Νέα

Μπουρδέλα με τρανς/τραβεστί στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pisoxostis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 795
  • Εμφανίσεις 434K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
οποιος ενδιαφερεται ασ παει ετσι γ τ ενημέρωση απλα ...

Την ειχα παρει οταν εκανε πιατσα με το αυτοκινητο καβαλας
απεναντι απο τα μικελ.
Για ξεφορτωμα ειναι πολυ καλη.
Ιδια τιμη και στο αυτοκινητο και απο τοτε μου ελεγε με τα ιδια χρηματα να πηγαινω στο σπιτι της με περισσοτερη ανεση και χρονο για περισσοτερς ανωμαλιες.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.723
Κριτικές
30
Like
7.280
Πόντοι
3.886
Την ειχα παρει οταν εκανε πιατσα με το αυτοκινητο καβαλας
απεναντι απο τα μικελ.
Για ξεφορτωμα ειναι πολυ καλη.
Ιδια τιμη και στο αυτοκινητο και απο τοτε μου ελεγε με τα ιδια χρηματα να πηγαινω στο σπιτι της με περισσοτερη ανεση και χρονο για περισσοτερς ανωμαλιες.
Απο προσοντα τ λεει?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Την ειχα παρει οταν εκανε πιατσα με το αυτοκινητο καβαλας
απεναντι απο τα μικελ.
Για ξεφορτωμα ειναι πολυ καλη.
Ιδια τιμη και στο αυτοκινητο και απο τοτε μου ελεγε με τα ιδια χρηματα να πηγαινω στο σπιτι της με περισσοτερη ανεση και χρονο για περισσοτερς ανωμαλιες.
ρε μουτρο πρεπει ν εισαι τιγκα ανομαλος εσυ ετσι????
 

loumpina55

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2017
Μηνύματα
12
Like
4
Πόντοι
0
αλανια μ καλησπερα υπαρχει κανα μαγαζι στο μεταξι με κανα καλο καλο κοριτσι με εργαλειο αυτη την περιοδο?
 

Giorgaras Kalamatianos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
29
Κριτικές
24
Like
578
Πόντοι
990
Καλημερα.Δεληγιωργη που ακριβως φιλε?εχει ολες τις ωρες τραβεστι?
Δεληγιώργη 30, αγορίνα! Ναι έχει όλες τις ώρες. Από τα πρωτα μπουρδελα με τραβελια! Χα χα! Έκανα και εγώ κατι αρπαχτες, τέλη δεκαετίας 80, χα χα! Στάνταρ νυχτερινή βάρδια, 11 μμ με όσο πάει!  Φουσκωτός τούμπανο, τότε! Σαλοναρισμα με σπασουάρ πάλης, και  μεταμεσονυχτίως και ολόγυμνος να βλέπουν οι πελάτες  … τα προσόντα!!!!  «Ο παίδαρος μου! Με παλαμάρι σπέσιαλ! Κάνει φούλ πυραυλάτο και δίνει κώλο σε μερακλήδες!», έλεγε ο τσάτσος! Στάνταρ πελάτες ταξιτζήδες, οικοδόμοι, μαστόρια, χαμάληδες, στρατιωτικοί και επαρχία, πολύ επαρχία!!! Τότε, από τα λίγα μπουρδέλα που δέχονταν και μαύρους! Να βγαίνει ο εργαζόμενος από δωμάτιο με τζαμαϊκανό και να μπαίνει σε δωμάτιο με κονγκολέζο! Για ώρες! Μέχρι το κωλομουνό του να μην αντέχει άλλο, παρόλους τους τόνους αλοιφής ξυλοκαϊνης! Αχαχαχχχ!!!
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Ωραίος ο Giorgaras! Ένας πραγματικός «επαγγελματίας»

:headbaning2:
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.723
Κριτικές
30
Like
7.280
Πόντοι
3.886
Δεληγιώργη 30, αγορίνα! Ναι έχει όλες τις ώρες. Από τα πρωτα μπουρδελα με τραβελια! Χα χα! Έκανα και εγώ κατι αρπαχτες, τέλη δεκαετίας 80, χα χα! Στάνταρ νυχτερινή βάρδια, 11 μμ με όσο πάει!  Φουσκωτός τούμπανο, τότε! Σαλοναρισμα με σπασουάρ πάλης, και  μεταμεσονυχτίως και ολόγυμνος να βλέπουν οι πελάτες  … τα προσόντα!!!!  «Ο παίδαρος μου! Με παλαμάρι σπέσιαλ! Κάνει φούλ πυραυλάτο και δίνει κώλο σε μερακλήδες!», έλεγε ο τσάτσος! Στάνταρ πελάτες ταξιτζήδες, οικοδόμοι, μαστόρια, χαμάληδες, στρατιωτικοί και επαρχία, πολύ επαρχία!!! Τότε, από τα λίγα μπουρδέλα που δέχονταν και μαύρους! Να βγαίνει ο εργαζόμενος από δωμάτιο με τζαμαϊκανό και να μπαίνει σε δωμάτιο με κονγκολέζο! Για ώρες! Μέχρι το κωλομουνό του να μην αντέχει άλλο, παρόλους τους τόνους αλοιφής ξυλοκαϊνης! Αχαχαχχχ!!!
  λενε τιποτα ομως φιλε η φολα ειναι?
 

Giorgaras Kalamatianos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
29
Κριτικές
24
Like
578
Πόντοι
990
Παράθεση από: nikosathensclub 
  λενε τιποτα ομως φιλε η φολα ειναι?

Καλε μου φίλε δεν έχω πλεον επαφές με το συγκεκριμένο χώρο. Η αλήθεια είναι οτι όσες φορες πέρασα και μένα φόλα μου φάνηκε! Από φίλο ελληνοαμερικάνο είχα ακούσει οτι το ενστάμπλισμεντ (εδραίωση) οδηγεί στην παρακμή!!! Το μαγαζί από τη στιγμή που το κατέλαβε συγκεκριμένο πουστροκυκλωμα, προφανώς δεν έχει πρόβλημα να σαπίζει συνεχώς, αρκεί να ανήκει στο συγκεκριμενο κύκλωμα!!! 
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
θυμάμαι ότι ούτε καν δωμάτια δεν είχε. Μονοκόμματο με κάτι κουρτίνες να ανοίγουν αριστερά και δεξιά και μαύρο σκοτάδι.
Κάποια εποχή δούλευαν και γυναίκες. Τα σεντόνια πάντα ψωλοχυμένα. Άπλωναν όμως και κανένα εκεί σε μια αυλή όπως μπαίνεις στο ξεκάρφωτο. Αυτά πριν 25 και βάλε χρόνια.  Αυτά πριν 25 και βάλε χρόνια.
:zombie: :shit: :zombie: :shit:
 

μακεδόνας

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2018
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
67
Πόντοι
1
αυτη εκει η ξανθια η ευτραφης υπηρεσια στο φυλης 99 ειναι για πολλες φαπες πραγματικα

πηγα να συναντησω να πω ενα γεια στην μαυρουλα  :zfuck: που την γνωρισα σε μια εκδηλωση του συριζα και με εσπρωχνε με δυναμη πισω


πως το λενε

κακιασμενη πουστρα ταιριαζει ως τιτλος?  >:(
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.509
Πόντοι
1.056
θυμάμαι ότι ούτε καν δωμάτια δεν είχε. Μονοκόμματο με κάτι κουρτίνες να ανοίγουν αριστερά και δεξιά και μαύρο σκοτάδι.
Κάποια εποχή δούλευαν και γυναίκες. Τα σεντόνια πάντα ψωλοχυμένα. Άπλωναν όμως και κανένα εκεί σε μια αυλή όπως μπαίνεις στο ξεκάρφωτο. Αυτά πριν 25 και βάλε χρόνια.  Αυτά πριν 25 και βάλε χρόνια.
:zombie: :shit: :zombie: :shit:
Μια φορά έκανα το λάθος και πέρασα πάνε πέντε χρόνια νομίζω άθλια κατάσταση φοβόμουν τι θα ακουμπήσεις και τι θα πατήσεις. Δούλευε τότε μια ευτραφής τραβεστί η Μαρίνα αργότερα την είχα πετύχει και στην Πιπίνου.
Μια άλλη φορά που πέρασα με τη μούρη που είδα στο πορτακι πήρα δρόμο.
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
257
Κριτικές
5
Like
204
Πόντοι
1
Μια φορά έκανα το λάθος και πέρασα πάνε πέντε χρόνια νομίζω άθλια κατάσταση φοβόμουν τι θα ακουμπήσεις και τι θα πατήσεις. Δούλευε τότε μια ευτραφής τραβεστί η Μαρίνα αργότερα την είχα πετύχει και στην Πιπίνου.
Μια άλλη φορά που πέρασα με τη μούρη που είδα στο πορτακι πήρα δρόμο.
πιστευω πως παντα ηταν σε αθλια κατασταση. απο τα πιο βρωμικα που εχω δει. παντα ξενερωνα με αυτο το ψευτο face control, απο το πορτακι και εφευγα. μια φορα ειχα μπει μεσα και πανικοβληθηκα, και η τυπισα που δουλευε τραγικη. απλα με ειχε φαει η περιεργεια να περασω... κανα 20αρικο ειχε στοιχισει τοτε η περιεργεια, ουτε τα ρουχα δεν εβγαλα, οντως δεν μπορουσες να ακουμπησεις πουθενα. 15 + χρονια πισω ολα αυτα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Ο χαβαλες στο μεγαλείο του ήταν μούτρα τ μέρος γ πολύ γέλιο
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Είχα γνωρίσει τον ψηλό χοντρό τσάτσο με το μουστάκι που μια εποχή δούλευε και Καλύμνου όχι αυτό με το γκράνυ. Αυτό στον ημιόροφο που ανέβαινες κάτι ξύλινα σκαλιά.
Μου έλεγε ιστορίες διάφορες.

:zombie: :zombie:
 

ntinacd

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2009
Μηνύματα
49
Like
4
Πόντοι
0
θα ηθελα να με γαμησουν σε μπουρδελο υπαρχει καποιο?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom