Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Μιχαλακοπούλου 171,Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 109
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

stranger31

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
αφού είναι κοντά σου τι το θες το τηλέφωνο ρε μάστορα;;;
να δεις αν έχουνε πληρώσει τον οΤΕ;
εδώ πάμε εμείς χωρίς τηλέφωνα και χτυπάμε πόρτες που είναι στου Αγιου Βόηθα γωνία με του Αγίου Πουθενά....
πάνε κάνε την πρωινή σου πεζοπορία και μετά κάνε ραπόρτο....

τιν' τούτοι ρε συ.....


Εντάξει ρε τίγρη,χαλάρωσε, δεν ζήτησα και κάτι το εξωφρενικό. Το ότι κάποιοι δεν έχουν εμπειρία (μιλάω για τον ευατό μου) μπορεί να πετάξουμε και μια ηλίθια ή άσκοπη απορία ή ερώτηση παραπάνω.

Μην τρελαίνεσαι πάντως, ένα τηλέφωνο ζήτησα που στο κάτω κάτω εγώ μπορεί να γουστάρω να πάω με ραντεβού και να ζητήσω συγκεκριμένη κοπέλα. Αν θέλει κάποιος μου το δίνει αν όχι και πάλι δεν πειράζει.  :)

Όπως και να χεί το forum είναι άψογο με πολλές πληροφορίες και πολύτιμη βοήθεια.
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
τι λέτε ρε σεις....
πότε έγινε φραπεδιέρα μόνο το μαγαζί;;;
τόσο πολύ καιρό έχω να πάω;;;

εγώ το θυμόμουνα μπροζολάδικο και μάλιστα ξεπέτα...στο 15λεπτο να έχεις φύγει αν γίνεται
αλλά αυτό ίσως να γινόταν επί Σόνιας μόνο και το Σονάκι να έχει φύγει...ποιος ξέρει...
και 85 γιούρια;;;;;;;
έλεος...
θέλουνε να το κλείσουνε;;;

Μπέρδεψες, πάλι, τη βούρτσα με την πούτσα.

Εδώ είναι 171, εσύ λες για το 99.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.345
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Εχουμε κανένα νέο για το ίδρυμα?
Παλιά εργαζόταν εδω μια Αλεξάνδρα που έκανε καλό μασάζ και φραπέ, τώρα έχει καποια αντίστοιχη?
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Τελευταία φορά που πήγα δεν ήταν.

Έχει γυρίσει η Σοφία.

Γενικά, Λέων, δεν λέει το ίδρυμα.

Με τα ίδια λεφτά (80) περνάς καλύτερα αλλού.
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Like
34
Πόντοι
1
τι γίνεται εκεί; έχει πάει κανείς τελευταία; Ντιάνα , Σοφία είναι εκεί;
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
34
Like
3.080
Πόντοι
4.365
Πρωινό πέρασμα με Σοφία μιας και ήμουνα δίπλα στο μαγαζί (γαμώ την τύχη μου γαμώ). Η γνωστή συνεδρία με φραπέ καρασκέτο, δίνω 100, ζητάω ρέστα 20 και το τεμάχιο ξύνισε και ήθελε να μου δώσει λιγότερα!!!  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Ρε ουστ από εδώ μπαζόλες που σας αγοράσαμε οικόπεδα και σας χτίσαμε μεζονέτες σε όλο το ανατολικό μπλοκ και τώρα θέλετε και τα ρέστα!
Άστο διάολο συγχύστηκα...
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
31
Like
3.903
Πόντοι
5.595
Πρωινό πέρασμα με Σοφία μιας και ήμουνα δίπλα στο μαγαζί (γαμώ την τύχη μου γαμώ). Η γνωστή συνεδρία με φραπέ καρασκέτο, δίνω 100, ζητάω ρέστα 20 και το τεμάχιο ξύνισε και ήθελε να μου δώσει λιγότερα!!!  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Ρε ουστ από εδώ μπαζόλες που σας αγοράσαμε οικόπεδα και σας χτίσαμε μεζονέτες σε όλο το ανατολικό μπλοκ και τώρα θέλετε και τα ρέστα!
Άστο διάολο συγχύστηκα...

Δηλαδη αν ζητουσε 8ο ευρω για να στην παιξει θα ηταν οκ ? Παιδια, αν είναι να δινετε 80 ευρω για να σας την παιξουν (χερακια δεν εχετε εσεις? ) , τα βλεπουν κι οι άλλες και σου λενε : Μια μαλακια 80 ευρω, ε εγω θα παρω 150 για πηδημα.
Συγχαρητηρια λοιπον, πρωτα τις συντηρειτε, μετα γκρινιαζετε κιολας…
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
34
Like
3.080
Πόντοι
4.365
Δηλαδη αν ζητουσε 8ο ευρω για να στην παιξει θα ηταν οκ ? Παιδια, αν είναι να δινετε 80 ευρω για να σας την παιξουν (χερακια δεν εχετε εσεις? ) , τα βλεπουν κι οι άλλες και σου λενε : Μια μαλακια 80 ευρω, ε εγω θα παρω 150 για πηδημα.
Συγχαρητηρια λοιπον, πρωτα τις συντηρειτε, μετα γκρινιαζετε κιολας…
Εσύ ρε παλικάρι τι ζόρι τραβάς? Διευκρίνισα ότι πήγα εκεί (μετά από πολύ καιρό μάλιστα) επειδή ήμουν δίπλα. Εδώ μέσα γράφουμε για να προστατεύουμε ο ένας τον άλλο. Αν εσένα δεν σε ενδιαφέρουν οι φραπεδερί μην διαβάζεις τα αντίστοιχα thread. 
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
31
Like
3.903
Πόντοι
5.595
Καλα χαλαρωσε, καλα εκανες και το εγραψες. Απλα θελω να πω ότι μια φραπεδια θα επρεπε κι εσεις οι ιδιοι να ζητατε να την κατεβασουν . Γιατι μετα είναι όλα αλυσιδα. Αυτό προσπαθουσα να πω. Ετσι κι αλλιως σε καποιους αρεσουν αυτά τα μαγαζια, εγω δε θα πηγαινα ουτε με 20 ευρω.
 

HONDACRV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
165
Κριτικές
24
Like
135
Πόντοι
291
Αδέλφια, πέρασα από το συγκεκριμένο ίδρυμα!
ΕΛΕΟΣ! Η Σοφία και η Σόνια! Τι μπάζα ήταν αυτά! Δε λέω, ευγενέστατα, αλλά....
Με παρακαλούσε η Σοφία να μπω! Αλλά, χωρίς να έχω γνώση από πληροφορίες, την έκανα με ελαφρά! Και από ότι κατάλαβα, μάλλον σώθηκα!
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Δεν είναι μπάζο η Σοφία, ρε φίλε.

Δεν τη λες μουνάρα, αλλά ούτε και μπάζο.

Μήπως την μπέρδεψες;
 

HONDACRV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
165
Κριτικές
24
Like
135
Πόντοι
291
Αναθεωρώ! Συμπαθής. Αλλά, όχι κάτι το σούπερ σεξουαλικό!. Βέβαια, γούστα είναι αυτά, οπότε δεν συζητώ!
 

Brut

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
1
Αδέλφια, πέρασα από το συγκεκριμένο ίδρυμα!
ΕΛΕΟΣ! Η Σοφία και η Σόνια! Τι μπάζα ήταν αυτά! Δε λέω, ευγενέστατα, αλλά....
Με παρακαλούσε η Σοφία να μπω! Αλλά, χωρίς να έχω γνώση από πληροφορίες, την έκανα με ελαφρά! Και από ότι κατάλαβα, μάλλον σώθηκα!
η σονια (πρώην μιχαλακοπούλου 99 και νύν στουρνάρη 29)?
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
34
Like
3.080
Πόντοι
4.365
Ρε παιδιά, για άλλη Σόνια μιλάει ο άνθρωπος. Καμία σχέση με τη Μιχαλο 99
 

ZAXOSBUS

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καινουργια τεμαχια στσ αδερφακια.
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Δώσε καμιά ίνφο, ρε μάστορα.

Μην πηγαίνουμε τσάμπα.
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Like
34
Πόντοι
1
επίσκεψη μετά από καιρό. Στο ρόστερ δύο κοπέλες μία ξανθιά τελείως αδιάφορη και μία πιτσιρίκα γλυκιά θα έλεγα. Μου είπαν ότι Ντιάνα και Σοφία έχουν αποχωρήσει και ότι είναι ακόμη μια Αγάπη. Δεν πέρασα. Αυτή η πιτσιρίκα αν κάνει καλό μασαζάκι όπως η Ντιάνα και καλό φραπεδάκι (πάλι όπως η Ντιάνα) μπορεί να έχει ενδιαφέρον.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom