Νέα

Μαύρη Λίστα (μπουρδέλα, στούντιο, μασάζ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 531
  • Εμφανίσεις 201K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mpogos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Αν εξαιρέσεις Κων/να και Μάργκο που έρχονται μία στο τόσο ,το επίπεδο του μαγαζιού είναι πολύ μέτριο(Βαρβάρες,Αλέξιες και σκατούλες).Κομμένο λοιπόν και αυτό.

Η εντεκαδα οντως που κατεβαζουν εκει ειναι για τον πουτσο, πολυ σαπάκι ρε παιδι μου. Ουτε μια μεταγραφη για το αεροδρομιο
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Θελω να προσθεσω κι εγω δυο σπιτια στην black list τα οποια ειλικρινα το καλυτερο μουνι του κοσμου να φερουν δεν παταω λογω συμπεριφορας!Πρωτο και καλυτερο το Βριλλησου 36 στο οποιο οι σκατοτσατσαδες εκτος του οτι ειναι αντιπαθητικες φατσες νομιζουν οτι αφου πηγες μεσα πρεπει να μπεις κιολας αλλιως μαυρο φιδι που σε εφαγε!Εχω παει ο μαλακας τουλαχιστον πεντε φορες απο τις οποιες και τις πεντε με το που  γυρναγα την πλατη να φυγω ακουγα τις καριολες να βριζουν και να λενε μαλακιες μεχρι που την τελευταια τα ακουσαν για τα καλα και τελειωσε η υποθεση.Η ιδιοκτητρια του στουντιο δεν τα ξερει αυτα ρε πουστη μου η επειδη εχει το σκατομαγαζο της αδεια δεν τη νοιαζει?Το αλλο ειναι της προεδρου κι η καριολα ειναι η προεδρος,μη χεσω,που αμα δεν μπεις μαζι της,που ειμαι κοντα δυο μετρα ρε πουστη μου και μου ριχνει μισο κεφαλι ξυπολητη,σου λεει μαλακιες του στυλ πρεζακια,δρομο απο δω και τετοιες αρχιδιες το ποτεμκιν!Μαυρο ρεεεεεεεε!!!
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Θελω να προσθεσω κι εγω δυο σπιτια στην black list τα οποια ειλικρινα το καλυτερο μουνι του κοσμου να φερουν δεν παταω λογω συμπεριφορας!Πρωτο και καλυτερο το Βριλλησου 36 στο οποιο οι σκατοτσατσαδες εκτος του οτι ειναι αντιπαθητικες φατσες νομιζουν οτι αφου πηγες μεσα πρεπει να μπεις κιολας αλλιως μαυρο φιδι που σε εφαγε!Εχω παει ο μαλακας τουλαχιστον πεντε φορες απο τις οποιες και τις πεντε με το που  γυρναγα την πλατη να φυγω ακουγα τις καριολες να βριζουν και να λενε μαλακιες μεχρι που την τελευταια τα ακουσαν για τα καλα και τελειωσε η υποθεση.Η ιδιοκτητρια του στουντιο δεν τα ξερει αυτα ρε πουστη μου η επειδη εχει το σκατομαγαζο της αδεια δεν τη νοιαζει?Το αλλο ειναι της προεδρου κι η καριολα ειναι η προεδρος,μη χεσω,που αμα δεν μπεις μαζι της,που ειμαι κοντα δυο μετρα ρε πουστη μου και μου ριχνει μισο κεφαλι ξυπολητη,σου λεει μαλακιες του στυλ πρεζακια,δρομο απο δω και τετοιες αρχιδιες το ποτεμκιν!Μαυρο ρεεεεεεεε!!!
μαυρο....
 

Cockonutpete3D

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
40
Like
1
Πόντοι
0
Μπορούμε να μαυρίσουμε και γκόμενες?
Μαυρίζω την γκόμενα μου... δεν μου χαιδεύει την πλάτη ποτέ, είμαι πτώμα και μου κάνει μουρμούρες, στο σεξ δεν ανεβαίνει ποτέ απο πάνω και δεν κάνει παρτούζες.
Λεόντειο...
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
Μπορούμε να μαυρίσουμε και γκόμενες?
Μαυρίζω την γκόμενα μου... δεν μου χαιδεύει την πλάτη ποτέ, είμαι πτώμα και μου κάνει μουρμούρες, στο σεξ δεν ανεβαίνει ποτέ απο πάνω και δεν κάνει παρτούζες.
Λεόντειο...

Κι αφού έχεις παράπονα... γιατί δεν την χωρίζεις ???
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Τζεσυ απο Βουλγαρια Φυλης 134 πανω πρωι μαζι με την τσατσα μαυρο και στις δυο :hammer: :hammer:
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Μαύρο σε όλες τις αχάριστες
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
μαύρο στην σημερινή τσατσά πρωί στο Φωκαίας 17 κάτω ευτυχώς που με κράτησε η κοπέλα αλλιώς θα έτρωγε κανένα γαμωστάβρη πρωινιάτικα . μου λέει τι θέλεις εσύ εδώ και της λέω να δω την κοπέλα εντομεταξύ ούτε την ήξερα ποτέ μου και ούτε αυτή και λέει η κοπέλα στην τσατσά γιατί μιλάς έτσι του παιδιού και του βούλωσε η κολόγρια . μαύρο και πάλι μαύρο φταίει η κλιμακτήριος φαίνεται .
 

timothymcveigh

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2008
Μηνύματα
19
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
10
μαύρο στην σημερινή τσατσά πρωί στο Φωκαίας 17 κάτω ευτυχώς που με κράτησε η κοπέλα αλλιώς θα έτρωγε κανένα γαμωστάβρη πρωινιάτικα . μου λέει τι θέλεις εσύ εδώ και της λέω να δω την κοπέλα εντομεταξύ ούτε την ήξερα ποτέ μου και ούτε αυτή και λέει η κοπέλα στην τσατσά γιατί μιλάς έτσι του παιδιού και του βούλωσε η κολόγρια . μαύρο και πάλι μαύρο φταίει η κλιμακτήριος φαίνεται .

αν λες για την ψιλη και αδυνατη τσατσα με το καστανο μαλλι που το παιζει και μαγκητισα οντψς ειναι για το πουτσο απο αποψη συμπεριφορας
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
597
Like
12
Πόντοι
6
Μακριά από φυλής 40 παίδες! Η τσατσά σίγουρη ότι θα πάρεις την κοπέλα,καθαριότητα χάλια και η κοπέλα να κοιτάει το ρολόι κάθε 3 και λίγο.Εκτος του ότι ήταν άτεχνη και άπειρη!
 

ntaryl

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα 
τι παιζει στην περγαμου 27β
Εχει κατι καμερες !
λετε να γινουμε famous
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
για σας παιδια και χρονια πολλα και εδω! με πολυετη πειρα πλεον(καμια 20 χρονακια) θα γραψω και εγω για ιστορικους λογους... :grin:
πολλυ θα ηθελα να συνευρεθω.... σε ενα ησυχο απομακρο δωματιο(για sex...? ;) ) με τις εξης κυριες ;) (τανες : νατασσα με την πεταλουδα(πρωην κορμαρα)....ειρηνη (μουναρος απο στουντιο κεφαλληνιας) ...τσατσαδες : μια ξανθια γρια απο το βριλλησσου 36...ηταν μεχρι περσυ ...απο τοτε εχω να πατησω,σβηστηκε απο το χαρτη....αν δεν υπαρχει ι τραβελογρια, καλυτερα,ξεβρωμισε ο τοπος!!!
νεα "αστερια" που συναντησα τον τελευταιο καιρο : τανα στο μεσαιο της φωκαιας εκειε που δουλευε το μαρακι,απογευματινη βαρδια, μαρινα πολωνεζα,μελαχροινη,αδυνατη γυμνασμενη καλο κορμι...απιστευτα μαλακισμενη συμπεριφορα μεσα.χαναπαω να δω πριν κατι μερες,καθομαι σαλονι περιμενω,βγαινει παλλι η ιδια απο το μεγαλο δωματιο ,κολλαει στη πορτα και αρχιζει να τη λεει στον κακομοιρο συναγωνιστη που μολις τελειωσε....αντε ρε να μαθεις να γαμας....να πας αλλου να μαθεις να πηδας και μετα να ξαναρθεις κλπ και ολα αυτα με υφος.ου μωρη σαβουρα που βρηκες τον ανθρωπακο και φερεσαι ετσι,μη πας πισω στη πολωνια και ξαναβρωμισει το στομα σου απο τη πεινα! επισης αν και εχει αναφερθει παλλι, ι τσατσα στο φυλης 71 πανω , με κατι κοκκινα γυαλια,απιθανη μαλακω,ουτε για φτυσιμο! και επειδη ειναι καινουριες και δε ξερουνε που βρισκονται,εχουνε παρεξηγησει πολλυ τα πραματα, με τη βοηθεια μας βεβαια να θυμησω κατι απο τα παλια που φερνει τρομο,αλλα ετσι του αξιζει΅......

    Η ΝΥΧΤΑ ΖΥΓΩΝΕΙ....Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΡΗΜΩΝΕΙ....ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ....ΚΥΡΙΑΚΟ ΠΑΠΑΧΡΟΝΗ

Υ.Γ. ετσι θα μας καταντησουνε κατι τετοιες αμα δεν ειμαστε τυχεροι να τις πατησει κανα ...τραινο και γλυτωσουμε και ας ειμαστε καλα παιδια και ησυχα αλλα λιγο ατιθασα....
αλλος τροπος να διορθωθει? ομαδες κουκουλοφορων και σταχτη και μπουρμπερη στα παλιοτσαρδια τους( να μην ειναι κανας συμπολεμιστης εκεινη την ωρα μεσα και μαχεται βεβαιως βεβαιως...ειπαμε ειμαστε καλα παιδια) :rockon:
 

komis diablo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
601
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
6
Καλησπερα συναγωνιστες σημερα κατα την κλασσικη μου μπουρδελοτσαρκα στα γνωστα στουντιοστεκια των Αθηνων πηγα και σε ενα γνωστο στουντιο του καταλογου μας ,εκει μου ανοιξε μια τσατσα η οποια επειδη αρνηθηκα να περασω με το μπαζο που σερνωτανε στην ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ αρχισε να με ειρωνευεται και να με βριζει χωρις να της πω η να της δωσω την παραμικρη αφορμη .Προτεινω λοιπων την δημιουργια μιας μαυρης λιστας στουντιο και γενικα οικων ανοχης και τσατσαδων στην οποια να γραφουμε τα παραπονα και τις επεισημανσεις μας μηπως και βελτιωθει κατι διοτι δεν μπορουν καποιοι ανεπαγγελτοι να θυσαυριζουν μεν με τον δικο μας κοπο απο την μια και απο την αλλη να μας φερονται σαν ζωα και να δυσφιμιζουν και τους υπολοιπους επαγγελματιες που κανουν ενα λειτουργημα

ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΒΗ 8-6-08
ΣΟρυ συναγωνιστες για την καθηστερημενη απαντηση το στουντιο που σηνεβη το περιστατικο ηταν
στην Ιππωνακτος 14 στις 8-6-08 απο τοτε δεν ξαναπατησα και προτεινω σε οποια στουντιο δεν μας
συμπεριφερωνται κοσμια να μην ξαναπαταμε μπας και βαλουν μυαλο η ακομα καλυτερα να τα κλεισουν τα ρημαδια τους  γιατι απο μας ζουν και θησαυριζουν
 

tazmania81

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
24
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
Μακριά από φυλής 40 παίδες! Η τσατσά σίγουρη ότι θα πάρεις την κοπέλα,καθαριότητα χάλια και η κοπέλα να κοιτάει το ρολόι κάθε 3 και λίγο.Εκτος του ότι ήταν άτεχνη και άπειρη!

βαλε και το οτι το σπιτι ειναι ο ορισμος της χαμηλοταβανης και βρωμερης υπογας :tickedoff:
 

gamikulas

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστες σημερα κατα την κλασσικη μου μπουρδελοτσαρκα στα γνωστα στουντιοστεκια των Αθηνων πηγα και σε ενα γνωστο στουντιο του καταλογου μας ,εκει μου ανοιξε μια τσατσα η οποια επειδη αρνηθηκα να περασω με το μπαζο που σερνωτανε στην ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ αρχισε να με ειρωνευεται και να με βριζει χωρις να της πω η να της δωσω την παραμικρη αφορμη .Προτεινω λοιπων την δημιουργια μιας μαυρης λιστας στουντιο και γενικα οικων ανοχης και τσατσαδων στην οποια να γραφουμε τα παραπονα και τις επεισημανσεις μας μηπως και βελτιωθει κατι διοτι δεν μπορουν καποιοι ανεπαγγελτοι να θυσαυριζουν μεν με τον δικο μας κοπο απο την μια και απο την αλλη να μας φερονται σαν ζωα και να δυσφιμιζουν και τους υπολοιπους επαγγελματιες που κανουν ενα λειτουργημα

ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΒΗ 8-6-08
ΣΟρυ συναγωνιστες για την καθηστερημενη απαντηση το στουντιο που σηνεβη το περιστατικο ηταν
στην Ιππωνακτος 14 στις 8-6-08 απο τοτε δεν ξαναπατησα και προτεινω σε οποια στουντιο δεν μας
συμπεριφερωνται κοσμια να μην ξαναπαταμε μπας και βαλουν μυαλο η ακομα καλυτερα να τα κλεισουν τα ρημαδια τους  γιατι απο μας ζουν και θησαυριζουν

Σωστόςςςςςςςςςςςςςςςςςς
 

Επισκέπτης
Αγαθουπόλεως 54,το πρώτο όπως κατεβαίνουμε από Φυλής:Χριστίνα,ξανθιά λεπτή ανοιχτομάτα
ρωσίδα.Την είχα δοκιμάσει Φυλής 54 στο πάνω.Προσποιητά νευρικά χαμόγελα υποδοχής,κατ'ευθείαν καπότα σε πεσμένη πούτσα,υποτυπώδης πίπα μόνο στο πουτσοκέφαλο.Ως αντιστάθμισμα έβαλα τη φαντασία μου σε ενέργεια,κάβλωσα και σηκώθηκα να μου κάνει πίπα στα όρθια:πέσαν οι μάσκες απότομα!!! Ενώ τίποτα δεν είχε διαμοιφθεί ανάμεσά μας άρχισε να φωνάζει με εκνευρισμό (λες και την έπνιγε το δίκιο) οτι τώρα πρέπει να κάνουμε πισωκολητό.Ακολούθησαν διαξιφισμοί κατά τους οποίους άκουσα το εξής εκπληκτικό:ο προηγούμενος δεν ήθελε πίπα στα όρθια,έκανε τη δουλειά του και έφυγε!!!Οι παλιοπουτάνες πιστεύουν οτι αρπάξαν τα λεφτά και δεν πρόκειται να τα δώσουν πίσω.Γελάστηκαν παιδιά!!!.Πάρτε την αστυνομία,κάντε φασαρία και μη φοβάστε ούτε νταβατζήδες ούτε τίποτα!!!.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Αγαθουπόλεως 54,το πρώτο όπως κατεβαίνουμε από Φυλής:Χριστίνα,ξανθιά λεπτή ανοιχτομάτα
ρωσίδα.Την είχα δοκιμάσει Φυλής 54 στο πάνω.Προσποιητά νευρικά χαμόγελα υποδοχής,κατ'ευθείαν καπότα σε πεσμένη πούτσα,υποτυπώδης πίπα μόνο στο πουτσοκέφαλο.Ως αντιστάθμισμα έβαλα τη φαντασία μου σε ενέργεια,κάβλωσα και σηκώθηκα να μου κάνει πίπα στα όρθια:πέσαν οι μάσκες απότομα!!! Ενώ τίποτα δεν είχε διαμοιφθεί ανάμεσά μας άρχισε να φωνάζει με εκνευρισμό (λες και την έπνιγε το δίκιο) οτι τώρα πρέπει να κάνουμε πισωκολητό.Ακολούθησαν διαξιφισμοί κατά τους οποίους άκουσα το εξής εκπληκτικό:ο προηγούμενος δεν ήθελε πίπα στα όρθια,έκανε τη δουλειά του και έφυγε!!!Οι παλιοπουτάνες πιστεύουν οτι αρπάξαν τα λεφτά και δεν πρόκειται να τα δώσουν πίσω.Γελάστηκαν παιδιά!!!.Πάρτε την αστυνομία,κάντε φασαρία και μη φοβάστε ούτε νταβατζήδες ούτε τίποτα!!!.
Για την συγκεκριμενη γενικα εχουν γραφτει καλα λογια!
Εγω την θυμαμαι απο το Φυλης 71 κατω,για ενα φεγγαρι στο Βριλ.46 και σε ενα οικημα στην Ιουλιανου χαμηλα διασταυρωση με Λιοσιων!Μετριες προς το καλο οι υπηρεσιες τις κατα τη γνωμη μου!
 

Επισκέπτης
Εἶναι ἀληθὲς ὅτι ἡ ἀναφερομένη ἐργαζομένη, καίτοι εὐειδής, δὲν διαθέτει τὴν ἀπαιτουμένην διὰ τὴν ἐργασίαν τῆς πόρνης ψυχοσύνθεσιν. Ὡστόσο θὰ ἦτο ὑπερβολικὸν νὰ διαγράψωμεν ἐκ τοῦ καταλόγου μας τὸν λίαν εὔτακτον αὐτὸν οἰκῖσκον. Δοκιμάσατε ξανὰ μὲ ἑτέραν. Δῆτε καὶ τὰς κριτικάς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom