Νέα

Μελίνα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1nv1nc1ble
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
1

1nv1nc1ble

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
90
Like
1
Πόντοι
0
Οντως εμφανίζεται και ως μπετυ. Ηταν παλιά Θεσσαλονικη. Πολυ ωραιο σώμα, τοτε δεν ειχε στήθος πηγε Αθήνα γι' αυτό. Στο σεξ, αν υπάρχει χημεία, είναι πολύ καβλιαρα-ης, οπως θές δέστο ,πραγματικά μεγάλα προσοντα απολυτως λειτουργικά. Εγω περνουσα καλα μαζί της γουστα είναι αυτά.

thanks φιλε  ;)
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.088
Πόντοι
606
Τη στάση εσύ να είσαι ανάσκελα με τα πόδια ανοιχτά και αυτή απο πάνω να σε  :fuck2: στην έκανε?
[/quote



προφανος για να ρωτας εισαι παθητικος τι να σου πω δεν ξερω γιατι εμενα μου διλοσαι κ αυτη παθητηκια ασε που εγω ειμαι μονο ενεργιτικος οποτε αν ενδιαφερεσαι να σε  :fuck1:εχει τηλ στο τσ μην ντρεπεσαι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :grin: :uglystupid:
 

tsitsiridis

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Οντως εμφανίζεται και ως μπετυ. Ηταν παλιά Θεσσαλονικη. Πολυ ωραιο σώμα, τοτε δεν ειχε στήθος πηγε Αθήνα γι' αυτό. Στο σεξ, αν υπάρχει χημεία, είναι πολύ καβλιαρα-ης, οπως θές δέστο ,πραγματικά μεγάλα προσοντα απολυτως λειτουργικά. Εγω περνουσα καλα μαζί της γουστα είναι αυτά.

dimwhoo tin eixes parei thessaloniki anevenei???
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Εντέλει πόσο τον έχει το Μελινομπετάκι?  :'(
4,67......16,51 17,31 18,37 19,57 21,44 22,89 ..... 35,24 :tickedoff:
Οι αποψεις διΐστανται!!  :headbang:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.088
Πόντοι
606
Εντέλει πόσο τον έχει το Μελινομπετάκι?  :'(
4,67......16,51 17,31 18,37 19,57 21,44 22,89 ..... 35,24 :tickedoff:
Οι αποψεις διΐστανται!!  :headbang:




οσο κ να τον εχει πρεπει να τα σκασεις για να των δεις κ απο τι εμαθα ανεβηκαι κατα πολυ η ταρηφα της μαλον την ειδαι γυναικα 100 ζητα πλεων οι μπετουγια σορυ μπετουλα ειθελα να πω....
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
οσο κ να τον εχει πρεπει να τα σκασεις για να των δεις κ απο τι εμαθα ανεβηκαι κατα πολυ η ταρηφα της μαλον την ειδαι γυναικα 100 ζητα πλεων οι μπετουγια σορυ μπετουλα ειθελα να πω....

Λένε ότι εχει φυσφυρή το πολύ εχτρα σμόλ 9 σεντιμίτερ !! :2funny:
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
δεν θα με σοκαρε αν μαθαινα οτι απο "πολυ μεγαλα προσοντα" φταναμε στα 9εκ.
ετσι και αλλιως ειναι μελος της ξεπετοπαρεας
εν τω μεταξυ, δεν ξερω ποιος τις στολιζει πριν βγουν φωτογραφιες, αλλα γιατι ολες τις φτιαχνουν σαν φρικια;
αν προσεξετε για τις φωτογραφησεις χρησιμοποιουν τα ιδια εσωρουχα, την ιδια κομμωση και καποιες και τα ιδια ονοματα. Αν θυμαμαι καλα και αλλες εχουν χρησιμοποιησει το ονομα Μελινα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.088
Πόντοι
606
δεν θα με σοκαρε αν μαθαινα οτι απο "πολυ μεγαλα προσοντα" φταναμε στα 9εκ.
ετσι και αλλιως ειναι μελος της ξεπετοπαρεας
εν τω μεταξυ, δεν ξερω ποιος τις στολιζει πριν βγουν φωτογραφιες, αλλα γιατι ολες τις φτιαχνουν σαν φρικια;
αν προσεξετε για τις φωτογραφησεις χρησιμοποιουν τα ιδια εσωρουχα, την ιδια κομμωση και καποιες και τα ιδια ονοματα. Αν θυμαμαι καλα και αλλες εχουν χρησιμοποιησει το ονομα Μελινα




τι να το κανεις συνεχεια παισμενο της ειναι οπως κ της φυλης της αποτη εχω μαθει παντος 100 100 ρε ειναι πολλα τη να λεμαι τωρα 100 για cd
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
γιατί ρε Χότυ τον προκαλείς ? Μην αποθαρύνεις τον κόσμο να γράφει εμπειρίες.
Υστ. Ξέρω θα γράψεις "πλάκα έκανα"
ετσι κανει παντα....τον γραφουνε ολοι στα παPARRια τους και αυτος πεταγεται...χοτυ που ειναι το θρεντ της ελενας sunrise???? το σβησανε επειδη δεν ελεγε κανεις καλα λογια για αυτην????για εσενα δηλαδη????ε ελενα????λεγε μωρη ξεπετα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom