Νέα

Μπουρδέλα για πρωκτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 717K
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ειναι γκομενα παγιδα το επαγγελμα!!γι αυτο γουσταρω να γαμαω καθε μερα αλλη ;)!!απο πουτανες,βιζιτουδες,στριπτητζουδες στο μαγαζι αλλο τιποτα!!με πληρωνουν και σε χρημα και σε ειδος  ;)!!και η πλακα ειναι οτι οταν βγαινω εξω σε μπαρακια και μαθουν οι γκομενες τη δουλεια κανω σαν λυσαρες κανουν!!
 

Επισκέπτης
εχω βοηθο!!γυναικα  ;)!!!παντως να ξερετε οι βιζιτουδες και λοιπες επαγγελματιες εχουν πολλα φραγκα!!και το καλυτερο στο φυλαω για το τελος!!πολλες απο αυτες θελουν να ερχονται στο μαγαζι βραδυ  ;)
 

Επισκέπτης
μαλιστα μου εχουν πει και που μενουν!!στη γλυφαδα συγκεκριμενα!!ειναι μια συγκεκριμενη πολυκατοικια που μενουν!!εχω  πελατισες απο την κεφαληνιας,την παιωνιου,την βουρβαχη θελουν τωρα,απο το παλιο ντολς τωρα εκλεισε,το παλιο baby o,γκοθουδες!αυτα ειναι τα καλα του επαγγελματος!
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
261
Κριτικές
111
Like
1.804
Πόντοι
8.360
Μάρθα ακούω και Μάρθα δεν βλέπω(τυφλός κατάντησα)πήγα 2 φορές απο το σπίτι που είπατε κολαράκι δεν άκουσα,πρωί πηγα-βραδυ πήγα ΤΙΠΟΤΑ,οσο για τις τιμές που μου λέγανε,15 και 20 ευρώ,δεν άκουσα κανένα 25αρι,τι γίνετε τόσο γκαντέμης είμαι
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
261
Κριτικές
111
Like
1.804
Πόντοι
8.360
Η Μάρθα έχει 20 κανονικό και 25 πρωκτικό, δεν κατάντησες τυφλός απλώς δεν την πέτυχες. Αν ξαναπεράσεις για ρώτα την ή τον τσατσά για την Μάρθα πότε παίζει και θα σου απαντήσει. Εγώ συγκεκριμένα την πήρα την Τρίτη 2:30 το μεσημέρι στο μπουρδέλο που σου είπα και πιό πάνω, αλλά και ο καλός συνάδελφος savalas εκεί την πέτυχε. ξανακάνε μια προσπάθεια. ;)
Κακώς που δεν ρώτησα ρε γμτ,ίσως να την έχει βραδυνή βάρδια απόψε λόγω Σαββάτου(περισσοτερη πελατεία)
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
261
Κριτικές
111
Like
1.804
Πόντοι
8.360
Ρε μάγκες,πέρασα σήμερα το βράδυ απο την Κολωνού μήπως και πετύχω αυτή την περιβόητη Μάρθα,αν είναι μια ξανθιά αρκετά λεπτή,οπως ητανε "αυτή" που πέτυχα τι να πω ρε παιδιά,"αυτη" μονο γυναίκα δεν είναι,τρανσεξουαλ του κερατά που κάνει μπαμ απ την φάτσα και απο το φόρεμα που φοράει για να μην φαίνεται το σώμα και η μέση που μόνο σχήμα κλεψύδρας δεν θα έχει,τι να πω ρε παιδιά...αλλά τι σκατά την έχετε ξεσκίσει και δεν έχετε πάρει χαμπάρι ότι είναι τρανς???Εκτός και αν πεφτω τόσο έξω πια..ή αν ήταν άλλη αλλά αν κρίνω απο περιγραφές την ίδια λέμε.Πάντως και να μην είναι τράνς πράγμα πολύ χλωμό σίγουρα η φάτσα της αντροφέρνει πολύ,εν τω μεταξύ τα εν λόγω μπουρδέλα έχουνε και την φήμη οτι φέρνουνε κατα καιρούς τρανς.Τι να πω εγώ πάντως δεν δοκίμασα,τσάμπα το δρομολόγιο...
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Δεν ξέρω, τόσες φορές που την πήρανε τόσοι και τόσοι από το site, δεν θυμάμαι κανένα να λέει κάτι τέτοιο (μπορεί και να κάνω και λάθος). Εγώ δεν έχω διαπιστώσει επίσης κάτι τέτοιο. ʼσε που την έχω συζητήσει και έχει και παιδί, προσωπικά βέβαια δεν την γνωρίζω καλά, οπότε δεν μπορώ να σου πω κατά 100%.

Ίσως η Κατερίνα να ξέρει καλύτερα, αλλά νομίζω ότι την μπέρδεψες με άλλη.
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
261
Κριτικές
111
Like
1.804
Πόντοι
8.360
Ε ποιά άλλη είναι στο 2 κατα σειρά μπουρδέλο επι της κολωνού εκεί που είναι τα 4 το ένα δίπλα στο άλλο που να κάνει απλό με 20 και πρωκτικό με 25,ξέρω εγώ πόσο έξω έχω πέσει πια....
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
261
Κριτικές
111
Like
1.804
Πόντοι
8.360
Φιλαράκο η Μάρθα δεν είναι 'μεταλλαγμένος' είναι 100% γυναίκα. Οπότε υπάρχουν δύο εκδοχές: η πρώτη να ήταν αυτή και να μην σου άρεσε (είναι λεπτή καστανόξανθη) και η δεύτερη και η πιό πιθανή να πέτυχες όντως κανένα 'εγχειρισμένο' φρικιό.
Ε μια λεπτή με σπαστό ξανθό μαλλί ήτανε,η φάτσα της έφερνε σε τρανς και φορούσε ενα άσπρο φόρεμα 20 για κανονικό και 25 για πρωκτικό,ξέρω γω τι να πω,μάλιστα πήγα και το πρωί και ήτανε μια άλλη που δεν έδινε κώλο,ξέρω γω πόσο έξω μπορεί να πεφτω
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Μπορεί να μην πέφτεις έξω στην εκτίμηση του προσώπου (να ήταν όντως η Μάρθα) αλλά της ιδιότητας (να μην είναι trans). Αν είναι trans η Μάρθα, τα έχω δει πραγματικά όλα...
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Φίλε AntifitCondom μάλλον αυτή που είδες είναι η Μάρθα. Απλώς επιβεβαιώνεις την άποψή μου ότι η τύπισσα είναι μπάζο. Στο δε δωμάτιο είναι ακόμα χειρότερη...
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Εντάξει μωρέ, κανείς δεν είπε ότι είναι και playmate. Απλά προσφέρει μια υπηρεσία που δεν βρίσκεις εκεί έξω εύκολα...
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Σωστό, άλλωστε κι εγώ γι' αυτόν ακριβώς το λόγο την πήρα δύο φορές...
Παραθέτω και μια λίγο παλιότερη κριτική μου:

Συμφωνώ για Μάρθα... μάπα σκέτη. Την είχα πάρει δυο φορές, μία στη Φυλής και μια στο
Μεταξουργείο (τη δεύτερη φορά για να της δώσω μια δεύτερη ευκαιρία κι εγώ).  Και οι δύο φορές άθλιες... κατ' αρχάς σε ξεγελάει λίγο η "πασαρέλα" της στο "σαλόνι". Όταν σε πλησιάζει στο δωμάτιο και μένει με τα ρούχα της δουλειάς διαπιστώνεις ότι όχι μόνο είναι άσχημη, αλλά και με κακοσχηματισμένο σώμα. Μουνί και κώλος χαίρε βάθος αμέτρητον αμφότερα. Δεν καταλαβαίνεις τη διαφορά - δεν υπάρχει. Τί το ένα γαμάς τί το άλλο, το ίδιο κολυμπάς. Το χειρότερο βέβαια ήταν ότι ο κώλος της ήταν
τρισβρώμικος... σε λεπτομέρεις δε μπαίνω, καταλαβαίνετε. Μιλάμε για πολύ αηδία - όταν τέλειωσα σιχάθηκα τον εαυτό μου.
Τώρα, γιατί ξαναπήγα; Αυτό το "με 25 δίνει και κώλο" με παρέσυρε ρε γαμώ. Αλλά τέρμα! ʼλλωστε όπως λέει και μια καινούργια παροιμία "το τρις εξαμαρτείν ου μπουρδελιάρη σοφού".
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Μια λυση για "πισω πορτα" ειναι το σπιτι στην Καλυμνου, οχι το υπογειο αλλα το μονοροφο με την μεταλλικη πορτα. Στη πρωινη βαρδια, η μεσηλιξ δινει με Ε 20 επιπλεον των Ε 25 της κανονικης τιμης.
 

heya

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
Θερμή παράκληση...Αν εισαι νταβάς, ιδιοκτήτης μπουρδέλου, πουτάνα , θα σε παρακαλέσω να δώσεις στο λαό νέους κώλους. Η αγορά πάσχει (έχω κάνει προσωπική έρευνα ) και όχι απλά θα τα κονομήσεις, αλλα πολυκατοικεία θα χτίσεις!!!!

:cheesy: :grin: :grin: :grin:
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα εχθές σε αυτήν στην Καλύμνου που αναφέρει ο commander. Τη λένε Βέρα. Όντως δίνει κώλο, αλλά σου στοιχίζει συνολικά Ε45. Ποσό υπερβολικό για αυτή τη γκόμενα. Την έχω ξαναγαμίσει στο παρελθόν, αλλά μάλλον δε θα ξαναπάω. μου την έσπασε την τελευταία φορά που τραβιώταν συνεχώς, γιατί λέει, μπήκε βαθιά. Φαντάσου να την έπερνα και από τον κώλο!!!!
 

Mr.Winky

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Η Μαρθα ειναι ακομα τα πρωινα στη Κολωνο 30Β (δευτερο σπιτι στη σειρα) απλο κανει 20 ευρω + 5 εαν θελετε κολαρακη.  Το σπιτι ειναι ετσι-ετσι και εαν πατε μετα τις 12:30 εχει κοσμο... ωρα φαγητου ειναι για τους εργαζομενους!!
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.102
Like
139
Πόντοι
16
αντε επιτελους κ ενα θεμα σχετικο με το σαιτ  ;) ;)
αυτη τη μαρθα καποια στιγμη λεω να την τιμησω (το κουλουρι της)  ;)
μια ξανθια δεν ειναι????
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Όχι. Μια με κατσαρά ψιλοκοντά μαλλιά... μπάζο ολκής. Έχουν γραφτεί κριτικές παραπάνω.
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.102
Like
139
Πόντοι
16
πριν καμια 15 μερες ειχα περασει απ κολωνου και ειχα πετυχει ενα ξανθο που εδινε και κουλουρι με 25 αλλα δεν μπηκα ο βλαξ (το μετανιωσα).
πηγα την προηγουμενη βδομαδα αλλα δεν την βρηκα .
γι αυτο ρωταω αν ειναι αυτη η μαρθα.
thanks anyway antisthenis
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom