Νέα

Mistress Alexandra

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
mistress.gr

mistress.gr

Αφέντρα
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Like
446
πεστα μαν αυτό της είπα κ εγω οτι θέλω να την δω στα 4 κ αυτή μου είπε ότι να παω σε αλλη τότε της είπα για την κριτική του φίλου κ δεν μου απάντησε ..
Οπως γραφω και στο forum βρισκομαι στο εξωτερικο και δεν παρακολουθω καθε μερα τα μυνηματα.Τελος παντων εαν κοιταξεις θα δεις οτι ηδη εχεις παρει απαντηση.Στην επαναλαμβανω.Το ΠΟΤΕ και το ΕΑΝ θα ειναι καποιος επιβητρας το αποφασιζω μονο ΕΓΩ.
 
OP
OP
mistress.gr

mistress.gr

Αφέντρα
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Like
446
Κοπελια αλλαξε κατηγορια.
Γλωσσοφιλα, γλυψιματα παντου κ σεξουαλ επαφη δεν παιζουν στο χωρο.
Εμενα με κανουν κατι σε βυζητα αυτα.
Εκτος κ αν παιζουν στας Αγγλιας ολα τα παραπανω, οπου κ δηλωνεις οτι μυηθηκες :p
Απορω πως κρινεις και κατακρινεις ενα ατομο για το οποιο δεν εχεις προσωπικη αποψη.Οπως απαντησα και στο σχολιο του φιλου το ΠΟΤΕ το ΕΑΝ θα ειναι καποιος επιβητορας το αποφασιζω μονο ΕΓΩ.Προσθετω επισης οτι ΕΓΩ αποφασιζω και το τροπο που θα ειναι.Εξ΄αλλου μην ξεχνας οτι γινεται γινεται για τη δικη μου ευχαριστηση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: dopey

form

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
133
Κριτικές
7
Like
398
Πόντοι
301
Ουτε κρινω, ουτε κατακρινω, ουτε κ σε προσβαλλω.
Λεω τα πραγματα με το ονομα τους.
Μαγκια σου κ καλα κανεις. Απλα εισαι βυζητα.
Τα παπατζιλικια για μυηση στας Αγγλιας περι bdsm, οσο και να θες, δε συναδουν με
γλωσσοφιλα, με πιπες, με γαμησια..ποσο μαλλον με ΕΠΙΒΗΤΟΡΕΣ πελατες..
 
  • Like
Αντιδράσεις: enzo72
OP
OP
mistress.gr

mistress.gr

Αφέντρα
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Like
446
Ουτε κρινω, ουτε κατακρινω, ουτε κ σε προσβαλλω.
Λεω τα πραγματα με το ονομα τους.
Μαγκια σου κ καλα κανεις. Απλα εισαι βυζητα.
Τα παπατζιλικια για μυηση στας Αγγλιας περι bdsm, οσο και να θες, δε συναδουν με
γλωσσοφιλα, με πιπες, με γαμησια..ποσο μαλλον με ΕΠΙΒΗΤΟΡΕΣ πελατες..
Αυτο που δεν εχω καταλαβει ακομα ειναι η περιεργη επιμονη σου να ασχολεισαι μαζι μου.
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
πάντως στην Αγγλία παίζει, στη BDSM σκηνή, να θέλει η mistress να ικανοποιηθεί και να χρησιμοποιήσει τον σκλάβο σαν sex toy, δηλαδή να κάνουν sex αλλά ο σκλάβος απαγορεύεται να τελειώσει, να του κάνει cum denial, είναι μιά μορφή sm, you know.
 
OP
OP
mistress.gr

mistress.gr

Αφέντρα
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Like
446
πάντως στην Αγγλία παίζει, στη BDSM σκηνή, να θέλει η mistress να ικανοποιηθεί και να χρησιμοποιήσει τον σκλάβο σαν sex toy, δηλαδή να κάνουν sex αλλά ο σκλάβος απαγορεύεται να τελειώσει, να του κάνει cum denial, είναι μιά μορφή sm, you know.
Αγαπητε μου φιλε οταν καποιος ειναι προκατειλημμένος τζαμπα του εξηγεις.
 

gypaetos46

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2013
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
1
H Alexandra ειναι πραγματικη mistress και οι ασχετοι να μην εκφερουν γνώμη ,ειδικα αν δεν την δοκιμάσουν όπως έκανα εγω. Alex ,μην ασχολεισαι μαζι τους -δεν αξιζει...
 
OP
OP
mistress.gr

mistress.gr

Αφέντρα
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Like
446

http://[URL unfurl="true"]www.mistress.gr/files/uploads/now_1.jpg[/img[/URL]]

[b]Alexandra[/b]
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
H Alexandra ειναι πραγματικη mistress και οι ασχετοι να μην εκφερουν γνώμη ,ειδικα αν δεν την δοκιμάσουν όπως έκανα εγω. Alex ,μην ασχολεισαι μαζι τους -δεν αξιζει...

πες τα ρε ηλιααα γαμω....τι εκφερουμε αποψη και εμεις οι ασχετοι για το υπερτατοοοοο θηλυκο την αλεξανδρα !
 

gkarma15

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2015
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
πες τα ρε ηλιααα γαμω....τι εκφερουμε αποψη και εμεις οι ασχετοι για το υπερτατοοοοο θηλυκο την αλεξανδρα !
Οχι φιλε εαν εχεις προσωπικη αποψη να την εκφερεις για να μαθαινουμε και εμεις που δεν την ξερουμε.Αρκετες φολες εχουμε φαει μεχρι τωρα.
 
OP
OP
mistress.gr

mistress.gr

Αφέντρα
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Like
446
7-8-9 Μαιου θα βρισκομαι στην ομορφη Θεσσαλονικη να θαυμασω το Λευκο Πυργο και οχι μονο...... οποιοι ενδιαφερονται να συναντηθουν μαζι μου ας μου στειλουν p.m.
 

dimfetishman

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Είναι η 1η (και τελευταία, εκτιμώ) φορά, που αποφασίζω να προβώ σε κάποια αξιολόγηση. Και το κάνω, γιατί θεωρώ ότι πραγματικά τη δικαιούται η συγκεκριμένη Αφέντρα. Μιλάω για τη Mistress Alexandra, με την οποία είχα τη χαρά να συναντηθώ και να περάσω ίσως καλύτερα από κάθε άλλη φορά σε ανάλογο ραντεβού μου.

Η εμπειρία μου με Αφέντρες δεν θα έλεγα πως είναι μικρή. Έχω περάσει τα 40 και, καθώς λατρεύω αυτόν τον τρόπο παιχνιδιού, επεδίωξα να έχω αρκετές συνευρέσεις στο πέρασμα των ετών αυτών. Δεν θα μπω στη λογική να πω τι μου έκανε και τι όχι, ή τι ακριβώς μου προσέφερε. Θα πω όμως ότι οι αυξημένες είναι αλήθεια απαιτήσεις και προσδοκίες μου πριν από τη συνάντηση έγιναν πράξη με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.

Ευγενική, πεντακάθαρη, συνεπής, συνδυάζει το χαμόγελο με την αυταρχικότητα και την επιβολή, που πρέπει, και το παιχνίδι της κινείται σε υψηλά επίπεδα. Με τον τρόπο της με έκανε να ξεπεράσω κάποια από τα όριά μου χωρίς ουσιαστικά να πιεστώ ιδιαίτερα και να απολαύσω τα γλυκά της βασανιστήρια.

Την ευχαριστώ και εύχομαι τα όποια ευμενή σχόλια λέγονται για εκείνη να λειτουργούν ως "φάρμακο" και να της δίνουν τη δύναμη και την όρεξη να συνεχίσει στον ίδιο ρυθμό και όχι να επαναπαυθεί... γιατί τότε η κατηφόρα δεν θα έχει τέλος. Και θα είναι πολύ κρίμα, γιατί έχει όλο το "πακέτο" να κάνει εμάς τους φετιχιστές και υποτακτικούς να ζούμε λίγες όμορφες στιγμές.

Mistress Alexandra, να είστε καλά και εύχομαι να μπορέσουμε να τα ξαναπούμε σύντομα από κοντά.  :tickedoff:     
 

Minis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Διάβαζα για την Mistress Alexandra στο foroum και μου είχε κινήσει το ενδιαφέρον.Είδα ότι θα έρθει Θεσσαλονίκη και έκλεισα ένα session μαζί της.Μπήκα στο δωμάτιο και ήταν πολύ πιο όμορφη από ότι την έβλεπα στις φωτό.Κάναμε 4 διαφορετικά προγράμματα που φυσικά και δεν θα μπω σε λεπτομέρειες χωρίς να μου ζητήσει τίποτα έξτρα.Το μόνο που έχω να σας πω είναι ότι όταν ξαναέρθει Θεσσαλονίκη θα είμαι στην πόρτα του ξενοδοχείου να την περιμένω.Ποτέ δεν έχω περάσει τόσο όμορφα μέχρι σήμερα.Σε όλα ήταν υπέροχη
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
παρακαλουνται ολοι οι θετικοι κριτικογραφοι της μιστρεςς αλεξαντρας να περασουν πρωτα απο το θρεντ "νεα μελη πειτε ενα γεια"... καρφωνεστε  ;)
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.315
Κριτικές
10
Like
1.628
Πόντοι
5.975
παρακαλουνται ολοι οι θετικοι κριτικογραφοι της μιστρεςς αλεξαντρας να περασουν πρωτα απο το θρεντ "νεα μελη πειτε ενα γεια"... καρφωνεστε  ;)
Θα πρότεινα να ανοιχτεί ένα thread με τίτλο "νέοι κλώνοι (και προμότορες) πείτε ένα γεια"...

Ωστόσο θεωρώ ότι η συγκεκριμένη επαγγελματίας δεν έχει ανάγκη από τέτοια, αλλά καλό θα είναι να μην υποτιμάται η νοημοσύνη μας τόσο κραυγαλέα...
 

dimfetishman

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Θα πρότεινα να ανοιχτεί ένα thread με τίτλο "νέοι κλώνοι (και προμότορες) πείτε ένα γεια"...

Ωστόσο θεωρώ ότι η συγκεκριμένη επαγγελματίας δεν έχει ανάγκη από τέτοια, αλλά καλό θα είναι να μην υποτιμάται η νοημοσύνη μας τόσο κραυγαλέα...

Επειδή 2 σχόλια μετά την τοποθέτησή μου αφήνουν σαφέστατες αιχμές, θα πω τα εξής:

1) Το ότι δε συστήθηκα μέσα από το  σχετικό θρεντ, σημαίνει από πλευράς μου απλά άγνοια και τίποτα παραπάνω.

2) Τα περί promotion προσωπικά με αφήνουν παγερά αδιάφορο, καθώς δεν περίμενα στα 43 μου καμία mistress να μου υποδείξει, επιβάλλει, υπαγορεύσει ή έστω προτρέψει ή παρακαλέσει ευγενικά να γράψω κάτι για λογαριασμό της. Το θεωρώ υποτιμητικό πρωτίστως για μένα αλλά και για όποια έμπαινε ή μπαίνει σε τέτοιες λογικές. Δεν ξέρω αν το κάνουν, προσωπικά όμως ποτέ δε μου έχει ζητηθεί, ακόμη και από Αφέντρες, με τις οποίες στο παρελθόν είχα αναπτύξει αρκετή θα έλεγα οικειότητα.

Μπορεί να φαντάζει "κάρφωμα", όπως λέτε, μπορεί να υπάρχει δυσπιστία, όπως σε όλα τα επίπεδα στις μέρες μας. Και καλά θα κάνουμε να μην πιστεύουμε, ή μάλλον να ερευνούμε λιγάκι όσα διαβάζουμε και ακούμε. Ωστόσο η τοποθέτησή μου είναι απολύτως ρεαλιστική σε όλα τα επίπεδα. Δεν προέτρεψα κανέναν για κάτι, απλά αισθάνθηκα ότι το καλό, πολύ καλό στην προκειμένη περίπτωση, όφειλα να το πω.

Από κει και πέρα δεν έχω λόγο να μη συστηθώ στο σχετικό θρεντ, το οποίο και θα αναζητήσω. Ούτε όμως και να προσπαθήσω να εξηγήσω ότι δεν είμαι ελέφαντας.   
 

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Like
14
Πόντοι
1
Επειδή 2 σχόλια μετά την τοποθέτησή μου αφήνουν σαφέστατες αιχμές, θα πω τα εξής:

1) Το ότι δε συστήθηκα μέσα από το  σχετικό θρεντ, σημαίνει από πλευράς μου απλά άγνοια και τίποτα παραπάνω.

2) Τα περί promotion προσωπικά με αφήνουν παγερά αδιάφορο, καθώς δεν περίμενα στα 43 μου καμία mistress να μου υποδείξει, επιβάλλει, υπαγορεύσει ή έστω προτρέψει ή παρακαλέσει ευγενικά να γράψω κάτι για λογαριασμό της. Το θεωρώ υποτιμητικό πρωτίστως για μένα αλλά και για όποια έμπαινε ή μπαίνει σε τέτοιες λογικές. Δεν ξέρω αν το κάνουν, προσωπικά όμως ποτέ δε μου έχει ζητηθεί, ακόμη και από Αφέντρες, με τις οποίες στο παρελθόν είχα αναπτύξει αρκετή θα έλεγα οικειότητα.

Μπορεί να φαντάζει "κάρφωμα", όπως λέτε, μπορεί να υπάρχει δυσπιστία, όπως σε όλα τα επίπεδα στις μέρες μας. Και καλά θα κάνουμε να μην πιστεύουμε, ή μάλλον να ερευνούμε λιγάκι όσα διαβάζουμε και ακούμε. Ωστόσο η τοποθέτησή μου είναι απολύτως ρεαλιστική σε όλα τα επίπεδα. Δεν προέτρεψα κανέναν για κάτι, απλά αισθάνθηκα ότι το καλό, πολύ καλό στην προκειμένη περίπτωση, όφειλα να το πω.

Από κει και πέρα δεν έχω λόγο να μη συστηθώ στο σχετικό θρεντ, το οποίο και θα αναζητήσω. Ούτε όμως και να προσπαθήσω να εξηγήσω ότι δεν είμαι ελέφαντας.   


μην ασχολείσαι, ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom