Νέα

Μενίδι, Δολοφονία, Νεκρή, Μαχαίρι ....γυναικοκτονία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 191
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Αφού με νοθεία βγαινει η νέα Δημοκρατία..εδώ λενε στα καναλια ότι ο Κούλης βγαίνει πρώτος στους νέους..έχεις ακούσει εσύ κανενσα νέο να ψηφίζει Μητσοτάκη?νταξει μπορει μόνο οι ελλεινιδες..γιατι τους το είπανε οι πλούσιοι χορηγοι τους να ψηφίσουν Κούλη..αλλά νέο εγώ δεν εχω ακούσει ποτέ να μιλάει υπέρ της νέας Δημοκρατίας όλη τον βρίζουνε το κουλη..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αφού κάνουν νοθεία η εταιρία που κάνει τις εκλογές είναι κολλητός του Κούλη..μπανανία Ε?
Όσους κολλητούς έχω συνομιλικους μου τον κραζαν τον Κούλη οι γέροι και μόνο τον βγάζουν και αστους εδώ να λένε τους μπάρμπες.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Δεν έχει αξία να τα συζητάμε δεν θα συμφωνήσουμε η πλειοψηφία του κόσμου βλέπει ότι είναι ακριβώς το ίδιο αν δεν ήταν έτσι με όσα κάναν τα 2 μπουρδέλο κόμματα δεν θα ξαναβγαιναν θα ξανά έβγαζε ο κόσμος τον Αλέξη αλλά δυστυχώς όλοι ίδιοι είναι και σωτηρία δεν έχουμε.
Δε είναι όλοι ίδιοι οι νέοι είναι τρίςκαλυτεροι από τους γέρους σε πολλούς τομείς.
 

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.239
Like
1.111
Πόντοι
216
Οι πατεράδες δε πέρασαν τη παιδεία στα παιδιά τους,οι πατεράδες μάθανε στους γιους τους το ποδόσφαιρο και τη καφριλα του ποδοσφαίρου,το παιδί και το σκυλί όπως το μάθεις είναι αυτό λένε ως παροιμία οπότε και πάλι οι πατεράδες φταίνε άρα οι γέροι.Οσο για τις γυναικοκτονιες εκεί άστο τώρα θα σου στείλω ειδήσεις να δεις:
1) Μια 87χρονη γυναίκα έπεσε νεκρή από τα χέρια του 80χρονου συζύγου της, στη Θεσσαλονίκη στις 22 Φεβρουαρίου
2) 84χρονη γυναίκα πυροβολήθηκε σχεδόν εξ επαφής με κυνηγετική καραμπίνα από τον 88χρονο σύζυγό της μέσα στο σπίτι τους στην Χαλκίδα.
3) Ένας 50χρονος άνδρας, σε κατάσταση μέθης, κάλεσε το «100» στις 05:20 τα ξημερώματα και είπε στους αστυνομικούς «Ελάτε σπίτι, σκότωσα τη γυναίκα μου». Μπαίνοντας στο σπίτι οι αστυνομικοί βρήκαν την 54χρονη γυναίκα νεκρή, με σημάδια στο λαιμό.
Είδες τώρα θες και άλλα ?Είδες κανένας να ήταν 25-30 η απάντηση είναι όχι,μόνο 2 περιστατικά με νέους ο ένας ο πιλότος με τη Καρολάιν και ένα άλλο στη Φολέγανδρο 30 χρόνος σκότωσε 26 χρόνη,2 γυναικοκτονιες νέων από τις 122 που έχουν συμβεί.Τα καταστρέψατε όλα οι γέροι παραδεκτειτε το επιτέλους.
οκ, με κάλυψες.
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.436
Κριτικές
10
Like
2.970
Πόντοι
3.385
Αφού με νοθεία βγαινει η νέα Δημοκρατία..εδώ λενε στα καναλια ότι ο Κούλης βγαίνει πρώτος στους νέους..έχεις ακούσει εσύ κανενσα νέο να ψηφίζει Μητσοτάκη?νταξει μπορει μόνο οι ελλεινιδες..γιατι τους το είπανε οι πλούσιοι χορηγοι τους να ψηφίσουν Κούλη..αλλά νέο εγώ δεν εχω ακούσει ποτέ να μιλάει υπέρ της νέας Δημοκρατίας όλη τον βρίζουνε το κουλη..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αφού κάνουν νοθεία η εταιρία που κάνει τις εκλογές είναι κολλητός του Κούλη..μπανανία Ε?
Πες τα, Χούντα Μητσοτάκη έχουμε! Μόνον ο Έντι Ράμα είναι υπόδειγμα μεγάλου δημοκράτη ηγέτη και μόνο στη Αλβανία υπάρχει ένας δημοκρατικός παράδεισος
Προβλήματα στην εκλογική διαδικασία στην Αλβανία εντοπίζουν ξένοι παρατηρητές | in.gr


Επί της ουσίας: κουνήστε τον εγκέφαλό σας ορισμένοι, για να γίνει νοθεία δεν αρκεί να έχεις κολλητό τον υπεύθυνο της εκλογικής διαδικασίας όταν σε κάθε εκλογικό τμήμα τα κόμματα έχουν αντιπρόσωπο και παίρνει το αποτέλεσμα όπως ακριβώς βγαίνει από την κάλπη και το μεταβιβάζει στο κόμμα του.
 

Aggelo821

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2024
Μηνύματα
13
Like
14
Πόντοι
0
Άλλη μια γυναικοκτονια κάτι πρέπει να γίνει κρίμα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.044
Like
1.479
Πόντοι
216
Είναι σκοπούμενο αυτό που γίνεται από άρρωστα μυαλά ώστε να χειραγωγείται η ψυχοσύνθεση της γυναίκας με τελικό στόχο την απονεύρωσή της και την μετατροπή της σε ένα καταναλωτικό άβουλο ον, έρμαιο του στυγνού κρατισμού. Κοινώς φεύγει ο παράγοντας οικογένεια και υπεισέρχεται δόλια και προστατευτικά το κράτος στη ζωή της, θρέφοντας ταυτόχρονα τον υπέρμετρο ναρκισσισμό της. Οι "φεμινιστές" έχουν καταντήσει τη γυναίκα φοβική, μπερδεμένη, ενοχική και θύμα του εαυτού της. Το νομικό πλαίσιο είναι η μόνη ασπίδα και ΠΡΕΠΕΙ να διαλύσει το ψυχοπαθές λόμπι που χρησιμοποιεί τη γυναίκα και την τοποθετεί απέναντι και όχι δίπλα στον άντρα :rockon:
 

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.239
Like
1.111
Πόντοι
216
Επί της ουσίας: κουνήστε τον εγκέφαλό σας ορισμένοι, για να γίνει νοθεία δεν αρκεί να έχεις κολλητό τον υπεύθυνο της εκλογικής διαδικασίας όταν σε κάθε εκλογικό τμήμα τα κόμματα έχουν αντιπρόσωπο και παίρνει το αποτέλεσμα όπως ακριβώς βγαίνει από την κάλπη και το μεταβιβάζει στο κόμμα του.
Μην κουράζεσαι. Δεν έχει νόημα όταν η απάντηση μπορεί να είναι "ναι καλά".
 

farmer18

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2024
Μηνύματα
12
Like
11
Πόντοι
0
Άλλη μια γυναικοκτονια κάτι πρέπει να γίνει κρίμα
Όποιος δεν σέβεται την ανθρώπινη ζωή θά πρέπει νά αντιμετωπίζεται ανάλογα απ' ότι φαίνεται ή θανατική ποινή είναι η μόνη λύση για τέτοιου είδους σκουπίδια.
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
866
Κριτικές
1
Like
1.786
Πόντοι
206
Δηλαδή να σου πω μπράβο έχεις δίκιο που ψηφίζεις ΝΔ και μας παίρνεις στο λαιμό σου επειδή είσαι μεγάλος ενώ εγώ μικρός ?τη γεννια μας έχετε καταστρεψει οι 50-60 αρηδες και οι 70 αρηδες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Παρόλα αυτά είναι καλύτεροι το ΚΚΕ και συριζα από ΠΑΣΟΚ και ΝΔ
ποσο δικαιο εχεις.φαντασου τωρα ,επειδη απο το 1974 και μετα που τελος παντων εχουμε δημοκρατια ,και μπορουμς να δουμε τα στοιχεια, εδινανα οι πολιτικοι συνταξεις σε δημοσιο ακομη και απο τα 35 χρονων ,πχ χειριστης ελικοπτερων , ενω στην Αμερικηγ στα 55.Ενω και οι συνταξεις ηταν πολυ μεγαλυτερες ας πουμε καποιας ανταποδωσης εισφορων ,αφου απο τη πρωτη στιγμη ηταν αναδιακατανομξς των εσοδων , δηλαδη τα εσοδα απο ταην ασφαλιση καθε χρονο αν σεν φτανουν συμπληρωνει το κρατος , ενω κατι εφαπαξ ηταν στη κυριολεξια δωρο.Στη Γερμανια πχ ολοι μα ολοι περνουν στα 65.Παραδειγμα κανονικης χωρας ας πουμε πως εχεις 10 χεονια εργασιας, θα σου στειλουν εγγραφο στα 65 πως δικαιουσα αυτο το ποσο αναλιγικα, ετσι ακομη και στα 40 χρονια εργασιας αν δεν πας 65 δεν παιρνεις συνταξη.στην αρχη λοιπον ηταν 8 εγαζομενοι για ενα συνταξιουχο , τωρα εχει παει 1,2 εργαζομενος προς ενα συνταξιουχο ,το ακουσα απο επισημη πηγη προσφατα .Αυτο σημαινει καταστροφη ,ηδη απο το 2027 θα πανε τη συνταξη στα 68,5, βεβαια εχουν δικαιωμα να το καθυστερησουν μεχρι το 2030 .Μαλλον θα κανουν και καποιες περικοπες ακομη .Αυτο λεω σας καταστρεψαν εσας τους νεους .Εγω στα 58 πλεον παω για μειωμενη 30% στα 62 ,αν προλαβω και δεν φαω αλλο εναμιση χρονο .Γιαυτο και βιαζομαι,αλωστε δουλεια πλεον δεν εχει τιποτα.και μιλαμε για καπου αν φτασω τα 6.000 ενσημα ,550 ευρω το πολυ .Οταν πηρε πχ η θεια μου 630 ευρω με 4.500 ενσημα . 60 χρονων , βεβαι ηταν πριν 22 χρονια αυτο.Εσεις οι πιο νεοι οπως παει δεν θα βρειτε κεφαλαια ουτε καν για συνταξη ? και ολα αυτα για να εχουν οι βρωμοπολιτικοι πελατες ψηφοφορους στο Δημοσιο .Και καθεται ο κοσμος και σφαζεται για τα κομματα για αυτους που ζουν ζωη χαρισαμενοι απο τις τσεπες μας.Ακαι μην ξεχασω στην Ευρωβουλη ειναι καπου 26 χιλιαρικα το μηνα.Αλλα δεν ειμαι τραγουδιστης αρσιβαριστας δημοσιογραφος και το σημαντικοτερο προσον γλυφτης και κοματοσκυλο απο μικρος..
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
40
Like
7.284
Πόντοι
1.936
Του τη βαρεσε,τη μαχαιρωσε τελειωσε το θεμα.Του εφαγε τα λεφτα,ειχε γκομενο,τον σουταρε,οδηγουσε ο γκομενος το αμαξι που ειχε πληρωσει αυτος.Τη σκοτωσε και αντε γεια.Θα κατσει μπουζου ως τα 2/3 της ποινης και ενταξει ειναι.Τι το περιεργο?Γιατι το βαπτιζουν οπως θελουνε οι φεμονιστριες και οι αλλες γεροντοκορες.Οργη ειχε ο ανθρωπος.Απλα εχασε την ελευθερια του και τα παιδια του αν ειχε.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.918
Like
29.781
Πόντοι
6.056
OP
OP
Y13

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.079
Like
4.012
Πόντοι
456
.... Και η συνέχεια σε άλλο επεισόδιο, με όλο το γνωστό παρασκήνιο...https://www.newsit.gr/ellada/nikaia-sok-apo-ti-nea-apopeira-gynaikoktonias-ton-eixan-piasei-6-fores-kai-telika-tin-maxairose-stin-koilia/4094155/
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom