Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 249K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
υπαρχει και μια αλλη κατηγορια!!εκεινοι που εχουν παει αρκετες φορες σε στριπ,εχουν ξοδεψει καποια ποσα ,οχι  μεγαλα,εχουν μαθει τις κοπελλες,οι κοπελλες τους εχουν μαθει  ,οποτε καθονται,παιρνουν το μπουκαλακι τους και με 50-60 ευρω εχουν απιστευτη περιποιηση!!αυτοι ειναι οι μαγκες της υποθεσης!!!!οι υπολοιποι που ξοδευουν μεγαλα ποσα σε ποτα και χορους ειναι θυματα για μενα!!

+166
 

Επισκέπτης
υπαρχει και μια αλλη κατηγορια!!εκεινοι που εχουν παει αρκετες φορες σε στριπ,εχουν ξοδεψει καποια ποσα ,οχι  μεγαλα,εχουν μαθει τις κοπελλες,οι κοπελλες τους εχουν μαθει  ,οποτε καθονται,παιρνουν το μπουκαλακι τους και με 50-60 ευρω εχουν απιστευτη περιποιηση!!αυτοι ειναι οι μαγκες της υποθεσης!!!!οι υπολοιποι που ξοδευουν μεγαλα ποσα σε ποτα και χορους ειναι θυματα για μενα!!
νομιζω δν υπαρχει λεξη θυμα....μεσα στα στριπ...απ τη στιγμη που καποιος παει με τη θεληση του....χαλαει οσα του λεει/επιτρεπει η τσεπη του!!!
Επισης,παιρνοντας μπουκαλακι...100 ευρω....συν τα 60 ευρω για τις κοπελες...οι τελευταιες,οταν σκασει μυτη το ''θυμα'' οπως αποκαλεις τους φραγκατους...τους ''μαγκες'' τους κλανουν κ καθονται 2-3 ωριτσες με αυτους που εχουν 2-3-5-10 τσεπες κ δν ειναι τρυπιες...κ οι αλλοι ειναι στο περιμενε...
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
υπαρχει και μια αλλη κατηγορια!!εκεινοι που εχουν παει αρκετες φορες σε στριπ,εχουν ξοδεψει καποια ποσα ,οχι  μεγαλα,εχουν μαθει τις κοπελλες,οι κοπελλες τους εχουν μαθει  ,οποτε καθονται,παιρνουν το μπουκαλακι τους και με 50-60 ευρω εχουν απιστευτη περιποιηση!!αυτοι ειναι οι μαγκες της υποθεσης!!!!οι υπολοιποι που ξοδευουν μεγαλα ποσα σε ποτα και χορους ειναι θυματα για μενα!!

Η κατηγορία που αναφέρεις είναι υποκατηγορία στην 2η κατηγορία που ανέφερα εγώ. Επίσης βάζεις μια παράμετρο που δεν μπήκε σε αυτό το θρεντ. Αν διαβάσεις προσεκτικά το θρεντ θα δεις ότι η συζήτηση είναι για την συμπεριφορά των αφεντικών απέναντι στους πελάτες και όχι των κοριτσιών απέναντι στους πελάτες.

Όσα λέω λοιπόν αναφέρονται στην σχέση αφεντικού / πελάτη. Επίσης λες κάτι που δεν το καταλαβαίνω: με 50-60 ευρω εχουν απιστευτη περιποιηση!! Μπορείς να είσαι πιό σαφής στην έννοια της απίστευτης περιποίησης; Κάνουν περισσότερους χορούς με λιγότερα λεφτά; Κάθονται περισσότερη ώρα με λιγότερα ποτά;
 

Επισκέπτης
απλα τα κανουν ολα πιο αργα & πιο ομορφα  ...
 

Επισκέπτης
εγω εχω σαν αρχη στο θεμα των στριπ να μην αναφερω λεπτομερειες!!!
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Και τι σε κάνει να πιστεύεις αγαπητέ Νιο ότι στους φραγκάτους τα κάνουν πιο βιαστικά και πιό άσχημα; Πλανάσαι πλάνην οικτρά αν πιστεύεις κάτι τέτοιο.
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Και τι σε κάνει να πιστεύεις αγαπητέ Νιο ότι στους φραγκάτους τα κάνουν πιο βιαστικά και πιό άσχημα; Πλανάσαι πλάνην οικτρά αν πιστεύεις κάτι τέτοιο.

στο στριπ δεν χρειαζεται μονο να εχεις λεφτα...θελει και τροπο....και αυτο πιστεψε με, πολλα παληκαρια τον εχουν βρει με λιγα λεφτακια και εξυπνα λογακια...
 

Επισκέπτης
συντιμημενε δεν με καταλαβες . δεν ειπα κατι τετοιο αλλα το σιγουρο απο προσωπικη εμπειρια ειναι οτι αμα εχεις τον τροπο οι γκομενες γενικως (οι πρωην κι επομενες) σε γουσταρουν τρελα εχεις δεν εχεις Montblanc πορτοφολι .πιστεψε με εχω περασει και απο τα δυο σταδια γιαυτο και εκφερω αποψη . δεν ειναι πιο ωραιο να μην σε τρωνε αλλα να σου συμπεριφερονται με τον ιδιο τροπο αλλα με μεγαλυτερο σεβασμο απο τον πορτοφόλα ???εμενα αν και τωρα ειμαι φτιαγμενος με φταιχνει πολυ .
 

doctor pank

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά ότι και να λέμε στα στριπ χρειάζεσαι ΤΑ ΛΕΦΤΑ, βέβαια μετρά και η προσωπικότης, αλλά το σπορ είναι ιδιαίτερα ακριβό... μην γελειόμαστε. ...
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Παιδιά ότι και να λέμε στα στριπ χρειάζεσαι ΤΑ ΛΕΦΤΑ, βέβαια μετρά και η προσωπικότης, αλλά το σπορ είναι ιδιαίτερα ακριβό... μην γελειόμαστε. ...

σαφως και ειναι αλλα θελει ακομη και 2 πραγματα....1)να σε πηγαινει η στριπερ και 2) να ξερεις πως να ζητησεις τι...
 

Επισκέπτης
ναι οκ καλα λες αλλα θα σου ορκιστω οτι ενω τωρα εχω πολυ περισσοτερα λεφτα χαλαω πολυ λιγοτερα γιατι ευρηκα τον τροπο λεμεεεεεεεεεεεεεεεε.- ο καταλαβων , καταλαβωνειτο...
 

doctor pank

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
σαφως και ειναι αλλα θελει ακομη και 2 πραγματα....1)να σε πηγαινει η στριπερ και 2) να ξερεις πως να ζητησεις τι...
Συμφωνώ προσθέτοντας ότι έχοντας χρήματα χρειάζεσαι και την προσωπικότητα ώστε να κάνεις τα καλύτερα δυνατά deal και να το φχαριστηθείς το πράμα, χωρίς να νοιώσεις ότι σε κοροϊδεύουνε
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
οχι τιποτα αλλο....γιατι εχουμε ολοι βρεθει σε περιστατικα οπου καποια στριπερ χαστουκιζει πελατη γιατι της ζητησε κατι "ανηθικο" που δεν ηθελε να κανει η συγκεκριμενη κοπελα.....αλλα μην ειστε καθολου σιγουροι οτι επειδη την ειδατε π.χ. να χαστουκιζει ,να ουρλιαζει κλπ....οτι αυτα που της ζητησε ο ταδε λαλακης....δεν τα κανει με αλλους κυριους....
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
συντιμημενε δεν με καταλαβες . δεν ειπα κατι τετοιο αλλα το σιγουρο απο προσωπικη εμπειρια ειναι οτι αμα εχεις τον τροπο οι γκομενες γενικως (οι πρωην κι επομενες) σε γουσταρουν τρελα εχεις δεν εχεις Montblanc πορτοφολι .πιστεψε με εχω περασει και απο τα δυο σταδια γιαυτο και εκφερω αποψη . δεν ειναι πιο ωραιο να μην σε τρωνε αλλα να σου συμπεριφερονται με τον ιδιο τροπο αλλα με μεγαλυτερο σεβασμο απο τον πορτοφόλα ???εμενα αν και τωρα ειμαι φτιαγμενος με φταιχνει πολυ .

Επειδή και εγώ έχω περάσει και από τις δύο κατηγορίες, η γνώμη μου είναι ότι είναι θέμα ανθρώπου. Σεβασμό δείχνουν (η πλειψηφία τουλάχιστον) σε αυτόν που τις σέβεται ασχέτως αν έχει λεφτά ή όχι. Περνάει καλά αυτός που πετυχαίνει good value for money. Που καταφέρνει δηλαδή να πάρει σε υπηρεσίες ότι πλήρωσε (λίγα ή πολλά).

Το να βαυκαλίζεται κανείς ότι με λίγα λεφτά περνάει καλύτερα από τον φραγκάτο απλώς αποδεικνύει άγνοια της πραγματικότητας της ζωής. γιατί ξέρω ανθρώπους με λίγα λεφτά στα στριπ που δεν περνάνε καλά γιατί δεν μπορούν να κάνουν ότι θέλουν λόγω ένδειας. Και έχω δει φραγκάτους να φεύγουν γαμοσταυρίζοντας γιατί δεν κατάφεραν παρόλα τα λεφτά που ξόδεψαν να πάρουν την γκόμενα στο ξενοδοχείο.

Αλλά, και θα αναφέρω χθεσινοβραδινό παράδειγμα σε μαγαζί. Καθόμουν με δύο κοπέλλες. Κάποια στιγμή μου έλεγαν ιστορίες από τρελλές βραδυές που είχαν περάσει πολύ καλά στην 5-6ετή τους σταδιοδρομία. Προς έκπληξη μου, όλες οι ιστορίες (3-4 η κάθε κοπέλλα) αναφερόντουσαν σε ιστορίες με φραγκάτους που άνοιγαν σαμπάνιες σαν μπύρες. Φραγκάτους άρχοντες όμως έτσι, όχι μαλάκες. Δεν μου είπαν όυτε μια ιστορία από χαμηλού budget περίπτωση. Ρώτησα κιόλας και μου απάντησα αόριστα στο στυλ: α ναι! έχει τύχει και με κάποια καλά παιδιά πυ δεν είχαν πολλά λεφτά να περάσουμε χαλαρά και όμορφα, αλλά τα πρώτα σου μένουν να θυμάσαι.

Η έμφαση δίνεται στο αυτά σου μένουν να θυμάσαι. Γιατί έχουν μικρή μνήμη φίλε μου. Κι όποιος το καταλαβαίνει είναι γνώστης,  ο άλλος είναι χαρούμενος.
 

Επισκέπτης
Επειδή και εγώ έχω περάσει και από τις δύο κατηγορίες, η γνώμη μου είναι ότι είναι θέμα ανθρώπου. Σεβασμό δείχνουν (η πλειψηφία τουλάχιστον) σε αυτόν που τις σέβεται ασχέτως αν έχει λεφτά ή όχι. Περνάει καλά αυτός που πετυχαίνει good value for money. Που καταφέρνει δηλαδή να πάρει σε υπηρεσίες ότι πλήρωσε (λίγα ή πολλά).

Το να βαυκαλίζεται κανείς ότι με λίγα λεφτά περνάει καλύτερα από τον φραγκάτο απλώς αποδεικνύει άγνοια της πραγματικότητας της ζωής. γιατί ξέρω ανθρώπους με λίγα λεφτά στα στριπ που δεν περνάνε καλά γιατί δεν μπορούν να κάνουν ότι θέλουν λόγω ένδειας. Και έχω δει φραγκάτους να φεύγουν γαμοσταυρίζοντας γιατί δεν κατάφεραν παρόλα τα λεφτά που ξόδεψαν να πάρουν την γκόμενα στο ξενοδοχείο.

Αλλά, και θα αναφέρω χθεσινοβραδινό παράδειγμα σε μαγαζί. Καθόμουν με δύο κοπέλλες. Κάποια στιγμή μου έλεγαν ιστορίες από τρελλές βραδυές που είχαν περάσει πολύ καλά στην 5-6ετή τους σταδιοδρομία. Προς έκπληξη μου, όλες οι ιστορίες (3-4 η κάθε κοπέλλα) αναφερόντουσαν σε ιστορίες με φραγκάτους που άνοιγαν σαμπάνιες σαν μπύρες. Φραγκάτους άρχοντες όμως έτσι, όχι μαλάκες. Δεν μου είπαν όυτε μια ιστορία από χαμηλού budget περίπτωση. Ρώτησα κιόλας και μου απάντησα αόριστα στο στυλ: α ναι! έχει τύχει και με κάποια καλά παιδιά πυ δεν είχαν πολλά λεφτά να περάσουμε χαλαρά και όμορφα, αλλά τα πρώτα σου μένουν να θυμάσαι.

Η έμφαση δίνεται στο αυτά σου μένουν να θυμάσαι. Γιατί έχουν μικρή μνήμη φίλε μου. Κι όποιος το καταλαβαίνει είναι γνώστης,  ο άλλος είναι χαρούμενος.
θα αφησεις να πουμε κ εμεις τιποτε ?????????.....παλι ζωγραφιζεις....
 

doctor pank

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Η μικρή μου πείρα λέει ότι και ο πελάτης, και αφού χαλάσει κάποια λεφτά, θα πρέπει να αφήνει να αιωρείται ότι αν μείνει ικανοποιημένος και από το μαγαζί και απο την στρίπερ ότι θα αρχίσει να χαλάει ακόμα περισσότερα, ότι θα φέρει κι άλλες παρέες κοκ.
Βασικά θα πρέπει να αντιστρέψεις το παιγνίδι τους. Βέβαια είναι δύσκολο, αλλά αν βρεις τον τρόπο ε! όλο και καλύτερα μπορείς να περνάς.
Κατά την άποψή μου, θα πρέπει να βρείς άκρη ώστε με 100 Ευρώ τη φορά να περνάς καλά...
Και μου αρέσουν τα στριπ ρε γαμώτο.......
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ναι οκ καλα λες αλλα θα σου ορκιστω οτι ενω τωρα εχω πολυ περισσοτερα λεφτα χαλαω πολυ λιγοτερα γιατι ευρηκα τον τροπο λεμεεεεεεεεεεεεεεεε.- ο καταλαβων , καταλαβωνειτο...

ΝΙΟ16 δεν ξερω αν ειρωνευεσαι ,αλλα αν ναι,  οι ειρωνειες τετοιου τυπου καλυτερα να εκλειπουν......οχι τιποτα αλλο επειδη μιλησες ετσι για το σχολιο μου, που εχω τεραστια εμπειρια απο στριπ ειδικα.....
Λοιπον ακου για να τελειωνουμε......τα λεφτα σου καλα κανεις και τα προφυλαττεις....αλλα στο στριπ γιατι να πηγαινεις αραγε αφου εισαι τοσο καλα οικονομικα?μηπως εχεις καποιο προβλημα?τουλαχιστον ρωτησε μας να σου πουμε τη συμβουλη μας...δεν χανεις κατι αν δεν ξερεις...αλλα προς θεου οχι με ειρωνειες...εκτος αν γνωριζεις και απλα δεν θες την βοηθεια κανενος....δικαιωμα σου ειναι και με γεια σου και χαρα σου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom