Νέα

Milfs στο Facebook

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Infected_Mushroom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 840
  • Εμφανίσεις 348K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

takis229

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2021
Μηνύματα
147
Like
353
Πόντοι
21
τύπε σόρρυ κιόλας, 30αρης να βγάλει 50άρα+ δεν το λες και μεγάλο κατόρθωμα
φιλε εδω μιλαμε για μιλφ αν δεν καταλαβες,προφανως δεν τα γραφω για κατορθωμα αλλα οτι μπορεις να βρεις γιατι σε αυτο το θεμα εχει γραφτει οτι δεν γινεται παιχνιδι...
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.611
Κριτικές
2
Like
5.237
Πόντοι
1.056
φιλε εδω μιλαμε για μιλφ αν δεν καταλαβες,προφανως δεν τα γραφω για κατορθωμα αλλα οτι μπορεις να βρεις γιατι σε αυτο το θεμα εχει γραφτει οτι δεν γινεται παιχνιδι...

περιττό να σου αναφέρω ότι ο όρος milf δεν συνδέεται με την ηλικία
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
561
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Γεια σας μαγκες,θελω να ρωτησω, μιλφαρα παλια γνωστη,μαλλον πλεον χωρισμενη,φιλη στο facebook...Εγραφε οτι ειναι παντρεμενη αλλα εδω και καιρο δεν γραφει κατι...Βαζει ιστορια,και ειναι καλοντυμενη στη φωτο...γραφω κατι πιασαρικο ομως στην σκεψη οτι μπορει ακομα να ειναι παντρεμενη,το σβηνω,ομως προλαβαινει να διαβασει κατι...Της στελνω καλο απογευμα μου στελνει κι αυτη κι ετσι τελειωνει η υποθεση...Μετα απο δυο μερες στελνω καλημερα με φωτο και δεν απανταει...λιγο μετα βαζω ιστορια και παταει λαϊκ στο δευτερολεπτο..Αφηνω μερες να περασουν...Εχει βαλει τραγουδι και δεν της εχει πατησει κανεις,της παταω λαϊκ εγω και μπαινω σημερα και εχει σβησει το τραγουδι... Παιζει;Θελει προσοχη;;Ή ειναι αδιαφορη εντελως;;Με συγχωρειτε αλλα απο μουναρες μιλφ δεν εχω τρελη εμπειρια για αυτο ρωταω...
 

panbar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2017
Μηνύματα
775
Κριτικές
1
Like
3.540
Πόντοι
446
Παιδες μια χαρα γινεται παιχνιδι με μιλφ ακομα μεσω φουμπου ορεξη για καυλαντισμα να εχεις και υπομονη....εδω με μια 50αρα+ που εχει γιο τρια χρονια μικροτερο απο εμενα σημερα,εννοειται μου ηταν αγνωστη....το θεμα σε αυτες τις ηλικιες να μιλας ωραια στην αρχη μετα ολα παιρνουν το δρομο τους....ψαχτητε και αφηστε τα στειλε μου μηνυμα για μια γκομενα ολο το θεμα....εντωμεταξυ η τυπισσα φαινεται τελειως θειτσα σε στυλ και εχει ενα σωμα για την ηλικιας της 8/10 απο τις φωτο με τα εσωρουχα που μου εστειλε,κρυμμενος θησαυρος....αντε να περιμενω εως το βραδυ...
Μ' ενδιαφέρει η φάση. Παίζει, ή το 'χεις αποκλειστικότητα;
Στείλε μου μνμ
 

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
379
Like
941
Πόντοι
81
Γεια σας μαγκες,θελω να ρωτησω, μιλφαρα παλια γνωστη,μαλλον πλεον χωρισμενη,φιλη στο facebook...Εγραφε οτι ειναι παντρεμενη αλλα εδω και καιρο δεν γραφει κατι...Βαζει ιστορια,και ειναι καλοντυμενη στη φωτο...γραφω κατι πιασαρικο ομως στην σκεψη οτι μπορει ακομα να ειναι παντρεμενη,το σβηνω,ομως προλαβαινει να διαβασει κατι...Της στελνω καλο απογευμα μου στελνει κι αυτη κι ετσι τελειωνει η υποθεση...Μετα απο δυο μερες στελνω καλημερα με φωτο και δεν απανταει...λιγο μετα βαζω ιστορια και παταει λαϊκ στο δευτερολεπτο..Αφηνω μερες να περασουν...Εχει βαλει τραγουδι και δεν της εχει πατησει κανεις,της παταω λαϊκ εγω και μπαινω σημερα και εχει σβησει το τραγουδι... Παιζει;Θελει προσοχη;;Ή ειναι αδιαφορη εντελως;;Με συγχωρειτε αλλα απο μουναρες μιλφ δεν εχω τρελη εμπειρια για αυτο ρωταω...
Έτσι δε θα γαμήσεις ποτέ. Την σέβεσαι πάρα πολύ για να στο θεσω απλά. Θα της στείλεις, θα μιλήσετε, θα πείτε 5 μαλακίες, θα της κάνεις κάνα κομπλιμέντο για τις φωτογραφίες της, και στο τέλος θα της πεις "αν είσαι μόνη αυτή την περίοδο, θα ήθελα να σε δω". Αν αχνοβλέπει έστω και κάτι σε εσένα, να είσαι σίγουρος πως μόλις της μιλήσεις με αποφασιστικότητα, θα το δει ξεκάθαρα. Αν δε βλέπει τίποτα, θα φας χυλόπιτα.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: bdsm72

Alex8085

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
36
Like
26
Πόντοι
0
Έχετε κανένα milf που να παίζει? Υπάρχουν 2-3 αν θέλει κάποιος να αλληλοβοηθηθουμε
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
561
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Έτσι δε θα γαμήσεις ποτέ. Την σέβεσαι πάρα πολύ για να στο θεσω απλά. Θα της στείλεις, θα μιλήσετε, θα πείτε 5 μαλακίες, θα της κάνεις κάνα κομπλιμέντο για τις φωτογραφίες της, και στο τέλος θα της πεις "αν είσαι μόνη αυτή την περίοδο, θα ήθελα να σε δω". Αν αχνοβλέπει έστω και κάτι σε εσένα, να είσαι σίγουρος πως μόλις της μιλήσεις με αποφασιστικότητα, θα το δει ξεκάθαρα. Αν δε βλέπει τίποτα, θα φας χυλόπιτα.
Εχεις δικιο, συνεχιζουμε!
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.916
Πόντοι
3.237
Έχετε κανένα milf που να παίζει? Υπάρχουν 2-3 αν θέλει κάποιος να αλληλοβοηθηθουμε

Στείλε π.μ τα 2-3 να σου στείλω 4-5 από Αθήνα
καλυτερα να τις γραψετε εδω να τις μαθουμε κ εμεις αν δεν τις ξερουμε ηδη, να δαφημισουν το κωλι τους κι αυτες, να γινει παιχνιδι!!!
 

Greeklover2018

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
114
Like
106
Πόντοι
1
Παίζει καμία καλή και εύκολη μιλφαρα στη καυλαντα στείλτε κάνα προσωπικό μήνυμα να ανοίξει το μάτι μας ρε συναγωνιστες
 

pelma

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Μαΐ 2006
Μηνύματα
505
Like
5.244
Πόντοι
1.046
H μιλφαρα κερνάει στο Instagram
 

Συνημμένα

  • IMG_20230819_011017.jpg
    IMG_20230819_011017.jpg
    184,1 KB · Εμφανίσεις: 241
  • Screenshot_2023-08-18-23-57-18-233_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2023-08-18-23-57-18-233_com.instagram.android.jpg
    470,2 KB · Εμφανίσεις: 223

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom