Νέα

Μεσολόγγι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gimmys007
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 34
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

antifa

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
340
Κριτικές
23
Like
374
Πόντοι
2.272
Έχω κάνει μια πενταετία στο Μεσολόγγι, μάγκες μην κουράζεστε να ψάχνετε εκεί δεν παίζει τίποτα στο κωλοχώρι, μόνο αν παίξετε καμία μπαλίτσα με φοιτήτριες, Αγρίνιο και Πάτρα είναι κοντά όμως, κάτι θα βρείτε εκεί.
 

lover56

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Στο Μεσολόγγι όπως και στις περισσότερες επαρχιακές κλειστές κοινωνίες πρέπει να δικτυωθείς με τις ντόπιες για να π@@@@ς
 

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
295
Like
661
Πόντοι
81
καλησπέρα αγόρια,απο Μεσολόγγι είμαι εγώ,και δυστυχώς δεν έχει μπουρδελο,αλλιως εκεί θα δουλευα,δεν πειράζει ομως,το καλοκαίρι θα προσπαθήσω να πάω στου Αγρινίου,στο studio vip
 

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
295
Like
661
Πόντοι
81
καλημέρα σας παιδιά,Μεγαλη Παρασκευή έως Τρίτη του Πάσχα,θα βρίσκομαι για διακοπές
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: bufos1

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
10
Like
1.330
Πόντοι
506
καλησπέρα αγόρια,απο Μεσολόγγι είμαι εγώ,και δυστυχώς δεν έχει μπουρδελο,αλλιως εκεί θα δουλευα,δεν πειράζει ομως,το καλοκαίρι θα προσπαθήσω να πάω στου Αγρινίου,στο studio vip
μη ξεχασεις να παρεις κ αδελφη σου, μη ειναι μονη
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
10
Like
1.330
Πόντοι
506

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
295
Like
661
Πόντοι
81
τι γελας , επιχειρηματικη ιδεα εριξα. Ουρες θα κανουμε..
Ελα ρυχνω και τη λεζαντα, πιπα κολο να γραφει , αλλα μη μαλλωστε πια θα ειναι η πιπα φοβαμαι
και ίδιος χαρακτήρας να ήταν με μένα,δεν θα ήθελα να ξέρει συγγενής μου
 

AlexEasyRider

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
2.538
Κριτικές
9
Like
5.477
Πόντοι
1.436
καλησπέρα αγόρια,απο Μεσολόγγι είμαι εγώ,και δυστυχώς δεν έχει μπουρδελο,αλλιως εκεί θα δουλευα,δεν πειράζει ομως,το καλοκαίρι θα προσπαθήσω να πάω στου Αγρινίου,στο studio vip
Ελληνίδα και να δουλέψεις στην επαρχία, ειδικά στον τόπο καταγωγής σου, σχεδόν αδύνατο, δλδ θα το μάθει μέχρι και η γάτα, της καλύτερης φίλης της γιαγιάς σου.
 

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
295
Like
661
Πόντοι
81
Ελληνίδα και να δουλέψεις στην επαρχία, ειδικά στον τόπο καταγωγής σου, σχεδόν αδύνατο, δλδ θα το μάθει μέχρι και η γάτα, της καλύτερης φίλης της γιαγιάς σου.
δεν μένω μονιμα όμως εκει,οποτε δεν με γνωρίζουν πολλοί
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom