Νέα

Μητέρα πήγε τους 40χρονους γιους της στα δικαστήρια για να τους διώξει από το σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Rand0m1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 316
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.314
Πόντοι
16.555
ναι αλλά αμα παιρνει το βασικό μισθο και δεν μπορεί να ανταπεξελθει στα έξοδα του σπιτιου;
40αρης και με βασικό μισθο είναι μεγα ναυαγιο .

Δεν είναι 20αρης δίχως εμπειρία.

Τί εκανε τόσα χρόνια? Μπρίκια κολλούσε?
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
778
Like
1.294
Πόντοι
206
Μάγκες θέλει διάκριση υπάρχουν μερικοί που είναι όντως τεμπέληδες η που έχουν τεράστια εικόνα για τον εαυτό τους.

Και εγώ το θεωρώ γελοίο να έχεις φτάσει σε ηλικία , να μην έχεις δουλέψει ποτέ στη ζωή σου και να ζητάς λεφτά από τους δικούς σου η ξέρω γω να έχεις βγάλει ΤΕΙ εκτροφής πέστροφας με παραδοσιακές κινέζικες μεθόδους και να θες αναγκαστικά θέση στελέχους και στο κλάδο σου. Κατέβα ρε κακομοίρη λίγο από το κλαρί.

Γνωρίζω προσωπικά άτομα που δεν έχουν δουλέψει ποτέ , ζητάνε λεφτά από το πατέρα και τη μάνα και κάθε Σάββατο πουλάνε μούρη.

Από εκεί και πέρα σίγουρα τα πράγματα είναι δύσκολα. Οι περισσότεροι εδώ μέσα έχετε μια ηλικία. Αυτά που γίνονταν παλιά που έμπαινε κάποιος σε μια θέση και από εκεί έβγαινε στη σύνταξη δε γίνονται σήμερα , οπότε μέχρι να βρεις κάποιον συγκάτοικο είναι κατανοητό να μένεις με τους δικούς σου.

Εγώ πάντως γύρισα μόνο όταν έσφιξα πραγματικά πάρα πολύ.
 

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
303
Like
764
Πόντοι
81
Μάγκες θέλει διάκριση υπάρχουν μερικοί που είναι όντως τεμπέληδες η που έχουν τεράστια εικόνα για τον εαυτό τους.

Και εγώ το θεωρώ γελοίο να έχεις φτάσει σε ηλικία , να μην έχεις δουλέψει ποτέ στη ζωή σου και να ζητάς λεφτά από τους δικούς σου η ξέρω γω να έχεις βγάλει ΤΕΙ εκτροφής πέστροφας με παραδοσιακές κινέζικες μεθόδους και να θες αναγκαστικά θέση στελέχους και στο κλάδο σου. Κατέβα ρε κακομοίρη λίγο από το κλαρί.

Γνωρίζω προσωπικά άτομα που δεν έχουν δουλέψει ποτέ , ζητάνε λεφτά από το πατέρα και τη μάνα και κάθε Σάββατο πουλάνε μούρη.

Από εκεί και πέρα σίγουρα τα πράγματα είναι δύσκολα. Οι περισσότεροι εδώ μέσα έχετε μια ηλικία. Αυτά που γίνονταν παλιά που έμπαινε κάποιος σε μια θέση και από εκεί έβγαινε στη σύνταξη δε γίνονται σήμερα , οπότε μέχρι να βρεις κάποιον συγκάτοικο είναι κατανοητό να μένεις με τους δικούς σου.

Εγώ πάντως γύρισα μόνο όταν έσφιξα πραγματικά πάρα πολύ.
ναι και εγώ μένω αναγκαστικά με γονείς,γιατι δεν βγαίνει να νοικιάσω μονη σπίτι,απλά για την ωρα μπορώ να βγαζω τα προσωπικά μου έξοδα(τσιγάρα,καφέδες,μία φορα το μήνα να παρω κανα ρουχο παραπάνω,κανα καλλυντικό). η αδερφή μου όμως ας πούμε είναι στα 27 ,και ακόμα δεν δουλεύει ,καθοτι λεει οτι δεν πληρώνουν στις δουλειές ,έχει τοξικούς ανθρώπους ,και οι γονεις δεν λένε τιποτα και επειδη ειναι μικρότερη σαν να τη χαιδευουν,και λένε οτι είναι πολυ καλό παιδι και σοβαρή. εσείς αν ήσασταν γονιος της πώς θα το αντιμετωπίζατε αυτό;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.631
Κριτικές
62
Like
40.012
Πόντοι
8.530
Έναςχάρτης


IMG-10c38ccdd28a52f0c036cd7f2204d935-V.jpg
Δεν περίμενα τέτοια ποσοστά σε Τσεχία ,Σλοβακία και Πολωνία.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.631
Κριτικές
62
Like
40.012
Πόντοι
8.530
ναι και εγώ μένω αναγκαστικά με γονείς,γιατι δεν βγαίνει να νοικιάσω μονη σπίτι,απλά για την ωρα μπορώ να βγαζω τα προσωπικά μου έξοδα(τσιγάρα,καφέδες,μία φορα το μήνα να παρω κανα ρουχο παραπάνω,κανα καλλυντικό). η αδερφή μου όμως ας πούμε είναι στα 27 ,και ακόμα δεν δουλεύει ,καθοτι λεει οτι δεν πληρώνουν στις δουλειές ,έχει τοξικούς ανθρώπους ,και οι γονεις δεν λένε τιποτα και επειδη ειναι μικρότερη σαν να τη χαιδευουν,και λένε οτι είναι πολυ καλό παιδι και σοβαρή. εσείς αν ήσασταν γονιος της πώς θα το αντιμετωπίζατε αυτό;
Από την στιγμή που δεν θα φύγει απ' σπίτι μπορεί να βρει κάτι με ημιαπασχοληση για λίγες ώρες έστω με 300€ για να βγάζει και αυτή τα έξοδα της.
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.309
Like
10.826
Πόντοι
3.556
ναι και εγώ μένω αναγκαστικά με γονείς,γιατι δεν βγαίνει να νοικιάσω μονη σπίτι,απλά για την ωρα μπορώ να βγαζω τα προσωπικά μου έξοδα(τσιγάρα,καφέδες,μία φορα το μήνα να παρω κανα ρουχο παραπάνω,κανα καλλυντικό). η αδερφή μου όμως ας πούμε είναι στα 27 ,και ακόμα δεν δουλεύει ,καθοτι λεει οτι δεν πληρώνουν στις δουλειές ,έχει τοξικούς ανθρώπους ,και οι γονεις δεν λένε τιποτα και επειδη ειναι μικρότερη σαν να τη χαιδευουν,και λένε οτι είναι πολυ καλό παιδι και σοβαρή. εσείς αν ήσασταν γονιος της πώς θα το αντιμετωπίζατε αυτό;

Αν θελεις να μιλησουμε με τη γλωσσα της αληθειας, τα προβληματα ειναι τεσσερα:

1. Ειναι ανεργη

2. Δεν ψαχνει για δουλεια

3. Μενει με τους γονεις

4. Τη συντηρουνε οικονομικα

Τα μεγαλυτερα προβληματα ειναι το 2 και το 4, αμα δουλευε και εμενε με τους γονεις χωρις να ζηταει λεφτα, θα ητανε πιο ομαλα τα πραγματα

Περα απο τα παραπανω, επειδη τυγχανει ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ 2024, ολα τα παραπανω δεν αποτελουν κανενα ουσιαστικο προβλημα, γιατι λογικα λαμβανει καθημερινα 500+ λαικς στα σοσιαλ και 50+ αιτηματα φιλιας, φολλοουερς, κλπ απο τον ανδρικο πληθυσμο και με μαθηματικη βεβαιοτητα, εφοσον και αυτη το θελησει, μεσα στην επομενη 5ετια θα επιλεξει καποιον απο αυτους, και ως δια μαγειας και τα 4 παραπανω προβληματα θα λυθουν αυτοματως

Το μεγαλο προβλημα θα ηταν αν ειχε τα παραπανω 4 ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΓΟΡΙ
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.463
Like
11.232
Πόντοι
3.656
δηλαδή το να μένεις με τους γονείς σου να δουλεύεις και να έχεις λεφτά μόνο για τα προσωπικά σου έξοδα το θεωρείται εσείς φυσιολογικό και τίμιο?

να τρώει κάποιος να πίνει τζάμπα να μη πληρώνει λογαριασμούς και ότι βγάζει να είναι για διασκέδαση και γούστα...και αυτό να το θεωρεί προσπάθεια?

είμαστε καλα? :confused:
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.309
Like
10.826
Πόντοι
3.556
1. δηλαδή το να μένεις με τους γονείς σου να δουλεύεις και να έχεις λεφτά μόνο για τα προσωπικά σου έξοδα το θεωρείται εσείς φυσιολογικό και τίμιο?

2. να τρώει κάποιος να πίνει τζάμπα να μη πληρώνει λογαριασμούς και ότι βγάζει να είναι για διασκέδαση και γούστα...και αυτό να το θεωρεί προσπάθεια?

είμαστε καλα? :confused:

Το 1. ειναι προβλημα της κυβερνησης να το λυσει

Το 2. δεν ειναι απαραιτητο, μια χαρα μπορει να συμβαλλει σε λογαριασμους και φαγητο το παιδι. Το μεγαλο κοστος ειναι το εξτρα ενοικιο

Προφανως και το υγιες ειναι να μενει μονο το παιδι, αλλα απο ολα που συζητιωνται το χειροτερο μακραν ειναι ΝΑ ΜΗ ΨΑΧΝΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΝΑ ΖΗΤΑΕΙ ΛΕΦΤΑ
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.463
Like
11.232
Πόντοι
3.656
Το 1. ειναι προβλημα της κυβερνησης να το λυσει

Το 2. δεν ειναι απαραιτητο, μια χαρα μπορει να συμβαλλει σε λογαριασμους και φαγητο το παιδι. Το μεγαλο κοστος ειναι το εξτρα ενοικιο

Προφανως και το υγιες ειναι να μενει μονο το παιδι, αλλα απο ολα που συζητιωνται το χειροτερο μακραν ειναι ΝΑ ΜΗ ΨΑΧΝΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΝΑ ΖΗΤΑΕΙ ΛΕΦΤΑ
Το 1 με το 2 δεν είναι ασύνδετα μεταξύ τους

Αν μένεις με τους γονείς σου πρέπει να συνεισφέρεις στα έξοδα του σπιτιού δηλαδή να πληρώνεις το 50% του ρεύματος, των λογαριασμών του φαγητού κτλπ.

Και ότι σου μείνει μετά οκ προφανώς να πάει στα έξοδα σου. Το να μένεις σπίτι να σε ζουν και να βολεύεσαι με τα 500 ευρώ επειδή σου φτάνουν για καφέδες και ποτά δεν είναι και καμιά ανεξαρτητοποίηση.

Το μεγαλύτερο κακό που κάνει κάποιος στον εαυτό του είναι ότι δεν μαθαίνει τι είναι η ζωή...και θα καταλήξει να ρίχνει πιστόλια στους λογαριασμούς του για να μη στερηθεί τις ανέσεις του αν του τα φέρει έτσι η ζωή που δεν θα έχει την σύνταξη των γονιών του για πάντα.
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.375
Κριτικές
10
Like
2.747
Πόντοι
3.385
Αν θελεις να μιλησουμε με τη γλωσσα της αληθειας, τα προβληματα ειναι τεσσερα:

1. Ειναι ανεργη

2. Δεν ψαχνει για δουλεια

3. Μενει με τους γονεις

4. Τη συντηρουνε οικονομικα

Τα μεγαλυτερα προβληματα ειναι το 2 και το 4, αμα δουλευε και εμενε με τους γονεις χωρις να ζηταει λεφτα, θα ητανε πιο ομαλα τα πραγματα

Περα απο τα παραπανω, επειδη τυγχανει ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ 2024, ολα τα παραπανω δεν αποτελουν κανενα ουσιαστικο προβλημα, γιατι λογικα λαμβανει καθημερινα 500+ λαικς στα σοσιαλ και 50+ αιτηματα φιλιας, φολλοουερς, κλπ απο τον ανδρικο πληθυσμο και με μαθηματικη βεβαιοτητα, εφοσον και αυτη το θελησει, μεσα στην επομενη 5ετια θα επιλεξει καποιον απο αυτους, και ως δια μαγειας και τα 4 παραπανω προβληματα θα λυθουν αυτοματως

Το μεγαλο προβλημα θα ηταν αν ειχε τα παραπανω 4 ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΓΟΡΙ
Έχεις ένα δίκιο στο συμπέρασμά σου, γιατί εάν η εν λόγω είναι εμφανίσιμη και μπορεί να ''σταθεί κάπως'', μπορεί με μόνον αυτά τα δύο προσόντα να βρει κάποιον ο οποίος να έχει μία οικονομική άνεση και να τη φορτωθεί ώστε να λυθούν για εκείνη αυτομάτως τα προβλήματά της τα οικονομικά και τα της επιβίωσης.
Το πρόβλημα είναι ότι κατά βάση από τα 500 Likes και τις λοιπές διαδράσεις στα social, οι πλείστες προέρχονται από τύπους που είτε απλά θέλουν να πηδήξουν, είτε είναι ψωμοζήτουλες, είτε και τα δύο προηγούμενα μαζί.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.156
Like
1.822
Πόντοι
216
ναι και εγώ μένω αναγκαστικά με γονείς,γιατι δεν βγαίνει να νοικιάσω μονη σπίτι,απλά για την ωρα μπορώ να βγαζω τα προσωπικά μου έξοδα(τσιγάρα,καφέδες,μία φορα το μήνα να παρω κανα ρουχο παραπάνω,κανα καλλυντικό). η αδερφή μου όμως ας πούμε είναι στα 27 ,και ακόμα δεν δουλεύει ,καθοτι λεει οτι δεν πληρώνουν στις δουλειές ,έχει τοξικούς ανθρώπους ,και οι γονεις δεν λένε τιποτα και επειδη ειναι μικρότερη σαν να τη χαιδευουν,και λένε οτι είναι πολυ καλό παιδι και σοβαρή. εσείς αν ήσασταν γονιος της πώς θα το αντιμετωπίζατε αυτό;
Αν δεν το βλέπει η ίδια ότι κάτι στραβό κάνει, τότε τι να πω...
Η εργένικη ζωή είναι δύσκολη, είναι και ωραία όμως. Αισθάνεσαι ανεξάρτητος, αυτόνομος, δε στηρίζεσαι σε κανένα και σε έχουν σε υπόληψη για όλα αυτά.
Έχει σκεφτεί το μέλλον της; Θέλει να ζει με ελάχιστα χρήματα που της δίνουν οι γονείς;
 

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
303
Like
764
Πόντοι
81
Από την στιγμή που δεν θα φύγει απ' σπίτι μπορεί να βρει κάτι με ημιαπασχοληση για λίγες ώρες έστω με 300€ για να βγάζει και αυτή τα έξοδα της.
α λεει δεν έχει εξοδα,αφου βρισκει ενα πιατο φαι μαλλον σκέφτεται οτι δεν της λείπει τιποτα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν θελεις να μιλησουμε με τη γλωσσα της αληθειας, τα προβληματα ειναι τεσσερα:

1. Ειναι ανεργη

2. Δεν ψαχνει για δουλεια

3. Μενει με τους γονεις

4. Τη συντηρουνε οικονομικα

Τα μεγαλυτερα προβληματα ειναι το 2 και το 4, αμα δουλευε και εμενε με τους γονεις χωρις να ζηταει λεφτα, θα ητανε πιο ομαλα τα πραγματα

Περα απο τα παραπανω, επειδη τυγχανει ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ 2024, ολα τα παραπανω δεν αποτελουν κανενα ουσιαστικο προβλημα, γιατι λογικα λαμβανει καθημερινα 500+ λαικς στα σοσιαλ και 50+ αιτηματα φιλιας, φολλοουερς, κλπ απο τον ανδρικο πληθυσμο και με μαθηματικη βεβαιοτητα, εφοσον και αυτη το θελησει, μεσα στην επομενη 5ετια θα επιλεξει καποιον απο αυτους, και ως δια μαγειας και τα 4 παραπανω προβληματα θα λυθουν αυτοματως

Το μεγαλο προβλημα θα ηταν αν ειχε τα παραπανω 4 ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΓΟΡΙ
δεν έχει σοσιαλ
 

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
303
Like
764
Πόντοι
81
Αν δεν το βλέπει η ίδια ότι κάτι στραβό κάνει, τότε τι να πω...
Η εργένικη ζωή είναι δύσκολη, είναι και ωραία όμως. Αισθάνεσαι ανεξάρτητος, αυτόνομος, δε στηρίζεσαι σε κανένα και σε έχουν σε υπόληψη για όλα αυτά.
Έχει σκεφτεί το μέλλον της; Θέλει να ζει με ελάχιστα χρήματα που της δίνουν οι γονείς;
μα δεν της δινουν οι γονείς.δεν ζητάει τιποτα,και για να περνάει η ωρα της και να μην κοιτάει το ταβανι,εχει γραφτει να μαθει ξενες γλώσσες σε φροντιστηριο,Ισπανικα που θα δώσει φετος το Β2,και Τουρκικα
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.156
Like
1.822
Πόντοι
216
μα δεν της δινουν οι γονείς.δεν ζητάει τιποτα,και για να περνάει η ωρα της και να μην κοιτάει το ταβανι,εχει γραφτει να μαθει ξενες γλώσσες σε φροντιστηριο,Ισπανικα που θα δώσει φετος το Β2,και Τουρκικα

Δε βγαίνει έξω; Δεν πίνει καφέδες, ποτό το ΣΚ;
Τι κάνει, φυτοζωεί;
Θα πρέπει να σκληρύνουν τη στάση τους οι γονείς, αυτή είναι η γνώμη μου.
Υποθέτω είναι από τα παιδιά που διαβάζουν συνέχεια και θέλουν δουλειά γραφείου ή δημόσιο.
Η ζωή είναι δύσκολη να της πεις και έχει λάθος θεωρίες.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.166
Κριτικές
3
Like
1.327
Πόντοι
566
ναι και εγώ μένω αναγκαστικά με γονείς,γιατι δεν βγαίνει να νοικιάσω μονη σπίτι,απλά για την ωρα μπορώ να βγαζω τα προσωπικά μου έξοδα(τσιγάρα,καφέδες,μία φορα το μήνα να παρω κανα ρουχο παραπάνω,κανα καλλυντικό). η αδερφή μου όμως ας πούμε είναι στα 27 ,και ακόμα δεν δουλεύει ,καθοτι λεει οτι δεν πληρώνουν στις δουλειές ,έχει τοξικούς ανθρώπους ,και οι γονεις δεν λένε τιποτα και επειδη ειναι μικρότερη σαν να τη χαιδευουν,και λένε οτι είναι πολυ καλό παιδι και σοβαρή. εσείς αν ήσασταν γονιος της πώς θα το αντιμετωπίζατε αυτό;

Περιορισμός των παροχών για αρχή.

Αν δεν πληρώνουν καλά στις δουλειές και έχει τοξικούς ανθρώπους, δεν είναι πρόβλημα των γονέων αλλά των ενήλικων παιδιών.

Είναι ντροπή να ζεις με επιδότηση γονέων, μπορεί να ενοχλεί αλλά έτσι είναι .....
 

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
303
Like
764
Πόντοι
81
Δε βγαίνει έξω; Δεν πίνει καφέδες, ποτό το ΣΚ;
Τι κάνει, φυτοζωεί;
Θα πρέπει να σκληρύνουν τη στάση τους οι γονείς, αυτή είναι η γνώμη μου.
Υποθέτω είναι από τα παιδιά που διαβάζουν συνέχεια και θέλουν δουλειά γραφείου ή δημόσιο.
Η ζωή είναι δύσκολη να της πεις και έχει λάθος θεωρίες.
και εγω λεω οτι οι γονείς φταινε κυρίως γ τα παιδια τους,και οχι δεν βγαινει,μονη της εξοδος το σουπερμαρκετ π παει παρεα με τη μανα μας
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.156
Like
1.822
Πόντοι
216
και εγω λεω οτι οι γονείς φταινε κυρίως γ τα παιδια τους,και οχι δεν βγαινει,μονη της εξοδος το σουπερμαρκετ π παει παρεα με τη μανα μας
Δεν έχει παρέες;
Μπορεί να ακουστεί ακραίο, αλλά παιδί στα 27 προσκολλημένο στους γονείς κλπ., ίσως χρειάζεται ψυχολόγο.
Δεν είναι ντροπή, υπάρχουν πολλά παιδιά τέτοια.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.156
Like
1.822
Πόντοι
216
Αν δεν πληρώνουν καλά στις δουλειές και έχει τοξικούς ανθρώπους, δεν είναι πρόβλημα των γονέων αλλά των ενήλικων παιδιών.

Σωστά.
Και θα δώσω ένα δικό μου παράδειγμα.
Στη δουλειά που είμαι, κάποια στιγμή άλλαξαν οι επικεφαλής, διευθυντές κλπ.
Εκεί που είχαμε ένα νορμάλ εργασιακό περιβάλλον, γίναμε Νταχάου με φουλ τοξικότητα και πολλή πίεση στη δουλειά.
Έσφιξα τα δόντια και έμεινα γιατί δεν ήθελα να φύγω και να ξεκινήσω αλλού από το μηδέν.
Οπότε κάποιες φορές, όσοι επικαλούνται τοξικότητα κλπ, μάλλον δεν έχουν δουλέψει πουθενά.
 

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
303
Like
764
Πόντοι
81
Δεν έχει παρέες;
Μπορεί να ακουστεί ακραίο, αλλά παιδί στα 27 προσκολλημένο στους γονείς κλπ., ίσως χρειάζεται ψυχολόγο.
Δεν είναι ντροπή, υπάρχουν πολλά παιδιά τέτοια.
οχι δεν εχει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom