Νέα

Μπάρμπαρα Φωκαίας 27

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pantyhose
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pantyhose

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις που εχει παει η Μπαρπαρα που δουλευε στην Φωκαιας 27;
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
Μέχρι πριν λίγο καιρό ήταν στο Αδάνων 2, τώρα αν συνεχίζει να είναι εκεί μπορεί...
 

fandom don

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2014
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Είναι Μπάρμπορα και όχι Μπάρπαρα.Πρίν 3 μήνες ήταν στο Αδάνων 2,ας πεί κάποιος αν είναι ακομη εκεί....ή που είναι τώρα. :helpplea:
 

fadaros13

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2005
Μηνύματα
15
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Είναι και τώρα τα απογεύματα στο αδάνων 2. Πιό τρελή και αλλοπρόσαλλη από ποτέ
 

fandom don

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2014
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Έχει πλάκα η γκόμενα ,θα την επισκευθώ λίαν συντόμως.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.295
Κριτικές
124
Like
6.340
Πόντοι
5.097
Η Μπάρμπορα είναι πλέον κάθε βράδι συνεπής στο Αδάνων 2  ;) ;) :rockon: :rockon: και μάλιστα τώρα λόγω εορτών ντυμένη στα κόκκινα  :cum: :cum:.Φοράει ένα σέξι κόκκινο φορεματάκι,κρατάει μόνιμα ένα τσιγάρο (συνήθως μάρλμπορο κόκκινο) και σου έρχεται στο δωμάτιο αφού χτυπήσει ένα διπλο ουισκάκι ή βότκα  :grin: :grin:.Την τελευταία φορά(πριν καμια βδομάδα) είχε ισιώσει τα μαλλιά της και ήταν απίστευτη καύλα  :knockinb: :zfuck:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
Η Μπάρμπορα είναι πλέον κάθε βράδι συνεπής στο Αδάνων 2  ;) ;) :rockon: :rockon: και μάλιστα τώρα λόγω εορτών ντυμένη στα κόκκινα  :cum: :cum:.Φοράει ένα σέξι κόκκινο φορεματάκι,κρατάει μόνιμα ένα τσιγάρο (συνήθως μάρλμπορο κόκκινο) και σου έρχεται στο δωμάτιο αφού χτυπήσει ένα διπλο ουισκάκι ή βότκα  :grin: :grin:.Την τελευταία φορά(πριν καμια βδομάδα) είχε ισιώσει τα μαλλιά της και ήταν απίστευτη καύλα  :knockinb: :zfuck:

Εμένα με τρόμαζε και συνεχίζει να με τρομάζει,ακόμα και τώρα.... :grin: :grin: :grin:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.132
Κριτικές
493
Like
61.293
Πόντοι
39.662
Ξερει κανεις που εχει παει η Μπαρπαρα που δουλευε στην Φωκαιας 27;

ρε τυπε διαβαζε και καμμια ενημερωση, συνεχεια βλεπω ενημερώσεις με την μπαρμπορα να δουλευει στο Αδάνων 2
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
ρε τυπε διαβαζε και καμμια ενημερωση, συνεχεια βλεπω ενημερώσεις με την μπαρμπορα να δουλευει στο Αδάνων 2
Από τον Ιούνιο την ψάχνει ο άνθρωπος τώρα του απαντάς εσύ ρε τύπε;;; :s&m_1:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.295
Κριτικές
124
Like
6.340
Πόντοι
5.097
Εμένα με τρόμαζε και συνεχίζει να με τρομάζει,ακόμα και τώρα.... :grin: :grin: :grin:

Το καλό (για σενα) μπίλυ είναι ότι κάθε φορά την βλέπω όλο και πιο αδύνατη  :o :o ;) ;).Αν συνεχίσει την ίδια ''δίαιτα'' σε λίγο θα γίνει σκίνυ οπότε λογικά θα την τιμήσεις  :knockinb: :zfuck: :grin: :grin:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
Εμένα με τρόμαζε και συνεχίζει να με τρομάζει,ακόμα και τώρα.... :grin: :grin: :grin:
εγω μπιλυ την τιμησα...στο σαλονι δεν με αφηνε να φυγω μετα,μου ελεγε θελω να σε παντρευτω κ αλλα ωραια...κ ολα αυτα μπροστα στο κοσμο που εμπαινε μεσα στο σαλονι να την δει κ να ακουσει προγραμμα...ρομπα με εκανε. :grin:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
Το καλό (για σενα) μπίλυ είναι ότι κάθε φορά την βλέπω όλο και πιο αδύνατη  :o :o ;) ;).Αν συνεχίσει την ίδια ''δίαιτα'' σε λίγο θα γίνει σκίνυ οπότε λογικά θα την τιμήσεις  :knockinb: :zfuck: :grin: :grin:

μπλιαχ..... :grin:


εγω μπιλυ την τιμησα...στο σαλονι δεν με αφηνε να φυγω μετα,μου ελεγε θελω να σε παντρευτω κ αλλα ωραια...κ ολα αυτα μπροστα στο κοσμο που εμπαινε μεσα στο σαλονι να την δει κ να ακουσει προγραμμα...ρομπα με εκανε. :grin:


:2funny: :2funny: :2funny:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Μπίλυ αν άλλαξες γνώμη για το Μπάρμπορα τώρα που έκλεισε το Αδάνων,δουλεύει στο Βέργας 6α. :orchestra:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom