Νέα

Μαύρη πίπα 5 ευρώ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα albertosSketo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 89
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

1belkinjo2

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2016
Μηνύματα
216
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
21
:wanker::wanker::wanker: σεξ και ντραγκς στο παρκο

rave crack GIF
Τι έπαθε ο Κολίνα;
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
556
Like
172
Πόντοι
6
Η εμπειρία μου, από τις μαύρες, είναι πολύ καλή... Ίσως από τα καλύτερα γαμήσια που έχω κάνει!! Αλλά, πάντα όταν υπάρχει αυτό το αλλά στο τέλος της πρότασης ακυρώνει ότι άλλο έχεις πει... Αλλά, θέλει υπομονή, επιμονή, σθένος, ανέχεια, αντοχή στην βρώμα, στην παραπλάνηση, στην ψευτιά, στην κοροϊδία...
Έχω πάρει μαύρη για πίπα, και μόλις μπει στο αμάξι να σε κοιτάει στα μάτια με το βλέμμα της αγελάδας και να σου λέει δεν έχω προφυλακτικό, δεν μπορώ να τον πιάσω με τα χέρια, και άλλες ιστορίες.
Έχω πάει με μαύρη, σε δωμάτιο ξενοδοχείο, στο αμάξι, και ειδικά εκεί που τις πηδάτε στα όρθια... Βάζουν τον πούτσο ανάμεσα στα μπούτια τους για να νομίζουν ότι τις πηδάμε. Άντε και είσαι γάτος και το κατάλαβες, που να γαμήσεις μετά... αυτή ΚΛΕΒΕΙ εκκλησία, όχι στάσεις...
Έχω πάει με μαύρη, και με το που άνοιξε το μουνί, και άρχισε να κατεβαίνουν τα υγρά, να έρχεται μπόχα, δυσοσμία... η χωματερή ανέχεται...
Έχω πάει, μου έχουν τάξει θεούς και δαίμονες, και πάλι με το πουλί στο χέρι...

Αλλά, ένα στα τρία, ένα στα τέσσερα... είναι καλό... τουλάχιστον παλιά στην Σόλωνος που ήταν άπειρα... Όταν το έβρισκα, δεν το άφηνα, το κράταγα, και πήγαινα και το ξαναέβρισκα (αυτή με αναγνώριζε γιατί μέσα στο πλήθος, όλες ίδιες είναι). Όταν το βρεις και σε ξέρει, το τι γαμήσια μπορείς να κάνεις, δεν φαντάζεσαι, τσιμπουκάρες, χυσίματα, σφαλιάρες, δονητές... ότι τραβάει η όρεξη σου... και κώλο θα πάρεις, μπορεί να μην το θέλει, μπορεί να στο αρνηθεί, αλλά δεν θα σου αντισταθεί...
Αλλά, πάντα παίζεις με την φωτιά... υψηλή επικινδυνότητα, οι περισσότεροι το έχουν δεδομένο ότι έχουν AIDS, ίσως να ήμουν τυχερός και δεν κόλλησα κάτι.

Το μικρόβιο της μαυρούλας, της γνήσιας πόρνης που μπορεί να σε ανεχτεί δεν φεύγει ποτε... Και πρόσφατα έκανα μια βόλτα τον έδωσα μια πίπα για €10 φαινόταν αξιόλογη με προοπτικές ότι μπορείς να την φτάσεις στα άκρα... Αλλά ακόμα το σκέφτομαι, την όλη διαδικασία, να πάμε σε ξενοδοχείο, το τι μπορεί να μου προκύψει, και ξενερώνω... Παλαιότερα τα θετικά ήταν λίγα αλλά πολύ ποιοτικά, τώρα βαριέμαι να αναζητήσω αυτά τα λίγα...

Φιλική συμβουλή, σε αυτόν που θα κάνει την αναζήτηση της μαύρης γαζέλας, και την βρει... να πάρει το τηλέφωνο της... όχι να ανταλλάξετε τηλέφωνο, γιατί θα σε ζαλίζει... να το πάρεις για να την βρίσκεις όποτε θες... και πίστεψε με, με €150 μπορείς να την έχεις και όλο το σαββατοκύριακο σπίτι... αλλά του περί σαββατοκύριακου, λεπτομέρειες, και τι θα υποστείς πρέπει να υπάρχει σε παλαιότερο θέμα με μαύρες...
που μπορω να βρω μαυρες κοπελες?
 

dimitris(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
109
Like
113
Πόντοι
1
πάρκο φιξ Πατησίων είχα πάρει μία το καλοκαίρι στο ξενοδοχείο 50 ευρώ μου είπε ότι πρην έρθει εδώ ήταν Νέα Υόρκη
 

BigTool

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
9
Like
12
Πόντοι
0
Τσιμπουκι με κανα 5ευρω δεν βρισκεις πουθενα πλεον δηλαδη συναγωνιστες?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: panos

donp4679

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
Τσιμπουκι με κανα 5ευρω δεν βρισκεις πουθενα πλεον δηλαδη συναγωνιστες?
μπα δυσκολο, δεν το εχω δοκιμασει. το μονο που εχω καταφερει με τις κοπελιτσες στο παρκο φιξ ειναι εκπτωση στο σεξ απο 20 στα 15 χαχαχα :2funny:
 

BigTool

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
9
Like
12
Πόντοι
0
μπα δυσκολο, δεν το εχω δοκιμασει. το μονο που εχω καταφερει με τις κοπελιτσες στο παρκο φιξ ειναι εκπτωση στο σεξ απο 20 στα 15 χαχαχα :2funny:
κατι ειναι και το σκόντο αδερφέ! ^_^
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
631
Κριτικές
9
Like
225
Πόντοι
26
Τσιμπουκι με κανα 5ευρω δεν βρισκεις πουθενα πλεον δηλαδη συναγωνιστες?
Δυσκολα φιλε ,με 5 ευρω ,ουτε ποτο πλεον για χαμουρεμα ,σε κανενα κωλομπαρο δεν υπαρχει.Ισωs καμια μαυρουλα εκει μονο να στον παιξει ,και εαν με 5 ευρω ....Μονο μια μαυρη ,εχω πετυχει κανενα χρονο πριν,στο μεταξουργειο μου ζητησε 5 ευρω για σεξ εξω.....
 

BigTool

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
9
Like
12
Πόντοι
0
Δυσκολα φιλε ,με 5 ευρω ,ουτε ποτο πλεον για χαμουρεμα ,σε κανενα κωλομπαρο δεν υπαρχει.Ισωs καμια μαυρουλα εκει μονο να στον παιξει ,και εαν με 5 ευρω ....Μονο μια μαυρη ,εχω πετυχει κανενα χρονο πριν,στο μεταξουργειο μου ζητησε 5 ευρω για σεξ εξω.....
Μπορεις να στειλεις πληροφοριες σε προσωπικο? Ευχαριστω πολυ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom