Νέα

Με πόσους λέει ότι έχει πάει η δικιά σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 599
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.660
Like
7.943
Πόντοι
1.056
Γιατί να ενδιαφέρεται κάποιος για να μάθει αυτή την πληροφορία;
Έλα ντε!!
Για να έχουν να τις λένε μετά αγάμητες και ξινές αν απαντήσουν λίγους και πουτάνες αν πουν πολλούς.
Πάντα κάτι θα τους φταίει.
Και αν γίνει αντίστροφα η ερώτηση οι ίδιοι θα πουν όσο το δυνατόν περισσότερες με καμάρι.
Για τέτοια μυαλά μιλάμε :2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: 40ara

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
Θεμα για πολυ γελοιο....το παρελθον καθε γκομενας εν ετοι 2018!!!!!
Με ποσους λεει η συντροφος-γυναικα-γκομενα-κοπελας σας οτι εχει παει πριν απο σας;
Η νυν δικια μου εχει αναφερει 6 ακομα, η πρωην μιλαγε για 8 μια παλαιοτερη σχεση ειχε κανει λογο για μονο 3 εως τα 29 της εγω παλι πιστευω στον κανονα του συν 7 οτι σου λεει η αλλη προσθετης αλλους επτα (μου το ειχε πει μια περιστασιακη "φιλη" πριν καποια χρονια).
Οσι εχετε ορεξη για το νημα αναφερετε και οτι αλλο σχετιζετε με το ολο θεμα
απο 29 και πανω δεν κραταμε και αρχειο
αυτες με τους τρεις βαλτε και τηλεφωνο εχω δυο φιλαρακια να τις κανουμ παρτι
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
εμενα εχει παει και με σκυλους και με πολυ ηλικιωμενο οποτε οπως κι αν αισθανεσαι ελεφαντας δεινισυρος σκιουρακι κλπ
στειλε μου μηνυμα με αριθμο καρτας αλλιως δε θυμαμαι βοηθαει στο αλτχαιμερ το πε κι ο γιατρος
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
αμεσως ο πουστης ακουσε για παρτουζα να πει τη μαλακια του βρε αει παγαινε παραχαμου
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
United States Holiday GIF by Virgin Atlantic
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
οριστε πρωτευουσα τα πιασαμε τα λεφτα μας
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.406
Κριτικές
6
Like
10.550
Πόντοι
3.936
Γιανα καβλωσει μήπως? Αν εχει παει με πολλούς...
Στην πραγματικοτητα μεσα του δεν θελει να παραδεχτει οτι εχει παει με εναν λοχο. Απλα προσπαθει να ωραιοποιησει την κατασταση σκεπτομενος οτι διαφερει απο τις υπολοιπες. Και οτι εχει παει μόνο με ενα μονό αριθμο και θα σταματησει σε αυτον. Αλλα δεν ειναι ετσι. Εχει εθιστει ηδη στην τσα<που η κυρια. Και το πουτσοσαφαρι γι' αυτην θα συνεχιστει. Ειτε ειναι με αυτον ειτε οχι :confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: !blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
ακομα κε με ελεφαντα σε σαφαρι ειχε περασει τα προστατευτικα σχεδον τον βιασε τον καημενο τον ελεφαντακο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

κριμα ινε τα ζοακια
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.173
Κριτικές
27
Like
17.960
Πόντοι
7.415
Γιατί να ενδιαφέρεται κάποιος για να μάθει αυτή την πληροφορία;
γιατι κανεις δε θελει μια χιλιοτρυπημενη για σχεση. τωρα αν ειναι της πλακας,δλδ πουτσα 2 φορες τη βδομαδα και κανα καφε που κ που,ε τοτε ουτε εμενα θα με ενδιεφερε τι εχει κανει πριν. αν το πραμα σοβαρεψει,τοτε με ενδιαφερει και πολυ μαλιστα.
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.539
Κριτικές
2
Like
19.009
Πόντοι
3.836
Πριν χρόνια ενός γνωστού μου που είχε βρει μια γκόμενα του είχε πει πως ήταν παρθένα και ήταν η πρώτη της φορά αλλά μετέπειτα έμαθε πως είχε παιδί. ‍
Πριν πάρα πάρα πολλά χρόνια λέμε τώρα; :think:
Μήπως πήγε με την Παναγία ο γνωστός σου;
Δεν πιστεύω να είσαι εσύ αυτό το παιδί και το christos να βγαίνει από το Χριστός.
Ζεις!!!:priest:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
φρεντο εξρεσιο το πινισ κε παθενισ πλακα σοκολατα κισκισ
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.385
Πόντοι
1.336
Πριν πάρα πάρα πολλά χρόνια λέμε τώρα; :think:
Μήπως πήγε με την Παναγία ο γνωστός σου;
Δεν πιστεύω να είσαι εσύ αυτό το παιδί και το christos να βγαίνει από το Χριστός.
Ζεις!!!:priest:
Ωρίωνα, δεν πιστεύω να είσαι κανένας σατανιστής που κοροϊδεύει την άμωμο σύλληψη, ε;
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.539
Κριτικές
2
Like
19.009
Πόντοι
3.836
Ωρίωνα, δεν πιστεύω να είσαι κανένας σατανιστής που κοροϊδεύει την άμωμο σύλληψη, ε;
Σατανιστής εγώ;; Για όνομα! Μισό, να πω τρεις φορές το πάτερ ημών που είπα αυτήν τη λέξη.

Μάλλον έχω ένα πρόβλημα με τις συλλήψεις γενικότερα...

Τέλος πάντων, ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις ποιος βρίσκεται πίσω από ένα ανώνυμο προφίλ και ο Χριστός μπορεί να έχει έρθει στο bou για να μας σώσει. Να μην ρωτήσω, Καπετάνιε;
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.385
Πόντοι
1.336
Σατανιστής εγώ;; Για όνομα! Μισό, να πω τρεις φορές το πάτερ ημών που είπα αυτήν τη λέξη.

Μάλλον έχω ένα πρόβλημα με τις συλλήψεις γενικότερα...

Τέλος πάντων, ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις ποιος βρίσκεται πίσω από ένα ανώνυμο προφίλ και ο Χριστός μπορεί να έχει έρθει στο bou για να μας σώσει. Να μην ρωτήσω, Καπετάνιε;
Με συγχωρείς που σε υποψιάστηκα, φίλε μου. Είχα ξεχάσει ότι εσύ πιστεύεις και στην πρωκτική σύλληψη
 

trelogiatross

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
78
Like
374
Πόντοι
20
εμενα εχει παει και με σκυλους και με πολυ ηλικιωμενο οποτε οπως κι αν αισθανεσαι ελεφαντας δεινισυρος σκιουρακι κλπ
στειλε μου μηνυμα με αριθμο καρτας αλλιως δε θυμαμαι βοηθαει στο αλτχαιμερ το πε κι ο γιατρος

στο τελευταιο παρτι ειμασταν ο γερος ο σκυλος δυο συναδελφοι ποδοσφαιριστες ενας με κοτερο ο μπαμπας του ενος τωρα ξεχασα καποιον? να στειλει καρτα να θυμηθω αλλιως αλτχαιμερ στα αρχιδια μου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


εσυ τον παιρνεις φαινεται φακιου

αμεσως ο πουστης ακουσε για παρτουζα να πει τη μαλακια του βρε αει παγαινε παραχαμου

οριστε πρωτευουσα τα πιασαμε τα λεφτα μας

ακομα κε με ελεφαντα σε σαφαρι ειχε περασει τα προστατευτικα σχεδον τον βιασε τον καημενο τον ελεφαντακο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

κριμα ινε τα ζοακια

φρεντο εξρεσιο το πινισ κε παθενισ πλακα σοκολατα κισκισ

Άλλαξε dealer μπρατάνι.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.241
Κριτικές
90
Like
10.245
Πόντοι
17.885
για όσους έχουν θέμα με τον ύπνο....
φτιάξτε τα με πουτάνα και στο κρεβάτι βάλτε την να μετρήσει προβατάκια (πελάτες)....
αυτό ήταν...όνειρα γλυκά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom