόντοι
10
Όχι ρε παιδιά διαφωνώ καλή είναι η τσατσα
 

enas11

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
80
Κριτικές
16
Like
9
Πόντοι
10
Αννίτα ήταν περασμένη βδομάδα στο Χ
 

enas11

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
80
Κριτικές
16
Like
9
Πόντοι
10
Κλειστή μέχρι 11/8 η Αναστασία μετά ξανά Έλενα από Βουλγαρία
 

elpotero

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
115
Πόντοι
0
Καλησπέρα !!!
Τι έχουμε στην Villa ;;;
Ξέρεις κανείς;
 

calcioxxx

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2018
Μηνύματα
38
Like
12
Πόντοι
0
Μάγκες καλησπέρα,ξέρει κανείς τι παίζει σε τρίκαλα και καρδίτσα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom