Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 249K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

p3pp3r

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
27
Like
18
Πόντοι
0
Περασμένα μεγαλεία καί εγώ σε μια τελευταία επίσκεψη πριν κανένα μήνα έφαγα πολιτισμικό σοκ!Το μαγαζί έχει πεθάνει και είναι κρίμα, έχω περάσει απίστευτες βραδιές...... Κάποτε
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.726
Κριτικές
56
Like
6.093
Πόντοι
11.836
Αυτο δουλευει ακομη ρε μαγκες???
Νομιζω ειχε κλεισει...ανοιξε ξανα,εκλεισε...Οτι να ναι...
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.086
Κριτικές
27
Like
19.385
Πόντοι
5.946
αν πας σου παίρνουν το τυρί...
εξου και...
πλην τύριο... πληντύριο
γαμώ την ορθογραφία σας...

Πλυντήριο ρε φιλε, δεν είναι και δύσκολη λέξη...
 
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
12
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα Συναδελφοί,

Υπαρχεί κάποιος που το έχει επισκεφτεί πρόσφατα για να με ενημερώσει για το ρόστερ?

Ευχαριστώ
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
27
Like
4.244
Πόντοι
1.446
Καλησπέρα Συναδελφοί,

Υπαρχεί κάποιος που το έχει επισκεφτεί πρόσφατα για να με ενημερώσει για το ρόστερ?

Ευχαριστώ

Φίλε πήγα τελευταία φορά το 19 Φεβρουάριο-Μάρτιο. Μην κάνεις τον κόπο να πάς δεν υπάρχει ρόστερ 8 γκόμενες όλες και όλες από τις οποίες ζήτημα είναι να βλέπονται οι 2. Ασε που θέλουν και 10αρικο για εναν απλό χορό.Το μέρος έχει πεθάνει από το 2018 και μετά απλώς τον τελευταίο χρόνο η κατάσταση είναι τραγική.Μακριά κράτα τα λεφτά σου για κάπου καλύτερα....
 

SPECIALOVER

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
0
Το μαγαζί δεν έχει ανοίξει μετά τον κορονοιο , και απ ότι πληροφορήθηκα από εργαζομένη δεν πρόκειται να ανοίξει ξανά.
Άλλο ένα στέκι χάνετε από την πιάτσα. Τα τελευταία 20-22 χρόνια είχα περάσει ωραία εκεί άλλοτε μόνος κι άλλοτε με παρέα.
 

mixalismixalis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2020
Μηνύματα
40
Like
16
Πόντοι
0
Το μαγαζί δεν έχει ανοίξει μετά τον κορονοιο , και απ ότι πληροφορήθηκα από εργαζομένη δεν πρόκειται να ανοίξει ξανά.
Άλλο ένα στέκι χάνετε από την πιάτσα. Τα τελευταία 20-22 χρόνια είχα περάσει ωραία εκεί άλλοτε μόνος κι άλλοτε με παρέα.
Είχα πάει με την παρέα μου τον πρώτο καιρό που άνοιξε και για ένα διάστημα ήταν το στέκι μας. Αν και ο χώρος μου θύμιζε πιο πολύ καφενείο παρά κλάμπ, πέρασα καταπληκτικά. Κρίμα!
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
27
Like
4.244
Πόντοι
1.446
Το μαγαζί δεν έχει ανοίξει μετά τον κορονοιο , και απ ότι πληροφορήθηκα από εργαζομένη δεν πρόκειται να ανοίξει ξανά.
Άλλο ένα στέκι χάνετε από την πιάτσα. Τα τελευταία 20-22 χρόνια είχα περάσει ωραία εκεί άλλοτε μόνος κι άλλοτε με παρέα.

RIP Officialy για τις Μούσσες κρίμα που κατάντησε έτσι το άλλοτε εξαιρετικό στριπ
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.377
Κριτικές
94
Like
46.687
Πόντοι
17.311
αφου ειχε να κανει ανανεωση του roster εδω και μια 10ετια.
και πολυ αντεξε με αυτες που ειχε.
θυμαμαι εποχη mid00's που πηγαιναμε καθημερινες και δε χωρουσαμε να μπουμε απο τον κοσμο και τη βγαζαμε στο ορθιο, στο bar δεξια με το που εμπαινες.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
27
Like
4.244
Πόντοι
1.446
αφου ειχε να κανει ανανεωση του roster εδω και μια 10ετια.
και πολυ αντεξε με αυτες που ειχε.
θυμαμαι εποχη mid00's που πηγαιναμε καθημερινες και δε χωρουσαμε να μπουμε απο τον κοσμο και τη βγαζαμε στο ορθιο, στο bar δεξια με το που εμπαινες.

Έχουν φύγει λεφτά εκεί πέρα φίλε,εγώ πήγαινα από το 10 και μετά που ήμουν στα πρώτα έτη του πανεπιστημίου,φύσαγε μιλάμε μετά το 18 ήταν για κλάμματα ανέβασαν και τις τιμές τότε κίολας και τώρα με τον Covid τελείωσαν όλα
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.377
Κριτικές
94
Like
46.687
Πόντοι
17.311
Έχουν φύγει λεφτά εκεί πέρα φίλε,εγώ πήγαινα από το 10 και μετά που ήμουν στα πρώτα έτη του πανεπιστημίου,φύσαγε μιλάμε μετά το 18 ήταν για κλάμματα ανέβασαν και τις τιμές τότε κίολας και τώρα με τον Covid τελείωσαν όλα

δυστυχως εχεις χασει ΤΑ ΣΚΗΝΙΚΑ, αμα μου λες απο 2010 και μετα.
οι τρελες εποχες ηταν μεχρι το 2010 της κρισης.
μετα επεσε η τεραστια παρακμη και κλεινανε ενα ενα με τη σειρα.
2004 με 2009 (βαρια) ηταν η κορυφαια 5ετια.
το 100αρικο εφευγε για πλακα τη μερα, αλλα δεν ηξερες τι μουνι να πρωτοδιαλεξεις.
κανας πιο παλιος απο τοτε, πιστευω με καταλαβαινει.
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
δυστυχως εχεις χασει ΤΑ ΣΚΗΝΙΚΑ, αμα μου λες απο 2010 και μετα.
οι τρελες εποχες ηταν μεχρι το 2010 της κρισης.
μετα επεσε η τεραστια παρακμη και κλεινανε ενα ενα με τη σειρα.
2004 με 2009 (βαρια) ηταν η κορυφαια 5ετια.
το 100αρικο εφευγε για πλακα τη μερα, αλλα δεν ηξερες τι μουνι να πρωτοδιαλεξεις.
κανας πιο παλιος απο τοτε, πιστευω με καταλαβαινει.
Ετσι ακριβως,σωστος σωστοτατος...
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
27
Like
4.244
Πόντοι
1.446
δυστυχως εχεις χασει ΤΑ ΣΚΗΝΙΚΑ, αμα μου λες απο 2010 και μετα.
οι τρελες εποχες ηταν μεχρι το 2010 της κρισης.
μετα επεσε η τεραστια παρακμη και κλεινανε ενα ενα με τη σειρα.
2004 με 2009 (βαρια) ηταν η κορυφαια 5ετια.
το 100αρικο εφευγε για πλακα τη μερα, αλλα δεν ηξερες τι μουνι να πρωτοδιαλεξεις.
κανας πιο παλιος απο τοτε, πιστευω με καταλαβαινει.

Είμαι παιδί της κρίσης δυστηχώς τα στριπτιτζάδικα μετά το 10 άρχισαν να πεθαίνουν πλεόν δεν υπάρχει κάτι αξιόλογο ακόμα και τα μπουρδέλα είναι σε πτώση
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.377
Κριτικές
94
Like
46.687
Πόντοι
17.311
Είμαι παιδί της κρίσης δυστηχώς τα στριπτιτζάδικα μετά το 10 άρχισαν να πεθαίνουν πλεόν δεν υπάρχει κάτι αξιόλογο ακόμα και τα μπουρδέλα είναι σε πτώση

λογω κρισης και λογω διαθεσης επισης (βαρεθηκα-ξενερωσα), τα εκοψα μαχαιρι.
αλλα αν ειναι και παω καμια βολτα, ετσι για την καυλαντα αραια και που, μονο alcatraz.
πιστευω ειναι οτι πιο αξιολογο για την εποχη που ζουμε, σα στησιμο μαγαζιου και σα θεμα επιλογης κοριτσιων.
δε νομιζω να αξιζει κανενα αλλο.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
27
Like
4.244
Πόντοι
1.446
λογω κρισης και λογω διαθεσης επισης (βαρεθηκα-ξενερωσα), τα εκοψα μαχαιρι.
αλλα αν ειναι και παω καμια βολτα, ετσι για την καυλαντα αραια και που, μονο alcatraz.
πιστευω ειναι οτι πιο αξιολογο για την εποχη που ζουμε, σα στησιμο μαγαζιου και σα θεμα επιλογης κοριτσιων.
δε νομιζω να αξιζει κανενα αλλο.

Το Golden στο Περιστέρι που είχα πάει κάποιες φορές ήταν καλό και VFM,το κακό με το Alcatrazz είναι ότι χρεώνει 15αρια και δεν κάνεις τίποτα ναι μεν έχει καλές γκόμενες αλλά και αυτές πιο πολύ κυνηγάνε να σε γδάρουν στο πριβέ είναι να κερνάς ποτό και να τα ξύνουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom