Νέα

Μέθοδοι σεξομασάζ, Thai-Nuru-Tantra..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα madrach
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
10
Like
1.335
Πόντοι
506
μου κινησε την περιεργεια οι αγγελιες για μασαζ που υπαρχουν αλλα και οι ανφορες συναγωνιστων
Στις εδω (Γερμνια) αγγελιες αναφερεται στις υπηρεσιες διαφορα ειδη μασαζ οπως thai, Tantra, μασαζ με λαδι, σωμα με σωμα, ολοσωμο. Αληθεια ποιο εχεται δοκιμασει, σε τι διαφερει το ενα με το αλλο;
Ποιο προτεινεται ;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.601
Κριτικές
36
Like
35.065
Πόντοι
18.565
μου κινησε την περιεργεια οι αγγελιες για μασαζ που υπαρχουν αλλα και οι ανφορες συναγωνιστων
Στις εδω (Γερμνια) αγγελιες αναφερεται στις υπηρεσιες διαφορα ειδη μασαζ οπως thai, Tantra, μασαζ με λαδι, σωμα με σωμα, ολοσωμο. Αληθεια ποιο εχεται δοκιμασει, σε τι διαφερει το ενα με το αλλο;
Ποιο προτεινεται ;
Όλα. Όλα.
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Έχω δοκιμάσει Nuru, μασαζ με λάδι (κλασικά), σώμα με σώμα, Soap Massage, Lomi-Lomi, κτλ. Ταντρα δεν εχω κανει ακόμα, αν και θα το ήθελα, αλλα στην Ελλαδα δεν βρίσκω κάτι καλο (ή τουλαχιστον δεν εμπιστευομαι...). Το Nuru μου αρεσει πολυ, ειδικα οταν φτανεις στη φαση που δεν μπορεις να κρατηθεις απο πουθενα, επειδη γλιστράει απειρα, χαχα! Ήθελα, προσφατα, να παρω στο Νuru.gr (αν και ειναι πιασοκωλέ με 100ε), αλλά μετα απο αυτά που έγιναν, δεν ξερω αν το κανουν ακομα (το site τους εχει πεσει επισης).
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.739
Like
2.081
Πόντοι
456
Στο thai σε τεντώνουν και σε διπλώνουν, σχεδόν καμία σχέση με μασάζ. Κανονικά γίνεται με ρούχα, αλλά στα μασατζίδικα που έχει και περαιτέρω πρόγραμμα γίνεται χωρίς.

Στο μασάζ με λάδι τα σωστά μασατζίδικα μπορεί να σου βάλουνε μέσα και αιθέρια έλαια. Απ' όσο ξέρω, στο τέλος του μασάζ ζητάνε +20 ή +50 ευρώ για να προχωρήσουνε παρακάτω.

Το τάντρα είναι πολύ δύσκολο να βρεις κάποια που να ξέρει να κάνει και αν βρεις σίγουρα θα είναι ακριβό. Στην Ελλάδα δεν το ξέρουν ούτε σαν έννοια τι σημαίνει και το μπερδεύουνε πάντα με το αυταρχικό. Φυσικά καμία σχέση.
Γενικότερα η λέξη μασάζ στην Ελλάδα τείνει να σημαίνει αυταρχικό. Καταλαβαίνεις τι βούρκο στο επίπεδο υπηρεσιών μασάζ διαθέτουμε.
 

MindPlayer

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
25
Like
43
Πόντοι
0
Τελικα υπαρχει καπου στην Αθηνα ΑΥΘΕΝΤΙΚΟ tantric massage;;;
Ακομα και σε κανονικο μασαζερι.
Οσο κι αν γκουγκλαρα, τζιφος!

Δεν με νοιαζει τοσο αν θα εχει φραπεδακι στο τελος αλλα θελω εστω 1 φορα να εχω ζησει την εμπειρια...
 

jerrye200

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, τελικά υπάρχει τίποτα στην Αθήνα? Τάντρα
 

Xcouros

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2023
Μηνύματα
31
Like
42
Πόντοι
0
Punto Punto
Αν δεν βρίσκεις , πάρε Fiat Punto!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom