Νέα

Μην σας σέρνει άλλο το μουνί, φτάνει!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Thomas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Παιδια κι εμενα μου χτυπανε καπως ασχημα κριτικες που αυτος που γραφει στο τελος τη χαιρεταει η αφιερωνει την κριτικη στην κοπελα.
Αλλοι παλι που κατεβαζουν τονους ασκοπης ποιησης(εξαιρουνται πολυ λιγοι που εχουν πραγματικο συγγραφικο ταλεντο και καθηλωνουν αντι να σε κανουν να λες "αντε τελειωνε" πχ ο συναγωνιστης @koutavoulias που εχει γραψει απιστευτα κειμενα νοσταλγιας και πορνοηδονης!)
Εμενα η κριτικη που μ αρεσει ειναι
-εμφανιση κοπελας ψηλη κοντη λεπτη τσουπωτη κτλ
Αντε και τι φοραγε για να φτιαχτω παραπανω
-ηδονικοτητα πιπας
-ηδονικοτητα γαμησιου
-συμπεροφορα.
Και ενα επιλογο ως γενικη εντυπωση και αυτο ειναι ολο.
Ολα τ αλλα ειναι να χαμε να λεμε.
Επισης στα νηματα των ανεξαρτητων:
Λιγοτερα σιροπια απο θαυμαστες(ελεος ρε συναγωνιστη περασες καλα οκ το εμπεδωσαμε,αλλα μην ανεβαζεις τραγουδια και αφιερωσεις στην κοπελα...εισαι...γλιτσας δε το καταλαβαινεις;το λενε και οι ιδιες οι κοπελες δλδ οχι τπτ αλλο)
περισσοτερες φωτο απ τα κοριτσια
Αυτα και τιποτα αλλο μαγκες μου.
Α και περισσοτερες καταδρομικες απο μαχημους συναγωνιστες που να λενε τι συναντησαν στην τσαρκα τους...
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
302
Like
4.508
Πόντοι
16.491
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι γινεται ολοκληρο θεμα για μια συνεδρια των 20 ευρω.Και φολα να ειναι η αλλη εις γνωση του εκαστοτε πηδηχτει αν του αρεσει οπτικα μπαινει καρφωνει φευγει....δεν θα αγορασει και οικοπεδο.Απλα αν δε σου κανει δεν ξαναπας απλα τα πραγματα...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.396
Κριτικές
8
Like
11.166
Πόντοι
3.786
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι γινεται ολοκληρο θεμα για μια συνεδρια των 20 ευρω.Και φολα να ειναι η αλλη εις γνωση του εκαστοτε πηδηχτει αν του αρεσει οπτικα μπαινει καρφωνει φευγει....δεν θα αγορασει και οικοπεδο.Απλα αν δε σου κανει δεν ξαναπας απλα τα πραγματα...
ή έχουμε ποιότητα σαν αρσενικά ή δεν έχουμε
 

Plitss

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2023
Μηνύματα
61
Like
67
Πόντοι
0
Ένας πελάτης λιγότερος,αυτό κάνω όταν με κοροϊδεύουν μπροστά μου..δεν ξαναπαταω..στάση ζωής παντού....πχ.τις προάλλες ανακοινώθηκε σε σπίτι 69 από την τσατσά και μέσα κινέζα η γκόμενα..όταν βγήκα τις την είπα να μην το ανακοινώνει,και ότι ήταν η τελευταία φορά που μπήκα εκεί..και στις βόλτες μου που κάνω τα τελευταία είκοσι χρόνια ήταν ένα από τα σπίτια που με είχε πελάτη..κόκαλο η γκόμενα..το μόνο που μπορουμε να κάνουμε παιδιά είναι να είμαστε όσο το δυνατόν ξεκάθαροι...γλιτώνεις χρόνο,θα βρεις στάνταρ γυναίκες που θα το εκτιμήσουν (τα στανταρακια μας)και θα είμαστε και ωραίοι...αυτά..
Να μην το ξεχάσω...ήταν το κερασάκι στην τούρτα το από πάνω σκηνικό..πολλα στραβά σκηνικά τον τελευταίο χρόνο εκεί...
 

jerrybanana

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
124
Κριτικές
5
Like
275
Πόντοι
21
Αρχέγονο ένστικτο είναι παλικάρι μου πόσο να το τιθασεύσεις; Έχεις το δίκιο σου δε λέω αλλά φύση είναι αυτή και οι καύλες πολλές φορές ανίκητες.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Ένας πελάτης λιγότερος,αυτό κάνω όταν με κοροϊδεύουν μπροστά μου..δεν ξαναπαταω..στάση ζωής παντού....πχ.τις προάλλες ανακοινώθηκε σε σπίτι 69 από την τσατσά και μέσα κινέζα η γκόμενα..όταν βγήκα τις την είπα να μην το ανακοινώνει,και ότι ήταν η τελευταία φορά που μπήκα εκεί..και στις βόλτες μου που κάνω τα τελευταία είκοσι χρόνια ήταν ένα από τα σπίτια που με είχε πελάτη..κόκαλο η γκόμενα..το μόνο που μπορουμε να κάνουμε παιδιά είναι να είμαστε όσο το δυνατόν ξεκάθαροι...γλιτώνεις χρόνο,θα βρεις στάνταρ γυναίκες που θα το εκτιμήσουν (τα στανταρακια μας)και θα είμαστε και ωραίοι...αυτά..
Να μην το ξεχάσω...ήταν το κερασάκι στην τούρτα το από πάνω σκηνικό..πολλα στραβά σκηνικά τον τελευταίο χρόνο εκεί...
Ποια στανταρακια ρε τύπε ,τον άλλον τον αγνόησε η τυπισσα.

Παραδόπιστες όλες. Αν κάθε φορά πλήρωνα να γαμαω το ίδιο μουνι την έπιανα και γκομενα
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Οι περισσότεροι τυφλώνεστε τόσο πολύ από αυτές που βλέπετε, που το μυαλό μπαίνει στο Off κατευθείαν. Αυτό ισχύει τόσο σε προσωπικό επίπεδο, όσο και στο ίντερνετ, με τις φωτογραφίες γυναικών. Τρανή απόδειξη, οι ιερόδουλες-φόλες που έχουν ήδη 15 κακές κριτικές η κάθε μια λόγω του ότι φέρονται στους άντρες σαν σκουπίδια, αλλά γίνεστε ο νο. 16, τις επιλέγετε σκεπτόμενοι με το κάτω κεφάλι επειδή είναι όμορφες κ προστίθεστε στα θύματα, κλαψουρίζοντας και γράφοντας έπειτα και εσείς την δική σας κακή κριτική μετανιωμένοι. Επειδή το μυαλό αρχίζει να δουλεύει πάλι μετά το χύσιμο ή τη φόλα. Ήμουν κ εγώ έτσι μικρός (όχι με ιερόδουλες), αλλά θέλω να πιστεύω ότι έχω ξυπνήσει. Πρέπει να αρχίσουμε να σκεπτόμαστε περισσότερο.
Κάποιοι που έφαγαν φόλα ενώ είχαν διαβάσει ήδη τις κακές κριτικές λένε: "Νόμιζα με εμένα θα είναι διαφορετικά". ΧΑΧΑΧΑΧΑ Νομίζετε ότι η ιερόδουλη θα σας δει σαν εραστή; Είστε απλά πελάτης-καταναλωτής. Σας βλέπει έτσι όπως βλέπει κάθε άλλος επαγγελματίας τους πελάτες του. Δηλαδή ως το αναγκαίο κακό για να εξασφαλίσει την επιβίωση. Ξυπνάτε.
κοιτα φιλε ειναι λιγο σχετικα ολα...πχ μια απο ταυλανδη (μια αννα) που δουλευε στη φυλης πανω,,δε θυμαμαι νουμερο..για πολυ καιρο δεν την επερνα επειδη δεν ειχα διαβασει εστω και μια καλη κριτικη..οποτε μια μερα λεω δε γαμιεται αντε ας χασω ενα 20ρικο ετσι να δω και γω τι σκατα συμβαινει με δαυτη γιατι μαρεσει πολυ σα γκόμενα..(την πηρα ομως στο απεναντι που ειναι πλεον με ελευθερο στοματικο) ε λοιπον σε μενα ηταν οκ και δεν το εκλαψα το 20ρικο..μια χαρα περασα..βεβαια δε νομιζω να την κανω και στανταρακι αλλα δεν μου φάνηκε για φόλα..θα ξανα μπω
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Εδώ ειμαι εγώ, όταν έδινα να πάρω το lower, με ρώτησε η καθηγητρια στο interview,

-Dear Termin what is you favourite song? do you remember any lyrics?
και εγώ:

-Dear Chasey Lain
I wrote to explain
I'm your biggest fan
I just wanted to ask
Could I eat your ass?

 

Saul903

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
6
Like
1
Πόντοι
0
Εδώ ειμαι εγώ, όταν έδινα να πάρω το lower, με ρώτησε η καθηγητρια στο interview,

-Dear Termin what is you favourite song? do you remember any lyrics?
και εγώ:

-Dear Chasey Lain
I wrote to explain
I'm your biggest fan
I just wanted to ask
Could I eat your ass?

μα καλά, να μη βάλεις το "nothing but mammals?"
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Termin

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Οι περισσότεροι τυφλώνεστε τόσο πολύ από αυτές που βλέπετε, που το μυαλό μπαίνει στο Off κατευθείαν. Αυτό ισχύει τόσο σε προσωπικό επίπεδο, όσο και στο ίντερνετ, με τις φωτογραφίες γυναικών. Τρανή απόδειξη, οι ιερόδουλες-φόλες που έχουν ήδη 15 κακές κριτικές η κάθε μια λόγω του ότι φέρονται στους άντρες σαν σκουπίδια, αλλά γίνεστε ο νο. 16, τις επιλέγετε σκεπτόμενοι με το κάτω κεφάλι επειδή είναι όμορφες κ προστίθεστε στα θύματα, κλαψουρίζοντας και γράφοντας έπειτα και εσείς την δική σας κακή κριτική μετανιωμένοι. Επειδή το μυαλό αρχίζει να δουλεύει πάλι μετά το χύσιμο ή τη φόλα. Ήμουν κ εγώ έτσι μικρός (όχι με ιερόδουλες), αλλά θέλω να πιστεύω ότι έχω ξυπνήσει. Πρέπει να αρχίσουμε να σκεπτόμαστε περισσότερο.
Κάποιοι που έφαγαν φόλα ενώ είχαν διαβάσει ήδη τις κακές κριτικές λένε: "Νόμιζα με εμένα θα είναι διαφορετικά". ΧΑΧΑΧΑΧΑ Νομίζετε ότι η ιερόδουλη θα σας δει σαν εραστή; Είστε απλά πελάτης-καταναλωτής. Σας βλέπει έτσι όπως βλέπει κάθε άλλος επαγγελματίας τους πελάτες του. Δηλαδή ως το αναγκαίο κακό για να εξασφαλίσει την επιβίωση. Ξυπνάτε.
Πολύ σωστά. Οι τύπισσες πάνε να κονομήσουν. Για μένα καλά κάνουν και κοιτούν την κονόμα τους (σίγουρα δεν γουστάρω φολες αλλά αυτό είναι άλλο καπέλο). Τώρα για τις κριτικές τι να πει κανείς; Ότι θέλει γράφει ο καθένας οπότε τραβάτε όπου θέλετε και μην ακούτε κανέναν. Οι περισσότερες κριτικες είναι "πειραγμένες", προσωπικές επιδείξεις η άσχετες προς βασική πληροφόρηση.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι γινεται ολοκληρο θεμα για μια συνεδρια των 20 ευρω.Και φολα να ειναι η αλλη εις γνωση του εκαστοτε πηδηχτει αν του αρεσει οπτικα μπαινει καρφωνει φευγει....δεν θα αγορασει και οικοπεδο.Απλα αν δε σου κανει δεν ξαναπας απλα τα πραγματα...
Συνοδοιπόρε και συμπολεμιστή στα στενά σοκάκια της ακολασίας, δεν είναι ακριβώς έτσι. Έχει παρατηρηθεί πως όταν κάποια σαλούφα αρέσει σε κάποιον
ή κάποιους (για Χ λογους) και δεν περάσει καλά ένας άλλος λέγοντας το, βγαίνουν οι πρώτοι σαν δικηγορίσκοι της πεντάρας για να την υποστηρίξουν και να κατατροπώσουν τον άλλον. Κοινώς, ο κατήφορος δεν έχει τελειωμό. Παλαιότερα ως αναγνώστης θυμάμαι ότι δεν υπήρχαν τέτοια φαινόμενα κι αν υπήρχαν ήταν ελάχιστα. Προφανώς έχει πέσει αναδουλειά στα πορνατζίδικα και έχουν αναλάβει κάποιοι να κάνουν τους διαμεσολαβητές. :2funny:
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
302
Like
4.508
Πόντοι
16.491
Συνοδοιπόρε και συμπολεμιστή στα στενά σοκάκια της ακολασίας, δεν είναι ακριβώς έτσι. Έχει παρατηρηθεί πως όταν κάποια σαλούφα αρέσει σε κάποιον
ή κάποιους (για Χ λογους) και δεν περάσει καλά ένας άλλος λέγοντας το, βγαίνουν οι πρώτοι σαν δικηγορίσκοι της πεντάρας για να την υποστηρίξουν και να κατατροπώσουν τον άλλον. Κοινώς, ο κατήφορος δεν έχει τελειωμό. Παλαιότερα ως αναγνώστης θυμάμαι ότι δεν υπήρχαν τέτοια φαινόμενα κι αν υπήρχαν ήταν ελάχιστα. Προφανώς έχει πέσει αναδουλειά στα πορνατζίδικα και έχουν αναλάβει κάποιοι να κάνουν τους διαμεσολαβητές. :2funny:
Φιλε οταν για μια εκδιδομενη υπαρχουν πολλες κριτικες ο αναγνωστης μπορει να βγαλει πορισμα προς τα που παει η φαση.π.χ φολα,καλη,σουπερ κλπ .Αν παρολα αυτα εγω επιλεξω μια η οποια βαση δεδομενων -κριτικων ειναι φολα εγω εις γνωση μου θα πω δε γαμιεται μου αρεσει οπτικα οποτε ας καψω ενα 20αρι τι ψυχη εχει.Εγω με αυτη τη λογικη το λεω.Τωρα αν ειμαι μαλακας και φαω τη φολα μια φορα αλλα συνεχιζω να πηγαινω τοτε αστα να πανε...Οσον αφορα τις κριτικες εγω σε αυτες που γραφω παντα παρουσιαζω τα πραγματα αντικειμενικα και δεδομενου των συνθηκων.
 

socratis969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2021
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
711
Πόντοι
301
Φιλε οταν για μια εκδιδομενη υπαρχουν πολλες κριτικες ο αναγνωστης μπορει να βγαλει πορισμα προς τα που παει η φαση.π.χ φολα,καλη,σουπερ κλπ .Αν παρολα αυτα εγω επιλεξω μια η οποια βαση δεδομενων -κριτικων ειναι φολα εγω εις γνωση μου θα πω δε γαμιεται μου αρεσει οπτικα οποτε ας καψω ενα 20αρι τι ψυχη εχει.Εγω με αυτη τη λογικη το λεω.Τωρα αν ειμαι μαλακας και φαω τη φολα μια φορα αλλα συνεχιζω να πηγαινω τοτε αστα να πανε...Οσον αφορα τις κριτικες εγω σε αυτες που γραφω παντα παρουσιαζω τα πραγματα αντικειμενικα και δεδομενου των συνθηκων.
Φίλε μου πριν 3 χρόνια ξεκίνησα το σπορ των έσκορτ και οι πρώτες 3 αν και είχα ξοδέξει αμέτρητο χρόνο διαβάζωντας κριτικές και κάνοντας αναζήτηση ήταν πολύ κακές εμπειρίες σε βαθμό που είπα δεν ξαναπαίρνω καλύτερα σε μπουρδέλο-στουντιο. Στην συνέχεια κατάλαβα τι παίζει με τους προμότορες και ποιοι είναι και ευτυχώς οι περισσότεροι από αυτους ασχολούνται πλέον με τους "διπλανούς".Ισχύει βέβαια σε ένα μεγάλο βαθμό αυτό που λες κυρίως σε μπουρδέλα-στούντιο.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.800
Κριτικές
18
Like
15.484
Πόντοι
4.546
Το μουνι τα καταφέρνει και με ξεγελάει συχνά, όφις κανονικός ...
Αυτός είναι και ο λόγος ύπαρξης του, η πλάνη των αρσενικών.

Νικάει και σε εμένα συχνά το συναίσθημα και όχι η λογική, η οποία όμως προσπαθεί να με κάνει να τα δω ψύχραιμα και κρίνοντας τι και πώς.
 

Roulino

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
46
Like
177
Πόντοι
0
Αν δεις καραβι στο βουνο
μια μερα ν ανεβαινει
μην απορεις πως γινεται
ενα μουνι το σερνει.

Μα αν δεις ψηλα στον ουρανο
καραβι να πεταει
τοτε να εισαι σιγουρος
κωλος το οδηγαει

Κωλο-γερος
Τυπε το κλέβω, θα το πω σε καμία συζήτηση με κουλτουριαρηδες μιλώντας για ντοστογιεφσκι και Τολστόι θα το πετάξω από το πουθενά να κλέψω τις εντυπωσεις
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.738
Κριτικές
10
Like
2.093
Πόντοι
3.187
Οι περισσότεροι τυφλώνεστε τόσο πολύ από αυτές που βλέπετε, που το μυαλό μπαίνει στο Off κατευθείαν. Αυτό ισχύει τόσο σε προσωπικό επίπεδο, όσο και στο ίντερνετ, με τις φωτογραφίες γυναικών. Τρανή απόδειξη, οι ιερόδουλες-φόλες που έχουν ήδη 15 κακές κριτικές η κάθε μια λόγω του ότι φέρονται στους άντρες σαν σκουπίδια, αλλά γίνεστε ο νο. 16, τις επιλέγετε σκεπτόμενοι με το κάτω κεφάλι επειδή είναι όμορφες κ προστίθεστε στα θύματα, κλαψουρίζοντας και γράφοντας έπειτα και εσείς την δική σας κακή κριτική μετανιωμένοι. Επειδή το μυαλό αρχίζει να δουλεύει πάλι μετά το χύσιμο ή τη φόλα. Ήμουν κ εγώ έτσι μικρός (όχι με ιερόδουλες), αλλά θέλω να πιστεύω ότι έχω ξυπνήσει. Πρέπει να αρχίσουμε να σκεπτόμαστε περισσότερο.
Κάποιοι που έφαγαν φόλα ενώ είχαν διαβάσει ήδη τις κακές κριτικές λένε: "Νόμιζα με εμένα θα είναι διαφορετικά". ΧΑΧΑΧΑΧΑ Νομίζετε ότι η ιερόδουλη θα σας δει σαν εραστή; Είστε απλά πελάτης-καταναλωτής. Σας βλέπει έτσι όπως βλέπει κάθε άλλος επαγγελματίας τους πελάτες του. Δηλαδή ως το αναγκαίο κακό για να εξασφαλίσει την επιβίωση. Ξυπνάτε.
OK. ...... και εσένα τι σε κόφτει? Εμένα μπορεί να μ αρέσει να με σέρνει το μουνι. Να πηγαίνω μόνο και μόνο για να επιβεβαιώσω μια κακή κριτική να με ξεφτιλίσει γιατί μπορεί να είναι όμορφη και να της δίνω αυτό το δικαίωμα. Εσένα τι σε κόφτει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom