Νέα

Μπουρδέλα για πρωκτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 725K
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

swagboy

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2020
Μηνύματα
20
Κριτικές
3
Like
92
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς καμιά μαύρη πουτάνα σε studio ή εστω ανεξάρτητη, που να δέχεται πρωκτικό??

Πρωκτικο προσφερει απο οσο γνωριζω στο Μεταξουργειο στο Ιασωνος 2α πρωινη βαρδια η Αλεξανδρα που παλια ηταν τσατσα.
Αυτή είναι μια γριά που φοβάσαι μην σε βιάσει πας καλά. Με τίποτα
 

Nomoreregret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2021
Μηνύματα
11
Κριτικές
3
Like
109
Πόντοι
280
Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα φίλε μου.Εγω πάντως που πήγα κάποιες φορές δεν με βίασε έφυγα σώος και αβλαβής και έκανα και το κέφι μου.
 

König

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2019
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
277
Πόντοι
21
Απογευματινή βάρδια παίζει κάτι καλό ;
 

spartakosleo300

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μυστες καλησπέρα,
Σας παρακολουθώ καιρό και κατεβαίνω Αθήνα σήμερα , επιθυμώ να κάνω μια εποικοδομητική βόλτα στους οίκους της Αθήνας . Ψάχνω για κοπέλες που δέχονται πρωκτικό. Πείτε μου διευθύνσεις και βάρδιες που έχετε επισκεφτεί τώρα τελευταία και μείνατε ευχαριστημένοι … ευχαριστώ εκ των προτέρων !!
Τα σέβη μου
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
942
Κριτικές
10
Like
3.388
Πόντοι
736
Μυστες καλησπέρα,
Σας παρακολουθώ καιρό και κατεβαίνω Αθήνα σήμερα , επιθυμώ να κάνω μια εποικοδομητική βόλτα στους οίκους της Αθήνας . Ψάχνω για κοπέλες που δέχονται πρωκτικό. Πείτε μου διευθύνσεις και βάρδιες που έχετε επισκεφτεί τώρα τελευταία και μείνατε ευχαριστημένοι … ευχαριστώ εκ των προτέρων !!
Τα σέβη μου
Φυλής 59 Άννα εάν δε κάνω λάθος απογευματινή βάρδια, σκάβεις δυνατά δηλαδή
 

Asefin

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2013
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλημέρα. Την ξέρω την Άννα από παλιά. Πολύ καλή σε όλα όσα υπόσχεται. Πήγα εχθές εκεί που λέγατε, που πράγματι δούλευε και μου είπαν έχει φύγει και θα επιστρέψει Ίσως, δεν ξέρανε. Ξέρει κάποιος που είναι η Άννα αυτή την εποχή; Γιατί όπως μου τα λέγανε, εγώ κατάλαβα ότι δεν θα ξαναπάει εκεί περα.
 

Dimfath

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
12
Like
86
Πόντοι
0
Παρακολουθώ χρόνια τα νήματα αλλά δεν έχω ξαναγράψει. Θεωρώ ότι το κουλουρονήμα έχει τη σημασία του για πολλούς.

Φυλής 84Β - Ιζαμπελα. Την έχω πετύχει πρωινά έως και 15:00-16:00.

Ηλικία 25-30, δηλώνει Βραζιλία. Σίγουρα έχει λατινοαμερικάνικη καταγωγή και δεν είναι από τα Mangalia της Ρουμανίας, κοινώς γυφτάκι. Δεν συμπαθώ τις μελαμψες αλλά αντικειμενικά είναι εμφανίσιμη με όμορφες καμπύλες. Χοντρή σίγουρα όχι, chubby θα έλεγα, αλλά με σφιχτό δέρμα. Στα του αγώνα, τον τρώει αδιαμαρτύρητα και πραγματικά δείχνει να την ενδιαφέρει να σε ικανοποιήσει. Νομίζω απολαμβάνει γλειφομούνι/κώλι και δεν είναι βιαστική.

Φώκαιας 17Β - Ιζαμπελα πάλι που δηλώνει Σαντορίνη. Νομίζω ίδια ωράρια με την πανω. Θα μπορούσε και γυφτορουμάνα αλλά δεν είμαι σίγουρος. Δείχνει να είναι 20-25 και έχει πολύ ωραία ενέργεια. Ψηλή με λίγο αγαρμπο σώμα αλλά όχι άσχημο. Μπορεί να έκατσα και ένα 20' στο δωμάτιο χωρίς να ενοχλεί η τσατσά. Κάποιοι γράψαν για άσχημη πίπα, εγώ πάντως την απόλαυσα. Γάμησα λίγο μουνι που είχε πολύ όμορφη αίσθηση και μόλις τον πέρασα πίσω, έχυσα. Συνεπώς δεν ξέρω αν αντέχει ανελέητο σφυροκόπημα. Θα την ξαναεπισκευτώ, αν και την έχω χάσει από τη Πέμπτη. Μιλάει πολύ όμως και πριν και κατά τη πιπα και μετα... Δε το βουλώνει!

Άννα Φυλής 59, βραδινές βάρδιες. Ήταν στάνταρ κουλούρι για μένα έως και πριν 2-3 χρόνια. Πλέον έχει σπάσει πολύ. Θεόκοντη, ίσως 150, καλουτσικο σώμα. Τώρα φάτσα τι ψάχνεις... Συνήθως της έπιανα τα πόδια πίσω και τη γαμουσα ανελέητα βλέποντας το πουτσο να μπαίνει όλος μέσα στο κωλί της. Διάβασα ότι πλέον δε δίνει, αλλά δεν ξέρω.

Στέλλα, βραδινή στα ζυγά νούμερα, νομίζω Φυλής 84. Κάποτε δούλευε στο 69 νομίζω? Είχα ξεχάσει ότι την είχα γαμησει πριν 3 χρόνια, διάβασα ενημέρωση και πήγα να την δω. Θαρρώ κοντεύει τα 50, οπότε έφυγα με ελαφρά. Αν αρέσουν σε κάποιον σπασμένες θειες (gilf αλλά τεσπά)...

Κωλο δίνει και μια Μιχαέλα στη Φώκαιας (17Α) αλλά άμα δε φύγει αυτή η σπασαρχίδω η τσατσά, δεν ξαναμπαινω εκεί μέσα. Άσε που δεν σε αφήνει να διεισδύσεις καλά και δυνατά.

Μια Ειρήνη με λίγο άγριο πρόσωπο (Αλβανία?) από Φώκαιας ποτέ στο 19, πότε σε ένα άλλο ήταν τέλεια για κωλογαμήσι. Όλο μέσα άνευ γκρίνιας. Που να έχει πάει?

Στα ίδια με την Ειρήνη, είχε μια όμορφη αλλά ξινή. Αν δε σου έπεφτε από τη γκρίνια, θα γαμουσες λίγο κωλο αλλά απαλά. Το κουμπί για να μην γκρινιάζει ήταν να γαμησεις λίγο μουνι και να τον βάλεις στο τέλος λίγο κωλο.

Νομίζω αυτό είναι το διαθέσιμο κωλο-roster της Φυλής/Φώκαιας.

Αναπολώ από Φ.71Β:
Άντρεα μαλακισμενο Ρουμανακι ζυμαρακι κάτω από 22 (2017?). Ναι μεν ήταν όχι δυνατά κλπ αλλά μπορούσες να τη ξεκωλιασεις με τη βία ?

Στο ίδιο τσαρδι, μια όμορφη Βουλγάρα γύρω στα 30. Μελίνα ή Αλεξάνδρα την λέγαν. Λίγο πλαδαρό δέρμα (από γένα πιστεύω) με αρκετά tattoo. Μαγικό κωλοτρυπίδι όμως.. Δυστυχώς τη πήρα μόνο 3 φορές και μετά την έχασα. Κάτι είπε η τσατσά ότι πήγε Ολλανδία.

Στο Φώκαιας 17Β ή λίγο παρακάτω αλλά πάλι όροφο (σίγουρα όχι το γωνιακό) είχε μια σιλικονατη τσόντα με πολλά tattoo. Πολύ αποστειρωμενο και έπρεπε να χύσεις γρήγορα αλλά πολύ σκυλί εμφανισιακά. Θεωρώ ότι έφυγε για καλύτερες αγορές.

Αυτά από μένα, ελπίζω να βοηθάνε όσους ψάχνουν κώλο. Όσοι ξέρετε κανένα καινούριο, γράψτε.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.786
Like
4.294
Πόντοι
456
Φίλε η Άννα δεν είναι εκεί πλέον. Μήπως ξέρει καποιος πού πήγε; Πήγα και εχει φύγει από εκεί μου ειπανε.
Γεια , η Αννα δεν κανει πλεον πρωκτικο εδω και μερικους μηνες , επηγα 3-4 φορες και μου το ειπε η ιδια παρολο που εχω παε μαζι της πανω απο 15 φορες με πρωκτικο , "ΚΡΙΜΑ " !!!!!!!!!!
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Παρακολουθώ χρόνια τα νήματα αλλά δεν έχω ξαναγράψει. Θεωρώ ότι το κουλουρονήμα έχει τη σημασία του για πολλούς.



Κωλο δίνει και μια Μιχαέλα στη Φώκαιας (17Α) αλλά άμα δε φύγει αυτή η σπασαρχίδω η τσατσά, δεν ξαναμπαινω εκεί μέσα. Άσε που δεν σε αφήνει να διεισδύσεις καλά και δυνατά.
Από ό,τι θυμάμαι η Μιχαέλα στο Φωκαίας 17 δεν έδινε ποτέ κώλο!

Πότε σου έδωσε εσένα κώλο και με τι αντίτιμο;

Αν είχε και κάποιος άλλος ανάλογη εμπειρία με την Μιχαέλα ας μας το αναφέρει!
 

Dimfath

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
12
Like
86
Πόντοι
0
Από ό,τι θυμάμαι η Μιχαέλα στο Φωκαίας 17 δεν έδινε ποτέ κώλο!

Πότε σου έδωσε εσένα κώλο και με τι αντίτιμο;

Αν είχε και κάποιος άλλος ανάλογη εμπειρία με την Μιχαέλα ας μας το αναφέρει!
Φίλε μου συγνώμη, τη μπέρδεψα με Πάολα.
Ψηλή, μεγάλο βυζί με φθίνουσα πορεία, λίγο πλαδαρό σώμα, σπαστό μαλλί καστανό που κάποιες φορές έχει και λίγες ξανθές ανταύγειες. Πρόσωπο συμπαθητικό. Τις προάλλες τη πέτυχα απόγευμα 17Β, ψάχνοντας την Ιζαμπελα.
 

Asefin

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2013
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Γεια , η Αννα δεν κανει πλεον πρωκτικο εδω και μερικους μηνες , επηγα 3-4 φορες και μου το ειπε η ιδια παρολο που εχω παε μαζι της πανω απο 15 φορες με πρωκτικο , "ΚΡΙΜΑ " !!!!!!!!!!
Σ ευχαριστώ πολύ φίλε. Ναι κρίμα..
 

KORGAKIASS69

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Κάνα κολαρακι που παίζει?? Μετάξι κλπ?? Κάνας σύντροφος ξέρει??
 

yes-baby

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2018
Μηνύματα
73
Like
82
Πόντοι
0
Κωλο στο Μεταξουργείο μόνο την Ιωάννα έχω πάρει , από Ιάσωνος από τα τελευταία. Λίγο πίπα στην αρχή , και μετά τον πήρε μόνη της και τον έβαλε στην κωλαρα. Αντέχει πολύ γαμήσι
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
627
Κριτικές
37
Like
5.072
Πόντοι
2.836
Από ό,τι θυμάμαι η Μιχαέλα στο Φωκαίας 17 δεν έδινε ποτέ κώλο!

Πότε σου έδωσε εσένα κώλο και με τι αντίτιμο;

Αν είχε και κάποιος άλλος ανάλογη εμπειρία με την Μιχαέλα ας μας το αναφέρει!

Κωλο στο Μεταξουργείο μόνο την Ιωάννα έχω πάρει , από Ιάσωνος από τα τελευταία. Λίγο πίπα στην αρχή , και μετά τον πήρε μόνη της και τον έβαλε στην κωλαρα. Αντέχει πολύ γαμήσι
Απο εμφάνιση τη λέει, και βάρδια ποια? και αριθμό?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom