Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 730K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Tωρα μπηκα και τα δα. Το γαμησαμε και εδω το θεμα ε?
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Ναι θα τα σκεφτεις!Γιατι αν πας 4ης φορες με μαλακισμενες εκει που μετα θα σου φυγουνε και δεν θα της  :knockinb: ειναι 200 Ευρω Σου εστειλα ΠΜ ψαχνω για διαμερισμα στο Κισινιωφ τον Οκτωβρη για ενα μηνα.Αν μπορει ο φιλος σου να μου βρει  (δε νομιζω οτι θα του ειναι και τοσο δυσκολο)γιατι οι Ελληνες του Thread εχουνε χαθει?
Λίγο δυσκολο να μου συμβει κατι τετοιο γιατι εχω το χαρισμα να καταλαβω τις προθεσεις τους , για να βγαλεις και καμια μοντελα πρεπει να δειξεις και λιγο ανετος .  Tα καλα διαμερισματα ειναι ακριβα παντος
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Λίγο δυσκολο να μου συμβει κατι τετοιο γιατι εχω το χαρισμα να καταλαβω τις προθεσεις τους , για να βγαλεις και καμια μοντελα πρεπει να δειξεις και λιγο ανετος .  Tα καλα διαμερισματα ειναι ακριβα παντος
Ναι αλλα οι αλλοι δεν θα το καταλαβουν και θα τους φανε τα λεφτα.Δεν το γραφω για σενα  αλλα για αυτους που δεν ξερουν και θα πανε και θα φανε τα μουτρα τους.Καλητερα με αυτα τα λεφτα να πανε στη ντισκο με 50 Ευρω να  :knockinb: με παζαρι για μια ωρα
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Αυτο το νοικιαζα με 1000 δολαρια το μηνα
 

Συνημμένα

  • 5 (2).jpg
    5 (2).jpg
    108,4 KB · Εμφανίσεις: 64
  • 15 (2).jpg
    15 (2).jpg
    227,9 KB · Εμφανίσεις: 19

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Ηταν ακριβως πανω απο τα Μακ Ντοναλντς
 

Συνημμένα

  • 12.jpg
    12.jpg
    112,7 KB · Εμφανίσεις: 43

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Αυτο το νοικιαζα με 1000 δολαρια το μηνα

Μαζι με την ξανθια επιπλωση;;;;;;;;;;
αν ναι χαλαλι αλιως πολλα ρε φιλε.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:





Σημ.: περα απο  την πλακα μια χαρα ειναι περιπου 30 ευρω την ημερα  ...........
      αλλα ειναι πολλα ισως εχει και φθηνοτερα.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Μαζι με την ξανθια επιπλωση;;;;;;;;;;
αν ναι χαλαλι αλιως πολλα ρε φιλε.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:





Σημ.: περα απο  την πλακα μια χαρα ειναι περιπου 30 ευρω την ημερα   ...........
       αλλα ειναι πολλα ισως εχει και φθηνοτερα.
Αλλες εποχες Αλλαν λεφτα υπηρχαν  :2funny:  Εμενα με τους μηνες στο Cosmos  και εκει ηταν πολυ πιο ακριβα . Αλλα εκεινον τον καιρο ετυχε να ερθει εκει και ο Πουτιν οπου η φρουρα του ηταν παντου και εκανε ελεγχο στους παντες , δεν επιτρεπαν να ανεβει ουτε γκομενα μαζι σου στο δωματιο.
 

stinkytime

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2012
Μηνύματα
27
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
10
Μήπως μπορεί κάποιος να δώσει πληροφορίες για κισιναου  γιατί χρόνος δεν υπάρχει μονο λεφτά υπαρχουν :uglystupid:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Μήπως μπορεί κάποιος να δώσει πληροφορίες για κισιναου  γιατί χρόνος δεν υπάρχει μονο λεφτά υπαρχουν :uglystupid:

φιλε οτι πληροφοριες ζητας εχουν δωθει νομίζω............
αν δεν καλυφτηκες  ρωτα συγκεκριμενα τι θες να απαντηθει απο οποιον τυχον μπορει να σε ενημερωση.
 

stinkytime

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2012
Μηνύματα
27
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
10
Το ξέρω φίλε διάβασα όλο το φόρουμ αλλα άκρη δεν έβγαλα γι αυτό ξανά ρωτάω.μηπως κάτι ποιο συγκεκριμενο
 

stinkytime

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2012
Μηνύματα
27
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
10
Να πάω και να έχω για δυο μέρες κάτι νορμαλ να περάσω καλά  να πληρώσω και να φύγω ασφαλής ...αυτό μονο ...γνωρίζεις κατι
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Να πάω και να έχω για δυο μέρες κάτι νορμαλ να περάσω καλά  να πληρώσω και να φύγω ασφαλής ...αυτό μονο ...γνωρίζεις κατι

Ασφαλης θα εισαι μην ανυσηχης δεν υπαρχει προβλημα κανενα.
αν θα πάς για τοσο λιγο  μαλλον με αεροπλάνο υποθετω.
αυτοκινητο δεν χρειαζεσαι  οι μετακινησεις με ΤΑΧΙ ειναι ασφαλείς και φθηνα.
αν γνωριζεις γλωσσα εχει καλως (ΡΟΥΜΑΝΙΚΑ ή ΡΩΣΣΙΚΑ) αλλιως Αγγλικα.
διαμερισμα εχει με 30 εως 50 ευρω την μερα  αναλογα τι θες και που - προτεινο κέντρο.
Παρεα θυλικη και μια και δεν εχεις χρονο πολυ  προτεινο dazevou  ζητανε 100 ευρω την ωρα αλλα στην ουσια θα μεινει μαζι σου 3-6 ωρες αναλογα την συμπαθεια και την διαπραγματευτικη σου ικανοτητα.


Φαγητα κλπ πας οπου  και οτι σου αρεσει Ελληνικα - ευρωπαικα ρωσικα εστιατωρια Γαλλικα οτι θελεις.

Καλο ειναι να περασεις και απο το Ωπα και το ΕΛ Γκρεκο  Ελληνικα εστιατωρια θα σε κατατοπισουν οι εκει  Ελληνες αλλα μην κολησεις εκει θα χασης τον χρονο σου εκτος κι αν σου αρεσει η παρεα.
Το Ελ Γκρεκο μαζευει αρκετες γκομενες για διασκεδαση οποτε αν σου κανει κλικ καμια πελατισα μπορει να την βγαλης χωρις πληρωμη αν βρειτε  κοινα στοιχεια.

οτι θες και μπορω να σε κατατοπισω στειλε πμ. η περιμενε να σου απαντηση και κανενας αλλος απο την εκει μονιμη κατασταση.


 

stinkytime

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2012
Μηνύματα
27
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
10



Ευχαριστώ παρά παρά πολυ
Φίλε


[/quote]
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
καπως ετσι ειναι οπως τα ειπε ο Αλλαν.Καλο ειναι να εχεις αυτοκινητο αλλα αν πηγαινες για πολυ καιρο.Οσο για το φα'ι' ειναι αθλιο! :shit:Σε αυτο ειχε συμφωνισει και ο Τασος αν διαβασεις παλιοτερα ποστ.Αφου εγω που ειμαι του εξω και ετρωγα σπιτι γιατι οπου και να πηγαινες δεν τρωγοταν τιποτα!Η Πιτσα στις Πιτσαριες λιγο καλητερη απο της κατεψυγμενες!Σουβλακια  :shit: ειχα βαλει φωτο το σουβλακι του Τιρασπολ που ηταν τιγκα στο λαχανο για να δειτε την αηδια.Για 2 μερες θα το αντεξεις.Το κακο ειναι οτι δεν ειναι οργανωμενος ο αγωραιος ερωτας Π.Χ. Οδησσο θα πεις σε ενα ταξιτζη οτι θελεις να  :knockinb: και θα σε παει σε σαλον με 100 Ευρω την ωρα και θα  :knockinb:.Ενω Κισινιωφ αυτα δεν υπαρχουν μονο στη ντισκο να παρεις καμια με λεφτα.Απο ασφαλεια δεν θα εχεις κανενα προβλημα και ο κοσμος ειναι πολυ φιλικος αν ξερεις τη γλωσσα βεβαια για να μιλησεις.
 

stinkytime

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2012
Μηνύματα
27
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
10
Ευχαριστώ πολύ  κατάλαβα  .,,,,,άμα τύχει έτυχε άμα όχι μονος :bigdick:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Ευχαριστώ πολύ  κατάλαβα  .,,,,,άμα τύχει έτυχε άμα όχι μονος :bigdick:
ν
Μόνος δεν προκειτε να μείνης εκτος κι αν εισαι στοκος στο μυαλό και νομιζεις οτι οι γκομενες θα σε αγαπησουν ξαφνικα. 
Εισαι ΑΤΜ για αυτες οποτε μην φοβασαι τιποτα αν εχεις να διαθεσεις στοιχειώδη εξοδα θα περασης καλα.
 

Συνημμένα

  • money vs heart.jpg
    money vs heart.jpg
    10,8 KB · Εμφανίσεις: 21
  • atm.JPG
    atm.JPG
    21,5 KB · Εμφανίσεις: 15

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Εξαρταται απο πολλους παραγωντες.Μου αρεσει στις Μολδαβες οτι εχουν καλο γουστο και κοιτανε πολυ την εμφανιση του αντρα (δεν μιλαω για της τελειωμενες) .Αν σε γουσταρουν δεν θα ζητησουν και πολλα (Μακ Ντοναλντς,ενα παγωτο στο παρκο ενα σινεμα) πολυ πιο φτηνα κοστιζει η συναντιση απο την Αγια Πετρουπολη.Αν δε σε γουσταρουν σιγουρα θα πανε να φανε οσο περισσοτερα μπορουνε
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Εξαρταται απο πολλους παραγωντες.Μου αρεσει στις Μολδαβες οτι εχουν καλο γουστο και κοιτανε πολυ την εμφανιση του αντρα (δεν μιλαω για της τελειωμενες) .Αν σε γουσταρουν δεν θα ζητησουν και πολλα (Μακ Ντοναλντς,ενα παγωτο στο παρκο ενα σινεμα) πολυ πιο φτηνα κοστιζει η συναντιση απο την Αγια Πετρουπολη.Αν δε σε γουσταρουν σιγουρα θα πανε να φανε οσο περισσοτερα μπορουνε
Kαι καλα ,τα παιδια που ειναι εκει μονιμοι λενε οτι χωρις 50ευρο σε ακριβα εστιατορια δεν γαμας?
Τι τελικα ισχυει,μπερδευτηκα  :-
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Kαι καλα ,τα παιδια που ειναι εκει μονιμοι λενε οτι χωρις 50ευρο σε ακριβα εστιατορια δεν γαμας?
Τι τελικα ισχυει,μπερδευτηκα  :-
Ετσι οπως ειναι ουτε με 50 Ευρω  :knockinb: οι Ελληνες της Μολδαβιας εκτος απο ελαχιστες εξαιρεσεις ειναι οτι πιο θλυβερο υπαρχει.Συμφωνα με τον Πίτσι κατι παπουδες παντρεμενοι με κατι 45αρες Μολδαβες που οι περισσοτερες δουλευαν καθαρηστριες στην Ελλαδα.Μου μιλησε για εναν Ελληνα αγροτη που λεει καλιεργει ηλιοσπορους και εχει παγκο στο παζαρι και πηγαινει και τους πουλαει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.Ειχα πεθανει στα γέλια που μου το ελεγε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Καλα δεν πηγες να τους δεις?Στα 2 Ελληνικα εστιατορια καθονται.Κατι θλυβεροι τυποι που ειναι για λυπιση :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom