Νέα

Μεταξουργείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Hunter milf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2019
Μηνύματα
12
Κριτικές
16
Like
301
Πόντοι
290
Ήταν η Κατια πολύ καλή που είχα πάρει "Κολωνου 23" αλλά πριν λίγες μέρες που που πήγα ήταν κλειστό και το Πάσχα το ίδιο . Είναι κοντή ισιο μαλλί κανονικό κάστανο λεπτουλα. Αν την έχει δει κανεις εκεί γύρω ας με ενημερωσει
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
730
Like
667
Πόντοι
86
Ήταν η Κατια πολύ καλή που είχα πάρει "Κολωνου 23" αλλά πριν λίγες μέρες που που πήγα ήταν κλειστό και το Πάσχα το ίδιο . Είναι κοντή ισιο μαλλί κανονικό κάστανο λεπτουλα. Αν την έχει δει κανεις εκεί γύρω ας με ενημερωσει
Δοκίμασε Κολωνού 27Α. Μεγάλο, αναπαυτικό σαλόνι αναμονής και συνήθως έχει τα καλύτερα κορίτσια (στατιστικό αυτό, από τις συζητήσεις και εντυπώσεις, το γούστο είναι, σε τελευταία ανάλυση, κάτι το πολύ προσωπικό, ειδικά σε τέτοια θέματα). Ξέρω ότι οι τωρινή βραδινή βάρδια των 2 κοριτσιών πάει μόνο με Έλληνες (για μένα όχι σωστό, αλλά τέλος, πάντων, το αναφέρω για όσους έχουν τέτοια θέματα και στο πήδημα...).
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.318
Πόντοι
736
Δοκίμασε Κολωνού 27Α. Μεγάλο, αναπαυτικό σαλόνι αναμονής και συνήθως έχει τα καλύτερα κορίτσια (στατιστικό αυτό, από τις συζητήσεις και εντυπώσεις, το γούστο είναι, σε τελευταία ανάλυση, κάτι το πολύ προσωπικό, ειδικά σε τέτοια θέματα). Ξέρω ότι οι τωρινή βραδινή βάρδια των 2 κοριτσιών πάει μόνο με Έλληνες (για μένα όχι σωστό, αλλά τέλος, πάντων, το αναφέρω για όσους έχουν τέτοια θέματα και στο πήδημα...).
Για αυτό π έχει Νατάσα Βαλέρια κτλπ, καλο σπίτι αξιόλογο σε σχέση μ τ αλλά αν κ δε πάω Μεταξουργείο πλέον , αυτό το μόνο Έλληνες εννοεί όχι κάθε λογής πακιστανο μαύρο κτλπ , αμα σκάσει πακις κοστουματος θα μπει φυσικά καταλαβαίνεις πιστεύω τι εννοώ
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
730
Like
667
Πόντοι
86
Για αυτό π έχει Νατάσα Βαλέρια κτλπ, καλο σπίτι αξιόλογο σε σχέση μ τ αλλά αν κ δε πάω Μεταξουργείο πλέον , αυτό το μόνο Έλληνες εννοεί όχι κάθε λογής πακιστανο μαύρο κτλπ , αμα σκάσει πακις κοστουματος θα μπει φυσικά καταλαβαίνεις πιστεύω τι εννοώ
Γνωρίζω ότι έχει να κάνει προσωπικά με το γούστο των κοριτσιών. Και, επίσης, γνωρίζω ότι δεν γουστάρουν και πολύ την πιτσιρικαρία (την ελληνική εννοώ εδώ), γιατί "δεν ξέρουν", όπως άκουσα να λέει μία, που προφανώς έχει βαρεθεί να κάνει "μαθήματα".
 

Akaola

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2020
Μηνύματα
195
Κριτικές
22
Like
952
Πόντοι
371
Ιάσωνος 44 Σχετικά με την τσατσά που είναι εκεί.. μια ψηλή, χοντρή σαν νταλικέρης.. Μέσα στην κουζίνα να καπνίζει, καμία σημασία ποιος μπαίνει, βγαίνει:jerking:, μιλάει άσχημα και κάποιος που μπήκε και πλησίασε την κουζίνα και τόλμησε να ρωτήσει ποια δουλεύει.. βγήκε έξω και του φώναζε, ¨εγώ ρε! Βλέπεις καμιά άλλη εδώ; Μέσα είναι η κοπέλα..! Περάστε έξω όλοιιιι¨ :2funny: πολύ φάση.. πρέπει να είναι Psycho .. Μακριά.. !
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
Ιάσωνος 44 Σχετικά με την τσατσά που είναι εκεί.. μια ψηλή, χοντρή σαν νταλικέρης.. Μέσα στην κουζίνα να καπνίζει, καμία σημασία ποιος μπαίνει, βγαίνει:jerking:, μιλάει άσχημα και κάποιος που μπήκε και πλησίασε την κουζίνα και τόλμησε να ρωτήσει ποια δουλεύει.. βγήκε έξω και του φώναζε, ¨εγώ ρε! Βλέπεις καμιά άλλη εδώ; Μέσα είναι η κοπέλα..! Περάστε έξω όλοιιιι¨ :2funny: πολύ φάση.. πρέπει να είναι Psycho .. Μακριά.. !
Οι επιχειρηματίες διαβάζουν, χάνονται πελάτες έτσι απο κάτι τσατσάδες. Να συνετίσετε της συμπεριφορές τους.
 

ΦΑΛΑΠΕΡΔΑ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
341
Like
589
Πόντοι
81
Καλησπέρα μάγκες και καλή χρονιά.

Σάββατο βράδυ,Μεταξουργείο λέω να επισκευτω μιας και θα είμαι στην Αθήνα.εχει κάποιος να προτείνει κάτι καλό?
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
28.991
Πόντοι
10.336
The Walking Dead Nyc GIF by ADWEEK
orcs GIF
yas idgaf GIF by O&O, Inc

arab-party-arab-men.gif
roma__10_.jpg
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
730
Like
667
Πόντοι
86
Πάντως, σύμφωνα με την Ρ., παλιά στο επάγγελμα και τώρα "επιτελική" (σε "σπίτι" της Κολωνού - αριθμό δεν λέω, για να μη θεωρηθεί αθέμιτος ανταγωνισμός) Έλληνες εδώ και καιρό "δεν έρχονται και ούτε γαμάνε όπως παλιά", αλλά "άρχισαν τελευταία να μη γαμάνε και οι Αλβανοί". Στην ερώτησή μου αν φταίει το οικονομικό είπε "μπορεί κι αυτό", αλλά νομίζει ότι οι νεότερες γενιές είναι πιο "χορτασμένες, αφού σήμερα το μουνί είναι πολύ εύκολο και από μικρή ηλικία" και ίσως πιο "ξενέρωτες" και "παίζουν πολύ με τα κινητά". Στο τέλος μου είπε "ευτυχώς, που υπάρχουν και οι άλλες φυλές ξένοι ακόμα".
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
28.991
Πόντοι
10.336
Πάντως, σύμφωνα με την Ρ., παλιά στο επάγγελμα και τώρα "επιτελική" (σε "σπίτι" της Κολωνού - αριθμό δεν λέω, για να μη θεωρηθεί αθέμιτος ανταγωνισμός) Έλληνες εδώ και καιρό "δεν έρχονται και ούτε γαμάνε όπως παλιά", αλλά "άρχισαν τελευταία να μη γαμάνε και οι Αλβανοί". Στην ερώτησή μου αν φταίει το οικονομικό είπε "μπορεί κι αυτό", αλλά νομίζει ότι οι νεότερες γενιές είναι πιο "χορτασμένες, αφού σήμερα το μουνί είναι πολύ εύκολο και από μικρή ηλικία" και ίσως πιο "ξενέρωτες" και "παίζουν πολύ με τα κινητά". Στο τέλος μου είπε "ευτυχώς, που υπάρχουν και οι άλλες φυλές ξένοι ακόμα".
πες μου εμενα νουμερο να παω να γαμησω "οπως παλια".
αν μου βαρεσει πορτα στο 7λεπτο ομως θα την γαμησω και αυτην :coffee: οπως παλια...
 

NewGuy69

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
124
Πόντοι
0

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
730
Like
667
Πόντοι
86
Αν βρήκες τίποτα καλό πες μου και εμένα.
"Αν βρήκες τίποτα καλό πες μου και εμένα."
Επειδή τα γούστα είναι σχετικά, η συνταγή είναι μία: παίρνεις σβάρνα την Ιάσονος (από Αγησιλάου μέχρι Αχιλλέως), κάνεις το ίδιο για την Κολωνού, ρίχνεις και μια ματιά στην Μ. Αλεξάνδρου από Κολωνού μέχρι Ιάσονος και λίγα μέτρα προς Κολοκυνθούς και αποφασίζουν τα ματάκια σου μόνο για το "καλό".
 

pipinokinigos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
91
Κριτικές
21
Like
787
Πόντοι
990
Εντάξει ρε παιδιά, μην είμαστε και υπερβολικοί. Το κάνεις να ακούγεται λες και μιλάμε για το Μπρονξ ή το Χάρλεμ!!! Τόσες φορές έχω πάει και δεν έχει γίνει κάτι. Ούτε σε μένα, ούτε στο αμάξι, ούτε στην μηχανή (οπότε τουλάχιστον το 50-50 το έχω ξεπεράσει!).

Είναι "περίεργη" περιοχή, δεν λέω... αλλά δεν είναι κι έτσι. Σε 10-20 χρόνια ναι.... πιθανώς να έχει γίνει Χάρλεμ εκεί πέρα!
3 φορες σπασανε το φινιστρινι στο αυτοκινητο μου και αφαιρεσαν αντικειμενα οχι εμφανη κ εκτιθέμενα και μαλιστα εμπρος σε καμερα μια φορα μου εβγαλαν τους καθρεφτες απο τη μηχανη δυο φορες ληστεψαν στην ιασωνος περαστικο ενωπιον μου με μαχαιρι και μια με συριγγα μια φορα εγινε αποπειρα να μου κλεψουν τσαντακι κ τωρα προσφατα σβερκωσα εναν επειδοξο που αρχικα ζητησε λεφτα κ μετα εγινε επιθετικος ( ηταν η φορα που εβγαλα το αχτυ μου για ολες τις αλλες φορες κ οτι ειχα υποστει , η αστυνομια τους θελει εκει να ειναι μαζεμενοι για να τους ελεγχει εχει μαλιστα τοποθετησει 4 ειδικες καμερες 2 αριστερα και 2 δεξια υψηλης αναλυσης στη γωνια ιασωνος και κεραμικου .Το 4 ομονοιας ειναι αδιαφορο παλι καλα που ο δημος πλενει με πιεστικο ......
Καθολα τα αλλα ειναι ησυχη γειτονία οπως λενε μερικοι η εχουν το παρουσιαστικο του του ΤΖΙΜ ΚΑΡΠΟΖΙΓΛΟΥ .....
κ
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Mην είσαι τόσο απόλυτος... κάποιοι από εμάς (κι εγώ προσωπικά) έχουμε πετύχει "διαμάντια" (ΜΟΥΝΕΣ) στον "βούρκο" (ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ). Βέβαια αυτά δεν τυχαίνουν κάθε μέρα. Αλλά κάποιες φορές πετυχαίνεις κάτι μουνάκια που τα γαμάς με 15 ευρουλάκια! Και δεν έχουν και πολλά να ζηλέψουν από αυτές στα στούντιο του 50άρικου... trust me ;) Ωστόσο ο χώρος στα περισσότερα μπουρδέλα εκεί είναι απαράδεκτος.

Μην ξαναπάς για το καλό σου.
Είναι άκρως επικίνδυνες με την μεγαλύτερη εγκληματικότητα οι περιοχές Μεταξουργείο και Κολονός.
Άν ξαναπάς πήγαινε με μετρό ή λεωφορείο τουλάχιστον και μην παρκάρεις έστω και με αλάρμ γιατί είναι 50-50 να το γλιτόσεις το αυτοκίνητο ή το μηχανάκι και δεν κάνω καθόλου πλάκα. ΜΑΚΡΥΑ
Άκουμε τι σου λέω γιατί θα κλαίς πικρώς .. το ίδιο και οι υπόλοιποι .. θα πάτε για γαμήσι και θα φύγεται γαμημένοι καμια μέρα.
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου μακριά μόνο και μόνο που περπατάς πάνω σε κατουρα και σε σηριγκες φτάνει και περισσεύει να κολλήσεις οτιδήποτε
 

lionsexy7

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2024
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Καλημέρα .έχετε να προτείνετε κάποιο καθαρό ,στην περιοχή .ευχαριστώ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom