Νέα

Moulin Blue - Χαϊδάρι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα monokoloMIA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 256
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gamiarits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
3.035
Like
2
Πόντοι
16
Μια Ρενα, παχουλη αλβανιδα, ειναι ακομα εκει;
 

tonydeus

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Εκεί είναι κάθε Σάββατο σίγουρα.Την είδα το προηγούμενο.
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Λοιπόν,κάτι το ότι είναι στα μέρη μου κάτι το ότι είναι φτηνό κάτι ότι περνάω καλά εκεί έχω γίνει ψιλοθαμώνας.
Κι ενώ ήμουν εκεί και πέρναγα κλασσικά γαμάτα,λέω κάτσε ρε.Σάββατο δεν είναι σήμερα;Λείπανε και χτες και σήμερα τα κορίτσια μου;
Οπότε αναρωτιέμαι αν ξέρει κανείς σας που μπορεί να έχουν πάει οι:
Angel,Ρωσσίδα,ξανθιά,αδύνατη,με απίστευτο κώλο,κορμάρα,και έκφυλλο προσωπάκι,σκέτη γλύκα.Δούλευε πριν στο FBI.
Χριστίνα,Ουκρανή,με τέλειο κορμί,καλοσχηματισμένο στήθος,κατσαρά μαλλιά,πανέμορφη,μιλάει μόνο Ρώσσικα,Αγγλικα και Ελληνικά ελάχιστα.Ερωτεύσιμη όσο δεν πάει με τρομερό χαμόγελο.

Φίλε πρόσεχε γιατί λόγω χαρακτήρα είσαι επικίνδυνος να μπλέξεις μόλις εμφανιστεί η κατάληλη που θα θελήσει να σε αρμέξει.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.388
Κριτικές
3
Like
3.229
Πόντοι
786
Φίλε πρόσεχε γιατί λόγω χαρακτήρα είσαι επικίνδυνος να μπλέξεις μόλις εμφανιστεί η κατάληλη που θα θελήσει να σε αρμέξει.

Σωστός... "Πρόσεχε τό χαρακτήρα σου, αυτός είναι ή μοίρα σου"  :rockon: 200 χιλιάδαι δίσκοι (καί περιπλέον).

Τό μίνι ξανθό άβυζο μέ αλογοουρίτσα, τατουάζ σέ ωμοπλάτη, μιλάει γλώσσες όσες καί ό Ταρζάν, ποιό είναι;  :think:
 

tonydeus

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε πρόσεχε γιατί λόγω χαρακτήρα είσαι επικίνδυνος να μπλέξεις μόλις εμφανιστεί η κατάληλη που θα θελήσει να σε αρμέξει.
Να'σαι καλά για τη συμβουλή φιλαράκι.Το θέμα είναι ότι το μόνο που έχω για να μου αρμέξει,είναι αυτό που θέλει άρμεγμα ούτως ή άλλως. :P

Ξανθό,άβυζο με αλογουρίτσα,το μυαλό μου πάει μόνο στην Angel που έχει φύγει όμως.Τώρα,άμα είναι και καμιά άλλη που δε θυμάμαι,θα σε γελάσω.
 

phoenix13

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
57
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια η Καρολινα εφυγε απο το μαγαζι εδω και καμποσο καιρο. Μιλαω για την πιτσιρικα τη μελαχρινη που ειχε τατουαζ πιστολια στα μπουτια στο πλαι. Ξερει κανενας πληροφοριες, αν παιζει μπαλα καπου αλλου? Δε θελω να το χασω ετσι αποτομα το μικρακι!
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
Παιδια η Καρολινα εφυγε απο το μαγαζι εδω και καμποσο καιρο. Μιλαω για την πιτσιρικα τη μελαχρινη που ειχε τατουαζ πιστολια στα μπουτια στο πλαι. Ξερει κανενας πληροφοριες, αν παιζει μπαλα καπου αλλου? Δε θελω να το χασω ετσι αποτομα το μικρακι!
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
Παιδια η Καρολινα εφυγε απο το μαγαζι εδω και καμποσο καιρο. Μιλαω για την πιτσιρικα τη μελαχρινη που ειχε τατουαζ πιστολια στα μπουτια στο πλαι. Ξερει κανενας πληροφοριες, αν παιζει μπαλα καπου αλλου? Δε θελω να το χασω ετσι αποτομα το μικρακι!

Sins  ;)
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Όντως εκεί είναι εδώ και αρκετό καιρό.Μαζί με την φίλη της,Καμέλια,συνθέτουν ένα άκρως επικίνδυνο δίδυμο για την τσέπη όλων!
Προσοχή,λοιπόν,κύριοι!
Έχουν και οι δύο το ίδιο στυλ,αρκετά υποσχόμενο,αλλά άνθρακας ο θησαυρός.Οι τύπισσες απλά αμαυρώνουν όποιο μαγαζί δουλεύουν,γι'αυτό το νου σας μάγκες!
Μία φορά να την πατήσει ένας,με την ενημέρωση,100 πιθανόν να βγουν "λάδι"  ;)
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.695
Κριτικές
23
Like
2.869
Πόντοι
3.820
Όντως εκεί είναι εδώ και αρκετό καιρό.Μαζί με την φίλη της,Καμέλια,συνθέτουν ένα άκρως επικίνδυνο δίδυμο για την τσέπη όλων!
Προσοχή,λοιπόν,κύριοι!
Έχουν και οι δύο το ίδιο στυλ,αρκετά υποσχόμενο,αλλά άνθρακας ο θησαυρός.Οι τύπισσες απλά αμαυρώνουν όποιο μαγαζί δουλεύουν,γι'αυτό το νου σας μάγκες!
Μία φορά να την πατήσει ένας,με την ενημέρωση,100 πιθανόν να βγουν "λάδι"  ;)
το θεμα είναι οσοι διαβαζουν να προσεξουν το ποστ του χρηστιδη και να πανε να την παρουν στο στουντιο.οσοι θελουν κερασματα και αγαπητιλικια,τα θελει ο κωλος τους...
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
το θεμα είναι οσοι διαβαζουν να προσεξουν το ποστ του χρηστιδη και να πανε να την παρουν στο στουντιο.οσοι θελουν κερασματα και αγαπητιλικια,τα θελει ο κωλος τους...
Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω την παράθεση σου!  :think:
Είναι,για παράδειγμα,σαν να σου λέω εγώ "τα λεμόνια είναι κίτρινα",και εσύ να μου λες "ναι,αλλά οι φράουλες είναι κόκκινες".Εδώ μιλάμε για τα στριπ και,πιο συγκεκριμένα,για το τί είναι η εν λόγω στα ΣΤΡΙΠ! όχι οπουδήποτε αλλού.
Στο κάτω κάτω,μπορούσε κάλλιστα να μην δουλεύει σε στούντιο,μπουρδέλο,σαν call girl ή δεν ξέρω και εγώ τι άλλο,ή,βεβαίως,να μην είχε ποστάρει κάτι συναφές ο hristidis.Άρα,μήπως να μην γράφω τα κακώς κείμενα και για τυχόν άλλες κοπέλες,επειδή παίζει και να δουλεύουν σε κάποιο στούντιο και πρέπει να πάει κάποιος να της βρει εκεί?  :idiot:
Εν κατακλείδι,και για να μην το πολυκουράζω,για άλλο λόγο είναι τα στριπ και για άλλο τα μπουρδέλα,στούντιο κ.λ.π,άσχετα αν έχουν κάποια κοινά σημεία στην παροχή υπηρεσιών.Ο καθένας,λοιπόν,πάει εκεί που γουστάρει και ξοδεύει όπως θέλει,αλλά αν μπορεί να γράφει εντυπώσεις.Από κει και πέρα,όποιος τα διαβάζει έχει κρίση,"φιλτράρει" και αποφασίζει!
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.695
Κριτικές
23
Like
2.869
Πόντοι
3.820
Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω την παράθεση σου!  :think:
Είναι,για παράδειγμα,σαν να σου λέω εγώ "τα λεμόνια είναι κίτρινα",και εσύ να μου λες "ναι,αλλά οι φράουλες είναι κόκκινες".Εδώ μιλάμε για τα στριπ και,πιο συγκεκριμένα,για το τί είναι η εν λόγω στα ΣΤΡΙΠ! όχι οπουδήποτε αλλού.
Στο κάτω κάτω,μπορούσε κάλλιστα να μην δουλεύει σε στούντιο,μπουρδέλο,σαν call girl ή δεν ξέρω και εγώ τι άλλο,ή,βεβαίως,να μην είχε ποστάρει κάτι συναφές ο hristidis.Άρα,μήπως να μην γράφω τα κακώς κείμενα και για τυχόν άλλες κοπέλες,επειδή παίζει και να δουλεύουν σε κάποιο στούντιο και πρέπει να πάει κάποιος να της βρει εκεί?  :idiot:
Εν κατακλείδι,και για να μην το πολυκουράζω,για άλλο λόγο είναι τα στριπ και για άλλο τα μπουρδέλα,στούντιο κ.λ.π,άσχετα αν έχουν κάποια κοινά σημεία στην παροχή υπηρεσιών.Ο καθένας,λοιπόν,πάει εκεί που γουστάρει και ξοδεύει όπως θέλει,αλλά αν μπορεί να γράφει εντυπώσεις.Από κει και πέρα,όποιος τα διαβάζει έχει κρίση,"φιλτράρει" και αποφασίζει!
εγω απλα λεω για καποιους που την ψαχνουν και επειδή διακρινω έναν "ρομαντισμο"στα γραφομενα τους-δεν θελω να χασω το μωρο κτλ-αν σε περιπτωση επιδιωκουν ραντεβουδακι για καφεδακι κτλ κτλ,θα τους βγει πιο οικονομικα, και ενας λογος παραπανω αφου είναι επικινδυνη για την τσεπη όπως λες...μπορει Στριπ και στουντιο να είναι διαφορετικα,αλλα ενας μεγαλος αριθμος πελατων με τα κερασματα αποσκοπει στη γνωριμια και κατ επεκταση στο σεξ εκτος μαγαζιου..
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
εγω απλα λεω για καποιους που την ψαχνουν και επειδή διακρινω έναν "ρομαντισμο"στα γραφομενα τους-δεν θελω να χασω το μωρο κτλ-αν σε περιπτωση επιδιωκουν ραντεβουδακι για καφεδακι κτλ κτλ,θα τους βγει πιο οικονομικα, και ενας λογος παραπανω αφου είναι επικινδυνη για την τσεπη όπως λες...μπορει Στριπ και στουντιο να είναι διαφορετικα,αλλα ενας μεγαλος αριθμος πελατων με τα κερασματα αποσκοπει στη γνωριμια και κατ επεκταση στο σεξ εκτος μαγαζιου..
Αυτά που ανέφερες,έχουν γραφτεί πολλάκις εδώ αλλά και σε παρεμφερή νήματα.Aν κάποιος επιθυμεί να φέρεται έτσι στα στριπ,είναι δικαίωμα του,είναι υπεύθυνος για τις πράξεις του και δεν δικαιολογείται να κατηγορήσει καμία κοπέλα από κει και πέρα.Τέλος πάντων,έχει θιχτεί πολλές φορές αυτό το ζήτημα και πιστεύω πως κουράζει.
Για να γίνω απόλυτα κατανοητός,λοιπόν,μιας και απ'ότι βλέπω ή κατάλαβες λάθος ή πιστεύεις ότι όλοι είναι θύματα-αγαπούληδες όσοι πάνε στα στριπ,εγώ αναφέρθηκα στη σχέση απόδοσης/τιμής που έχει η εν λόγω,όσον αφορά τις υπηρεσίες της.
Απευθυνόμενος,λοιπόν,στον μέσο όρο των πελατών στα στριπ,δεν αξίζει σε τίποτα απο τις προσφερόμενες υπηρεσίες εκεί μέσα(χορό,ποτό κλπ).Αυτή και η φίλη της,είναι της φιλοσοφίας "ότι περισσότερο αρπάξουμε,απο πολλούς,χωρίς να κάνουμε σχεδόν τίποτα" μέχρι φυσικά να της καταλάβουνε.Είναι τόσο κουτοπόνηρες,που ούτε καν με στοιχειώδες τακτ δεν το κάνουν αυτό!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom