Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Μπακνανά 47 , Νέος Κόσμος "Belissimo"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billy13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
η μια καλυτερη απο την αλλη στο λεω εγω που τις εχω δει ολες !!!!!! πηγαινε απο εκει και δεν θα χασεις !!!!!!!!
 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
και βεβαια ειναι φουσκωμενο..και μαλιστα πολυ καλα!!!!! :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: ;) ;) ;) ;) :P :P :P :P
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Πόσο κάνει το στρώμα ρε Όλγα πες του παιδιού
 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολους σας!!!! ;) ;) ;) σημερα ειναι η Καρολινα η Σαμπρινα η Ιωαννα η Αφροδιτη η Ελενη και η Δημητρα !!!!!!!!!!!!! ;) ;) ;)θα ειμαστε ανοιχτα μεχρι τις 9 το βραδυ!!!!!!!!!ελατε να απολαυσετε ενα χαλαρωτικο μασαζακι σας περιμενουμε με πολυ αγαπη!!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;) φλακια πολλα στα μουτρακια σας!!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.982
Κριτικές
1
Like
32.877
Πόντοι
6.256
Καλημερα σε ολους σας!!!! ;) ;) ;) σημερα ειναι η Καρολινα η Σαμπρινα η Ιωαννα η Αφροδιτη η Ελενη και η Δημητρα !!!!!!!!!!!!! ;) ;) ;)θα ειμαστε ανοιχτα μεχρι τις 9 το βραδυ!!!!!!!!!ελατε να απολαυσετε ενα χαλαρωτικο μασαζακι σας περιμενουμε με πολυ αγαπη!!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;) φλακια πολλα στα μουτρακια σας!!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Α ρε Ολγα, πως σου φυγε η  Ερρικα.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Σιγά πως κάνετε έτσι για μια μέτρια πίπα...
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Μην τρελλαθούμε μόνο........ξεπέτα του κερατά ήτανε.....εντάξει,καλό μασαζ,αλλά μετά.......όλο "φινισ?" ήτανε..........ασε που κατά πληροφορίες πηδιότανε επιλεκτικά.........
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ΠΟΙΑ ΕΡΙΚΑ?????? 
αυτη που μια φορα περασα και πριν την ακουμπησω λεει FINISHHHHHHH!!!!!! της λεω καλα μωρη ακομα δεν σε αγγιξα πως τελειωσες ????????

εισαι μεγκαλο γκαμια λεει .....................!!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

το μαγαζι τωρα εχει το καλυτερο ροστερ των αθηνων με γνωσεις μασαζ και finishhhh οταν ο πελατης δεν μπορει να παρει τα ποδια του !!!!!!!!!!!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
255
Like
10.856
Πόντοι
19.505
ασε που κατά πληροφορίες πηδιότανε επιλεκτικά.........
αυτό τώρα γιατί μου το κάνεις;

ΠΟΙΑ ΕΡΙΚΑ?????? 
αυτη που μια φορα περασα και πριν την ακουμπησω λεει FINISHHHHHHH!!!!!! της λεω καλα μωρη ακομα δεν σε αγγιξα πως τελειωσες ????????

εισαι μεγκαλο γκαμια λεει
:2funny: :2funny:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Πάρε Ελένη να δεις τι σημαίνει πίπα!!!
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
και επειδη η ερικα αποτελει παρελθον και εγκο μεγκαλο γκαμια δεν ειμαι παμε στην πραγματικοτητα!!!

περασμα απο το μαγαζι αυτες τις μερες, ηθελα να παω καπου να χαλαρωσω και να βρω ενα φιλικο περιβαλλον, ετσι αφου εφτασα και τα ειπα με την ολγα για αρκετη ωρα της λεω ολγα σημερα θελω ενα πραγματικα καλο μασαζ το δευτερο μερος δεν με ενδιαφερει και τοσο !!!! μου λεει παρε δημητρα και θα με θυμηθεις ..........!!!!!
ενα εχω να πω οτι η κοπελα αυτη εχει ολο το πακετο ξερει τελειο μασαζ ανετα εκανε καριερα σε ακριβα σπα της μυκονου και σας το λεω εγω που εχω παει σε σπα απο την ταυλανδη  μεχρι καραιβικη !!!!!!!
στο δευτερο μερος  δεν υπαρχουν λογια απλα οτι φαναστει ο καθενας και αλλο τοσο !!!!!!

αν την βαθμολογουσα το 9/10 το ειχε στο τσεπακι της !!!!!!!!!!!

υγ, θα σας πω ενα μυστικο τα καλυτερα τα εχω περασει στην καριερα ( 22 χρονια στα μασαζ ) μου με κοριτσια σαν την δημητρα η ομορφες οι λυγεροκορμες ηταν σχεδον ολες παγοκολωνες !!!!!!
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Ρε συ Λαρούς έχεις αρχίσει και μας μπερδεύεις...
Από την Αφροδιτη στην Δήμητρα υπάρχουν τουλάχιστον 20 κιλά....
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Ρε συ Λαρούς έχεις αρχίσει και μας μπερδεύεις...
Από την Αφροδιτη στην Δήμητρα υπάρχουν τουλάχιστον 20 κιλά....

ναι υπαρχουν αλλα οταν περναω καλα να μην το πω !!!!!!! Η αφροδιτη λογο ηλικιας εχει limit η δημητρα πιστψε με no limit!!!!!!
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.168
Πόντοι
9.095
ασε που κατά πληροφορίες πηδιότανε επιλεκτικά.........


Piloforis μια πίτσα σπέσιαλ στον κύριο....

:2funny: :2funny:
αυτα τα επιλεκτικα δε τα γουσταρω καθολου κ η επομενη που θα το παιξει "επιλεκτικη" θα φαει κραξιμο μεγαλο
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Η Ολγα ξερει τη δουλειά της αριστα........δίνει πολλές ευκαιρίες,αλλά αμα γυρίσει το ματι της τοτε....παίρνουνε δρόμο.......τα κορίτσια που είναι τωρα στο μαγαζί κάνουνε τιμια τη δουλειά τους,χωρίς κοροϊδίες και ξεπέτες......Οσες πήγανε να το παίξουνε πονηρές,πήρανε δρόμο.........

Λαρους,χαίρομαι που πέρασες καλά με τη Δήμητρα.........εχεις εμπειρία πολλά χρόνια και η γνωμη σου πάντα μετραει.......
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom