Νέα

Μια ζωή χωρίς χύσιμο μέσα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα james tiberius kirk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 198
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
5
Like
5.428
Πόντοι
1.056
Τύποι, καλησπέρα!
Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας ένα παράπονο από τη ζωή, μια αναποδιά ξεχωριστή, μια ευχαρίστηση που έχω στερηθεί:
Εκτός από 2-3 φορές, δεν έχω χύσει ποτέ μέσα. Κι αυτές οι 2-3 φορές μάλιστα, ήρθαν σε προχωρημένη σεξουαλική ηλικία.
Βλέπετε ξεκίνησα τη σεξουαλική μου δράση, όπως και οι περισσότεροι εδώ μέσα, με πουτάνες. Δε νοείται να γαμήσεις ξεσκούφωτα την επαγγελματία, πόσο μάλλον να χύσεις μέσα της :grin::grin:
Αργότερα, όταν ξεκίνησα τις σχέσεις, γαμούσα είτε με χρήση προφυλακτικού είτε χωρίς, αλλά ποτέ δεν είχε τεθεί το θέμα της εκσπερμάτισης στον κόλπο. Καμιά από τις κοπέλες μου δεν επιθυμούσε να λάβει κάποιου είδους αντισύλληψη, αλλά ούτε και να μείνει έγκυος, τουλάχιστον στην αρχή της σχέσης. Αργότερα, όταν οι σχέσεις σοβάρευαν, ανακάλυπτα ότι εκείνες ήθελαν παιδί, αλλά εγώ όχι! :P
Πολύ αργότερα, έκοψα τις σχέσεις και ξεκίνησα τις ξεπέτες. Κι εκεί φυσικά, υπήρχαν κορίτσια που ήταν υπέρ του ξεσκούφωτου, γιατί, "έλα μωρέ, φαίνεσαι σοβαρό παιδί", "το προφυλακτικό μπορεί να σπάσει" και "μια ζωή την έχουμε". Κι εκεί όμως, όλες, πλην μιας, που έκανε χρήση αντισυλληπτικών χαπιών μπροστά μου, δεν επέτρεπαν την ανακούφιση μέσα στο αιδοίο τους.
Τύποι μου, να σας πω ότι έχουν περάσει τρία χρόνια από εκείνα τα γαμήσια, αλλά ακόμα θυμάμαι την ασύγκριτη αίσθηση να πλημμυρίζεις το μουνί με τα χύσια σου. Τίποτα μα τίποτα δεν μπορεί να συγκριθεί με αυτό. Ούτε το χύσιμο στο στόμα με κατάποση, ούτε ο κώλος, τίποτα...
Πολλές φορές σκέπτομαι ότι ίσως να μην έχω ξανά την ευκαιρία αυτή και αναλογίζομαι πόσες στιγμές ηδονής μου στέρησε η ζωή, παρόλο που, κάνοντας μια αναδρομή, πιστεύω ότι αποθησαύρισα ερωτικές εμπειρίες πολύ περισσότερες από όσες υπολόγιζα όταν ξεκινούσα τη σεξουαλική μου ζωή ...
Τις απόψεις σας επί του θέματος, παρακαλώ!
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Τύποι, καλησπέρα!
Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας ένα παράπονο από τη ζωή, μια αναποδιά ξεχωριστή, μια ευχαρίστηση που έχω στερηθεί:
Εκτός από 2-3 φορές, δεν έχω χύσει ποτέ μέσα. Κι αυτές οι 2-3 φορές μάλιστα, ήρθαν σε προχωρημένη σεξουαλική ηλικία.
Βλέπετε ξεκίνησα τη σεξουαλική μου δράση, όπως και οι περισσότεροι εδώ μέσα, με πουτάνες. Δε νοείται να γαμήσεις ξεσκούφωτα την επαγγελματία, πόσο μάλλον να χύσεις μέσα της :grin::grin:
Αργότερα, όταν ξεκίνησα τις σχέσεις, γαμούσα είτε με χρήση προφυλακτικού είτε χωρίς, αλλά ποτέ δεν είχε τεθεί το θέμα της εκσπερμάτισης στον κόλπο. Καμιά από τις κοπέλες μου δεν επιθυμούσε να λάβει κάποιου είδους αντισύλληψη, αλλά ούτε και να μείνει έγκυος, τουλάχιστον στην αρχή της σχέσης. Αργότερα, όταν οι σχέσεις σοβάρευαν, ανακάλυπτα ότι εκείνες ήθελαν παιδί, αλλά εγώ όχι! :P
Πολύ αργότερα, έκοψα τις σχέσεις και ξεκίνησα τις ξεπέτες. Κι εκεί φυσικά, υπήρχαν κορίτσια που ήταν υπέρ του ξεσκούφωτου, γιατί, "έλα μωρέ, φαίνεσαι σοβαρό παιδί", "το προφυλακτικό μπορεί να σπάσει" και "μια ζωή την έχουμε". Κι εκεί όμως, όλες, πλην μιας, που έκανε χρήση αντισυλληπτικών χαπιών μπροστά μου, δεν επέτρεπαν την ανακούφιση μέσα στο αιδοίο τους.
Τύποι μου, να σας πω ότι έχουν περάσει τρία χρόνια από εκείνα τα γαμήσια, αλλά ακόμα θυμάμαι την ασύγκριτη αίσθηση να πλημμυρίζεις το μουνί με τα χύσια σου. Τίποτα μα τίποτα δεν μπορεί να συγκριθεί με αυτό. Ούτε το χύσιμο στο στόμα με κατάποση, ούτε ο κώλος, τίποτα...
Πολλές φορές σκέπτομαι ότι ίσως να μην έχω ξανά την ευκαιρία αυτή και αναλογίζομαι πόσες στιγμές ηδονής μου στέρησε η ζωή, παρόλο που, κάνοντας μια αναδρομή, πιστεύω ότι αποθησαύρισα ερωτικές εμπειρίες πολύ περισσότερες από όσες υπολόγιζα όταν ξεκινούσα τη σεξουαλική μου ζωή ...
Τις απόψεις σας επί του θέματος, παρακαλώ!
Δε χάνεις τίποτα...οι περισσότεροι άνθρωποι που δεν έχουν η δε θέλουν να κάνουν παιδιά τα ίδια περνανε
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.513
Like
13.477
Πόντοι
3.656
Τύποι, καλησπέρα!
Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας ένα παράπονο από τη ζωή, μια αναποδιά ξεχωριστή, μια ευχαρίστηση που έχω στερηθεί:
Εκτός από 2-3 φορές, δεν έχω χύσει ποτέ μέσα. Κι αυτές οι 2-3 φορές μάλιστα, ήρθαν σε προχωρημένη σεξουαλική ηλικία.
Βλέπετε ξεκίνησα τη σεξουαλική μου δράση, όπως και οι περισσότεροι εδώ μέσα, με πουτάνες. Δε νοείται να γαμήσεις ξεσκούφωτα την επαγγελματία, πόσο μάλλον να χύσεις μέσα της :grin::grin:
Αργότερα, όταν ξεκίνησα τις σχέσεις, γαμούσα είτε με χρήση προφυλακτικού είτε χωρίς, αλλά ποτέ δεν είχε τεθεί το θέμα της εκσπερμάτισης στον κόλπο. Καμιά από τις κοπέλες μου δεν επιθυμούσε να λάβει κάποιου είδους αντισύλληψη, αλλά ούτε και να μείνει έγκυος, τουλάχιστον στην αρχή της σχέσης. Αργότερα, όταν οι σχέσεις σοβάρευαν, ανακάλυπτα ότι εκείνες ήθελαν παιδί, αλλά εγώ όχι! :P
Πολύ αργότερα, έκοψα τις σχέσεις και ξεκίνησα τις ξεπέτες. Κι εκεί φυσικά, υπήρχαν κορίτσια που ήταν υπέρ του ξεσκούφωτου, γιατί, "έλα μωρέ, φαίνεσαι σοβαρό παιδί", "το προφυλακτικό μπορεί να σπάσει" και "μια ζωή την έχουμε". Κι εκεί όμως, όλες, πλην μιας, που έκανε χρήση αντισυλληπτικών χαπιών μπροστά μου, δεν επέτρεπαν την ανακούφιση μέσα στο αιδοίο τους.
Τύποι μου, να σας πω ότι έχουν περάσει τρία χρόνια από εκείνα τα γαμήσια, αλλά ακόμα θυμάμαι την ασύγκριτη αίσθηση να πλημμυρίζεις το μουνί με τα χύσια σου. Τίποτα μα τίποτα δεν μπορεί να συγκριθεί με αυτό. Ούτε το χύσιμο στο στόμα με κατάποση, ούτε ο κώλος, τίποτα...
Πολλές φορές σκέπτομαι ότι ίσως να μην έχω ξανά την ευκαιρία αυτή και αναλογίζομαι πόσες στιγμές ηδονής μου στέρησε η ζωή, παρόλο που, κάνοντας μια αναδρομή, πιστεύω ότι αποθησαύρισα ερωτικές εμπειρίες πολύ περισσότερες από όσες υπολόγιζα όταν ξεκινούσα τη σεξουαλική μου ζωή ...
Τις απόψεις σας επί του θέματος, παρακαλώ!
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις. Αν γαμάς ακάποτα και χύνεις μέσα, αργά ή γρήγορα (ίσως περισσότερο γρήγορα από όσο φαντάζεσαι) είτε θα γκαστρώσεις κάποια, είτε θα αρπάξεις κάποιο Αφροδίσιο. Και δεν μιλάμε για πόρνες. Μιλάμε για τις σημερινές κοπέλες της διπλανής πόρτας. Η πρώτη μακρόχρονη σχέση που είχα ήμουν 19 χρονών κι αυτή μαθήτρια. Ποτέ δεν κάναμε σεξ χωρίς προφυλακτικό. Αν την γκάστρωνα, θα έπρεπε να κάνει έκτρωση και ποτέ δεν ξέρεις τις επιπτώσεις. Αλλά και στη συνέχεια, ακάποτα έκανα μόνο με τη γυναίκα μου, και αυτή έπαιρνε αντισύλληψη. Με μια άλλη παράνομη σχέση δεν έβαζα προφυλακτικό, και την γκάστρωσα. Κι έτρεχα για έκτρωση
 
OP
OP
james tiberius kirk

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
5
Like
5.428
Πόντοι
1.056
Τύποι, λέτε να είμαι τζούφιος ή είμαι απλά ΚΩΛΟΦΑΡΔΟΣ;
Έχω γαμήσει αμέτρητες φορές ακάποτα, φροντίζοντας να χύνω έξω, και ποτέ μα ποτέ δεν υπήρξε εγκυμοσύνη!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.513
Like
13.477
Πόντοι
3.656
Πάρα πολύ. Άσχετα αν κι αυτή ήταν συνυπεύθυνη, με την έννοια ότι μπορούσε να χρησιμοποιεί Αντισύλληψη, αυτή έφαγε τη Νάρκωση και τον κίνδυνο. Η Έκτρωση γίνεται στα τυφλά, και ποτέ δεν ξέρουμε τις μελλοντικές επιπτώσεις
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.513
Like
13.477
Πόντοι
3.656
Τύποι, λέτε να είμαι τζούφιος ή είμαι απλά ΚΩΛΟΦΑΡΔΟΣ;
Έχω γαμήσει αμέτρητες φορές ακάποτα, φροντίζοντας να χύνω έξω, και ποτέ μα ποτέ δεν υπήρξε εγκυμοσύνη!
τουλάχιστον οι μισοί φίλοι μου οι οποίοι γαμούσαν ακάποτα και τραβιόντουσαν, γκάστρωσαν τις γκόμενές τους
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.959
Κριτικές
1
Like
29.685
Πόντοι
8.006
Τύποι, λέτε να είμαι τζούφιος ή είμαι απλά ΚΩΛΟΦΑΡΔΟΣ;
Έχω γαμήσει αμέτρητες φορές ακάποτα, φροντίζοντας να χύνω έξω, και ποτέ μα ποτέ δεν υπήρξε εγκυμοσύνη!
Αν χυνεις εξω ρε τύπε, πώς θα προκυψει εγκυμοσυνη?
 
OP
OP
james tiberius kirk

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
5
Like
5.428
Πόντοι
1.056
Σε ότι με αφορά, δύσκολα θα έδινα τη συγκατάθεσή μου σε μια έκτρωση. Πόσο μάλλον να πιέσω κιόλας. Η τελική απόφαση ανήκει φυσικά στη γυναίκα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν χυνεις εξω ρε τύπε, πώς θα προκυψει εγκυμοσυνη?
Είσαι αστείος τύπε
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.513
Like
13.477
Πόντοι
3.656
Αν χυνεις εξω ρε τύπε, πώς θα προκυψει εγκυμοσυνη?
Πανεύκολα. Τα προστατικά υγρά, μπορεί να περιέχουν λίγα σπερματοζωάρια μέσα την πρώτη φορά. Αν κάνεις και δεύτερη στη σειρά, περιέχουν σίγουρα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.959
Κριτικές
1
Like
29.685
Πόντοι
8.006
Σε ότι με αφορά, δύσκολα θα έδινα τη συγκατάθεσή μου σε μια έκτρωση. Πόσο μάλλον να πιέσω κιόλας. Η τελική απόφαση ανήκει φυσικά στη γυναίκα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Είσαι αστείος τύπε
Το να δωσεις απλα συγκαταθεση ειναι ευκολο τυπε. Το δυσκολο ειναι να σου πει "θελεις να το κρατησουμε"?
 

Hades13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2024
Μηνύματα
20
Κριτικές
2
Like
158
Πόντοι
280
Αν θες να είσαι σίγουρος για την υγεία σου και να μη γίνεις πατέρας, πριν νιώσεις έτοιμος και σίγουρος για αυτό, πηδά με σκουφάκι και χύνε έξω
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.959
Κριτικές
1
Like
29.685
Πόντοι
8.006
Πανεύκολα. Τα προστατικά υγρά, μπορεί να περιέχουν λίγα σπερματοζωάρια μέσα την πρώτη φορά. Αν κάνεις και δεύτερη στη σειρά, περιέχουν σίγουρα
Τύπε μου, με τις δυο προηγουμενες σχεσεις μου κάναμε μονο ακαποτο, και παντα εχυνα εξω, εγκυμοσυνη δεν προεκυψε ποτέ. Και μιλαμε για διαστημα έξι (6) ετων. Μπορει να εχω προβλημα, τι να σου πω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

:grin:Που την γκάστρωσε η που το ρηξε?
Μονο εσυ καταλαβες τι ρωτησα.....
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.080
Like
11.541
Πόντοι
2.606
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.513
Like
13.477
Πόντοι
3.656
Τύπε μου, με τις δυο προηγουμενες σχεσεις μου κάναμε μονο ακαποτο, και παντα εχυνα εξω, εγκυμοσυνη δεν προεκυψε ποτέ. Και μιλαμε για διαστημα έξι (6) ετων. Μπορει να εχω προβλημα, τι να σου πω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μονο εσυ καταλαβες τι ρωτησα.....
Ήταν αδύνατο να το κρατήσει Άλεξ. Ήμουν παντρεμένος. Το σκάνδαλο θα αγκάλιαζε όλη το Δίκτυο της ΕΤΕ. Και ναι. Θα ήθελα να ζω σε μια ουτοπική Κοινωνία στην οποία το εν λόγω παιδί θα μπορούσε να γεννηθεί και να συμμετέχω στο μεγάλωμά του. Όμως ούτε Φώσκολος δεν θα έγραφε τέτοιο σενάριο
 
OP
OP
james tiberius kirk

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
5
Like
5.428
Πόντοι
1.056
@alex71 μάλλον είμαστε κι οι δυο κωλόφαρδοι!
Θυμάμαι, η πρώτη μου κοπέλα, είχε φρικάρει όχι γιατί έχυσα μέσα, αλλά γιατί μπήκα ξανά μετά το χύσιμο χωρίς να πλυθώ...
Τύπε @John_282 , ταυτίζεσαι με το αρχικό μου ποστ;;
 
OP
OP
james tiberius kirk

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
5
Like
5.428
Πόντοι
1.056
Είχα την τύχη μια παλιά μου σχέση να έχει τοποθετήσει στην μήτρα της το λεγόμενο σπιράλ.
Η απόλυτη αποθέωση!!!!
Τύπε, φαντάζομαι πόσα λίτρα σπέρματος έριξες εκεί μέσα...
Κάθε πότε αντικαθιστούσε το σπιράλ;;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.959
Κριτικές
1
Like
29.685
Πόντοι
8.006
Ήταν αδύνατο να το κρατήσει Άλεξ. Ήμουν παντρεμένος. Το σκάνδαλο θα αγκάλιαζε όλη το Δίκτυο της ΕΤΕ. Και ναι. Θα ήθελα να ζω σε μια ουτοπική Κοινωνία στην οποία το εν λόγω παιδί θα μπορούσε να γεννηθεί και να συμμετέχω στο μεγάλωμά του. Όμως ούτε Φώσκολος δεν θα έγραφε τέτοιο σενάριο
Δεν μου απαντησες αν το μετανιωσες ομως.
Και προφανως δεν εννοω αν μετανιωσες που την γκαστρωσες, αλλά αν μετανιωσες που το εριξε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom