Νέα

Μηχανές αποτρίχωσης για πέος / όρχεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MARIOS32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
Ξυραφι και παλι ξυραφι. Μετα βαζω κρεμα της ΝΙVEA (την ιδια που ξυριζομαι και στο προσωπο) για να μαλακωσει καπως.
Παντως ρε παιδες, οταν ξυριζεστε παντου, και οταν σας βγαινουν οι πρωτες τριχες, δεν ξυνεστε συνεχεια;

Άκου τί θα κάνεις τύπε μου.. με το που τελειώνεις το ξύρισμα στην ευρύτερη περιοχή της πούτσας όπως είναι φυσικό θα αισθάνεσαι ένα κάψιμο, κοκκινίλες κτλ... κατευθείαν θα βάλεις οινόπνευμα (ΝΑΙ σε καίει αλλά κάνει τρομερή δουλειά δοκιμασμένο χρόνια) όσον αφορά την φαγούρα των πρώτων ημερών... ακριβώς το ίδιο.. οινόπνευμα κάθε φορά που αισθάνεσαι φαγούρα ΠΟΤΕ χέρι !
Μέσα σε 5-7 ημέρες που έχουν αρχίσει να μεγαλώνουν κάπως οι τρίχες θα είσαι κομπλέ μετέπειτα!
 

brdla1000

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
124
Κριτικές
4
Like
312
Πόντοι
1
Εγώ χρησιμοποιώ το ίδιο ξυράφι παραδοσιακού ξυρίσματος που έχω για τα γένια, απλά έχω άλλες λεπίδες λιγότερο επιθετικές για την περιοχή κάτω. Μια φορά κατάφερα να κοπώ κι αυτό ελάχιστα και γιατί πήγαινα γυρεύοντας. Αν είσαι προσεκτικός θα είσαι οκ. Αν είσαι ατζαμής θα κοπείς με ότι και να χρησιμοποιήσεις.
 
OP
OP
M

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
592
Κριτικές
14
Like
1.905
Πόντοι
2.477
Άκου τί θα κάνεις τύπε μου.. με το που τελειώνεις το ξύρισμα στην ευρύτερη περιοχή της πούτσας όπως είναι φυσικό θα αισθάνεσαι ένα κάψιμο, κοκκινίλες κτλ... κατευθείαν θα βάλεις οινόπνευμα (ΝΑΙ σε καίει αλλά κάνει τρομερή δουλειά δοκιμασμένο χρόνια) όσον αφορά την φαγούρα των πρώτων ημερών... ακριβώς το ίδιο.. οινόπνευμα κάθε φορά που αισθάνεσαι φαγούρα ΠΟΤΕ χέρι !
Μέσα σε 5-7 ημέρες που έχουν αρχίσει να μεγαλώνουν κάπως οι τρίχες θα είσαι κομπλέ μετέπειτα!
Βάλε φωτιστικό οινόπνευμα και όταν γαμας , από την τριβή θα ανάψει και θα φας μουνι φλαμπε ???
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ χρησιμοποιώ το ίδιο ξυράφι παραδοσιακού ξυρίσματος που έχω για τα γένια, απλά έχω άλλες λεπίδες λιγότερο επιθετικές για την περιοχή κάτω. Μια φορά κατάφερα να κοπώ κι αυτό ελάχιστα και γιατί πήγαινα γυρεύοντας. Αν είσαι προσεκτικός θα είσαι οκ. Αν είσαι ατζαμής θα κοπείς με ότι και να χρησιμοποιήσεις.
Με μηχανή έχω κοπεί πολύ λίγες φορες
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Το πιο ασφαλές για να μην κοπείς είναι το φλόγιστρο, θα το έχεις και αν σφαξεις κανεκα κατσικι αρνι καμια κοτα ξέρεις μετα το γδάρσιμο το περνάς λίγο με το φλόγιστρο να μη μείνει ούτε τριχούλα, ούτε πούπουλο.
φλογιστρο.jpg
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
168
Κριτικές
6
Like
210
Πόντοι
281
Άκου τί θα κάνεις τύπε μου.. με το που τελειώνεις το ξύρισμα στην ευρύτερη περιοχή της πούτσας όπως είναι φυσικό θα αισθάνεσαι ένα κάψιμο, κοκκινίλες κτλ... κατευθείαν θα βάλεις οινόπνευμα (ΝΑΙ σε καίει αλλά κάνει τρομερή δουλειά δοκιμασμένο χρόνια) όσον αφορά την φαγούρα των πρώτων ημερών... ακριβώς το ίδιο.. οινόπνευμα κάθε φορά που αισθάνεσαι φαγούρα ΠΟΤΕ χέρι !
Μέσα σε 5-7 ημέρες που έχουν αρχίσει να μεγαλώνουν κάπως οι τρίχες θα είσαι κομπλέ μετέπειτα!
Θα το δοκιμασω, ευχαριστω. Παντα χερι εβαζα και καμια φορα ειχα καποιες πληγες. Γι αυτο εβαζα κρεμα της NIVEA
 
  • Like
Αντιδράσεις: msakis

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
37
Like
20.035
Πόντοι
12.896
αυτο το θρεντ παντως ρε μαγκες αποδεικνυει περιτρανα οτι το μπουρδελα ειναι το πιο γαμηστερο σαιτ που υπαρχει
εχει τα παντα για τον αντρα
κριμα που αργησα τοσο να το ανακαλυψω,μπορει κ να ειχα γλιτωσει καποια πραγματα στη ζωη μου.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.472
Like
13.170
Πόντοι
3.506
Το πιο ασφαλές για να μην κοπείς είναι το φλόγιστρο, θα το έχεις και αν σφαξεις κανεκα κατσικι αρνι καμια κοτα ξέρεις μετα το γδάρσιμο το περνάς λίγο με το φλόγιστρο να μη μείνει ούτε τριχούλα, ούτε πούπουλο.
φλογιστρο.jpg
Σε λίγο θα του πεις να βάλει και ασφαλτόπανο :confused: :confused: :confused:
 
OP
OP
M

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
592
Κριτικές
14
Like
1.905
Πόντοι
2.477
αυτο το θρεντ παντως ρε μαγκες αποδεικνυει περιτρανα οτι το μπουρδελα ειναι το πιο γαμηστερο σαιτ που υπαρχει
εχει τα παντα για τον αντρα
κριμα που αργησα τοσο να το ανακαλυψω,μπορει κ να ειχα γλιτωσει καποια πραγματα στη ζωη μου
Αδελφέ, αν κάνεις χρήση καμινέτο, θα γλυτώσεις από δύο αρχιδια. Οπότε προσοχή στις συμβουλές
 

Autokinitas

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
521
Πόντοι
21
Δεν ξέρω τι γράφουν όλοι οι βάρβαροι εδώ για ξυράφια και φαλσετες ? εγώ πηγαίνω και μου κάνουν lesser στις αρχές πήγα κάποιες φορές σχετικά κοντά τώρα πηγαίνω μια φορά στους τέσσερις μήνες όλα καλά , στοιχίζει λίγο παραπάνω αλλά έχω και τα δύο κεφάλια μου ? ήσυχα.
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
Τι έχετε πάθει όλοι με το ξυράφι; Μόνο εγώ είμαι άχρηστος και κόβομαι; Ρε παιδιά μήπως δεν έχετε καταλάβει; Να το πω χύμα; την πούτσα και τα αρχιδια θέλω να ξυρίσω όχι τα πόδια μου . Δλδ βάζετε εσεις εκει ξυράφι και δεν γεμίζει η ντουζιέρα αίμα ;
πολλα χρονια χρησιμοποιω ξυραφι (απο τα 20 μου)...και αν εχω κοπει ειναι μετρημενες στο 1 μου χερι...
 

Katz

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
471
Κριτικές
32
Like
3.216
Πόντοι
2.591
Προσωπικά ανακάλυψα ότι με το ξυράφι βγαίνουν γρήγορα και σκληρές οι τρίχες. Είναι λίγο ψυχαναγκαστικό αλλά τις αφαιρώ με τσιμπιδακι αφότου τις έχω τρίμμαρει. Μια ερώτηση: έχεις κανείς σας σκεφτεί να κάνει ή έχει ήδη κάνει αποτρίχωση με λέιζερ ; Ρώτησα σε ένα κέντρο και μου είπαν ότι πάνω κάτω με ένα 600 καθάρισες
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.980
Κριτικές
4
Like
7.373
Πόντοι
2.306
Δεν ξέρω τι γράφουν όλοι οι βάρβαροι εδώ για ξυράφια και φαλσετες ? εγώ πηγαίνω και μου κάνουν lesser στις αρχές πήγα κάποιες φορές σχετικά κοντά τώρα πηγαίνω μια φορά στους τέσσερις μήνες όλα καλά , στοιχίζει λίγο παραπάνω αλλά έχω και τα δύο κεφάλια μου ? ήσυχα.
Τυπε laser στα αρχιδια πως γίνεται?? ?
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
501
Κριτικές
1
Like
940
Πόντοι
86
Να μην ξυρίζεστε γιατί δημιουργούνται αμέτρητες αμυχές μη ορατές στο γυμνό μάτι και έτσι μεταδίδονται εύκολα οι ιοί των κονδυλωμάτων (HPV).
 

Katz

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
471
Κριτικές
32
Like
3.216
Πόντοι
2.591
Δεν ξέρω τι γράφουν όλοι οι βάρβαροι εδώ για ξυράφια και φαλσετες ? εγώ πηγαίνω και μου κάνουν lesser στις αρχές πήγα κάποιες φορές σχετικά κοντά τώρα πηγαίνω μια φορά στους τέσσερις μήνες όλα καλά , στοιχίζει λίγο παραπάνω αλλά έχω και τα δύο κεφάλια μου ? ήσυχα.
Πως γίνεται ; Το κάνει γυναίκα ή άντρας; Σου σηκώθηκε όταν πηγές να το κανείς;
 
OP
OP
M

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
592
Κριτικές
14
Like
1.905
Πόντοι
2.477
Δεν ξέρω τι γράφουν όλοι οι βάρβαροι εδώ για ξυράφια και φαλσετες ? εγώ πηγαίνω και μου κάνουν lesser στις αρχές πήγα κάποιες φορές σχετικά κοντά τώρα πηγαίνω μια φορά στους τέσσερις μήνες όλα καλά , στοιχίζει λίγο παραπάνω αλλά έχω και τα δύο κεφάλια μου ? ήσυχα.
Πες λεπτομέρειες ρε φίλε, που, πόσο, πόσες φορές, πονέσεις;
 

fatos1924

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2015
Μηνύματα
123
Κριτικές
15
Like
946
Πόντοι
311
καλησπέρα,

ψάχνω μηχανή για ξύρισμα πέους όρχεων. Είχα μια αλλά χάλασε και αναζητώ κάτι πιο επαγγελματικό χωρις να με ενδιαφέρι το κόστος μιας και είναι κάτι πολύ χρήσιμο . Εσείς τι έχετε;
Θα σου συνιστούσα φίλε μου να ξεκινήσεις με κάτι οικονομικό.

Εγώ προσωπικά εχω αυτή την μηχανή


Βέβαια θέλει τον τρόπο της. Τι εννοώ. Μην αφήσεις να γίνει το μαλί "Φούντα" εκεί κατω, γιατι τότε είναι που "μπουκώνει" το ξυραφακι και μπορεί να σου κάνει μικρή πληγή". Εάν την χρησιμοποιέις μια φορά την εβδομαδα, κατα τη διάρκεια του μπάνιου με λίγο σαπουνακι, (είναι αδιάβροχη) πιστεύω θα σε καλύψει.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.822
Πόντοι
4.496
Να μην ξυρίζεστε γιατί δημιουργούνται αμέτρητες αμυχές μη ορατές στο γυμνό μάτι και έτσι μεταδίδονται εύκολα οι ιοί των κονδυλωμάτων (HPV).
Αυτό μου είπε δερματολόγος!!! Δε μιλάμε για ορατά κοψίματα όπως λένε κάποιοι προφεσσόροι!!! Ούτε εγώ έχω κοπεί ποτέ στα αρχίδια, γίνονται όμως αμυχές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom