Νέα

ΜΑΥΡΟ στη μοντελοαλυσίδα - ΟΥΤΕ 1 ΕΥΡΩ σε κυκλώματα trafficking

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spirtoulis(2)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 401
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
882
Κριτικές
185
Like
4.072
Πόντοι
14.175
Οι περισσοτερες απο τις κοπελες τις συγκεκριμενης αλυσιδας δουλευουν ακομα ειτε στα σπιτια της αλυσιδας η σε αλλα σπιτια. Αρα δεν τις αναγκαζει κανεις να δουλεψουν με το ζορι απο επιλογη συνεχισαν. Μονο η Νικολ και η Αλινα(που τους καρφωσε αν εχω καταλαβει σωστα) εχουν φυγει. Βεβαια και η Ρενατα εχει καιρο να εμφανιστει..Η προσωπικη μου εκτιμηση ειναι πως η δουλεια χαλασε απο μεσα και για τα λεφτα..
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Στρουμφίτα προμοτοράκι άκου για να μαθαίνεις.
Είναι πασιφανές ότι άνοιξες αυτό το θρεντ, όπως και τόσα άλλα, για να προωθήσεις τα δικά σου μπουρδέλα και να υποσκάψεις τον ανταγωνισμό.
Δυστυχώς όμως επειδή δεν έχεις γνώσεις μάρκετινγκ καταφέρνεις το αντίθετο.

Όπως λένε οι Αμερικάνοι "Any publicitiy is good publicity".
Εσύ νομίζεις ότι υποσκάπτεις την μοντελοαλυσίδα με το trafficking, και ο κόσμος θα το δει αυτό και θα πάει στα δικά σου στη Λιοσίων, που δεν υπάρχει trafficking όπως λες.

Κάνεις όμως ένα τεράστιο λάθος. Το μέσο γίδι που διαβάζει το site 3 λεπτά, θα δει μοντελοαλυσίδα στον τίτλο και θα πάει εκεί.
Άσε που όπως λέτε οι περισσότεροι που γαμάνε στα μπουρδέλα είναι ναυάγια και ανώμαλοι, οπότε με την ιδέα του trafficking θα καβλώσουν περισσότερο.

Εν κατακλείδει, άσε το μάρκετινγκ και συνέχισε τις πίπες γιατί δεν το χεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Στρουμφίτα προμοτοράκι άκου για να μαθαίνεις.
Είναι πασιφανές ότι άνοιξες αυτό το θρεντ, όπως και τόσα άλλα, για να προωθήσεις τα δικά σου μπουρδέλα και να υποσκάψεις τον ανταγωνισμό.
Δυστυχώς όμως επειδή δεν έχεις γνώσεις μάρκετινγκ καταφέρνεις το αντίθετο.

Όπως λένε οι Αμερικάνοι "Any publicitiy is good publicity".
Εσύ νομίζεις ότι υποσκάπτεις την μοντελοαλυσίδα με το trafficking, και ο κόσμος θα το δει αυτό και θα πάει στα δικά σου στη Λιοσίων, που δεν υπάρχει trafficking όπως λες.

Κάνεις όμως ένα τεράστιο λάθος. Το μέσο γίδι που διαβάζει το site 3 λεπτά, θα δει μοντελοαλυσίδα στον τίτλο και θα πάει εκεί.
Άσε που όπως λέτε οι περισσότεροι που γαμάνε στα μπουρδέλα είναι ναυάγια και ανώμαλοι, οπότε με την ιδέα του trafficking θα καβλώσουν περισσότερο.

Εν κατακλείδει, άσε το μάρκετινγκ και συνέχισε τις πίπες γιατί δεν το χεις.

Ένα σωρό δικαιολογίες από έναν που ξεπλένει το trafficking.


Μας τα'πρηξες..
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Στρουμφίτα προμοτοράκι άκου για να μαθαίνεις.
Είναι πασιφανές ότι άνοιξες αυτό το θρεντ, όπως και τόσα άλλα, για να προωθήσεις τα δικά σου μπουρδέλα και να υποσκάψεις τον ανταγωνισμό.
Δυστυχώς όμως επειδή δεν έχεις γνώσεις μάρκετινγκ καταφέρνεις το αντίθετο.

Όπως λένε οι Αμερικάνοι "Any publicitiy is good publicity".
Εσύ νομίζεις ότι υποσκάπτεις την μοντελοαλυσίδα με το trafficking, και ο κόσμος θα το δει αυτό και θα πάει στα δικά σου στη Λιοσίων, που δεν υπάρχει trafficking όπως λες.

Κάνεις όμως ένα τεράστιο λάθος. Το μέσο γίδι που διαβάζει το site 3 λεπτά, θα δει μοντελοαλυσίδα στον τίτλο και θα πάει εκεί.
Άσε που όπως λέτε οι περισσότεροι που γαμάνε στα μπουρδέλα είναι ναυάγια και ανώμαλοι, οπότε με την ιδέα του trafficking θα καβλώσουν περισσότερο.

Εν κατακλείδει, άσε το μάρκετινγκ και συνέχισε τις πίπες γιατί δεν το χεις.

Ένα σωρό δικαιολογίες από έναν που ξεπλένει το trafficking.


Μας τα'πρηξες..

Τουλάχιστον είμαι ο μόνος εδώ μέσα που είναι όντως πελάτης και όχι νταβατζής-προμότορας-πουτάνα που κοροϊδεύει τον κόσμο
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Στρουμφίτα προμοτοράκι άκου για να μαθαίνεις.
Είναι πασιφανές ότι άνοιξες αυτό το θρεντ, όπως και τόσα άλλα, για να προωθήσεις τα δικά σου μπουρδέλα και να υποσκάψεις τον ανταγωνισμό.
Δυστυχώς όμως επειδή δεν έχεις γνώσεις μάρκετινγκ καταφέρνεις το αντίθετο.

Όπως λένε οι Αμερικάνοι "Any publicitiy is good publicity".
Εσύ νομίζεις ότι υποσκάπτεις την μοντελοαλυσίδα με το trafficking, και ο κόσμος θα το δει αυτό και θα πάει στα δικά σου στη Λιοσίων, που δεν υπάρχει trafficking όπως λες.

Κάνεις όμως ένα τεράστιο λάθος. Το μέσο γίδι που διαβάζει το site 3 λεπτά, θα δει μοντελοαλυσίδα στον τίτλο και θα πάει εκεί.
Άσε που όπως λέτε οι περισσότεροι που γαμάνε στα μπουρδέλα είναι ναυάγια και ανώμαλοι, οπότε με την ιδέα του trafficking θα καβλώσουν περισσότερο.

Εν κατακλείδει, άσε το μάρκετινγκ και συνέχισε τις πίπες γιατί δεν το χεις.

Ένα σωρό δικαιολογίες από έναν που ξεπλένει το trafficking.


Μας τα'πρηξες..

Τουλάχιστον είμαι ο μόνος εδώ μέσα που είναι όντως πελάτης και όχι νταβατζής-προμότορας-πουτάνα που κοροϊδεύει τον κόσμο

Και εγώ πελάτης είμαι.
Αν πηγαίνεις όπου υπάρχει τράφικινγκ,είσαι και εσύ συνεργάτης τους,άρα συνταβατζής.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.151
Κριτικές
94
Like
46.459
Πόντοι
17.311
papaphilipps έχεις ξεφύγει,σε θεωρούσα και σοβαρό άτομο.

στα παπαρια μου και δε με ενδιαφερει τι θεωρει ο καθενας σπιρτο.
τα πραγματα ειναι απλα και λογικα και οποιος θελει να κρυβεται πισω απο το δαχτυλακι του με δικαιολογιες και ταχαμου καθωσπρεπεισμους, φαινεται το ποσο ΜΑΛΑΚΑΣ και ΚΡΥΦΟΠΟΥΣΤΑΣ ειναι. οπως ΕΣΕΙΣ δηλαδη.
εχουμε αραδειασει ενα σωρο αποδειξεις σχεδον για ολες τις κοπελες και συνεχιζετε να λετε τις ιδιες μαλακιες σας.
τις εχουμε δει να γελανε-να κανουν πλακα (ισως και να σας κοροϊδευουν) εντος και εκτος δωματιου, τις εχουμε δει εξω για shopping, με μερικες εχουμε αλλαξει τηλεφωνα, facebook και viber και τα ψιλολεμε/λεγαμε, με αλλες λεμε και τις μαλακιες μας γενικως μεσα στο δωματιο και κανουμε ενα χαβαλε.
εσεις εκει σπασοπουτσιδες... εχετε γινει expert της μαλακιας λεμε.
keep on :jerking: λοιπον, μια χαρα περναω μαζι σας στη δουλεια, οταν δεν εχω και καθομαι για να σκοτωσω την ωρα μου.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Στρουμφίτα προμοτοράκι άκου για να μαθαίνεις.
Είναι πασιφανές ότι άνοιξες αυτό το θρεντ, όπως και τόσα άλλα, για να προωθήσεις τα δικά σου μπουρδέλα και να υποσκάψεις τον ανταγωνισμό.
Δυστυχώς όμως επειδή δεν έχεις γνώσεις μάρκετινγκ καταφέρνεις το αντίθετο.

Όπως λένε οι Αμερικάνοι "Any publicitiy is good publicity".
Εσύ νομίζεις ότι υποσκάπτεις την μοντελοαλυσίδα με το trafficking, και ο κόσμος θα το δει αυτό και θα πάει στα δικά σου στη Λιοσίων, που δεν υπάρχει trafficking όπως λες.

Κάνεις όμως ένα τεράστιο λάθος. Το μέσο γίδι που διαβάζει το site 3 λεπτά, θα δει μοντελοαλυσίδα στον τίτλο και θα πάει εκεί.
Άσε που όπως λέτε οι περισσότεροι που γαμάνε στα μπουρδέλα είναι ναυάγια και ανώμαλοι, οπότε με την ιδέα του trafficking θα καβλώσουν περισσότερο.

Εν κατακλείδει, άσε το μάρκετινγκ και συνέχισε τις πίπες γιατί δεν το χεις.

Ένα σωρό δικαιολογίες από έναν που ξεπλένει το trafficking.


Μας τα'πρηξες..

Τουλάχιστον είμαι ο μόνος εδώ μέσα που είναι όντως πελάτης και όχι νταβατζής-προμότορας-πουτάνα που κοροϊδεύει τον κόσμο

Και εγώ πελάτης είμαι.
Αν πηγαίνεις όπου υπάρχει τράφικινγκ,είσαι και εσύ συνεργάτης τους,άρα συνταβατζής.

Άσε ρε σπιρτούλη που είσαι και πελάτης και ένα στα δύο post είναι για τη Λιοσίων.
Που κατά τα λεγόμενά σου δεν έχει εκεί trafficking.
Κι αλήθεια αφού είσαι πελάτης όπως λες που το ξέρεις ότι εκεί δεν έχει trafficking;
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
1.Το τράφικινγκ είναι κακό όπου και αν αυτό συμβαίνει
2.Κακώς ο τίτλος αναφέρεται σε συγκεκριμμένα...μπουρδέλα μόνο και μόνο επειδή αναφέρθηκαν.εκεί κρούσματα τράφικινγκ
3.Σε αντίθεση με το τραφικινγκ η πορνεία είναι λειτούργημα.Χωρίς αυτήν πόσοι βιασμοί θα γινόντουσαν καθε φορα που ένα ματαιόδοξο ξέκωλο τύχαινε να πέσει στο δρόμο ενός πεινασμένου αρσενικού..
4.Το θέμα τράφικινγκ ας το διαχειριστούν οι ειδικοί της δίωξης τέτοιας φύσης εγκλημάτων.

Με το να ανοίγουμε τέτοια θέματα και να κράζουμε ο ένας την άποψη του αλλουνού δε κάνουμε κάτι ουσιώδες.

Ούτε αν απέχουμε από τη...μοντελοαλυσίδα όπως λέει το νήμα.

Αν θα πρεπε να απέχουμε καλό θα ήταν αυτό να γινόταν ΣΥΛΛΟΓΙΚΑ και απ ΟΛΑ τα πορνεία.

Αλλοιώς ας δεχτούμε πως όλα είναι μεσα στο πρόγραμμα κι ας απολαύσουμε με σύνεση και μακριά από κακοτοπιές το σπορ αυτό που λέγεται αγοραίος έρωτας.

Εγώ πάω μόνο όπου έχουν sites και το πρόγραμμα με τις βάρδιες.Όχι στα mainstream της Φυλής.
Φίλτατε,το ότι κάποια μαγαζιά έχουν site και ανακοινώνουν βάρδιες και τα κορίτσια που δουλεύουν δε διασφαλίζει σε καμμία περίπτωση ούτε την απουσία πιθανότητας trafficking ούτε τη ποιότητα υπηρεσιών.

Οι πιο τραγικές αλυσίδες έχουν τέτοια site.

Εν πάσει περιπτώσει νομίζω πως τα περιστατικά trafficking μπορούν να εμφανιστούν ΠΑΝΤΟΥ και δεν κάνογν διακρίσεις.

Καλά σημάδια πως αυτό ΔΕΝ συμβαίνει είναι

-η σωματική και ψυχική υγεία της εργαζόμενης
-η απουσία γκόμενου "νταβά" που πιθανά της τα τρώει
-η ελευθερία της να κινείται να πηγαίνει για ψώνια να διαμένει αξιοπρεπώς κάπου μόνη της
-να ταξιδεύει στη χώρα της και πίσω και
-να έχει στην κατοχή της το διαβατήριό της.

Απο αυτά εμείς οι πελάτες πολύ λίγα μπορούμε να ξέρουμε.

Μόνο υποψία μπορούμε να σχηματίσουμε όταν

-δούμε μια πολύ θλιμμένη ή επιθετική ιερόδουλο
-μώλωπες στο σώμα της που υποννοούν βασανισμό
-υποψία ανήλικης πόρνης

Όταν τα διαπιστώσουμε αυτά τα σημάδια καλό είναι,χωρίς ηρωισμούς να ενημερώσουμε όσο γίνεται προστατεύοντας τα προσωπικά μας στοιχεία,τις αρμόδιες αρχές.

Γιατί πρέπει να σκεφτούμε ότι στην περίπτωση αυτή τα βάζουμε με αδίστακτο,δικτυωμένο και ΠΟΛΥ μοχθηρό κόσμο.

Αυτά με σεβασμό προς τις απόψεις σου που είναι οκ να είναι διαφορετικές από τις δικές μου.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
1.Το τράφικινγκ είναι κακό όπου και αν αυτό συμβαίνει
2.Κακώς ο τίτλος αναφέρεται σε συγκεκριμμένα...μπουρδέλα μόνο και μόνο επειδή αναφέρθηκαν.εκεί κρούσματα τράφικινγκ
3.Σε αντίθεση με το τραφικινγκ η πορνεία είναι λειτούργημα.Χωρίς αυτήν πόσοι βιασμοί θα γινόντουσαν καθε φορα που ένα ματαιόδοξο ξέκωλο τύχαινε να πέσει στο δρόμο ενός πεινασμένου αρσενικού..
4.Το θέμα τράφικινγκ ας το διαχειριστούν οι ειδικοί της δίωξης τέτοιας φύσης εγκλημάτων.

Με το να ανοίγουμε τέτοια θέματα και να κράζουμε ο ένας την άποψη του αλλουνού δε κάνουμε κάτι ουσιώδες.

Ούτε αν απέχουμε από τη...μοντελοαλυσίδα όπως λέει το νήμα.

Αν θα πρεπε να απέχουμε καλό θα ήταν αυτό να γινόταν ΣΥΛΛΟΓΙΚΑ και απ ΟΛΑ τα πορνεία.

Αλλοιώς ας δεχτούμε πως όλα είναι μεσα στο πρόγραμμα κι ας απολαύσουμε με σύνεση και μακριά από κακοτοπιές το σπορ αυτό που λέγεται αγοραίος έρωτας.

Εγώ πάω μόνο όπου έχουν sites και το πρόγραμμα με τις βάρδιες.Όχι στα mainstream της Φυλής.
Φίλτατε,το ότι κάποια μαγαζιά έχουν site και ανακοινώνουν βάρδιες και τα κορίτσια που δουλεύουν δε διασφαλίζει σε καμμία περίπτωση ούτε την απουσία πιθανότητας trafficking ούτε τη ποιότητα υπηρεσιών.

Οι πιο τραγικές αλυσίδες έχουν τέτοια site.

Εν πάσει περιπτώσει νομίζω πως τα περιστατικά trafficking μπορούν να εμφανιστούν ΠΑΝΤΟΥ και δεν κάνογν διακρίσεις.

Καλά σημάδια πως αυτό ΔΕΝ συμβαίνει είναι

-η σωματική και ψυχική υγεία της εργαζόμενης
-η απουσία γκόμενου "νταβά" που πιθανά της τα τρώει
-η ελευθερία της να κινείται να πηγαίνει για ψώνια να διαμένει αξιοπρεπώς κάπου μόνη της
-να ταξιδεύει στη χώρα της και πίσω και
-να έχει στην κατοχή της το διαβατήριό της.

Απο αυτά εμείς οι πελάτες πολύ λίγα μπορούμε να ξέρουμε.

Μόνο υποψία μπορούμε να σχηματίσουμε όταν

-δούμε μια πολύ θλιμμένη ή επιθετική ιερόδουλο
-μώλωπες στο σώμα της που υποννοούν βασανισμό
-υποψία ανήλικης πόρνης

Όταν τα διαπιστώσουμε αυτά τα σημάδια καλό είναι,χωρίς ηρωισμούς να ενημερώσουμε όσο γίνεται προστατεύοντας τα προσωπικά μας στοιχεία,τις αρμόδιες αρχές.

Γιατί πρέπει να σκεφτούμε ότι στην περίπτωση αυτή τα βάζουμε με αδίστακτο,δικτυωμένο και ΠΟΛΥ μοχθηρό κόσμο.

Αυτά με σεβασμό προς τις απόψεις σου που είναι οκ να είναι διαφορετικές από τις δικές μου.

Εκεί που γίνεται τράφικινγκ είναι συνήθως Φυλής-Μεταξουργείο και τα μπουρδέλα τους δεν έχουν δικό τους site με το πρόγραμμα για να μην εκτεθούν,διαφημίζοντας τα φωτογραφισμένα θύματα.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Όποιος ανακατέβεται με τα πίτουρα τον τρώνε οι κότες.
Δε θα πάρω ευχαριστώ.
Δεν είναι η δουλειά μου να κηνυγάω νταβατζήδες.
Αυτή είναι η δουλειά της αστυνομίας.

Αν δω τίποτα θα κάνω τον Κινέζο και θα πάω παρακάτω.
Μιλάμε για τις πιο σκληρές μαφίες εδώ και θα πάω να χαλάσω το μαγαζί του άλλου;
Ποιός μου εγγυάται ότι δε θα με βρουν;

Πάτε καλά ή έτσι τα λέτε;
Ή απλά κάνετε τους μάγκες πίσω από τα πληκτρολόγια να χαμε να λέγαμε;
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Γιατί τώρα λέτε μεγάλες μαλακίες.
Μπορεί να διαβάζουν και τίποτα παιδάκια και να πάνε να μπλέξουν.
Φτάνει πια.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Όποιος ανακατέβεται με τα πίτουρα τον τρώνε οι κότες.
Δε θα πάρω ευχαριστώ.
Δεν είναι η δουλειά μου να κηνυγάω νταβατζήδες.
Αυτή είναι η δουλειά της αστυνομίας.

Αν δω τίποτα θα κάνω τον Κινέζο και θα πάω παρακάτω.
Μιλάμε για τις πιο σκληρές μαφίες εδώ και θα πάω να χαλάσω το μαγαζί του άλλου;
Ποιός μου εγγυάται ότι δε θα με βρουν;

Πάτε καλά ή έτσι τα λέτε;
Ή απλά κάνετε τους μάγκες πίσω από τα πληκτρολόγια να χαμε να λέγαμε;

Τι να σου πω ρε φίλε !
Αν κάνεις τον κινέζο,θα είσαι συνένοχος !
ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΕΙΣ.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Τουλάχιστον είμαι ο μόνος εδώ μέσα που είναι όντως πελάτης και όχι νταβατζής-προμότορας-πουτάνα που κοροϊδεύει τον κόσμο

Χμ...όταν πέταξα σπόντα στον Σπιρτούλη για παρτούζα, δεν απάντησε. Μήπως τελικά ο Σπιρτούλης έχει μουνί;;; :huh:

Σπιρτούλη το μικρόφωνο σ'εσένα! :confused::confused::confused:
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Τουλάχιστον είμαι ο μόνος εδώ μέσα που είναι όντως πελάτης και όχι νταβατζής-προμότορας-πουτάνα που κοροϊδεύει τον κόσμο

Χμ...όταν πέταξα σπόντα στον Σπιρτούλη για παρτούζα, δεν απάντησε. Μήπως τελικά ο Σπιρτούλης έχει μουνί;;; :huh:

Σπιρτούλη το μικρόφωνο σ'εσένα! :confused::confused::confused:

Εδώ δε γουστάρω να είμαι παρέα με τύπους σαν εσένα,θα μοιραστούμε και παρτούζα ;;; :2funny::2funny::2funny:

:jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Εδώ δε γουστάρω να είμαι παρέα με τύπους σαν εσένα,θα μοιραστούμε και παρτούζα ;;; :2funny::2funny::2funny:

:jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking:

Μην βάζεις πολλά ιμότικον γιατί δείχνεις ότι πειράχτηκες. Δεν είναι ντροπή να είσαι γυναίκα. Το σάιτ είναι για όλους!

:*
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Άσε ρε σπιρτούλη που είσαι και πελάτης και ένα στα δύο post είναι για τη Λιοσίων.
Που κατά τα λεγόμενά σου δεν έχει εκεί trafficking.
Κι αλήθεια αφού είσαι πελάτης όπως λες που το ξέρεις ότι εκεί δεν έχει trafficking;

Πριν 3 χρόνια στο ισόγειο της Λιοσίων, δεν είχαν ούτε θέρμανση για τις εκδιδόμενες στα αποδυτήρια
(γράφω μόνο αυτά που φαίνονται φάτσα-κάρτα). Τυλιγμένες με κουβέρτες κάθονταν .
Είναι έτσι Σπιρτούλη ή όχι; ας παίρνατε μια χαλαζία ρε τσιγκούνηδες! :2funny:

Έρχονταν τα μωρά με κρύα χέρια στο δωμάτιο...:confused:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.151
Κριτικές
94
Like
46.459
Πόντοι
17.311
Άσε ρε σπιρτούλη που είσαι και πελάτης και ένα στα δύο post είναι για τη Λιοσίων.
Που κατά τα λεγόμενά σου δεν έχει εκεί trafficking.
Κι αλήθεια αφού είσαι πελάτης όπως λες που το ξέρεις ότι εκεί δεν έχει trafficking;

Πριν 3 χρόνια στο ισόγειο της Λιοσίων, δεν είχαν ούτε θέρμανση για τις εκδιδόμενες στα αποδυτήρια
(γράφω μόνο αυτά που φαίνονται φάτσα-κάρτα). Τυλιγμένες με κουβέρτες κάθονταν .
Είναι έτσι Σπιρτούλη ή όχι; ας παίρνατε μια χαλαζία ρε τσιγκούνηδες! :2funny:

Έρχονταν τα μωρά με κρύα χέρια στο δωμάτιο...:confused:

μαλλον πριν 3 χρονια πηγαινε σχολειο ακομα και δεν ειχε διαφημιση στο Net, αρα δεν πηγαινε εκει :tooth:
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21
έχει κρατήσει κανείς επαφές μέσω viber η σόσιαλ με τις κοπέλες που χάθηκαν από μοντελοαλυσίδα; :glasses:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Και οι "πουτάνες" έχουν ψυχή και μάλιστα ψυχάρα γιατί σκυλογαμιούνται και προσπαθούν να το κάνουν όσο καλύτερα μπορούν όταν τις πληρώνουμε εμείς για να κάνουν τη δουλειά τους όσο πρέπει.Ωστόσο κάποιοι άλλοι ούτε καν δεν το σέβονται αυτό.Γιατί έχουν μάθει να βλέπουν τις ιερόδουλες και γενικά τις γυναίκες σαν άψυχα όντα !

Εγώ τις βλέπω ως συμμετοχή στο γαμήσι. Άρα τις θέλω με ψυχή.

:*
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom