Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Μεσογείων 208, --> 3ος όροφος (" Σοφιόσπιτο")

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα observer(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.294
Κριτικές
18
Like
1.990
Πόντοι
4.375
Το  ανοίγω  ως   ξεχωριστό --
Με έναν πρόχειρο τίτλο-- αν θέλουν οι  mods  ας τον αλλαξουν  κατα βουλησιν :)
 διοτι .. καποτε έπρεπε να γίνει --  εχουμε ήδη μπερδευτεί
δηλ--μια Σοφια ή και μια Ειρήνη να σκάσουν  στον  1ο,  δηλ στο Ηλιανόσπιτο   :2funny:  ( που ισως να ..υπάρχουν κιολας )
και  η εμπλοκη θα εινα..ι τελειωτική .. :o :)
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
:2funny: :2funny:μεγάλη τιμή της κάνουμε...η κοροϊδία που πέφτει στο συγκεκριμένο είναι μεγάλη....ας ειναι τουλάχιστον έτσι δεν θα τα μπερδεύουμε.....
 
OP
OP
O

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.294
Κριτικές
18
Like
1.990
Πόντοι
4.375
Μπορεί να μεταφερθεί και  στα ' που  δεν"
-- ο, τι νομίζετε -- απλα ειναι καλυτερα  να ειναι τα δυο    χωριστά  :)
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Λοιπόν, να το πούμε κι εδώ, που είναι και το σωστό thread του μαγαζιού :

Αν κάποιος θέλει κανονικό μασάζ μπορεί να επισκεφθεί το μαγαζί του τρίτου και ειδικότερα τη Σοφία, γιατί η Ειρήνη δεν ξέρει, όπως ανέφεραν άλλοι που τη δοκίμασαν.

Αλλιώς, όποιος θέλει τις υπηρεσίες που όλοι ψάχνουμε, στον πρώτο όροφο.

Εμένα πάντως η παρουσία μου στο μαγαζί του 3ου καταγράφηκε απλά σαν μια από τις εμπειρίες μου. Για να το ξαναεπισκεφθώ δεν υπάρχει περίπτωση.

Πάμε γι'άλλα ...
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
317
Πόντοι
2.287
Επισκεψη το Σαββατο οπου πετυχα συο θεραπευτριες, Ειρηνη και Σοφια.
Σοφια νταρντανογκομενα, Ειρηνη πιο συμαζεμενη και γλυκια.
Εκανα με Σοφια λογω των γραφομενων μπας και σταθω τυχερος... ΤΡΙΧΕΣ!
Πετσετα δεν εφαγα, αλλα ουτε φραπεδακι ειχα οσο και να το παλεψα... δεν ξαναπαω...
 

katalanos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
92
Like
53
Πόντοι
0
στο εν λογω μαγαζι το μασαζ γινεται με την πετσετα η χωρις...? γιατι πριν απο καμια εβδομαδα που ειχα παει η σοφια δεν ηθελε να βγαλω την πετσετα κ ψιλοξενερωσα... αν ξερει καποιος φιλος ας απαντησει...  ;)
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
στο εν λογω μαγαζι το μασαζ γινεται με την πετσετα η χωρις...? γιατι πριν απο καμια εβδομαδα που ειχα παει η σοφια δεν ηθελε να βγαλω την πετσετα κ ψιλοξενερωσα... αν ξερει καποιος φιλος ας απαντησει...  ;)

Εγώ με τη Σοφία, έκανα χωρίς πετσέτα.

Γενικά, πάντως, σου προτείνω να μην ξανασχοληθείς με το συγκεκριμένο μαγαζί, όπως ακριβώς έκανα κι εγώ. Είναι στα "δεν"! Οκ είναι ωραίες κοπελίτσες και οι δυο, αλλά δεν προσφέρουν τίποτα παραπάνω, τουλάχιστον σύμφωνα με τις περισσότερες αναφορές εδώ, αλλά και την προσωπική εμπειρία.
 
Εγγρ.
5 Σεπ 2011
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0

Παιδια για το μασατζιδικο του πρωτου οροφου που πηγα μεσα στο καλοκαιρι ειναι
μπιχλα αλλα οι γκομενες τα κανουν ολα. Μονο ενα τεμαχιο αξιζε με καλο βυζο. τα
αλλα μπαζα του κερατα και διαμερισμα σαν της γιαγιας μου με παντοφλα λαστιχενια εργατη.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Παιδια για το μασατζιδικο του πρωτου οροφου που πηγα μεσα στο καλοκαιρι ειναι
μπιχλα αλλα οι γκομενες τα κανουν ολα. Μονο ενα τεμαχιο αξιζε με καλο βυζο. τα
αλλα μπαζα του κερατα και διαμερισμα σαν της γιαγιας μου με παντοφλα λαστιχενια εργατη.

είσαι σε λάθος thread, το σωστό (για τον πρώτο όροφο) είναι εδώ :


 

katalanos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
92
Like
53
Πόντοι
0
εχουμε κανενα νεοτερο για το εν λογω καταστημα ? ακομα η ειρηνη με τη σοφια ειναι η εχουνε αλλαξει ?  κ προσφερουνε γενικα τιποτα παραπανω η μαλακιες ? επειδη μενω κοντα λεω να περασω αυριο καμια βολτα... αλλιως θα παω στο γνωστο στανταρακι του πρωτου....
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
εχουμε κανενα νεοτερο για το εν λογω καταστημα ? ακομα η ειρηνη με τη σοφια ειναι η εχουνε αλλαξει ?  κ προσφερουνε γενικα τιποτα παραπανω η μαλακιες ? επειδη μενω κοντα λεω να περασω αυριο καμια βολτα... αλλιως θα παω στο γνωστο στανταρακι του πρωτου....

λοιπόν...είχα περάσει ένα Σάββατο απόγευμα, κάπου αρχές Σεπτεμβρίου και ήταν εκεί μόνο η Σερίφισσα, η οποία μου είπε ότι η Σοφία δεν πηγαίνει όλες τις μέρες και ότι εκτός από την Ειρήνη, είναι και άλλη μια κοπέλα εκεί.

Εγώ, παρόλο που είχα πάρει καλό μασάζ από Σοφία, μιας και δεν είχε τίποτα άλλο δεν ξαναπέρασα.

Αν πας και υπάρχει η οποιαδήποτε αλλαγή, αν μπορείς να ενημερώσεις, γιατί κι εμένα με ενδιαφέρει η περιοχή...
 

katalanos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
92
Like
53
Πόντοι
0
θα περασω αυριο το απογευματακι μια βολτα κ θα ενημερωσω... ελπιζω να υπαρχει κατι καλο που να αξιζει...
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Αυτο δουλευει η μας αφησε χρονους ;
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
την ίδια ημέρα που πέρασα από το Αγ. Ιωάννου 8, νωρίτερα είχα περάσει και από το Μ208 για να πάω στο Ανάπλαση. Κοιτάζοντας τα κουδούνια της πολυκατοικίας δεν υπήρχε τίποτα για τον τρίτο.

Αργότερα αφού βγήκα από το Αγίου Ιωάννου 8 και πηγαίνοντας για το αυτοκίνητο, τυχαία είδα την σερίφισα του Μ208, 3ος όροφος, με παντόφλες, να βγαίνει από πολυκατοικία της πλατείας και αμέσως συμπέρανα ότι έκλεισε.

Έχω σβήσει και το τηλέφωνο, οπότε δεν μπορώ να το επιβεβαιώσω ότι έχει κλείσει.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.510
Like
25.689
Πόντοι
5.006
την ίδια ημέρα που πέρασα από το Αγ. Ιωάννου 8, νωρίτερα είχα περάσει και από το Μ208 για να πάω στο Ανάπλαση. Κοιτάζοντας τα κουδούνια της πολυκατοικίας δεν υπήρχε τίποτα για τον τρίτο.

Αργότερα αφού βγήκα από το Αγίου Ιωάννου 8 και πηγαίνοντας για το αυτοκίνητο, τυχαία είδα την σερίφισα του Μ208, 3ος όροφος, με παντόφλες, να βγαίνει από πολυκατοικία της πλατείας και αμέσως συμπέρανα ότι έκλεισε.

Έχω σβήσει και το τηλέφωνο, οπότε δεν μπορώ να το επιβεβαιώσω ότι έχει κλείσει.
εγω που πηγα πριν κανα μηνα μιλαγα με μια ξανθια στο κινητο και μου ανοιξε...νομιζω ηταν η ζετα η ελληνιδα...αυτη που ζηταει συνεχεια εξτρα....νομιζω οτι δεν ηταν στον τριτο οροφο αλλα στο πρωτο....
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.510
Like
25.689
Πόντοι
5.006
στον οροφο το λεω δεν θυμαμαι καλα....αλλα κουδουνι δεν ειχα πατησει με κατευθηνε αυτη....
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom