Νέα

Μουνί βελούδο...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lacie
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48
  • Εμφανίσεις 10K
  • Ετικέτες
    μουνί
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
ακομα και βιτ να χρησιμοποιεις, για να αποφυγεις ερεθισμους κτλ παρε ενα μποντυ μπαττερ κατα προτιμηση απο μποντυ σοπ.
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
χαλαουα, λεηζερ και κρεμουλες. πολλες περνανε και μια στρωση ιριδιζουσα αρωματικη πουδρα για το ντιφρακτιον εφφε. γενικως οι βορειες εχουν ΠΟΛΥ λιγοτερες τριχες απο τις ελληνιδες και οι ασιατισες εχουν λιγοτερες και πιο ισιες (ναι στο μουνι) αρα πιο χαλιναγωγησιμες.
Ειδικά οι πολύ βόρειες μη σου πω ότι είναι και "καραφλές" τελείως  :2funny: :2funny: :2funny:
....εγώ απλά νομίζω ότι παίζει ρόλο και το ξανθό χρώμα σε αυτές!Το ερώτημά μου όμως εμένα είναι...που ξέρεις για τις Ασιάτισες? :think:Ε?
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Μήπως καμιά φορά που γύριζες από AUS έκανες καμιά στάση σε καμιά Μπανκόγκ και το μελέτησες το θέμα?Ε? :think:Έχεις αρχίσει να μου φαίνεσαι επικίνδυνη τελικά! :2funny: :grin:
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
χαχαχχα εχω φιλες ασιατισσες αλλα οχι ται, τζαπς! και τις εχω δει γυμνες. οχι στις βορειες δεν ειναι το ξανθο, εχω δει πολλες ελληνιδες/ μεσογειακες αρκουδες ξανθες.
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
Έχεις αρχίσει να μου φαίνεσαι επικίνδυνη τελικά!

ο τελευταιος που το ειπε αυτο, ακομα κλαιει την πρωην του... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εκανα σταση σε μπανκονκ αλλα ημουν με τους γονεις μου. και πολυ μικρη 14...
 

Amale

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
342
Like
10
Πόντοι
1
Για live demo απλά δοκιμάστε κύπρια.Δεν ξέρω γιατί αλλά είναι της μόδας να μην αφήνουν τρίχα πάνω τους (Full Laser) .Όχι πως μας χαλάει δηλαδή....
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
εγω παντως ηξερα μια κυπρια αγγλικης καταγωγης που ηταν πολυ ομορφη, ατριχη εντελως και ξανθια, και πολυ εκφυλη. απο τις ελαχιστες κοπελες που πραγματικα αγαπησα
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Για live demo απλά δοκιμάστε κύπρια.Δεν ξέρω γιατί αλλά είναι της μόδας να μην αφήνουν τρίχα πάνω τους (Full Laser) .Όχι πως μας χαλάει δηλαδή....
Mαλλον ζηλεψαν απο τους αντρες. Αυτοι την ξεκινησαν τη μοδα :jerking:
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
οχι οχι καμια σχεση εγω με αυτον, η πρωην του ομως...
...δεν αφήνεις τίποτα ..... όρθιο εσύ!!!Καλά είπα πριν!Αν ανέβω προς τα μέρη σου θα την κρύψω την καλή μου!!!Άσε μη την κλαίω κι εγώ μετά.Είναι και στα γούστα σου!!!Μακριά ...  :priest: ....εξορκισμός !!!
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
χαχαχααχα εσενα σε εχω συμπαθησει καλε μου, για το ωραιο σου γουστο οποτε δεν θα ειμαι ανελεητη χαχααχχα (αστειακι)
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
Αυτο το λενε οσες εχουν κωλο - δασος. Βρισκουν δικαιολογια οτι οσες εχουν κωλο χωρις τριχες ειναι απο φωτοσοπ!  :rockon:

καλα πως μιλας ετσι?  :tickedoff: εγω αμα θες να ξερεις... εχω παντου δασος.. σε ολο το σωμα... πανω κατω δεξια αριστερα πλαγιως  *P
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
χαχαχαχχαχχαχαχαχα γεια σου ρε μπαιτ με τα ωραια σου!
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
καλα πως μιλας ετσι?  :tickedoff: εγω αμα θες να ξερεις... εχω παντου δασος.. σε ολο το σωμα... πανω κατω δεξια αριστερα πλαγιως  *P
Μούσι έχεις?
Ψάχνω κανένα καλό σχέδιο ( :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: για το πάνω κεφάλι ρε) και δεν βρίσκω γμτ. 
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
οχι αλλα εχω ενα  τεραστιο μουστακι.. το στριβω κιολας :P

γεια σου αννους :cheesy:
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
χαχαχα το μουστακι ειναι ολα τα λεφτα!

εγω λεω παντως οποιες βαριεσαι να μου τις στελνεις μπιλλυ, αλλωστε αν κρινω απο την φωτο και τις συζητησεις, μαλλον θα παθω την πλακα μου αν τις δω!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom