Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 770K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
826
Like
2.572
Πόντοι
446
εγω νομισα οτι ειναι η γνωστη Σονια- η τσιμπουκλου μιλφ απο Αθηνα -η αλα Σοφια Λορεν με το ηλεκτροφορο κ ηταν κ ο λογος που εκανα την ταρζανια....τα εκλαψα.
πμ.
Η Σόνια θα είναι 11.06. στης Πύλης. Νομίζω πως για ειδια κοπέλα μιλάμε, μελαχρινή, Αδινατη.
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
221
Κριτικές
6
Like
1.330
Πόντοι
481
Πολύ καλές έως εξαιρετικές εντυπώσεις από τη Βίκυ στο Καρδίτσης. Ότι ακριβώς βλέπετε στη φωτογραφία θα δείτε και μπροστά σας. Πρόσωπο δε με ξετρελανε αλλά είναι οικείο και καθημερινό χωρίς να σε ξενερώνει σε κάτι. Η κοπέλα ξεκίνησε με πέρασμα από μπάλες, ετριψε τα ωραία, φτιαχτα πιστεύω, βυζιά της πάνω μου, έκανε πίπα με τις ώρες σε δύο διαφορετικές στάσεις με δική της προτροπή. Ξεκινήσαμε στα τέσσερα όπου στήνεται ηρωικά χωρίς να κλέβει, είχε καλή φωνητική συμμετοχή χωρίς ντεκαβλε υπερβολές. Ακολούθησε ιεραποστολικό με φιλιά σε λαιμό κι από τους δυο μας. Ξανά πίπα όπου κατέληξα να πηδαω το στόμα της. Και τέλος με στήσιμο ξανά στα τέσσερα. Καιρό είχα να συναντήσω τόση όρεξη και υπομονή από κοπέλα. Άλλες άμα δεν έχεις χύσεις σε τρία λεπτά αρχίζουν τις κλεψιες στο στήσιμο, τα τέρμα αντικαυλωτικα Έλα μωρό μου χύσε και πάει λέγοντας.

Στο Πύλης είδα επέστρεψε η τρομερή Νίκι. Αν βρω χρόνο θα πάω για τρίτη φορά αν και δεν το συνηθίζω να κάνω επαναλήψεις. Το αξίζει βέβαια.
 

Ranger 5

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2023
Μηνύματα
8
Like
34
Πόντοι
0
Επίσκεψη στην hot villa .
Όπως λένε και στο χωριό μου...
Απ' το ντιπ και το ολότελα καλή είν'και η Παναγιώτενα..
Στο ρόλο της παναγιωτενας η Βαλέρια.
απ' ότι είπε μόλις ήρθε και θα μείνει για κάνα δημηνο , θα βγει το καλοκαίρι σταθερά τουλάχιστον.
 

Dimos(2)

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2020
Μηνύματα
37
Like
39
Πόντοι
0
Επίσκεψη στην hot villa .
Όπως λένε και στο χωριό μου...
Απ' το ντιπ και το ολότελα καλή είν'και η Παναγιώτενα..
Στο ρόλο της παναγιωτενας η Βαλέρια.
απ' ότι είπε μόλις ήρθε και θα μείνει για κάνα δημηνο , θα βγει το καλοκαίρι σταθερά τουλάχιστον.
Από που είναι και πόσο χρονών μέσα τή έλεγε καλή
 

Ranger 5

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2023
Μηνύματα
8
Like
34
Πόντοι
0
Από που είναι και πόσο χρονών μέσα τή έλεγε καλή
35 άρα λέει πως είναι.
Εμένα πάντως μου φαίνεται για μικρότερη!
Εκ Μολδαβίας ορμομενη.
Και στο δωμάτιο αν έχει όρεξη είναι θάνατος!
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
826
Like
2.572
Πόντοι
446
Από αύριο στο Τρικάλων -Πυλης η ΣΌΝΙΑ
IMG-20230609-WA0016.jpg
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
221
Κριτικές
6
Like
1.330
Πόντοι
481
Στο Καρδίτσης ήρθε μια Αριάνα. Με το που την είδα διαψεύστηκαν κι οι όποιοι ψευδαισθησιακοί συνειρμοί και συνδέσεις μου με τη Αριάνα του μάγου(όχι ότι το απώλεσα και περίμενα να τη δω στο Καρδίτσης των Τρικάλων, αλλά έλεγα μήπως το έχει το όνομα....). Κατά 99 τοις εκατό είναι η Εβελίνα με τα τατουάζ, που είχε έρθει πριν κάμποσους μήνες και δουλεύει στην Πάτρα. Βέβαια μου είπε πως είναι πρώτη φορά εδώ, αλλά δεν την πιστεύω. Αποκλείεται να κάνω λάθος. Τέλος πάντων. Σήμερα φεύγει, οπότε να πω μονο πως ειναι τίμια περίπτωση, δεν κάνει κάτι το εξωπραγματικό, έχει στα ατού της μια καλή και με διάρκεια πίπα, φοβερό κώλο (αλλά με λίγα παραπανίσια κιλά στην κοιλιά) και αρκετά σφιχτό μουνί.
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
221
Κριτικές
6
Like
1.330
Πόντοι
481
Δεν έχω εμπειρία με τη συγκεκριμένη απλά να πω πως από εμπειρία με άλλες βίζιτες που έρχονται επαρχία 8/10 φορές δεν αξίζει. Παίζει φόλα, βαρεμάρα λόγω των πολλών ραντεβού, παίζει να μη δεις ούτε στο ελάχιστο να μοιάζουν με τις φωτογραφίες και πολλές φορές προσφέρουν υπηρεσίες που τις βρίσκεις στα σπιτάκια με τριάντα ευρώ. Γενικά οι κριτικές από το σάιτ αυτό δεν είναι ιδιαίτερα αξίες εμπιστοσύνης. Αν δεις όλες δέκα έχουν. Άμα γράψει κανείς καμιά αρνητική την τρώει το μαύρο σκοτάδι, μη χαλάσει η εικόνα τους.
 

TzogadorosApoLidl

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
133
Like
144
Πόντοι
1
Δεν έχω εμπειρία με τη συγκεκριμένη απλά να πω πως από εμπειρία με άλλες βίζιτες που έρχονται επαρχία 8/10 φορές δεν αξίζει. Παίζει φόλα, βαρεμάρα λόγω των πολλών ραντεβού, παίζει να μη δεις ούτε στο ελάχιστο να μοιάζουν με τις φωτογραφίες και πολλές φορές προσφέρουν υπηρεσίες που τις βρίσκεις στα σπιτάκια με τριάντα ευρώ. Γενικά οι κριτικές από το σάιτ αυτό δεν είναι ιδιαίτερα αξίες εμπιστοσύνης. Αν δεις όλες δέκα έχουν. Άμα γράψει κανείς καμιά αρνητική την τρώει το μαύρο σκοτάδι, μη χαλάσει η εικόνα τους.
Έτσι όπως τα λες είναι
Είχα φάει το κεφάλι μου πριν κάποιους μήνες και το έκλαψα το 200ρικο
Άμα γράψεις αρνητικό σχόλιο το delete και ban το προφιλ
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.742
Κριτικές
183
Like
3.104
Πόντοι
8.535
Έτσι όπως τα λες είναι
Είχα φάει το κεφάλι μου πριν κάποιους μήνες και το έκλαψα το 200ρικο
Άμα γράψεις αρνητικό σχόλιο το delete και ban το προφιλ
εχασες 6 μπουρδελο-γαμησια κ ενα 20 αρι ρεστα σουβλακια κ μπυρα.:lipsrsealed:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.742
Κριτικές
183
Like
3.104
Πόντοι
8.535
μεσα στην Θεσσαλικη ερημο,η Βαλερια φανταζει σαν μια οαση δροσιας κ αναπαυλας τις δυσκολες τουτες ωρες της ζεστης ,για εμας του Βεδουϊνους
ηρεμη δυναμη,κατηγορα busty πλεον,αλλα πολυ τιμια περιπτωση κ δυσκολα πιστευω καποιος θα τα κλαψει τα €.
αν πηγε κανεις Αναστασιας κ δε βαριεται να γραψει ας πει.
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
221
Κριτικές
6
Like
1.330
Πόντοι
481
μεσα στην Θεσσαλικη ερημο,η Βαλερια φανταζει σαν μια οαση δροσιας κ αναπαυλας τις δυσκολες τουτες ωρες της ζεστης ,για εμας του Βεδουϊνους
ηρεμη δυναμη,κατηγορα busty πλεον,αλλα πολυ τιμια περιπτωση κ δυσκολα πιστευω καποιος θα τα κλαψει τα €.
αν πηγε κανεις Αναστασιας κ δε βαριεται να γραψει ας πει.
Ναι κάτι που ξέχασα να αναφέρω είναι πως τις τελευταίες φορές που πέρασα από Λαρίσης ήτανε όλες κλειστό. Οπότε δε νομίζω να είναι τυχαίο...
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
221
Κριτικές
6
Like
1.330
Πόντοι
481
Ναι κάτι που ξέχασα να αναφέρω είναι πως τις τελευταίες φορές που πέρασα από Λαρίσης ήτανε όλες κλειστό. Οπότε δε νομίζω να είναι τυχαίο...
Update : σήμερα που πέρασα το είδα ανοιχτό. Οπότε δεν έκλεισε μόνιμα όπως πίστευα. Δεν είχα χρόνο όμως να περάσω.
 

Deliveryboy1988

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
121
Πόντοι
0
Update : σήμερα που πέρασα το είδα ανοιχτό. Οπότε δεν έκλεισε μόνιμα όπως πίστευα. Δεν είχα χρόνο όμως να περάσω.
Καμία Βαρβάρα θα είναι! Προσπάθησα να εξηγήσω παλιότερα στην Αναστασία ότι πρέπει να κάνει κάποια αλλαγή στα κορίτσια γτ φέρνει όλο τις ίδιες και ειδικά την Βαρβάρα και η απάντηση της ήταν όσο μου γεμίζει το μαγαζί δεν την αλλάζω! Μακάρι να την είχα μόνιμα εδώ! Δεν ήθελα να έρθω σε αντιπαράθεση μαζί της! Ότι νομίζει! Δικό της μαγαζί είναι!
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
221
Κριτικές
6
Like
1.330
Πόντοι
481
Καμία Βαρβάρα θα είναι! Προσπάθησα να εξηγήσω παλιότερα στην Αναστασία ότι πρέπει να κάνει κάποια αλλαγή στα κορίτσια γτ φέρνει όλο τις ίδιες και ειδικά την Βαρβάρα και η απάντηση της ήταν όσο μου γεμίζει το μαγαζί δεν την αλλάζω! Μακάρι να την είχα μόνιμα εδώ! Δεν ήθελα να έρθω σε αντιπαράθεση μαζί της! Ότι νομίζει! Δικό της μαγαζί είναι!
Κατά καιρούς πέρσι είχε φέρει κάποιες πολύ καλές και όμορφες κοπέλες. Αλλά ναι, πώς να πας ενάντια στο σκεπτικό της; Έχει τα δίκια της. Απλά χάνει εμάς που δε γίνεται να πηγαίνουμε συνέχεια και που θέλουμε και κάποια ποικιλία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom