Νέα

Mistress Alexandra

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.778
Πόντοι
3.665
Οποτε το να γινει η Ελληνικη Σκηνη γνωστη στο εξωτερικο δεν ειναι προσφορα, αλλα προσφορα ειναι να διοργανωνει events ανοιχτα στο κοινο για να ευχαριστηθουν οι "κατινες" της σκηνης. Προσφορα δεν ειναι μονο τα παρτακια τα οποια πλεον εχουν καταντησει events για μαστουρωμα και βρωμαει ολος ο τοπος μπαφο (ναι εχω παει σε πολλα events). Το τι γνωριζεις αυτο μονο εσυ το ξερεις αλλα δεν εχεις κανενα δικαιωμα να κατακρινεις εναν ανθρωπο (που εχει μοχθησει οσο κανενας) συμφωνα με αυτα που σου "σφυριξανε". Μαλλον αυτο εσυ δεν θες να το καταλαβεις. Μιας και αναφερθηκες σε προσφορα στην κοινοτητα ξερω lifestylers που βοηθησαν οικονομικα ατομα της κοινοτητας σε ωρα αναγκης και τι ανταποδοση ειχαν? Τα ατομα αυτα να προσπαθουν να εκμεταλευτουν αυτη τη γενεοδωρεια οσο περισσοτερο μπορουν. Πολλα ατομα του χωρου εχουν βαλει το χερι τους στην τσεπη να βοηθησουν (επαγγελματιες και μη αλλα ως δια μαγειας το αποτελεσμα ηταν το ιδιο) και αυτα δεν τα εχω ακουσει απλα τα εχω δει να γινονται μπροστα μου και κανενα απο αυτα τα ατομα δεν βγηκε να το διατυμπανισει. Οπως ειπα ασχολησου λοιπον με αυτα που οντως σε ενδιαφερουν(μιας και δεν σε ενδιαφερει η Αλεξανδρα αλλα ολως τυχαιως με αυτη ασχολεισαι). Καλα να ειναι η κοπελα εκει που ειναι και οποτε κρινει αυτη και θελει να γυρισει ας γυρισει.
Τύπε, άλλο σου λέω, άλλο μου λες. Λυπάμαι απλά που "θεοποιείς" μια τύπισσα που το μικρό της δαχτυλάκι δεν κουνά αν δεν πάρει λεφτά, και που το μόνο που τη νοιάζει είναι το χρήμα. Sorry, αλλά αυτό δεν είναι το BDSM που έμαθα και που επιλέγω να ζω, αυτό που κάνει η Αλεξάνδρα, και η κάθε Αλεξάνδρα, είναι το με νοιάζει η παρτάρα μου και πάτε γαμηθείτε όλοι οι άλλοι. Όταν λοιπόν σταματήσει να τη νοιάζει μόνο η παρτάρα της, και αποφασίσει να δώσει πίσω στην κοινότητα, εδώ είμαι να την δω σοβαρά, μέχρι τότε, μια Ρουμάνα που το παίζει Κυρίαρχη είναι για φράγκα και τίποτα παραπάνω για εμένα προσωπικά. (όπως και όλες όσες δεν προσφέρουν κάτι πίσω στην κοινότητα που τις ταΐζει)
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.210
Κριτικές
3
Like
2.778
Πόντοι
736
Τύπε, άλλο σου λέω, άλλο μου λες. Λυπάμαι απλά που "θεοποιείς" μια τύπισσα που το μικρό της δαχτυλάκι δεν κουνά αν δεν πάρει λεφτά, και που το μόνο που τη νοιάζει είναι το χρήμα. Sorry, αλλά αυτό δεν είναι το BDSM που έμαθα και που επιλέγω να ζω, αυτό που κάνει η Αλεξάνδρα, και η κάθε Αλεξάνδρα, είναι το με νοιάζει η παρτάρα μου και πάτε γαμηθείτε όλοι οι άλλοι. Όταν λοιπόν σταματήσει να τη νοιάζει μόνο η παρτάρα της, και αποφασίσει να δώσει πίσω στην κοινότητα, εδώ είμαι να την δω σοβαρά, μέχρι τότε, μια Ρουμάνα που το παίζει Κυρίαρχη είναι για φράγκα και τίποτα παραπάνω για εμένα προσωπικά. (όπως και όλες όσες δεν προσφέρουν κάτι πίσω στην κοινότητα που τις ταΐζει)
Συγγνωμη δεν γνωριζα οτι για να θεωρηθει καποιο ατομο σοβαρο πρεπει να τη δικη σου εγκριση πρωτα!!!!! Προφανως και ειναι σοβαρο ατομο και αυτο φαινεται απο τον επαγγελματισμο της πανω στον τομεα που ιδια επελεξε να ακολουθησει, το τι θεωρεις εσυ ειναι καθαρα δικη σου αποψη, οχι οσον την εχουν απο κοντα και δεν την εχω "θεοποιησει" οπως λες απλα σεβομαι αυτο που ειναι ενα εργατικο ατομο απιστευτα σοβαρο στο επαγγελματικο κομματι με επιπεδο "υπηρεσιων" χωρις να κλεψει ή να κορο'ι'δεψει κανεναν. Αυτο για εμενα ονομαζεται σοβαροτητα και για αυτα ειναι αξια σεβασμου, τωρα επειδη δεν οργανωσε ανοιχτα παρτακια για να καλοπερασετε ορισμενοι θεωρειτε οτι δεν εχει προσφερει αυτο ειναι δικο σας θεμα
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.778
Πόντοι
3.665
Συγγνωμη δεν γνωριζα οτι για να θεωρηθει καποιο ατομο σοβαρο πρεπει να τη δικη σου εγκριση πρωτα!!!!! Προφανως και ειναι σοβαρο ατομο και αυτο φαινεται απο τον επαγγελματισμο της πανω στον τομεα που ιδια επελεξε να ακολουθησει, το τι θεωρεις εσυ ειναι καθαρα δικη σου αποψη, οχι οσον την εχουν απο κοντα και δεν την εχω "θεοποιησει" οπως λες απλα σεβομαι αυτο που ειναι ενα εργατικο ατομο απιστευτα σοβαρο στο επαγγελματικο κομματι με επιπεδο "υπηρεσιων" χωρις να κλεψει ή να κορο'ι'δεψει κανεναν. Αυτο για εμενα ονομαζεται σοβαροτητα και για αυτα ειναι αξια σεβασμου, τωρα επειδη δεν οργανωσε ανοιχτα παρτακια για να καλοπερασετε ορισμενοι θεωρειτε οτι δεν εχει προσφερει αυτο ειναι δικο σας θεμα
Πάλι παρερμηνεύεις τα λόγια μου, είπα ποτέ ότι πρέπει να έχει την έγκρισή μου; Είπα απλά ότι στα δικά μου μάτια δεν είναι σοβαρή. Το αν είναι επαγγελματίας αυτό το ξέρουν όσοι την έχουν επιλέξει, δεν έθιξα τον επαγγελματισμό της, το ότι δεν προσφέρει στην κοινότητα το απολύτως τίποτα έθιξα, και δε σου είπα για παρτάκια, αυτό είναι εύκολο να διοργανωθεί από τον οποιονδήποτε. Για γνώση μίλησα, για κείμενα, για απόψεις. Πού είναι λοιπόν η συνεισφορά της Αλεξάνδρας, και της οποιασδήποτε Αλεξάνδρας σε αυτά; Πουθενά.

Όταν λοιπόν η Αλεξάνδρα, και η οποιαδήποτε Αλεξάνδρα αναρτήσουν δημόσια κείμενα για σχολιασμό, τότε ναι, θα έχει ανέβει σκαλιά στη δική μου υπόληψη, μέχρι τότε, απλά κοιτάει την πάρτη της και την τσέπη της. Δεν είναι κακό, απλώς δεν είναι το δικό μου cup of tea.

Και ξαναλέω έχουμε διαφορετικές απόψεις, δεν είναι επίσης κακό, μέσα από όμορφες συνομιλίες βγαίνουν όμορφα συμπεράσματα. :D:
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.210
Κριτικές
3
Like
2.778
Πόντοι
736
Πάλι παρερμηνεύεις τα λόγια μου, είπα ποτέ ότι πρέπει να έχει την έγκρισή μου; Είπα απλά ότι στα δικά μου μάτια δεν είναι σοβαρή. Το αν είναι επαγγελματίας αυτό το ξέρουν όσοι την έχουν επιλέξει, δεν έθιξα τον επαγγελματισμό της, το ότι δεν προσφέρει στην κοινότητα το απολύτως τίποτα έθιξα, και δε σου είπα για παρτάκια, αυτό είναι εύκολο να διοργανωθεί από τον οποιονδήποτε. Για γνώση μίλησα, για κείμενα, για απόψεις. Πού είναι λοιπόν η συνεισφορά της Αλεξάνδρας, και της οποιασδήποτε Αλεξάνδρας σε αυτά; Πουθενά.

Όταν λοιπόν η Αλεξάνδρα, και η οποιαδήποτε Αλεξάνδρα αναρτήσουν δημόσια κείμενα για σχολιασμό, τότε ναι, θα έχει ανέβει σκαλιά στη δική μου υπόληψη, μέχρι τότε, απλά κοιτάει την πάρτη της και την τσέπη της. Δεν είναι κακό, απλώς δεν είναι το δικό μου cup of tea.

Και ξαναλέω έχουμε διαφορετικές απόψεις, δεν είναι επίσης κακό, μέσα από όμορφες συνομιλίες βγαίνουν όμορφα συμπεράσματα. :D:
Well, well, well, look what the cat brought in...

Έλεγα να μη σχολιάσω, καθώς αρκετά έχουν ειπωθεί, όμως αγαπητή μου Αλεξάνδρα, όταν κάποιος δημοσιοποιεί στοιχεία της προσωπικής του ζωής στο κοινό, είναι αναπόφευκτο ότι θα σχολιαστεί, είτε δημοσίως, είτε ιδιωτικώς. Το ότι εσένα δε σου αρέσει να σχολιάζεσαι, sorry darling, να το σκεφτόσουν πριν αναφέρεις δημοσίως όλα όσα ανέφερες, και δημιουργήσεις όλο αυτό το σύννεφο γύρω από το τι συνέβη και έφυγες από την Ελλάδα.

Όσον αφορά τα κουτσομπολιά, με το να μη δίνεις η ίδια καθαρές και σταράτες εξηγήσεις του τι έγινε, αναμενόμενο είναι, αφού η ίδια αναφέρεις ότι έφυγες γιατί κάποιος σε κυνηγάει, ή τέλος πάντων κάτι πολύ χοντρό συνέβη με απειλές, ή κι εγώ δεν ξέρω τι, και μάλιστα το έκανες και σε κοινή θέα, σε κοινωνικό δίκτυο. You reap the results of your actions my dear, που λένε και οι φίλοι μας εκεί στην άλλη πλευρά του Ατλαντικού. Α! Και για να μην ξεχνιόμαστε, ο χώρος πάντα ήταν του κουτσομπολιού, you knew that already, and you should know that μετά από τόσα χρόνια, εκτός κι εάν δε δέθηκες ποτέ με την Ελληνική σκηνή, ή δε σε ενημερώσανε καταλλήλως.

Αντιλαμβάνομαι ότι προφανώς τα έσπασες με κάποιον συνεργάτη, κάποιον χορηγό, ή κάτι τέλος πάντων, και παρότι τα σπάσατε μεταξύ σας, αναγκαστικά έχετε δεθεί με μετοχικά σχήματα κλπ. οπότε ίσως είναι λιγάκι δύσκολο. Που μας φέρνει στο κομμάτι της Ιουλιέττας, Τζούλιας, ή όπως λέγεται η κορασίδα αυτή. αλλά και το κουμάντο του dungeon που δημιουργήθηκε, προφανώς με τη χορηγεία κάποιου ανθρώπου, του οποίου δεν άφησες, αφού έφυγες, να λειτουργήσει όπως ήθελε, σύμφωνα με διάφορες γλώσσες, για να μην αναφερθώ σε διάφορα άλλα πιο προσωπικά ζητήματα του ανθρώπου αυτού και εσένα, που αφορούν financial domination, που οκ, αν τη βρίσκετε έτσι μεταξύ σας, μαγκιά σας, αλλά μάλλον υποπτεύομαι ότι εκεί υπάρχει το πρόβλημα, και ο άλλος τσινάει.

Από τη μία, θα μου πεις, εγώ το δημιούργησα, δικαίωμά μου να το τρέχω όπως γουστάρω, όμως ξέρεις τι, έφυγες, κι έφυγες με σύννεφο, και με ταραχή, λέγοντας διάφορα και αφήνοντας εικάζω πράγματα ξεκρέμαστα, και ίσως συνεργάτες ξεκρέμαστους. Και μη μου πεις ότι δεν μπορούσες να φύγεις κάπου εντός Ευρώπης, που να μη χρειάζεται ένα σκασμό ώρες να κουνηθείς για να έρθεις, γιατί απλώς δε θα σε πιστέψω.

Ξέρεις, στο χωριό μου έχουμε μια πολύ απλή έκφραση, καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται, και το αφήνω εδώ. Δε νομίζω ότι έχει να ειπωθεί κάτι παραπάνω.
Δεν ειναι θεμα διαφωνιας απλα εισαι off topic παραθετω και την απαντηση σου στην αναρτηση της Αλεξανδρας, οπως ειχα πει και τοτε βγαζεις εμπαθεια προς αυτη και μετα το γυρισες στη δηθεν προσφορα της στο χωρο, αλλα στο κειμενο της απαντησης σου κατακρινεις σαν να επιζητας εξηγησεις και αφηνεις και υπονοιες εκμεταλευσης συνεργατη της (πραγμα που δεν απαντησες ποτε αντιθετα εκανες αλλαγη θεματος) . Αφηνω λοιπον αυτο να υπαρχει με μια συμβουλη προσπαθησε να μην αυτοαναιρεισαι και οταν ειναι να κατακρινεις καποιο ατομο τουλαχιστον καντο με στοιχεια και οχι να αλλαζεις θεματακια για να κερδισεις τις εντυπωσεις!!!!
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
Την Αλεξάνδρα δεν είχα την τύχη να την γνωρίσω στα τόσα χρόνια των πορνοεμπειριών μου. Πάντως επειδή ο bdsm χώρος εν Ελλάδι είναι ένα μικρό χωριό, είχε δημιουργήσει ένα πολύ δυνατό brand name, και οι πάντες παραδέχονταν την αξία της και την επαγγελματική δουλειά που είχε γίνει (χώροι, εξοπλισμός, events κλπ κλπ) Προφανώς δεν ήταν μόνη της, υπήρχε back up, και προφανώς ακόμα υπάρχει για να απαντάσει - όχι η ίδια - αλλά το μαγαζί προσέφερε αντικειμενικά υπηρεσίες υψηλού επιπέδου. Για μένα υπήρχε πάντα το δέλεαρ της συνάντησης, ιδίως γιατί το μαγαζί δεν ήταν μονοδιάστατο και προσέφερε και πράγματα που δεν είναι συνήθη (σκλάβες, switch γυναίκες, αλλά και bdsm celebrities κλπ), απλά δεν έτυχε.

Ως προς τα γεγονότα, επειδή όπως είπα πρόκειται για ένα χωριό, στα πλαίσια του gossip, έχουν ακουστεί πολλές εκδοχές, και εννοείται ότι θα υπάρχουν και πολλά fake news όπως παντού. Εδώ πήγε ο Σλούκας στον Παναθηναϊκό και με τα ωραία 9 μύρια του Τράκη, ξέχασε και του θρύλους και τα μεγαλεία στον Πειραιά....Δεν θέλω να αναπαράγω πράγματα που δεν είναι επιβεβαιωμένα, την στιγμή μάλιστα που οι απόψει διίστανται, πάντως το θεωρώ κομματάκι δύσκολο να έρθει πίσω στην Ελλάδα και να συνεχίσει tabula rasa. Εσύ τρελέ που απ' ότι φαίνεται πρέπει να πέρασες το στάδιο του απλού πελάτη και να ανέπτυξες μία φιλική σχέση μαζί της, επειδή απ' ότι αντιλαμβάνομαι έχεις διατηρήσει επαφή, αν θες διαφώτησε μας, τι πραγμαιτκά ισχύει. Αν πάλι υπάρχουν ευαίσθητα δεδομένα, και η ίδια δεν θέλει, κατανοητό και αυτό!
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.778
Πόντοι
3.665
Δεν ειναι θεμα διαφωνιας απλα εισαι off topic παραθετω και την απαντηση σου στην αναρτηση της Αλεξανδρας, οπως ειχα πει και τοτε βγαζεις εμπαθεια προς αυτη και μετα το γυρισες στη δηθεν προσφορα της στο χωρο, αλλα στο κειμενο της απαντησης σου κατακρινεις σαν να επιζητας εξηγησεις και αφηνεις και υπονοιες εκμεταλευσης συνεργατη της (πραγμα που δεν απαντησες ποτε αντιθετα εκανες αλλαγη θεματος) . Αφηνω λοιπον αυτο να υπαρχει με μια συμβουλη προσπαθησε να μην αυτοαναιρεισαι και οταν ειναι να κατακρινεις καποιο ατομο τουλαχιστον καντο με στοιχεια και οχι να αλλαζεις θεματακια για να κερδισεις τις εντυπωσεις!!!!
Είμαι off topic σε ποιο θέμα; Που η ίδια δηλώνει δημόσια ότι απειλείται από πρώην συνεργάτη της και αντί να πάει στις αρχές φεύγει; Πλάκα μας κάνεις τύπε; Δικά της λεγόμενα είναι αυτά, όχι δικά μου, και παραθέτω και τις σχετικές αναρτήσεις τις στο twitter από αρχές Φλεβάρη. Από τη στιγμή που η ίδια σηκώνει σύννεφο καπνού και λέει "φωτιά", προφανώς εγείρονται ερωτήσεις και προφανώς και θα συζητηθεί. Σου ξαναλέω, ΜΟΝΗ ΤΗΣ το δήλωσε, δεν έβαλε κάποιος το πιστόλι στον κρόταφό της και της είπε γράψτο.

Screenshot 2023-07-24 164026.png


Και ξαναλέω, κανένα απολύτως πρόβλημα με τον επαγγελματισμό της, από τη στιγμή που βιοπορίζεται με αυτόν τον τρόπο, το κράξιμο είναι που από τη μία φωνάζει φωτιά, και βγάζει ότι απειλείται, και από την άλλη όταν συζητιέται δεν της αρέσει. Δε γίνεται να έχουμε δυο μέτρα και δυο σταθμά στο ίδιο θέμα.

Από κει και έπειτα, μέχρι να απαντηθούν τα ερωτήματα που έχουν εγηρθεί, προφανώς ο καθένας μπορεί να ρωτά, να απορεί, και να λέει οτιδήποτε γουστάρει. Εδώ είναι, μας διαβάζει, μπορεί να απαντήσει.

Και για να το λήξουμε, γιατί πραγματικά κούρασες, όπως είπα και προηγουμένως, εφόσον αρπάζει από την κοινότητα, δίχως να δώσει πίσω, δεν πα να κάνει ότι γουστάρει, θα με βρει απέναντί της, όπως και θα με βρούνε απέναντί τους όλοι όσοι εκμεταλλεύονται αυτόν το χώρο δίχως να προσφέρουν πίσω. Τόσο απλά. Δεν έχω κανένα πρόβλημα με pro-Dommes, αρκεί να δίνουν πίσω στην κοινότητα κάτι σε γνώση, κάτι σε εμπειρίες, ή γενικότερα κάτι που να κάνει καλύτερο όλο το χώρο και όχι την τσέπη τους.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.210
Κριτικές
3
Like
2.778
Πόντοι
736
Είμαι off topic σε ποιο θέμα; Που η ίδια δηλώνει δημόσια ότι απειλείται από πρώην συνεργάτη της και αντί να πάει στις αρχές φεύγει; Πλάκα μας κάνεις τύπε; Δικά της λεγόμενα είναι αυτά, όχι δικά μου, και παραθέτω και τις σχετικές αναρτήσεις τις στο twitter από αρχές Φλεβάρη. Από τη στιγμή που η ίδια σηκώνει σύννεφο καπνού και λέει "φωτιά", προφανώς εγείρονται ερωτήσεις και προφανώς και θα συζητηθεί. Σου ξαναλέω, ΜΟΝΗ ΤΗΣ το δήλωσε, δεν έβαλε κάποιος το πιστόλι στον κρόταφό της και της είπε γράψτο.

Screenshot 2023-07-24 164026.png


Και ξαναλέω, κανένα απολύτως πρόβλημα με τον επαγγελματισμό της, από τη στιγμή που βιοπορίζεται με αυτόν τον τρόπο, το κράξιμο είναι που από τη μία φωνάζει φωτιά, και βγάζει ότι απειλείται, και από την άλλη όταν συζητιέται δεν της αρέσει. Δε γίνεται να έχουμε δυο μέτρα και δυο σταθμά στο ίδιο θέμα.

Από κει και έπειτα, μέχρι να απαντηθούν τα ερωτήματα που έχουν εγηρθεί, προφανώς ο καθένας μπορεί να ρωτά, να απορεί, και να λέει οτιδήποτε γουστάρει. Εδώ είναι, μας διαβάζει, μπορεί να απαντήσει.

Και για να το λήξουμε, γιατί πραγματικά κούρασες, όπως είπα και προηγουμένως, εφόσον αρπάζει από την κοινότητα, δίχως να δώσει πίσω, δεν πα να κάνει ότι γουστάρει, θα με βρει απέναντί της, όπως και θα με βρούνε απέναντί τους όλοι όσοι εκμεταλλεύονται αυτόν το χώρο δίχως να προσφέρουν πίσω. Τόσο απλά. Δεν έχω κανένα πρόβλημα με pro-Dommes, αρκεί να δίνουν πίσω στην κοινότητα κάτι σε γνώση, κάτι σε εμπειρίες, ή γενικότερα κάτι που να κάνει καλύτερο όλο το χώρο και όχι την τσέπη τους.
Καλα αυτος που κουρασε εισαι με την εμπαθεια σου και φυσικα με το να μιλας χωρις βαση στα λεγομενα σου ¨κλασσικος φανφαρολογος¨. Οποτε επρεπε να φυγει χωρις να δωσει καποια εξηγηση η δικαιολογια ετσι ωστε να εχετε αλλο πατημα και να λετε οτι εφαγε τα λεφτα και την κοπανησε. Και σου ξαναλεω το οτι δικαιολογησε με τον οποιοδηποτε τροπο την αποφαση της χωρις να φυγει νυχτα (το φευγω νυχτα σημαινει οτι την κοπαναω και δεν με ξαναβλεπετε πουθενα) και αλλα ωραια γλυκαναλατα ειναι προς τιμην της. Αλλα δεν σε ειδα να λες κατι οταν καποιος αλλος δημοσιοποιησε προσωπικα στοιχεια ατομων με τα πραγματικα τους ονοματα? (ειναι που δεν κρατας δυο μετρα και δυο σταθμα) Σου ειπα και πριν σταματα να αυτοαναιρεισαι!!!!! Προσωπικα αν δεν εχεις καμια αναμειξη με το femdom gala (ειχες αγορασει εισητηριο εισοδου και δεν σου επιστραφηκαν τα χρηματα πισω κλπ κλπ κλπ) ή αν δεν εχεις αναμειξη με το προσωπικο της θεμα τι ακριβως εξηγηση ζητας? Με ποια ιδιοτητα? Σιγα μην σε βαλουμε και χωροφυλακα του Ελληνικου BDSM!!!!!
 

tomfoorerry

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
29
Like
24
Πόντοι
0
Αχ, η αχαριστια των ανθρωπων, εσεις οι Αθηναιοι λιμοκτονειτε εν μεσω της αφθονιας! Και τι δε θα δινα για μια αφεντρα οπως η Αλεξανδρα με το νταντζεον κι ολα τα συμπαρομαρτουντα. Τωρα σοβαρα ρε Σπιλερ, τη θεωρεις ασοβαρη και Ρουμανοαρπαχτρα επειδη "δαιν αιρχοταν στα Μαντσηζ κε δε δυνη πησω στιν κηνωτιτα!!!". Μπορει για χιλιους δυο λογους να ηθελε να αποφευγει επαφες με αλλα ατομα του χωρου, θα τη σταυρωσουμε γι αυτο? Τεσπα, αφοτου λοιπον ασκηθηκατε καλα κι επι μακρον στο εθνικο μας σπορ, το κουτσομπολιο-ξεκατινιασμα, πειτε καποιος τι παιζει τωρα με το νταντζεον, το εχει μονη της η Τζουλιετα? Αξιζει η συγκεκριμενη, εχει παει κανεις? Νομιζω ηταν και η Νεμεσις εκει, οχι πια?
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.778
Πόντοι
3.665
Καλα αυτος που κουρασε εισαι με την εμπαθεια σου και φυσικα με το να μιλας χωρις βαση στα λεγομενα σου ¨κλασσικος φανφαρολογος¨. Οποτε επρεπε να φυγει χωρις να δωσει καποια εξηγηση η δικαιολογια ετσι ωστε να εχετε αλλο πατημα και να λετε οτι εφαγε τα λεφτα και την κοπανησε. Και σου ξαναλεω το οτι δικαιολογησε με τον οποιοδηποτε τροπο την αποφαση της χωρις να φυγει νυχτα (το φευγω νυχτα σημαινει οτι την κοπαναω και δεν με ξαναβλεπετε πουθενα) και αλλα ωραια γλυκαναλατα ειναι προς τιμην της. Αλλα δεν σε ειδα να λες κατι οταν καποιος αλλος δημοσιοποιησε προσωπικα στοιχεια ατομων με τα πραγματικα τους ονοματα? (ειναι που δεν κρατας δυο μετρα και δυο σταθμα) Σου ειπα και πριν σταματα να αυτοαναιρεισαι!!!!! Προσωπικα αν δεν εχεις καμια αναμειξη με το femdom gala (ειχες αγορασει εισητηριο εισοδου και δεν σου επιστραφηκαν τα χρηματα πισω κλπ κλπ κλπ) ή αν δεν εχεις αναμειξη με το προσωπικο της θεμα τι ακριβως εξηγηση ζητας? Με ποια ιδιοτητα? Σιγα μην σε βαλουμε και χωροφυλακα του Ελληνικου BDSM!!!!!
Εσύ τι κόπτεσαι και απαντάς τύπε; Δικηγόρος της είσαι; Εδώ είναι, μας διαβάζει, αν γουστάρει, ας απαντήσει. Στην τελική, οι ερωτήσεις μου ΔΕΝ απευθύνονταν σε εσένα, αλλά στην Αλεξάνδρα, η οποία μπορεί να μου απαντήσει και σε DM αν γουστάρει.

Όσον αφορά αναρτήσεις που αφορούνε ονόματα/στοιχεία που δεν πήρε κάποιος νόμιμα, ή δεν είναι δημοσίως προσβάσιμα, κακώς αναρτούνται. Προφανώς κι εκεί είμαι απέναντι σε τέτοιες καταστάσεις και πρακτικές, και καλώς η διαχείριση διέγραψε τα σχετικά στοιχεία. Και ξαναλέω, όπως ξέρεις, ξέρω κι εγώ πράγματα, πολλά περισσότερα ίσως από όσα φαντάζεσαι πως γνωρίζω, οπότε άστο καλύτερα, γιατί καλώς ή κακώς, είμαι αρκετά αρχαίος για να γνωρίζω καταστάσεις που ούτε καν μπορείς να γνωρίζεις, και έχω βιώσει καταστάσεις και σκηνικά με ανθρώπους του χώρου επαγγελματίες και μη, μαζί, που επίσης δεν μπορείς να διανοηθείς.

Όσον αφορά το χωροφύλακα, τύπε, αν οι ίδιοι δεν προστατεύσουμε το χώρο, στο τέλος δε θα υπάρχει χώρος και θα καταντήσει ένα αστείο. Ήδη οι παλιοί έχουμε απηυδήσει με την ποιότητα των νέων μελών της τελευταίας 5ετίας περίπου.

Αχ, η αχαριστια των ανθρωπων, εσεις οι Αθηναιοι λιμοκτονειτε εν μεσω της αφθονιας! Και τι δε θα δινα για μια αφεντρα οπως η Αλεξανδρα με το νταντζεον κι ολα τα συμπαρομαρτουντα. Τωρα σοβαρα ρε Σπιλερ, τη θεωρεις ασοβαρη και Ρουμανοαρπαχτρα επειδη "δαιν αιρχοταν στα Μαντσηζ κε δε δυνη πησω στιν κηνωτιτα!!!". Μπορει για χιλιους δυο λογους να ηθελε να αποφευγει επαφες με αλλα ατομα του χωρου, θα τη σταυρωσουμε γι αυτο? Τεσπα, αφοτου λοιπον ασκηθηκατε καλα κι επι μακρον στο εθνικο μας σπορ, το κουτσομπολιο-ξεκατινιασμα, πειτε καποιος τι παιζει τωρα με το νταντζεον, το εχει μονη της η Τζουλιετα? Αξιζει η συγκεκριμενη, εχει παει κανεις? Νομιζω ηταν και η Νεμεσις εκει, οχι πια?
Τύπε, θεωρώ απλά πως οφείλεις να δίνεις κάτι από τον εαυτό σου εκεί από όπου ζεις, όχι απλά να αρπάζεις. Να κάνεις λίγο καλύτερο το χώρο, να τον φροντίζεις, να του προσφέρεις λίγο από τη γνώση σου, από τις εμπειρίες σου. Δεν είδα να κάνει έως τώρα κάτι τέτοιο, εξ ου και το κράξιμο, που πρόσεξε, το ίδιο λέω και για κάθε μία που το παίζει επαγγελματίας και δεν τη νοιάζει ο χώρος γενικότερα, αλλά και το να προσφέρει πίσω στο χώρο αυτό για τους επόμενους.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.210
Κριτικές
3
Like
2.778
Πόντοι
736
Εσύ τι κόπτεσαι και απαντάς τύπε; Δικηγόρος της είσαι; Εδώ είναι, μας διαβάζει, αν γουστάρει, ας απαντήσει. Στην τελική, οι ερωτήσεις μου ΔΕΝ απευθύνονταν σε εσένα, αλλά στην Αλεξάνδρα, η οποία μπορεί να μου απαντήσει και σε DM αν γουστάρει.

Όσον αφορά αναρτήσεις που αφορούνε ονόματα/στοιχεία που δεν πήρε κάποιος νόμιμα, ή δεν είναι δημοσίως προσβάσιμα, κακώς αναρτούνται. Προφανώς κι εκεί είμαι απέναντι σε τέτοιες καταστάσεις και πρακτικές, και καλώς η διαχείριση διέγραψε τα σχετικά στοιχεία. Και ξαναλέω, όπως ξέρεις, ξέρω κι εγώ πράγματα, πολλά περισσότερα ίσως από όσα φαντάζεσαι πως γνωρίζω, οπότε άστο καλύτερα, γιατί καλώς ή κακώς, είμαι αρκετά αρχαίος για να γνωρίζω καταστάσεις που ούτε καν μπορείς να γνωρίζεις, και έχω βιώσει καταστάσεις και σκηνικά με ανθρώπους του χώρου επαγγελματίες και μη, μαζί, που επίσης δεν μπορείς να διανοηθείς.

Όσον αφορά το χωροφύλακα, τύπε, αν οι ίδιοι δεν προστατεύσουμε το χώρο, στο τέλος δε θα υπάρχει χώρος και θα καταντήσει ένα αστείο. Ήδη οι παλιοί έχουμε απηυδήσει με την ποιότητα των νέων μελών της τελευταίας 5ετίας περίπου.


Τύπε, θεωρώ απλά πως οφείλεις να δίνεις κάτι από τον εαυτό σου εκεί από όπου ζεις, όχι απλά να αρπάζεις. Να κάνεις λίγο καλύτερο το χώρο, να τον φροντίζεις, να του προσφέρεις λίγο από τη γνώση σου, από τις εμπειρίες σου. Δεν είδα να κάνει έως τώρα κάτι τέτοιο, εξ ου και το κράξιμο, που πρόσεξε, το ίδιο λέω και για κάθε μία που το παίζει επαγγελματίας και δεν τη νοιάζει ο χώρος γενικότερα, αλλά και το να προσφέρει πίσω στο χώρο αυτό για τους επόμενους.
Οπως ειπα ειμαι φιλος της και δεν μου αρεσει να διαβαζω ανακριβιες και κραξιματα απο ατομα προς δικα μου ατομα. Το τι γνωριζεις εσυ και το τι γνωριζω εγω ειναι αλλο θεμα (δεν θα μπω στη διαδικασια να τις βγαλουμε εξω να δουμε ποιος την εχει ποιο μεγαλη). Το οτι γνωριζω πραγματα αλλα δεν μιλαω ειναι διοτι γνωριζω τη μια μονο πλευρα και εφοσον δεν γνωριζω την αλλη δεν μπορω να ειμαι αντικειμενικος. Η βασικη αρχη του να μαθεις την αληθεια για ενα πραγμα ειναι να μαθεις την οπτικη πλευρα ολων των πλευρων που εχουν ερθει σε αντιπαραθεση και η αληθεια ειναι τα κοινα τους στοιχεια τα υπολοιπα ειναι προσωπικες σαλτσες. Απο τι στιγμη που κι εσυ γνωριζεις τη μια πλευρα πως θεωρεις οτι εχεις αντικειμενικη αποψη? Οποτε γινεσαι φερεφωνο καποιου τριτου. Το τι θεωρεις εσυ σαν προσφορα και το τι θεωρω ειναι διαφορετικα πραγματα οταν καποιος βιοποριζεται απο κατι θα κοιταξει να εδρεωσει τον βιοπορισμο του πρωτα και μετα αν εχει το χρονο και τη διαθεση θα κοιταξει το παραδιπλα. Οταν λοιπον αναφερεσαι σε ενα ατομο που τα τελευταια 8 χρονια(καπου ξανασπαει το σεναριο της αρπαχτης) ξενυχτουσε οσον αφορα τον επαγελμτικο του τομεα το να ερθεις να κραξεις επειδη δεν εβρισκε χρονο να "προσφερει" κατι κατα τη γνωμη σου στο χωρο οταν ακομα και στις μερες ξεκουρασης της κανονιζε με αλλες κυριες του εξωτερικου συνεργασιες αυτο το θεωρω παραλογο. Η Αλεξανδρα ηταν υποδειγμα επαγγελματισμου και θεωρω οτι εχει προσφερει σαν επαγγελματιας πολυ περισσοτερα στο χωρο μονο και μονο που σε διεθνη femdom gala την ειχαν καλεσμενη και εκανε γνωστη την ελληνικη κοινοτητα στο εξωτερικο. Εσυ μπορει να μην το θεωρεις προσφορα αλλα στα δικα μου ματια ειναι, μεσω της Αλεξανδρας γνωρισα και μιλησε με κυριαρχη απο την Αγγλια και οχι για επαγγελματικα θεματα αλλα για εμπειριες ζωης και για διασκεδαση. Το οτι εσυ μπορει να μην εχεις ακουσει, μαθει ή αναγνωρισει κατι απο ολα αυτα αυτο ειναι καθαρα δικο σου θεμα αλλα δεν δεχομαι να εκμηδενιζεται ο κοπος 8 χρονων ενος ανθρωπου στο βωμο της φαναρολογιας
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.778
Πόντοι
3.665
Οπως ειπα ειμαι φιλος της και δεν μου αρεσει να διαβαζω ανακριβιες και κραξιματα απο ατομα προς δικα μου ατομα. Το τι γνωριζεις εσυ και το τι γνωριζω εγω ειναι αλλο θεμα (δεν θα μπω στη διαδικασια να τις βγαλουμε εξω να δουμε ποιος την εχει ποιο μεγαλη). Το οτι γνωριζω πραγματα αλλα δεν μιλαω ειναι διοτι γνωριζω τη μια μονο πλευρα και εφοσον δεν γνωριζω την αλλη δεν μπορω να ειμαι αντικειμενικος. Η βασικη αρχη του να μαθεις την αληθεια για ενα πραγμα ειναι να μαθεις την οπτικη πλευρα ολων των πλευρων που εχουν ερθει σε αντιπαραθεση και η αληθεια ειναι τα κοινα τους στοιχεια τα υπολοιπα ειναι προσωπικες σαλτσες. Απο τι στιγμη που κι εσυ γνωριζεις τη μια πλευρα πως θεωρεις οτι εχεις αντικειμενικη αποψη? Οποτε γινεσαι φερεφωνο καποιου τριτου. Το τι θεωρεις εσυ σαν προσφορα και το τι θεωρω ειναι διαφορετικα πραγματα οταν καποιος βιοποριζεται απο κατι θα κοιταξει να εδρεωσει τον βιοπορισμο του πρωτα και μετα αν εχει το χρονο και τη διαθεση θα κοιταξει το παραδιπλα. Οταν λοιπον αναφερεσαι σε ενα ατομο που τα τελευταια 8 χρονια(καπου ξανασπαει το σεναριο της αρπαχτης) ξενυχτουσε οσον αφορα τον επαγελμτικο του τομεα το να ερθεις να κραξεις επειδη δεν εβρισκε χρονο να "προσφερει" κατι κατα τη γνωμη σου στο χωρο οταν ακομα και στις μερες ξεκουρασης της κανονιζε με αλλες κυριες του εξωτερικου συνεργασιες αυτο το θεωρω παραλογο. Η Αλεξανδρα ηταν υποδειγμα επαγγελματισμου και θεωρω οτι εχει προσφερει σαν επαγγελματιας πολυ περισσοτερα στο χωρο μονο και μονο που σε διεθνη femdom gala την ειχαν καλεσμενη και εκανε γνωστη την ελληνικη κοινοτητα στο εξωτερικο. Εσυ μπορει να μην το θεωρεις προσφορα αλλα στα δικα μου ματια ειναι, μεσω της Αλεξανδρας γνωρισα και μιλησε με κυριαρχη απο την Αγγλια και οχι για επαγγελματικα θεματα αλλα για εμπειριες ζωης και για διασκεδαση. Το οτι εσυ μπορει να μην εχεις ακουσει, μαθει ή αναγνωρισει κατι απο ολα αυτα αυτο ειναι καθαρα δικο σου θεμα αλλα δεν δεχομαι να εκμηδενιζεται ο κοπος 8 χρονων ενος ανθρωπου στο βωμο της φαναρολογιας
Κοίτα, επειδή όντως το να το συνεχίσουμε δε θα οδηγήσει πουθενά γιατί αντιλαμβάνομαι ότι οι απόψεις μας είναι εκ διαμέτρου αντίθετες, και όπως είπες μόνος σου, είσαι φίλος της και δε σου αρέσει να διαβάζεις πράγματα που δε θέλεις, το σταματάω εδώ. Ότι έχει ειπωθεί έχει ειπωθεί, και ο καθένας μπορεί να αντιληφθεί 2-3 πράγματα πλέον. Απλά θα σου πω ότι και μόνος σου, με τις δυνατότητες του 2015, θα μπορούσες να γνωρίσεις κόσμο από το εξωτερικό μέσω FetLife. Το ότι δεν το έκανες, το αφήνω καθαρά επάνω σου, αλλά προσωπικά συνομιλώ με κόσμο από το εξωτερικό και ανταλλάσσω απόψεις για το BDSM από το 2003, οπότε και τα μέσα υπήρχαν, και η γνώση υπήρχε για όσους θέλανε να ψάξουν και να ψαχτούν. Κατανοητό;
 
Τελευταία τροποποίηση:

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
567
Like
966
Πόντοι
86
Ίσως να μην το έχετε καταλάβει αλλά στα @@ μας γιατί έφυγε και που πήγε και αν θα ξαναγυρίσει η Αλεξάνδρα. Τόσες σελίδες γράφετε τα ίδια και τα ίδια...
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Απο ότι έχω καταλάβει εγώ ο καημένος ο Spiller πήγε στην Αλεξάνδρα και της είπε:
Κάνε μου ότι πιο σαδιστικό υπάρχει!
Τον έδεσε του πήρε το πορτοφόλι και μετά τον πέταξε έξω.

Ακόμα δεν κατάλαβε τι εστί Αλεξάνδρα.... και παραμιλάει.....
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.778
Πόντοι
3.665
Απο ότι έχω καταλάβει εγώ ο καημένος ο Spiller πήγε στην Αλεξάνδρα και της είπε:
Κάνε μου ότι πιο σαδιστικό υπάρχει!
Τον έδεσε του πήρε το πορτοφόλι και μετά τον πέταξε έξω.

Ακόμα δεν κατάλαβε τι εστί Αλεξάνδρα.... και παραμιλάει.....
100%, standard! Έπεσες τόσο μέσα, όσο δε φαντάζεσαι :2funny::2funny::2funny::2funny:

Τύπε, από 2003 που ξεκίνησα, Κυρίαρχος ήμουν, είμαι, και θα είμαι. Δεν ήταν ποτέ στο target group και audience η Αλεξάνδρα, όπως και το γκρουπάκι της.

Όσο για σαδίστριες, πραγματικά σαδίστριες όμως, αν έψαχνα κάτι τέτοιο, γιατί να μην πάω στη Sarka απευθείας;
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
100%, standard! Έπεσες τόσο μέσα, όσο δε φαντάζεσαι :2funny::2funny::2funny::2funny:

Τύπε, από 2003 που ξεκίνησα, Κυρίαρχος ήμουν, είμαι, και θα είμαι. Δεν ήταν ποτέ στο target group και audience η Αλεξάνδρα, όπως και το γκρουπάκι της.
Aυτά μας τα είπαν και άλλοι, αν δεις τον Άδωνι που του παίζει Κυρίαρχος, μερικές φορές δεν μπορεί να καθίσει και μιλάει όρθιος και τσιριχτά γιατί προφανώς τσούζει, η Ευγενία του το έχει κάνει μαύρο το κωλαράκι με το cane......
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.778
Πόντοι
3.665
Aυτά μας τα είπαν και άλλοι, αν δεις τον Άδωνι που του παίζει Κυρίαρχος, μερικές φορές δεν μπορεί να καθίσει και μιλάει όρθιος και τσιριχτά γιατί προφανώς τσούζει, η Ευγενία του το έχει κάνει μαύρο το κωλαράκι με το cane......
Το τι κάνει η Ευγενία το βράδυ το ξέρουν μόνο αυτοί...

Προσωπικά αποφεύγω κακοτοπιές, και αλλαξοκωλιές, μ' αρέσει που παραμένει τόσα χρόνια παρθένο και λαχταριστό το κωλαράκι μου, ακριβώς όπως πρέπει να είναι για να το λιμπίζονται όλες οι ντόμες, και οι σούμπες. :wink:
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Το τι κάνει η Ευγενία το βράδυ το ξέρουν μόνο αυτοί...

Προσωπικά αποφεύγω κακοτοπιές, και αλλαξοκωλιές, μ' αρέσει που παραμένει τόσα χρόνια παρθένο και λαχταριστό το κωλαράκι μου, ακριβώς όπως πρέπει να είναι για να το λιμπίζονται όλες οι ντόμες, και οι σούμπες. :wink:
Είναι γνωστό στην πιάτσα ότι Kυρίαρχος που δεν ξέρει να σιωπά και μιλάει πολύ, το κουνάει το λαχταριστό του κωλαράκι που και που...... αν κρατηθείς και δεν απαντήσεις θα σε παραδεχτώ ότι είσαι Κυριαρχος......
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.210
Κριτικές
3
Like
2.778
Πόντοι
736
Σοβαρότητα, επαγγελματισμός και άτομο είναι τελείως διαφορετικά πράγματα.
Μπορεί κάποιος να είναι σοβαρός επαγγελματίας και σαν άτομο να είναι χείριστο.
Θα συμφωνήσω μαζί σου, ή κάθεσαι και αντιμετωπίζεις την φωτιά ή βγάζεις τον σκασμό από την στιγμή που φεύγεις μακριά.
και σαν επαγγελματιας και σαν ατομο σε προσωπικο επιπεδο η Αλεξανδρα ειναι το ιδιο και το αυτο, ειναι ενα ατομο που επαγγελματικα εδωσε σε αλλους οσο και σαν ανθρωπος σε αυτους που τη γνωριζουν και εκτος επαγγελματικου επιπεδου ειναι ανθρωπος που δινει και προσφερει και μεσα σε αυτους ειμαι κι εγω που οταν ειχα ενα προσωπικο θεμα ηταν διπλα μου οσο μπορουσε!!!!!!
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.210
Κριτικές
3
Like
2.778
Πόντοι
736
Δηλαδή γνωρίζεις τα άτομα του στενού της κύκλου, γνωρίζεις τον πιο στενό της συνεργάτη, αυτόν που υποτίθεται ότι έχει δημιουργηθεί το πρόβλημα. Μίλησε μαζί του για να έχεις και την δική του άποψη, μπορεί να είναι διαφωτιστικό.
Η Αλεξάνδρα έφυγε γιατί η Ελληνική αγορά άρχισε να μικραίνει, κρίση, πανδημία, ακρίβεια τώρα, με τα κατοσταρικα δεν έβγαινε, πήγε σε μεγαλύτερη και πλουσιότερη αγορά, αφήνοντας όμως μια πόρτα ανοικτή πίσω εάν κάτι στραβωσει εκεί. Με το underground εδώ να δουλεύει και χωρίς άλλους συνεργάτες πίσω, πλην της Τζουλιέτας, η πίτα χωρίζεται σε λιγότερα κομμάτια. Τόσο απλά.
Μάλιστα και αυτό το συμπέρασμα το έβγαλες από που; Είσαι μέσα στα λογιστικά της βιβλία και ξέρεις ότι δεν της έφταναν; Το συγκεκριμένο συμπέρασμα δεν ευσταθεί μόνο και μόνο που αν σκοπευε να κάνει τέτοια κίνηση δεν θα λειτουργούσε 3 διαφορετικούς χώρους αλλά θα είχε μόνο το underground και δεν θα έκανε επενδύσεις
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.210
Κριτικές
3
Like
2.778
Πόντοι
736
Λοιπόν φίλε μου, μεγάλη αξία δώσαμε στο ρουμανακι.
Ρουμάνες πάνε και έρχονται συνεχώς, μείνε εσύ με την συγκεκριμένη και περίμενε να γυρίσει, όποτε γυρίσει εάν γυρίσει.
Την υπερασπίζεσαι με μένος χωρίς να γνωρίζεις την άλλη πλευρά, αυτό λέγεται εμμονή.
Και για να σε προλάβω, έχω μιλήσει και με τις δύο πλευρές και είμαι σε θέση να γνωρίζω κάποια πράγματα, ΙΣΩΣ, καλύτερα από εσένα, το γιατί έφυγε, το πως έφυγε και το πότε έφυγε.
Έλα ρε; Και αμέσως μόλις τα έμαθες έτρεξες να φτιάξεις προφίλ στις 24 του μήνα για να μπεις στο μπου να μας ανοίξεις τα μάτια. Υπερασπίζομαι το ηθικό κομμάτι, δηλαδή το να μην βγαίνει ο κάθε τυχάρπαστος να λέει το μακρύ και το κοντό του και όπως το να μην παίρνω προσωπική θέση σε πράγματα που δεν με αφορούν. Έννοιες που από ότι φαίνεται σας αρέσει να καταπατατε. Θα μπορούσες να πεις ότι την υπερασπίζομαι εμμονικα και με μένος μόνο αν είχα γράψει έστω και μια αρνητική άποψη για το συνεργάτη που υποτίθεται ότι μίλησες. Btw your own words gave you up, come again next year!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom