Νέα

Μουνάκι... ξυρισμένο ή θάμνος;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα okostas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 787
  • Εμφανίσεις 164K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πως το προτιματε? Γιουλ Μπρινερ ή χιπις?

  • ... Σαν αυγο καθαρισμενο

    Ψήφοι: 252 55,8%
  • Ξυρισμενα μονο τα μουνοχειλα

    Ψήφοι: 106 23,5%
  • Οπως το εφτιαξε η φυση

    Ψήφοι: 45 10,0%
  • Μουνι ναναι κι οτι ναναι

    Ψήφοι: 49 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    452

geo33(1)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
Αυτό μοιάζει σαν μουνί γυναίκας που έχει κάνει χημειοθεραπεία και της έχουν πέσει όλες οι τρίχες ! :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Ναι φανταζομαι λιομας ολες οι γκομενες σου εχουν τετοιο ..μην θυμηθω ενα που εναλες παλια σε ποστ ...αχαρακτηριστο
 

Επισκέπτης
Ναι φανταζομαι λιομας ολες οι γκομενες σου εχουν τετοιο ..μην θυμηθω ενα που εναλες παλια σε ποστ ...αχαρακτηριστο

Μπορεί να μην είχαν όλες από την αρχή... αλλά αυτές που δεν είχαν, τις έμαθα να το έχουν :) Αλλά προς τι η ερώτηση? Απλή περιέργεια? :)

Τέλος πάντων, για την ζωή μου αν ενδιαφέρεσαι τόσο να μάθεις, μπορεί να σου πει η mounitsa. Έχει κρατήσει σημειώσεις σε ότι έχω πει :) Εγώ θα σε αφήσω τώρα γιατί έχω και κάτι σοβαρότερα πράγματα να κάνω... όπως π.χ. να πάω να δω αν ο γιος μου είναι σκεπασμένος :)
 

Επισκέπτης
Μπορεί να μην είχαν όλες από την αρχή... αλλά αυτές που δεν είχαν, τις έμαθα να το έχουν :) Αλλά προς τι η ερώτηση? Απλή περιέργεια? :)

Τέλος πάντων, για την ζωή μου αν ενδιαφέρεσαι τόσο να μάθεις, μπορεί να σου πει η mounitsa. Έχει κρατήσει σημειώσεις σε ότι έχω πει :) Εγώ θα σε αφήσω τώρα γιατί έχω και κάτι σοβαρότερα πράγματα να κάνω... όπως π.χ. να πάω να δω αν ο γιος μου είναι σκεπασμένος :)

είσαι πολύ ψαρι ρε λιώμας τελικά... :2funny: :2funny:
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
ρε αυτό δν είναι τράβελος?

Είναι το αποετέλεσμα χρήσης αναβολικών από γυναίκες- η τύπισσα μοιάζει με μπόντυ μπίλντερ που το έριξε στο πορνό...
Η χρήση ντόπας προκαλεί διόγκωση της κλειτορίδας (λένε για την τζάκι τζόινερ κέρσι ότι είχε κλειτορίδα 11 εκ.) και ανδρικα χαρακτηριστικά στο πρόσωπο (μεγάλο πηγούνι)....

 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Μία είναι η κόμμωση για το μουνί.

Mars bar!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Mars = σοκολάτα
Bar = Πως λέμε gold bars?

Δλδ, Mars Bar κόμμωση = μία κάθετη γραμμή. Σαν να έχεις ακουμπήσει μία Mars κατακόρυφα πάνω από το μουνί.
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Εγω το εχω ξαναπει. Το μουνι θελω να την εχει την τριχα του. Εδω θα ειμαι παραδοσιακος. Προσοχη! Δεν μιλαω για τιποτα θαμνους. Θελω το ηβικο τριχωμα με στρατιωτικη κωμη σε απολυτως τριγωνικη υποσταση και την περιξ του αιδειου γεννητικη περιοχη σε πληρη καθαροτητα. Μονο ετσι μπορω να εκσπερματωσω (η εκσπερματισω κατα πολλους) σαν ανθρωπος. Αν κι 'αυτο το τελευταιο, δεν ειναι παντα το ζητουμενο...
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
Χρειάζεται που και που να έχει λίγη τρίχα....
 

Συνημμένα

  • moustach.jpg
    moustach.jpg
    19,4 KB · Εμφανίσεις: 44

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
Καθαρίζει και η κάρτα καθώς την περνάς...
 

Συνημμένα

  • Kredi_karti.jpg
    Kredi_karti.jpg
    58,7 KB · Εμφανίσεις: 66

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Να εκσπερματωνεις (η εκσπερματιζεις) σαν ζωο...
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Το ζωο ειναι πιο ενστικτωδες,αρα πιο αγριος και ειλικρινης ο οργασμος του. Πιο αρχεγονος κατα καποιο τροπο.
 

georgius

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
10
Like
12
Πόντοι
11
Εμένα πάντως προσωπικά μου αρέσει όπως να είναι. Εντάξει καράφλα είναι τέλειο και για ατέλειτο γλύψιμο, αλλά και τριχωτό δε με χαλάει. Ειδικά αν κολυμπάει στα ζουμιά είναι σαν να τρως καταϊφι.
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
Εμένα πάντως προσωπικά μου αρέσει όπως να είναι. Εντάξει καράφλα είναι τέλειο και για ατέλειτο γλύψιμο, αλλά και τριχωτό δε με χαλάει. Ειδικά αν κολυμπάει στα ζουμιά είναι σαν να τρως καταϊφι.
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom