Νέα

Μεταξουργείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
25 η Ντεπη??Τη ξερω κ εγω πανω απο 10 χρονια απο την εποχη του τριχιλιαρου οπως λεει κ ο φιλος.Σιγουρα πανω απο 30.Οσο για το πρεζου που λες ολο και κατι μαλακιες εκανε παλιοτερα αλλα τα τελευταια χρονια ηρεμησε (εξου και τα παραπανισια κιλα).Και φυσικα το ονομα της δεν ειναι Ντεπη!
 

karamuza

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον μαγκες στη συγγρου τωρα τελευταια κανουν πιατσα δυο πουτανες απο μεταξουργειο μια ξανθια και μια μελαχροινη καθονται λιγο πιο πριν απο την καντινα!!!!!!
 

Επισκέπτης
επισης φιλε germeon σε ενημερωνω οτι η Ντεπη μια εποχη ειχε το μαγαζι στο αδιεξοδο που λεγεται φιλης (με τα τραβελια) αλλα το κρατησε λιγο λογο αναδουλειας.Μετα ξαναγυρισε στο βενζιναδικο απο πανω και τελικα σε αυτο το καλντεριμι στην Ιασωνος.Φιλε μου τη Ντεπη τη γαμουσα πριν χρονια εκτος....υπηρεσιας.Τωρα τελευταια που μιλησαμε μου ειπε οτι ειναι στην Ιασωνος (στο 46 νομιζω) πηγα μια φορα αλλα δε ξαναπαω σε αυτο το ναο της μπιχλας
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Βρε βρε ...βιογραφικο που εχει η Ντεπυ!! :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Λοιπον μαγκες στη συγγρου τωρα τελευταια κανουν πιατσα δυο πουτανες απο μεταξουργειο μια ξανθια και μια μελαχροινη καθονται λιγο πιο πριν απο την καντινα!!!!!!

Eγώ πάντως πριν 1-2 μέρες που πέρασα από Σύγγρού, εκεί στην καντίνα πέτυχα έναν "Διαμαντή" κι έναν "Ιάκωβο"!!! ΑΙΣΧΟΣ ρε πούστη μου!!!
 

hobbyf*ck

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδες η ντεπυ που λετε πως ειναι εμφανισιακα?
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Ειναι ξανθια με κυμαινομενο βαρος (απο οδοντογλυφιδα μεχρι ντουλαπα :grin: ). Τωρα τελευταια ειναι στα καλα κιλα . Πιασιματα καλα. Παντως εχει την πιο γαμηστροφατσα που εχω δει ποτε σε κοπελα. Βρωμοφατσα(οχι με την εννοια της ασχημης φατσας) για πολυ γαμησι... δεν ξερω αν με εννοεις... ;)
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
129
Πόντοι
66
Ειναι ξανθια με κυμαινομενο βαρος (απο οδοντογλυφιδα μεχρι ντουλαπα :grin: ). Τωρα τελευταια ειναι στα καλα κιλα . Πιασιματα καλα. Παντως εχει την πιο γαμηστροφατσα που εχω δει ποτε σε κοπελα. Βρωμοφατσα(οχι με την εννοια της ασχημης φατσας) για πολυ γαμησι... δεν ξερω αν με εννοεις... ;)
ετσι ακριβως ειναι, η κωλαρα ελεγε παντα...  μια φορα την πηρα στη φυλης.
 

Vyziologikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Κολωνού, στο 3 σε 1 απέναντι από ΟΠΑΠ... Μόλις μπήκα σπίτι και γρράφω... Και πως γράφω... Μαύρο κοντοπούτανο με σφριγηλότατο κωλαράκι, κλασσικά μέτριο μουνάκι και σχετικά καλά και στητά βυζάκια, μόλις μου έδωσε μια αξέχαστη εμπειρία. Μέτρια πίπα, ανέβηκε από πάνω, μετά από λίγο ξάπλωσε και με περίμενε... Ε την έπιασα αγγαλιά και χάθηκε η κοντούλα στα χέρια μου και έριξα ένα από τα καλύτερα γαμήσια της ζωής μου... Και στα 4 την πήρα για να βλέπω το τρελό, όπως κατάλαβα μετά, κωλαράκι... Your time has expired σε άπταιστα αμερικανίζοντα (αν και Αφρικανή 99,9% η κοπελίτσα) και πέφτει η πρόταση. You want me to stay a  little more for some more money? But of course κάβλα μου... Ζήτησε 10... Την πήρα άλλες τρεις στάσεις, της πήρα και την γλυκήτατη σουφρίτσα, της έδωσα ένα εικοσαρικάκι πλέον των 15 που έδωσα στην τσατσά και το μωρό με αγκάλιαζε λες και της έκανα πρόταση γάμου... ούτε μισή ώρα δεν είναι που την πήρα και ακόμα εξαντλημένος είμαι... Ελπίζω να κάτσει και σε άλλο αυτό το τυχερό...
 

secretb

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
συναδελφοι ακουστε φαση με Ντεπυ πριν καμια 12αρια χρονια. Σκαω στο σπιτι ωρα 10 το πρωι καθοτι ερχομενος απο επαρχεια, μου λεει η τσατσα σε κανα τεταρτακι ερχετε αντε , λεω να περιμενω δεν ξερω πως μου ηρθε , τελικα ερχετε στις 11, μπενω στο δωματιο καθομε κανα μισαωρο ξεβρακοτος , ντυνομε βγενω τι γινετε λεω μισο λεει εχω τηλεφωνο (δεν ειχαμε κινητα ακομα) ξαναμπενω σε κανα 10αλεπτο ερχετε γυμνη και φορουσε ενα μαυρο δερματινο μπουφαν που μολις ειχε αγορασει μου ειπε, μπενω εγω απο πανω ουτε πιπα ουτε τιποτα πληρης αδιαφορια αυτη αλλα ωραιο μουνι μου αρεσε .μπηχνω μπηχνω και στο χυσιμο βγαζω το προφυλακτικο και την χυνω στο μπουφαν. Ξερετε τι θα πει με τις κλωτσιες?  ε αυτο εγινε μετα . Σιγουρα της εχω μεινει αξεχαστος.  Γεια σου ΝΤΕΠΥ!
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.102
Like
139
Πόντοι
16
Κολωνού, στο 3 σε 1 απέναντι από ΟΠΑΠ... Μόλις μπήκα σπίτι και γρράφω... Και πως γράφω... Μαύρο κοντοπούτανο με σφριγηλότατο κωλαράκι, κλασσικά μέτριο μουνάκι και σχετικά καλά και στητά βυζάκια, μόλις μου έδωσε μια αξέχαστη εμπειρία. Μέτρια πίπα, ανέβηκε από πάνω, μετά από λίγο ξάπλωσε και με περίμενε... Ε την έπιασα αγγαλιά και χάθηκε η κοντούλα στα χέρια μου και έριξα ένα από τα καλύτερα γαμήσια της ζωής μου... Και στα 4 την πήρα για να βλέπω το τρελό, όπως κατάλαβα μετά, κωλαράκι... Your time has expired σε άπταιστα αμερικανίζοντα (αν και Αφρικανή 99,9% η κοπελίτσα) και πέφτει η πρόταση. You want me to stay a  little more for some more money? But of course κάβλα μου... Ζήτησε 10... Την πήρα άλλες τρεις στάσεις, της πήρα και την γλυκήτατη σουφρίτσα, της έδωσα ένα εικοσαρικάκι πλέον των 15 που έδωσα στην τσατσά και το μωρό με αγκάλιαζε λες και της έκανα πρόταση γάμου... ούτε μισή ώρα δεν είναι που την πήρα και ακόμα εξαντλημένος είμαι... Ελπίζω να κάτσει και σε άλλο αυτό το τυχερό...
Μας καυλωσες πρωινιατικα ρε αδερφακι μου...
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
μπηχνω μπηχνω και στο χυσιμο βγαζω το προφυλακτικο και την χυνω στο μπουφαν.
To ...εγκαινιασες βλεπω. Εκανες καλο ποδαρικο!
Ξερετε τι θα πει με τις κλωτσιες?  ε αυτο εγινε μετα . Σιγουρα της εχω μεινει αξεχαστος.  Γεια σου ΝΤΕΠΥ!
Την εδιωξες και απο το δωματιο με τις κλωτσιες? Μπραβο...(δεν ξερω ,εγω αυτο καταλαβα  :grin: :grin: :grin:)
 

Επισκέπτης
Μαλλον τον πεταξε εξω με τις κλωτσες ο γνωστος αλβανος που ειχε για προστασια στη φυλης.Σε δευτερολεπτα εσκαγε ο τυπος
 

Επισκέπτης
Κολωνού, στο 3 σε 1 απέναντι από ΟΠΑΠ... Μόλις μπήκα σπίτι και γρράφω... Και πως γράφω... Μαύρο κοντοπούτανο με σφριγηλότατο κωλαράκι, κλασσικά μέτριο μουνάκι και σχετικά καλά και στητά βυζάκια, μόλις μου έδωσε μια αξέχαστη εμπειρία. Μέτρια πίπα, ανέβηκε από πάνω, μετά από λίγο ξάπλωσε και με περίμενε... Ε την έπιασα αγγαλιά και χάθηκε η κοντούλα στα χέρια μου και έριξα ένα από τα καλύτερα γαμήσια της ζωής μου... Και στα 4 την πήρα για να βλέπω το τρελό, όπως κατάλαβα μετά, κωλαράκι... Your time has expired σε άπταιστα αμερικανίζοντα (αν και Αφρικανή 99,9% η κοπελίτσα) και πέφτει η πρόταση. You want me to stay a  little more for some more money? But of course κάβλα μου... Ζήτησε 10... Την πήρα άλλες τρεις στάσεις, της πήρα και την γλυκήτατη σουφρίτσα, της έδωσα ένα εικοσαρικάκι πλέον των 15 που έδωσα στην τσατσά και το μωρό με αγκάλιαζε λες και της έκανα πρόταση γάμου... ούτε μισή ώρα δεν είναι που την πήρα και ακόμα εξαντλημένος είμαι... Ελπίζω να κάτσει και σε άλλο αυτό το τυχερό...

αρχηγέ πιο λες; αυτό που είναι μόνο του ακριβώς απέναντι από ΟΠΑΠ; τι ώρα έγινε αυτό; όσες φορές έχω περάσει ημέρα είναι κλειστό.
 

Vyziologikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
To granal: Το σκηνικό συνέβη βράδυ μετά τις 1:30, και μιλάμε για το διόροφο + υπόγειο ακριβώς απέναντι από τον ΟΠΑΠ...
 

colonos

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2006
Μηνύματα
45
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Επειδή μένω Κολωνό και επισκέπτομαι συχνά τα μαγαζιά στο Μεταξουργείο (τσάρκα και αν πετύχω κάτι καλό έμπα γιούτσο) θέλω να πω ορισμένα πράγματα. 1) Για το παρκάρισμα: η Μεγάλου Αλεξάνδρου και η Κεραμεικού νομίζω είναι οι δρόμοι με τις περισσότερες κλοπές αυτοκινήτων και δικύκλων στην Αθήνα. 2) Η περιοχή είναι γεμάτη από Ασφάλεια και Αστυνομία. Εντάξει γίνονται κάποια σκηνικά αλλά όχι και συχνά. Και επειδή έχω να περάσω καιρό από Αχιλλέως θέλω κάποιος που πήγε πρόσφατα να μου πει τι παίζει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom